Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.16. 15:03:00

palesz77 írta:Jön Matyi, és jövőre nekifutunk a szezonnak a Pique-Bartra-Mathieu-Mascherano védőnégyessel.. :roll: Simán kinézem ez alapján a nyilatkozat alapján, hogy ez lesz..
jó lesz ez :D 3 hónap alatt összeszedünk -10 pontot, onanntól meg már uis tök mind1 :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 14:53:11

visca el barca írta: Egy középhátvédet akarunk igazolni, és az érkező személyétől függnek a további terveink.
+
"Nagyon tetszik nekem az, ha egy játékos több poszton is képes futballozni. Mascherano pontosan ilyen, középhátvédként és szűrőként is kiváló teljesítményre képes. Hogy hol fogom játszatni? Ez mindig a csapat adott pillanatbeli lehetőségeitől függ majd."
=
Jön Matyi, és jövőre nekifutunk a szezonnak a Pique-Bartra-Mathieu-Mascherano védőnégyessel.. :roll: Simán kinézem ez alapján a nyilatkozat alapján, hogy ez lesz..
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.16. 14:48:03

LE első nyilatkozatából az jön le, hogy ki van szolgáltatva annak, hogy kit hoz még neki Barto és Zubi. Erre az ő válasza az, hogy nem egy felállást és egy kezdőcsapatot hajszol, hanem kiszámíthatatlan lesz az ellenfeleknek is, a játékosainak is. Ilyesmit mondott Rakiticnak is, aki ezt elfogadta.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.16. 14:37:44

Gali írta:
Barcafan339 írta: Song megy, ezért Mascherano felmegy. Jönni fog egy nagyobb nevű védő a kezdőbe és egy kisebb Rojo/Mathieu a padra.
Nem tennék rá nagyobb összeget, de azért remélem neked lesz igazad.
Egy középhátvédet akarunk igazolni, és az érkező személyétől függnek a további terveink.

- matyió+vmi másik kókler 2*20 milláért
- vagy egy normalisabb jatekos
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 14:35:26

Vertonghen nemigen akar távozni a Tottenhamntől..

“I’ve got more years left at Tottenham and I’m happy. I want to stay so it doesn’t matter who the manager will be.”

Persze volt már rá példa, hogy valaki egy ilyen után távozott, de nem ad túl sok okot a bizakodásra ez a nyilatkozat.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.16. 14:26:57

Barcafan339 írta: Song megy, ezért Mascherano felmegy. Jönni fog egy nagyobb nevű védő a kezdőbe és egy kisebb Rojo/Mathieu a padra.
Nem tennék rá nagyobb összeget, de azért remélem neked lesz igazad.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2014.07.16. 14:25:04

Durva belegondolni, mit üzen ez a piacnak, hogy nem tudtunk egy fillért sem alkudni egy Mathieu árából.

Lassan Zubizarreta számára szobrot kell emelni, hogy többek között vele akarja megoldani az évek óta, már teljesen az arcára égett védőproblémát.
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.16. 13:52:46

csabimo: T.Silva eleve nem volt az opciók közt sajnos. David Luiz legjobb barátja meg pont ő és ezért ment a PSGbe. Hiába akar Silva idejönni, ha nem engedi az ottani vezetőség. Ráadásul most leigazolják Marcelot is valószínűleg ezért esélytelen, hogy ezt a kettőt megszerezghettük volna. Hummels elég erősen benne van a pakliban. 55 millió euróért vihetjük is, de mi a védőkért sose adtunk ennyit , de szerintem most fogunk. A Mathieu üzlet már télen felmerült, de Rojo is jó megoldás, mert ő 7,5ért jöhetne. Mathieu pedig a ligában kéne csak rotálás céljából. Tavaly a liga legjobb védője volt Godin mellett.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.07.16. 13:43:37

Matyifan: gondolom ha megkérdezlek az átigazolasi szezon kezdetekor hogy kik azok a középső védök akiket szivesen látná Matyiovel kezded! 20 millioer.. Hagyjuk már..
Tsilva Davidluis Hummels után johet barki mert az megint csak *B* megoldas ;)
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.16. 13:41:24

De ki lesz a "3." számú khv?
Luis Enrique: "I like Mascherano a lot, I like versatile players. He'll play at centre back or as midfielder depending on what we need."
A fentiek alapján nem lepne meg, ha Mascherano maradna a védelemben.
Akkor viszont megint nem vagyunk kint a vízből.[/quote]

Song megy, ezért Mascherano felmegy. Jönni fog egy nagyobb nevű védő a kezdőbe és egy kisebb Rojo/Mathieu a padra.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.16. 13:38:55

Masch vkp lesz. Bartra lesz a 3. számú védő, mivel még hozunk egy védőt... :roll:
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.16. 13:33:37

S.Agüero írta:Amúgy simán el tudom képzelni azt is, hogy Mathieu lesz a csere balhátvéd és a 4. számú középhátvéd. Alves megy, Adriano-Montoya kettős meg megoldja a jobboldalt. :?
De ki lesz a "3." számú khv?
Luis Enrique: "I like Mascherano a lot, I like versatile players. He'll play at centre back or as midfielder depending on what we need."
A fentiek alapján nem lepne meg, ha Mascherano maradna a védelemben.
Akkor viszont megint nem vagyunk kint a vízből.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.16. 13:33:08

S.Agüero írta:Amúgy simán el tudom képzelni azt is, hogy Mathieu lesz a csere balhátvéd és a 4. számú középhátvéd. Alves megy, Adriano-Montoya kettős meg megoldja a jobboldalt. :?
Dani Alves nem megy sehova. Kitölti a szerződését.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.16. 13:11:01

Amúgy simán el tudom képzelni azt is, hogy Mathieu lesz a csere balhátvéd és a 4. számú középhátvéd. Alves megy, Adriano-Montoya kettős meg megoldja a jobboldalt. :?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.16. 12:39:00

Matyifan írta:Láthatóan az itt habzó szájú, de teljesen tudatlan és ostoba népségek kedvéért. Jeremy Mathieu jelenleg a világ egyik legnagyobb védője. Eredeti posztján bal bekk, de a Valencia középső hátvéd hiánya miatt bekerült stabilan már középre két éve (és milyen jól tették!). Amíg meg nem operálták a lábát, olyan szélvész gyorsan tudott feljutni bal szélen és beadni méregpontosan a labdát, ahogy arra a barcelona nem divat drukkerei is emlékezhetnek talán. (A kis divat buziknak meg egy kis emlékeztető: https://www.youtube.com/watch?v=Z7GVXzx47eI" target="_blank
A műtét után ugyan vesztett a gyorsaságából (amúgy szerintem nem...), de leginkább a centrális elhelyezkedés miatt a bal oldali felfutásai már elmaradtak, néha viszont meg-megindul felfelé, és akkor abból mindig veszély származik az ellen kapujánál. Az utolsó évet talán hiba nélkül lehozó játékos, ha a pályán van, mindig egy megnyugvás. Egy az egyben nem igazán verhető, erről akár Messike is regélhetne, nem nagyon tudott élni mellette az utóbbi években.
Én azért vagyok csalódott, mert ugyan büntetik a Barcelonát, amiért minden évben felvásárolja a világot (hol is vannak a világszabadalmi utánpótlás embereik?!), de a tököm ki van már, hogy ez a Elton csapat elviszi a Denevéresek legjobbjait!
ahhoz képest, h tanítani akarod ennek az "elton" csapatnak a (szerinted) tudatlanabb szurkolóit, elég sza.r a stílusod, sej! :?
most az általad beidézett egy meccstől térdéljenek le itt azok, akik nem érzik át ennek az igazolásnak súlyát? nem ragoznám túl a dolgot, max annyit mondanék, h nem igazán ugyanazok a "denevéresek" céljai és problémái, mint a barcáé. volt köztünk most is hat hely és kb 40 pont difi, nem oda.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.16. 12:26:14

nincs itt túl dimenzionálva semmi. veszünk 20 millioért egy olyan palit, aki pl. válogatott közelében sosem volt, egy tök átlagos tudással rendelkezik, 31 éves, és egész életében balhátvéd volt. 2 év múlva mehet a lecsóba mer olyan lassú lesz ihaj.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.16. 12:17:57

visca el barca írta:ha tényleg megvesszük 20 milláért ezt a gyereket, a fél világ rajtunk fog röhögni. alig várom. más ennyi pénzből jó játékosokat vesz, mi meg olyanokat akik másod,- harmadvonalasak, és van bennük max 3 év.
már nem ismétlem,(vagy mégis :roll: ) hogy én sokakkal ellentétben jó játékosnak tartom és jobb Piquen kívül mindegyik jelenlegi védőnknél tehát igenis erősítés lehetne.
gőzöm sincs miért?! éppen őt hozzák, való igaz (ostobaság lenne mást állítani) sok hasonló képességű van a piacon.
az árával sztem semmi baj, ilyen a piac! az itt emlegetett szuper csávók átlagban 10-15 el kerülnének többe ! na ezt a különbséget kellene beárazni !! miből is jönne ez ki???
mielőtt neki álltok ajánlom figyelmetekbe a Brazil védelmet melynek minden tagja világsztár!! és mennyit is kapott két meccsen??
kicsit mintha túl dimenzionálódtunk (szép szó!)volna Mathieu és védő kérdésben! merhogy ugye ott van az egész csapatos védekezés, a letámadás és a taktikai malőrök elkerülése is arról nem is beszélve, hogy ha egy- kettővel többet rúgunk ugye.... nincs is védő kérdés.
Matyifan
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:01:21

2014.07.16. 12:17:28

Láthatóan az itt habzó szájú, de teljesen tudatlan és ostoba népségek kedvéért. Jeremy Mathieu jelenleg a világ egyik legnagyobb védője. Eredeti posztján bal bekk, de a Valencia középső hátvéd hiánya miatt bekerült stabilan már középre két éve (és milyen jól tették!). Amíg meg nem operálták a lábát, olyan szélvész gyorsan tudott feljutni bal szélen és beadni méregpontosan a labdát, ahogy arra a barcelona nem divat drukkerei is emlékezhetnek talán. (A kis divat buziknak meg egy kis emlékeztető: https://www.youtube.com/watch?v=Z7GVXzx47eI" target="_blank
A műtét után ugyan vesztett a gyorsaságából (amúgy szerintem nem...), de leginkább a centrális elhelyezkedés miatt a bal oldali felfutásai már elmaradtak, néha viszont meg-megindul felfelé, és akkor abból mindig veszély származik az ellen kapujánál. Az utolsó évet talán hiba nélkül lehozó játékos, ha a pályán van, mindig egy megnyugvás. Egy az egyben nem igazán verhető, erről akár Messike is regélhetne, nem nagyon tudott élni mellette az utóbbi években.
Én azért vagyok csalódott, mert ugyan büntetik a Barcelonát, amiért minden évben felvásárolja a világot (hol is vannak a világszabadalmi utánpótlás embereik?!), de a [auto_cenzúra] ki van már, hogy ez a Elton csapat elviszi a Denevéresek legjobbjait!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2014.07.16. 12:05:55

Abidal elengedése óta,egy kezemen meg tudom számolni hány olyan fajsúlyos döntésük volt, amivel egyetértettem.... szomorú
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 12:02:45

A Milan érdeklődik Song és Alves iránt.
Songnál még látok is realitást a dologban, de Alvest tuti nem viszik, nemhinném, hogy tudnák állni a fizetését.. :roll:

Ha jól értem, Suárezék valami "gyorsított csatornán" mennek/mentek a CAS-hoz, úgyhogy 2 héten belül várható döntés elvileg az ügyéről. Reméljük edzeni legalább edzhet.. [-o<

A 'Mundo' szerint pedig a Niketól több pénzt fogunk kicsikarni a MU-Adidas biznisz miatt - asszem, valaki aki tud Spanyolul lefordíthatná az eredeti cikket.

A 'Sport' szerint pedig továbbra is a Mathieu-Marquinhos-Cuadrado trió a fő prioritás.. :roll: Matyi lesz az első érkező nagy eséllyel.
Marquinhost nem tudom miért engednék el, ha eddig 500-szor megmondták, hogy nem jöhet, Cuadradoban meg Alves utódját látják, ami ironikus, mert Alves meg marad nagy eséllyel. Szerintem amúgy ezt a cikket azért írták csak, mert nem kaptak semmiről új hírt, de valami írni kellett, úgyhogy leírták azt, amit eddig már vagy 100-szor, csak pár mondatot kicseréltek..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.16. 11:56:23

ha tényleg megvesszük 20 milláért ezt a gyereket, a fél világ rajtunk fog röhögni. alig várom. más ennyi pénzből jó játékosokat vesz, mi meg olyanokat akik másod,- harmadvonalasak, és van bennük max 3 év.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2014.07.16. 11:53:07

Úgy látszik mindenáron meg akarjuk szerezni MATYIŐT, holott lehetséges, hogy el leszünk tiltva az igazolástól. Csak egy kérdés:MIÉRT???
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.16. 10:56:51

kristop írta:én támogatom matyiőt, de a húsz az sok


Ha annyira belehabarodtak, nevetséges 5 millión huzakodni a felkészülés kezdetén. A kérdés valóban az, hogy hoznak-e mellé kiemelkedő tehetségű fiatal, gyors, magas stb. stb. másikat is, vagy marad, mi volt a puszta lég. Nameg a kínos jobbunó probléma.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.16. 10:35:06

én támogatom matyiőt, de a húsz az sok
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.16. 10:10:18

Varatrix írta:
Amúgy csak megérzés de szerintem Mathieunek jövőre baromi nagy szezonja lesz ha itt köt ki, ezt az utálatot ami vele szembe itt megy azt csak így lehetne megfricskázni.

Én szurkolok neki! :twisted:

nem értem, miért lenne az utálat, ha egyesek szerint vkihez első (második, harmadik stb) látásra pöttyet túlértékelve állnak hozzá a Klub részéről? én abszolút nem utálom matyiőt, csak - ahogy írtam is -, kevésnek és főleg drágának tartom ide, amikor komoly lépéseket kell megtenni a brigád rendbetétele érdekében. július közepe van és frankón kezd úgy festeni az egész szitu, mint régen a madridnál, amikor azért röhögtünk rajtuk, mert k.nagy pénzeket toltak be előre, hátulra meg kukáztak vkit, mert "hátvédet nem igazolunk, mivel az a gyengeség jele" (by perez)
az elmúlt évek során, konkrétan gaspart ámokfutásai óta, azért hellyel közzel normálisan, szisztematikusan építették a csapatot. mostanra az az alap kezd elfogyni, vagy már el is fogyott, ezért nem mindegy, h kiket, miért hoznak ide. ehhez képest megy ez a szüttyögés.
de legyen matyiő életének a legjobb időszaka az itteni, csak azért nem ártana néhány olyan jel, ami alapján ezt lehessen várni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése