Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.12. 23:36:25

Tudtam,hogy az lesz megint a rosszarc,aki felhozza,hogy nem volt profi a második félidei hozzáállás. :D
nem baj, mindig ez van,megszoktam.

Mindegy, nyerjünk meg mindent, képesek vagyunk rá, akármelyik csapat jön szembe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.05.12. 23:35:19

Csak engem kerülget itt a sírás minden percben, vagy vannak így mások is? Még most is képesek vagytok azon siránkozni, hogy milyen f*s második féidőt játszottunk? Azt hiszem, hogy mi már bőven befociztuk magunkat Berlinbe a City, PSG és a Bayern ellen is összességében. A németek abszolút megérdemelték a győzelmet. A szurkolóiknak játszottak, otton, nem mellesleg nagyon jól. Mi nem védekezésre vagyunk berendezkedve, amint láthattuk, nem ez a mi játékunk, de itt már kit érdekel...?

Nézzünk már szét egy kicsit! Hol tartunk?

Visca el Barçaaaaaaaa!

p.s.: Be vagyok már b*szva teljesen... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsocseX 2015.05.12. 23:38:22-kor.
Força Barça!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.12. 23:35:01

Angol bajnok Kép
Francia bajnok Kép
Német bajnok Kép
Olasz bajnok Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.12. 23:32:17

MessiNeymarSuarez írta:https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... a2030d568b ... e=55D143B7

Szép összefoglalókép 8) :D
Nem semmi lenne négyszer egymás után nyerni egy BL-döntőben. Előfordult ez már valaha? Mármint mióta BL-nek hívják a sorozatot.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.12. 23:31:45

Rinku, ha te meg végigolvasod, te érted, amit mondok. EZ nam AZ a Barca. És ez gyengébb 7 nap alatt tolt 3 nagyon komoly meccset, mert bohóckodhatunk, hogy 3-0 Bayern, meg 2-0 Sociedad, de ha láttuk a meccseket, akkor tudjuk miről van szó. Anno én is bosszús lettem volna, de ezzel a csapattal szemben nem. A támadótriónkon kívül nem vagyunk világklasszis csapat. De szezon végére CSAPAT lettünk, ezért van még 3 kupára sanszunk. Ha most kitömjük a németeket 6-al, mire megyünk vele? Régen én is ezt vártam volna, de 1992 óta megéltem pár dolgot, mint Barca drukker. Ettől a csapattól 4 meccsel a vége előtt ennyi elég volt.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 23:26:52

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=55D143B7" target="_blank

Szép összefoglalókép 8) :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.12. 23:26:20

Azért elég vicces, hogy 4!!!négy4NÉGY!!!! év után ismét BL-döntőben van a csapat, és azon siránkoztok, hogy leálltak egy sorsdöntő AtMa elleni bajnoki előtt, amikor az ellenfélnek 5%%ÖT%%%%5öt gólt kell rúgnia ahhoz, hogy tovább jusson... :D Oké, hogy Sevilla 0-2-ről 2-2, meg minden, de mint ahogy a Real legendásan nem lenézendő 3-0-ról sem, mert 10 perc és máris 4-3 oda, úgy a Barca se volt soha arról híres, hogy minden meccsen arra törekedne, hogy minél több gólt rúgjon az ellenfélnek...


Higgyétek el nyugodtan, hogy egy BL-döntőben 2-0-nál nem fognak visszaállni... :wink: De hát tipikus magyar mentalitás, hogy ha megkérjük őket, hogy fessék be zöldre az eget, akkor az a baj, hogy miért ilyen árnyalatúra festették...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.05.12. 23:20:30

mahitoo írta:Srácok, rendben. Rinku, értem amit mondasz. De gondolj vissza decemberre, januárra. Mindenki LE és Messi fejét követelte. Kb nem volt jobb hátvédünk. Stb, stb, stb.
Ha tényleg értenéd, nem lenne válaszüzenet. :) Tisztában vagyok, hogy honnan hová jutottak, de a francba is, olyan nagy kérés, hogy 45 percet ne olasz stílusban játszunk végig? Hanem passzolgatunk kicsit, élvezzünk a müncheni levegőt, közben nem csinálunk hülyét magunkból- Slussz-passz, vége. Mmmkay?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.12. 23:17:05

Srácok, rendben. Rinku, értem amit mondasz. De gondolj vissza decemberre, januárra. Mindenki LE és Messi fejét követelte. Kb nem volt jobb hátvédünk. Stb, stb, stb.

A Bayern 1 hetet pihent erre a meccsre, mi meg kb élet-halál harcot vívtunk egy szívós, durva Sociedad ellen. Náluk még Neuer sem játszott volna, ha Reina-t nem állítják ki.

Ez nem a SUPERBARCA! Ez a csapat kegyetlenül keményen dolgozott az edzővel együtt, hogy itt legyünk. 4 meccs van vissza, kellett volna valakinek, hogy 1-4-nél Xabi eltörje Messi lábát? Vagy Rafinha (Bayernes) Neymar-ét?

Majd 20 év múlva lesz olyan csapat megint, mint a Pep féle Barca, hogy bármikor bárkit kisújjból szétver, és még a többi sorozatra is lesz ereje.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.12. 23:15:35

csababarca írta:
Sanama írta: Mi van ha LE mondta nekik? Sracok ez megvan, figyeljunk oda, hetvegen rangado, stb.
Akkor jó nagy hülye.
De nézve a reakcióit az oldalvonal mellett, szerintem nem így gondolta a nyugtatást.
Mert az oké,hogy srácok ez megvan, meg hétvégén rangadó, bár kifejtettem,hogy nem annyira fontos mint lehetett volna.
De a "figyeljünk oda" rész teljesen hiányzott. Nem hiszem,hogy kérte LE,hogy passzoljuk el 20 méterre a labdákat sorozatosan. Nem hiszem,hogy ráparancsolt a játékosokra,hogy ne gyertek a labdáért.
Ha igen, akkor az szánalmas.

Mondom,ésszerű keretek között lehet lehozni szépen egy félidőt, a biztos továbbjutás tudatában. De itt átestek a ló túloldalára, komolyan nem lepődtem volna meg,hogy ketten leülnek a fűre egy csomag szotyival,és elpucolják amíg megy a meccs. Kb ilyen szinten mentek a dolgok.


Amúgy dolgoztam, első félidőt nem láttam,így szigorúan a második félidőről beszélek.
És most rakok egy zárójelet és mondok még valamit, azoknak akiket bekorlátolnak az érzelmek, és belevakultak a BL-döntő elérésébe.
(ami aggasztó,hogy ezek a srácok egy BL döntőn is képesek lesznek ilyen jellegű bealvásra, ha úgy hozza,hogy 2-0ra vezetünk. Nem törvényszerű, de benne van a hajlam a csapatban erre, és ez baj...)
De ez onnantól, hogy ő esetleg mond egy olyat, hogy oké srácok ez meg van, az ő sara. Kibillenti a játékosokat az addigi állapotból, stb. Nem hiszem, hogy egyik is magától kezdett volna ilyen játékba.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.12. 23:14:10

A kérdés már csak az, hogy most mi lesz, lesz bajnoki forduló vagy sem, mert ha nem az nagyon be fogja tenni nekünk a kulcsot.
Realnak is, de a Juve is már megnyerte a bajnokságot.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.12. 23:11:12

Sanama írta: Mi van ha LE mondta nekik? Sracok ez megvan, figyeljunk oda, hetvegen rangado, stb.
Akkor jó nagy hülye.
De nézve a reakcióit az oldalvonal mellett, szerintem nem így gondolta a nyugtatást.
Mert az oké,hogy srácok ez megvan, meg hétvégén rangadó, bár kifejtettem,hogy nem annyira fontos mint lehetett volna.
De a "figyeljünk oda" rész teljesen hiányzott. Nem hiszem,hogy kérte LE,hogy passzoljuk el 20 méterre a labdákat sorozatosan. Nem hiszem,hogy ráparancsolt a játékosokra,hogy ne gyertek a labdáért.
Ha igen, akkor az szánalmas.

Mondom,ésszerű keretek között lehet lehozni szépen egy félidőt, a biztos továbbjutás tudatában. De itt átestek a ló túloldalára, komolyan nem lepődtem volna meg,hogy ketten leülnek a fűre egy csomag szotyival,és elpucolják amíg megy a meccs. Kb ilyen szinten mentek a dolgok.


Amúgy dolgoztam, első félidőt nem láttam,így szigorúan a második félidőről beszélek.
És most rakok egy zárójelet és mondok még valamit, azoknak akiket bekorlátolnak az érzelmek, és belevakultak a BL-döntő elérésébe.
(ami aggasztó,hogy ezek a srácok egy BL döntőn is képesek lesznek ilyen jellegű bealvásra, ha úgy hozza,hogy 2-0ra vezetünk. Nem törvényszerű, de benne van a hajlam a csapatban erre, és ez baj...)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.05.12. 23:08:04

mahitoo írta:Na akkor mégegyszer. 1-2 a félidőben, megvolt a továbbjutás. MIT VÁRTATOK? Atleti meccs előtt belemegyünk bármibe? Hátha lesérül valaki? Ez NEM a Pep féle Barca. Ezt a csapatot SENKI sem várta a BL döntőbe, max a spanyol kupa döntőbe, és NAGYON jó esélyünk van a bajnoki címre. Ébredjünk már fel, a múlt az a múlt, a jelen más, de ezzel a csapattal címeket nyerni nagyobb érdem.
Korrekt, bajnokhoz méltó helytállást, nem többet. Egy darab góllal nem vártam többet, csak annyit, hogy tiszteljük meg annyira az ellenfelet, hogy nem ilyen herelógatós mivel ténfergünk a pályán, mint a lázas kutya. Ennyi. Minden másban igazad van.

Részemről vége, minden fotelnek, sörnek gratulálok, előre a kupákért. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.05.12. 23:06:47

Irány Berlin! 8) =D>

Fantasztikus eddig ez a BL szezon, ahogy átléptünk az összes bajnok ellen. Nehéz ellenfeleket kaptunk, de szépen haladtunk lépésről, lépésre. Berlint is be kell venni! Irány az ötödikért! :!: :!: :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcafanTomee 2015.05.12. 23:08:33-kor.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.12. 23:05:34

Na akkor mégegyszer. 1-2 a félidőben, megvolt a továbbjutás. MIT VÁRTATOK? Atleti meccs előtt belemegyünk bármibe? Hátha lesérül valaki? Ez NEM a Pep féle Barca. Ezt a csapatot SENKI sem várta a BL döntőbe, max a spanyol kupa döntőbe, és NAGYON jó esélyünk van a bajnoki címre. Ébredjünk már fel, a múlt az a múlt, a jelen más, de ezzel a csapattal címeket nyerni nagyobb érdem.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.12. 23:05:07

Kash írta:Naaaagyon de naaaagyon útálom azt, amikor azt látom, hogy a csapat feladja a letámadós focit, és beállunk úgy védekezni, mint a világ összes csapata -mármint az olyan csapatok, akiknek a döntetlen is jó eredmény, és fontos- erre kapunk 2 gólt, ami elkerülhető lett volna, hiszen 3 Bayern játékos osztogatta a labdát a 16-osunk előtt 1-2 méterre 7-8 Barca játékos között...Nagyon kivoltam bukva...Nem támadtunk a második félidőben semmit, aztán mégis az utolsó percekben, és abból majdnem gólt is szereztünk. Felvetődik a kérdés: Mi lett volna, ha nem állunk be védekezni!? Hozzáteszem, elég szellős védekezés volt.

Okos csapat nem kivégzi az ellenfeleit, hanem legyőzi. Netán tripláz.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.05.12. 23:03:00

Naaaagyon de naaaagyon útálom azt, amikor azt látom, hogy a csapat feladja a letámadós focit, és beállunk úgy védekezni, mint a világ összes csapata -mármint az olyan csapatok, akiknek a döntetlen is jó eredmény, és fontos- erre kapunk 2 gólt, ami elkerülhető lett volna, hiszen 3 Bayern játékos osztogatta a labdát a 16-osunk előtt 1-2 méterre 7-8 Barca játékos között...Nagyon kivoltam bukva...Nem támadtunk a második félidőben semmit, aztán mégis az utolsó percekben, és abból majdnem gólt is szereztünk. Felvetődik a kérdés: Mi lett volna, ha nem állunk be védekezni!? Hozzáteszem, elég szellős védekezés volt.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.12. 23:00:53

BL döntő =D> \:D/

Az rendben van, hogy visszavettünk a 2. félidőre, de azért lehetet volna ezt másképp is, ez inkább a botrányos mintsem a még elfogadható kategóriába tartozott. Rettenetesen rossz volt nézni mit művelünk és mit művelnek velünk a pályán. A leges legrosszabb napokat idézte.
Remélem nem megy az önbizalom rovására.

Az első félidőben az MSN és Ter Stegen kiemelkedően jó volt, a többiek már akkor is jóval az elvárások alatt teljesítettek.

A kérdés már csak az, hogy most mi lesz, lesz bajnoki forduló vagy sem, mert ha nem az nagyon be fogja tenni nekünk a kulcsot.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.05.12. 23:00:39

csababarca írta:De próbálok nem idegeskedni,fújok kettőt, és örülök a továbbjutásnak. Csak ilyenkor mindig van hiányérzetem. MErt ez nem az "okosan" pörgessük le az órát mentalitás volt, hanem a szarjuk bele az egészbe cucc. Ez meg nem profi.
És itt is a lényeg. Baromira egyetértek. Tök egyértelmű volt a továbbjutás, de ez az attitűd fájt nekem is. Ezen a szinten ne már... És ne jöjjön már senki, hogy jaj, továbbmentünk, számomra a Barca még mindig egy értékmérő, játszanak is már úgy. Nem tudom miért nem lehetett letökölni még egy korrekt 2. félidőt, a kutya nem szólt volna egy szót se. De ez így nagyon gáz volt. Francba is már.
Sanama írta:Mi van ha LE mondta nekik? Sracok ez megvan, figyeljunk oda, hetvegen rangado, stb.
Mondjuk ez is esélyes. Bárhogy is, ez egy profihoz nem méltó fappolás volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2015.05.12. 23:02:17-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.12. 22:59:49

csababarca írta:Ha van töke LE-nek bemegy az öltözőbe,és a pályánlévőket egy tarkónrúgással jutalmazza.

Hogy lehet így visszavenni? Azért ezt egy Barca szerintem nem engedheti meg magának. Le lehet hozni a meccset kevésbé látványosan is úgy,hogy nem hajtod szét magad. Ezek meg...jó mondjuk nem tudom miért lepődöm meg,nem először fordul elő ez.
De én ezt sose fogom tudni,és nem is akarom elfogadni. Real tavaly feltörölte velük a padlót...pedig az is eldőlt 0-1nél,de mentek előre tovább,csinálták, megalázták őket. Mi meg leállunk lazázni...
Még ha brutális téttel bírna a hétvégi meccs megértem,de hála a real Xnek hétvégén, nem annyira égető ott a brutális forma.
De ezek után, hogy nyilvánvalóan takaréklángra tették magukat a hétvége végett, nem akarok sétáló embereket a csapatban az AtMa ellen...

Subinho az élőben megjegyezte Busit, a fórum különvédencét, nah pl neki a pad a megfelelő a hétvégén. Ez után a produktum után se ülteti le Le, akkor nem tudok mit mondani.


De próbálok nem idegeskedni,fújok kettőt, és örülök a továbbjutásnak. Csak ilyenkor mindig van hiányérzetem. MErt ez nem az "okosan" pörgessük le az órát mentalitás volt, hanem a szarjuk bele az egészbe cucc. Ez meg nem profi.
Mi van ha LE mondta nekik? Sracok ez megvan, figyeljunk oda, hetvegen rangado, stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2015.05.12. 23:00:56-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.12. 22:55:53

Ha van töke LE-nek bemegy az öltözőbe,és a pályánlévőket egy tarkónrúgással jutalmazza.

Hogy lehet így visszavenni? Azért ezt egy Barca szerintem nem engedheti meg magának. Le lehet hozni a meccset kevésbé látványosan is úgy,hogy nem hajtod szét magad. Ezek meg...jó mondjuk nem tudom miért lepődöm meg,nem először fordul elő ez.
De én ezt sose fogom tudni,és nem is akarom elfogadni. Real tavaly feltörölte velük a padlót...pedig az is eldőlt 0-1nél,de mentek előre tovább,csinálták, megalázták őket. Mi meg leállunk lazázni...
Még ha brutális téttel bírna a hétvégi meccs megértem,de hála a real Xnek hétvégén, nem annyira égető ott a brutális forma.
De ezek után, hogy nyilvánvalóan takaréklángra tették magukat a hétvége végett, nem akarok sétáló embereket a csapatban az AtMa ellen...

Subinho az élőben megjegyezte Busit, a fórum különvédencét, nah pl neki a pad a megfelelő a hétvégén. Ez után a produktum után se ülteti le Le, akkor nem tudok mit mondani.


De próbálok nem idegeskedni,fújok kettőt, és örülök a továbbjutásnak. Csak ilyenkor mindig van hiányérzetem. MErt ez nem az "okosan" pörgessük le az órát mentalitás volt, hanem a szarjuk bele az egészbe cucc. Ez meg nem profi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.05.12. 22:54:30

Kellően éhes ez a Barca a sikerre, pazar, ahogy ide eljutottunk és ott vagyunk a döntőben. Ellenféltől függetlenül, mind a három kupában nagy esélyünk van a végső sikerre.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.12. 22:52:55

crixus írta:Én abszolút nem bánom a második félidőt, sőt :!: Ha ez volt az ára annak, hogy a hétvégén ne legyünk végképp kifacsartak az Atletico ellen és esetleg eldöntsük a bajnoki címet hát legyen :!:
Innentől kezdve 2 döntőnk van idén és két bajnokink, ha pedig 3 kupával akarunk zárni, akkor a bajnokságot minél hamarabb el kell dönteni és minél hamarabb tartalékolni kell, fejben felkészülni a döntőkre.

Szép teljesítmény volt azért összességében az idei BL-szereplésünk, remélhetőleg meg is koronázzuk majd egy újabb sikerrel június 6-án! Hajrá :!:
Egyetértek, ha ez az ára, hát ez. Az Atma elleni meccs amúgy is fontosabb jelenleg a mai eredmenynel. :)
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.05.12. 22:51:38

Jack Napier írta:
herlius írta:
Jack Napier írta:Persze jó volt a Bayern meg minden, de ha úgy nézzük, hogy mi 3 félidőt nyertünk ők meg egyet, máris kétségtelen a dominanciánk…
Melyik a harmadik?
:D azt tényleg nem nyertük meg…
De ettől függetlenül az is a miénk volt, csak Neuer tartotta meccsben a bajorokat (egy ideig)…
Ha így nézzük, akkor a mai elsőt meg a Bayern nyerte, mert minket meg Ter Stegen tartott meccsben. Azért maradjunk már a tényeknél, ma nem voltunk túlzottan jók, de belefért.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.12. 22:51:38

az előzetes fejtegetésemben nem tartottam lehetetlennek, hogy három gólt kapjunk , hát nem is volt az. ami engem elgondolkodtat, az hogy nem láttam azt a nagy visszaállást, hanem inkább azt, hogy egyesek játéka döbbenetesen leromlott. az eleve gyenge Busquets és Íniesta mellé tehát belépett Messi és Neymar , fáradt Rakitic, és a nagy nyomás mellett a Piqe-Masc páros is.
még talán annyit, hogy ezen a meccsen jött ki igazán, hogy ha egy Robben -Ribery páros is a pályán van lehet, hogy kevés lett volna a három gólos előny.
ott vagyunk a döntőben hatalmas eredmény, de ha a Reál lesz az ellenfél hát az nem lesz sétagalopp.
Válasz küldése