Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.17. 09:56:29

Barcelona is willing to let right back martin Montoya (24) leave this summer. The club prefers a permanent deal, no loan. [sport]

Ezek szerint már nyáron leléphet, nem kell kivárnia a telet, mint azt előre jósolták. Nem tudom, hogy a nyári eligazolás mennyire lenne rossz a csapatra nézve, de elnézve Montoya játékperceit nem igazán. Menjen csak, így is épp elég időt töltött a kispadon.
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.06.16. 21:52:36

Mundo szerint nem kellene Denis Suáreznek januárig várnia.

If Denis returns, he could play normally (and not only from 1 Jan), because loan deal was signed before confirmation ban on 20 Aug 2014 [md]
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2015.06.16. 21:17:35

Csak őt el ne engedjék. Nagy hiba lenne. http://www1.skysports.com/football/news ... -in-bartra
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.16. 18:28:21

Télen Xavi pótlására kell hozni egy olyan embert, aki meg is elégszik azzal a szerepkörrel, nem durrog amiatt, hogy csere, emellett tudnia kell védekezni és a labdakihozataloknál ne jöjjön zavarba, ne lassítsa a játékot, egy-két érintés után tegye tovább a labdát. Felesleges top játékost Rakitic nyakára hozni, hiszen láthattuk, hogy bevált, ha még képes is szintet ugrani, akkor a jelenlegi kp-nkra tökéletes vásár volt.

Amikor pedig Ini pótlásáról lesz szó nálam sem jöhet senki más szóba jelenleg, mint Thiago, Isco illetve, a sorban utánuk pedig Coutinho áll kissé lemaradva.

Pogba akár be is válhatna, de ő nem elégedne meg a padozással, Ini-t egy az egyben nem képes pótolni, mert teljesen más karakter, inkább Rakéta helyén tudná szerintem igazán kibontakozni, de oda ennyi pénzért szerintem teljesen felesleg. Ne hozzunk olyan játékost akire nincs szükség, csak azért mert az új vezetőség villatani akar. Elindult LE-vel egy úton, folytassuk akkor okosan.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.16. 18:10:12

miután 80ról indul pogba ára, egy kis tárgyalás és 60 + két barátságos mérkőzésért már a miénk is lehet :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.16. 18:02:55

számomra tényleg rejtély, hogy ki lehet az a két játékos..
Song és Fabregas
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.16. 17:55:09

roby122 írta:
messideco írta:Na viszont erre kíváncsi vagyok, ki lehet az a misztikus két játékos. Eddig kacsaszinten Ramsey jelent meg talán. Eriksenben reménykedem :)
Én abban bízom , hogy Coutinho fog érkezni jövő nyáron.
Kíváncsi leszek én is, Herrera neve már többször is felmerült, rajta kívül én is Coutinhot mondanám, aki komolyabb szintet képvisel, Ericksenről nem tudok nyilatkozni. Ramsey meg Daily Mail féle kacsa csak szerintem.

Viszont tudtommal egyikük sem egy Xavi stílusú játékos, amilyen profilba mi keresünk embert, szóval számomra tényleg rejtély, hogy ki lehet az a két játékos.. Coutinhonak meg én is örülnék, ha Ini helyett kéne ember, és nem kéne ennyit védekeznie a középpályásainknak, de mivel egyik tényező sem igaz, így nem épp optimális igazolás lenne most. 1-2 év múlva viszont, ha Ini helyett kell már valaki, és újra "játszik" a középpálya, örömmel fogadnám, ha Isco és Thiago elérhetetlenek.. :D
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.16. 16:54:27

messideco írta:Afellaynak lejárt a szerződése, ha nem tévedek? :-k

Barcelona plan to sign a midfielder in January. Gundogan first option. Alternatively, advanced talks with two Premier League players [sport]

Na viszont erre kíváncsi vagyok, ki lehet az a misztikus két játékos. Eddig kacsaszinten Ramsey jelent meg talán. Eriksenben reménykedem :)
Nem tévedsz. Most fog lejárni a szerződése hónap végén. Benne is azért több volt , csak hát a sérülései tönkrevágták a karrierjét.

Én abban bízom , hogy Coutinho fog érkezni jövő nyáron.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.06.16. 16:35:34

Ez hivatalos, hogy a kölcsönből visszajövők is csak januártól játszhatnának? Ha igen, akkor ekkora baromságot még nem láttam. Hát a mi játékosaink évek óta...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.16. 15:54:57

Afellaynak lejárt a szerződése, ha nem tévedek? :-k

Barcelona plan to sign a midfielder in January. Gundogan first option. Alternatively, advanced talks with two Premier League players [sport]

Na viszont erre kíváncsi vagyok, ki lehet az a misztikus két játékos. Eddig kacsaszinten Ramsey jelent meg talán. Eriksenben reménykedem :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7497
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.16. 15:45:55

palesz77 írta:Luis Enrique told Denis Suarez (21), who is on a two-year loan at Sevilla, that he will return to Barcelona this summer. [md]

Már csak az a kérdés, hogy játszhat-e Január előtt is.. :D
Kölcsönjátékosra is ugyanúgy vonatkozik a tilalom, szóval ha visszahozzuk is csak januártól játszhat. Kérdés, hogy nyáron csatlakozik és addig itt edz vagy marad Sevillaban télig. Már ha tényleg hozni akarjuk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.16. 15:38:16

Az az igazság, hogy ma már másodlagos a tény, hogy ki mennyit ér...A klubok tetszés szerint árazzák be a futó szerződéssel bíró legjobbjaikat. Egyetlen egy út van ma ahhoz, hogy egy adott játékos picit reálissá tegye saját maga vételárát: Nyíltan lándzsát tör a távozás mellett. Persze még ez esetben is kútba eshet az üzlet, ám ha a kiállás megvan a játékos részéről, akkor a megegyezésre is jobb az esély.
Pogba esetében én is az állítólagos fizuigényen vagyok inkább kiakadva...12 milla nettóban , ugyan mire fel? Aztán az ára sem semmi persze, jelenleg nincs esély őt olyan áron elhozni, amennyit kb ér jelenleg (nálam ez 40-50 milla).
Kokéért meg tán a 30 is sok lenne. Semmivel nem több, mint a 20 körülibe fájó Rakitic. Sőt...
Ha Gündogant sikerülne meggyőzni, hogy jöjjön hozzánk, mást nem is néznék,(kivéve ha mondjuk Verrattira sansz nyílna... :) ) vele és Vidallal teljes a keret (ne feledjük, valaki írta, hogy Vermaelen is új igazolásnak számít majd, igaz is). Ini pótlásával inkább a 2016 nyarától érdemes komolyabban foglalkozni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.16. 14:21:02

danianevem írta:60-at Kokeért kérnek (sőt a klub tavaly meg is adta volna), akinek közel sincs akkora marketingje, mint a franciának. Elszálltak az árak, az FFP is csak részben lassította le a folyamatot, de nem a régi arányokhoz kell mérni. Egy Lallana 30, David Luiz 50, James 80...
Koke 60 milliója is röhej, nem is fogja megadni szerintem senki érte.. David Luiz és Lallana meg tökéletesen bizonyította, hogy mennyire éri meg hypera igazolni ilyen drágán. James még azt mondom, elég jó első szezonja volt, de ő se ért 80 millát. Rakitic 20 millió volt, Kroos is - még ha lejáró szerződéssel is - Gündi se lenne sokkal több, Alexis 40 alatt - hála nekünk mondjuk :lol: -, de egy Coutinho se lenne 30-40-nél több szerintem - még ha hozzánk most nem is kéne, csak szemléltetés céljából. Ne mondja nekem senki, hogy egy baromi jól működő megfigyelő hálózattal csak 80 milliós Pogbákkal tudunk erősíteni a kereten, mert akkor kifutok a világból..
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.16. 14:09:43

60-at Kokeért kérnek (sőt a klub tavaly meg is adta volna), akinek közel sincs akkora marketingje, mint a franciának. Elszálltak az árak, az FFP is csak részben lassította le a folyamatot, de nem a régi arányokhoz kell mérni. Egy Lallana 30, David Luiz 50, James 80...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.16. 13:53:30

Szerintem ez az egész csak arra megy ki , hogy a Barca & Real tegyen le érte 100 millát.

City biztos nem tett Pogba-ért 120 milliós ajánlatokat. Nekik kb. a fél csapatot le kell/kellene cserélni , jó páran távozni is fognak , nem hinném , hogy 1 igazolásuk lenne ; Pogba és ennyi. Tavaly is már bajba kerültek az átigazolásokkal.

Engem annyira az árak nem szoktak érdekelni ,mert nagyjából most már be lehet kalkulálni , hogy minden évben lesz egy 80-100 milliós igazolásunk , legyen is , de akkor egy olyan játékost hozzunk aki le is tett valamit az asztalra. Jó , Neymar esete más , mi 54 millióról tudtunk :mrgreen: , de Suárez bőven megérte a 80 milliót. Pogba a 80-100 milliót ?? Baromság lenne a részünkről ha elhoznánk. Maximum 60 milliót ér a gyerek a mai árak mellett , de még igazából annyit se.

Én idén biztos nem igazolnék ekkora nagy ágyút ... Bőven elég lenne egy játékos Januárban Xavi pótlására , és ennyi.
Iniesta helyére bőven ráérnénk jövő nyáron igazolni , na akkor viszont meg lehetne szellőztetni a pénztárcát.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.16. 13:51:50

Luis Enrique told Denis Suarez (21), who is on a two-year loan at Sevilla, that he will return to Barcelona this summer. [md]

Már csak az a kérdés, hogy játszhat-e Január előtt is.. :D
danianevem írta:Pogba "árát" 100 millióban határozta meg a Juve és elvileg utasítottak már vissza 70 milliós ajánlatokat is. Meg mostanában arról írnak, hogy a City 110-120 körüli összeggel kopogtat a zebráknál. Ehhez képest a 80 korrekt ár lenne, de persze még így is jóval drágább a reálisnál. Bár lehet, csak egy sima kampányszöveg...
Most ez kb olyan, hogy tavaly Matyi árát 20 millióban határozta meg a Valencia, és örüljünk, hogy 17-ért el tudtuk hozni - 3-at Jeremy barátunk állt. A 17 is bőven több volt érte, mint ami reális - más kérdés, hogy megérte végülis. Pogbánál is lehet, hogy nem hangzik rosszul, hogy 100-ról 80-ra le lehet alkudni, de amíg 60-at se igen kéne érte adni, addig röhej a 80 millió is. Nagyon remélem, hogy ilyen árak mellett nem szállunk ringbe érte. [-o<
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.06.16. 13:37:54

Azért ne egy Kondogbiával akarjuk már Iniestát pótolni. Keita-típusú játékos, picit nagyobb játékintelligenciával... :roll:

Egyébként is inkább vkp, mint középső kp.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.16. 13:30:44

palesz77 írta:
danianevem írta:Benedito aligha fog nyerni, egyébként, ha tényleg sikerült lealkudnia 100-ról 80-ra Pogba "árát", az bravúr.
Hát, láttam már nagyobb bravúrokat megmondom őszintén.. :mrgreen: Szerintem ez is bőven sok érte.
Pogba "árát" 100 millióban határozta meg a Juve és elvileg utasítottak már vissza 70 milliós ajánlatokat is. Meg mostanában arról írnak, hogy a City 110-120 körüli összeggel kopogtat a zebráknál. Ehhez képest a 80 korrekt ár lenne, de persze még így is jóval drágább a reálisnál. Bár lehet, csak egy sima kampányszöveg...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.16. 13:14:00

danianevem írta:Luis Enrique wants the club to sign in January a midfielder to replace Xavi. Dortmund player Ilkay Gundogan (24) has right profile. [sport]
Barcelona plan to sign a midfielder in January. Gundogan first option. Alternatively, advanced talks with two Premier League players [sport]

Xavi helyére jönne csak tényleg Gündi, szóval nem kell attól tartani, hogy Init egy mélységi irányítóval pótolnánk - ami mellesleg csak félig igaz, mert Gündi szeret előre is menni, még ha ezeket idén annyira nem is erőltette a Dortmundban. Angliában kik vannak hasonló stílusú játékosok? :-k Én egyáltalán nem követem a Pl-et, úgyhogy valaki tippelhetne nekem.. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7497
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.16. 13:10:31

palesz77 írta: Juventus midfielder Paul Pogba (22) is a priority for the summer of 2016. Monaco player Geoffrey Kondogbia (22) is an alternative. [sport]

Mindenkivel szóba hoznak minket, akivel a Realt is úgy látom.. :lol: Nem tudom hova jönne, tudtommal egy rombolóbb stílusú vkp - javítsatok, ha nem -, nem igen látom a helyét a csapatban. Következő hír remélem Nainggolanról lesz. :D
Őt én sem nagyon értem. Ha nem is szigorúan vkp, de nem is Pogba pozíciójában játszik (ha már az ő helyettesének szánjuk), a csapatba amúgy is teljesen stílusidegen. A felépítése jó, de nem értem miért kéne nekünk egy ilyen romboló/ robotoló típusú játékos.
Kísérteties, hogy pont akkor merül fel a neve, amikor a Realnal is. Mondjuk hozzájuk pont illene. Legközelebb már De Gea-t akarjuk szerződtetni.

Barcelona are willing to listen to offers for Jordi Masip (26), Douglas (24), Martin Montoya (24) and Adriano (30). [sport]

Adriano eladásán amúgy nem lepődnék meg, tavaly is Lucho győzte meg a maradásról, most megnyert mindent, de alig játszik.. Részéről logikus lépés lenne a váltás, ha még akar rendszeresen focizni. Ez vagy azzal járna, hogy Mathieu balhátvéd cserébe átmegy javarészt, és a kh poszot a Verma-Pique-Masch-Bartra kvartettre bízza Lucho, vagy Grimaldo time jön! 8)[/color].[/quote]

Teljesen érthetőek ezek az eladások. Masipnak nem is kellett volna elvállalnia a harmadik sz. kapus posztot. Nem is értettem. Egy kis -középcsapat szintjét simán megüti. Douglas és Montoya is jogos. A brazil amúgy is azért jött, hogy elmondhassa a vezetőség, hogy igazoltunk jh-t. Montoya jó lenne a Juveba. Lichsteinert ki tudja szorítani és kezdőként egy Juventusban azért nem rossz dolog. Talán kapunk érte 8-10 milliót.
Adrianot én mindenképp marasztaltam volna, de így hogy leigazoltuk Vidalt és Alves is marad teljesen felesleges. Balosra ott van Mathieu, Vermaelen és talán végre feljön néha Grimaldo. Imádom azt a palit. Az egyik legnagyobb tehetségünk. Még csak 19, de amit meccsről-meccsre lehoz az iszonyatos.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.16. 11:30:52

Én nem nagyon szoktam foglalkozni az átigazolásokkal, elolvasom twitteren meg, amiket betesz pár ember, de úgysincs vezetés meg felesleges is Júniusban ezen agyalni. Viszont megakadt a szemem Kondogbián és neki én speciel borzasztóan örülnék. :D Szegény ember Pogbája, s miután a másik francia valóban irreálisan drága, alternatív lehetőségként Kondogbia zseniális húzás lenne. Biztos hogy fele annyi lenne, vagy még annyi se és fizikai erőt ő is tudna biztosítani és passzokban sem ügyetlen.Lőni is tud, lsd Arsenal ellen és borzasztó erős ő is Nagy húzás lehetne, nyilván Pogba mindenből picit jobb, de ár/értékben Kondogbia jobban megéri. Ráadásul ballábas, s pont Iniesta oldalára nagyon illene is.
Kép
Kép
Kép
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.06.16. 11:28:58

Braida (transfer adviser): "Still interested in Kovacic? No, he's no longer an option.There's the Fifa ban and Vidal has joined now." [fcin]

Nem tudom értelmezni ezt a nyilatkozatot. Mármint azt a részét, hogy mi köze Vidal érkezésének Kovacichoz. Bár lehet Braida beszörpözött, és azt hitte irtelen, hogy a chilei Vidalt igazoltuk le, mint anno Várhidi, amikor úgy gondolta, hogy a csatár Adrianót szereztük meg :mrgreen:
Amúgy remélem, hogy Kovacic csak idén nem opció, szerintem tökéletesen illene a jelenlegi középpályánkra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Strange 2015.06.16. 11:31:13-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.16. 11:16:23

Subinho írta:Ez kicsit túlzás! Pogba egy ügyes fiatal játékos, DE ...
Ja én vicceltem, isten őrizz, hogy ennyiért idehozzuk. Ha mindegyik igény a felére csökkenne azt mondom oké, de ez röhejes. Maga a 80 millió már vicc, de a 12 milliós fizetési igény még durvább. Mire fel? Emlékeim szerint egy nagy meccsen nem villantott eddig a srác, a tehetsége vitathatatlan természetesen, de ez önmagában egy 12 milliós fizetéshez édeskevés.
danianevem írta:Benedito aligha fog nyerni, egyébként, ha tényleg sikerült lealkudnia 100-ról 80-ra Pogba "árát", az bravúr.
Hát, láttam már nagyobb bravúrokat megmondom őszintén.. :mrgreen: Szerintem ez is bőven sok érte.
danianevem írta:Luis Enrique wants the club to sign in January a midfielder to replace Xavi. Dortmund player Ilkay Gundogan (24) has right profile. [sport]
Kíváncsi leszek, ki lesz a külsős végül, mert Gündi nem, ebben szinte biztos vagyok. Nagyok a fizetési igényei, amiket a MU gondolom készséggel megadna - vagy ha azt nem is, de többet mint mi -, plusz már ott meg is kezdhetné a szezont..
Messideco: Clasie time jön.. :mrgreen:
danianevem írta:PSG midfielder Marco Verratti (22) is the alternative in case Barcelona cannot sign Juventus midfielder Paul Pogba (22). [md]
Ez meg egy álom lenne számomra - bár nem Ini helyettesnek kéne -, de annak is nagyobb realitása van sajnos, hogy Pogba jön 80-ért. PSG-nek nem kell a pénz, megszerzik más eladásából, Verrattit így nincs okuk eladni.. Amíg nem csapkodja az asztalt, hogy márpedig ő menni akar - amit nem fog -, tuti nem megy sehova.

Egyéb:
Despite signing renewal, Pedro (27) still doesn't rule out leaving now or in January. Lack of playing time could mean missing Euro. [md]

Hát pedig nem fog ennél többet játszani.. Szerintem januárban legkésőbb váltani fog - bár ha csak az EB miatt, akkor felesleges, Del Bosque név alapján küldi a meghívókat úgyis :lol: -, kíváncsi vagyok, hogy kivel pótolnánk.

Halilović, who doesn't want to continue at Barcelona B, would be happy with a loan to Sevilla. He could be included in the Denis deal. [md]

Ha bejönne, akkor nagyon nagyot nyerhetnénk vele, ha nem, akkor viszont könnyen ki is kerülhet a képből Halilovic, bátor húzás részéről.. :D Remélem fel tudja mérni, hogy a Sevilla szintet megüti-e, végülis válogatottban is sokszor játszott már, meg Bl meccs is van a lábában.. De kicsit féltem.

Juventus midfielder Paul Pogba (22) is a priority for the summer of 2016. Monaco player Geoffrey Kondogbia (22) is an alternative. [sport]

Mindenkivel szóba hoznak minket, akivel a Realt is úgy látom.. :lol: Nem tudom hova jönne, tudtommal egy rombolóbb stílusú vkp - javítsatok, ha nem -, nem igen látom a helyét a csapatban. Következő hír remélem Nainggolanról lesz. :D

Barcelona are willing to listen to offers for Jordi Masip (26), Douglas (24), Martin Montoya (24) and Adriano (30). [sport]

Adriano eladásán amúgy nem lepődnék meg, tavaly is Lucho győzte meg a maradásról, most megnyert mindent, de alig játszik.. Részéről logikus lépés lenne a váltás, ha még akar rendszeresen focizni. Ez vagy azzal járna, hogy Mathieu balhátvéd cserébe átmegy javarészt, és a kh poszot a Verma-Pique-Masch-Bartra kvartettre bízza Lucho, vagy Grimaldo time jön! 8)

Juventus are monitoring the situation of Martin Montoya (24). If he leaves, they are interested. Already wanted him in January. [tuttosport]

Ennek meg örülnék.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.16. 10:43:26

mondjuk azért is jó lenne pogba, mert akkor perecnek rá kellene licitálni és mondjuk 120-ért megveheté sterlinget a pincérnek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.16. 09:15:15

Szinte biztosan egy 50+ milliós igazolás fog érkezni, kell is mert ilyen Rakitic - Vidal-félékkel nem lesz meg a triplázás megvédése :mrgreen: Remélem, hogy okosan fognak igazolni, és nem csak a nevet/hypeot nézi az adott kandidált.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése