Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3373
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.05.30. 23:06:37

gránit írta:
2024.05.30. 20:07:22
Nagy a csend, remélem, ez csak azért van, mert Flick-kel még egyeztetnek.
Kivételesen egyáltalán nem érzem magam türelmetlennek a csend miatt, annak ellenére sem, hogy már most kíváncsi vagyok (lennék) Flick első kezdőjére tétmeccsen.

Éppen ezért minél előbb nagyon várok valami tartalmasabb, hosszabb lélegzetvételű interjút vele, hogy irányba tegye magát nekünk és valamennyire sejthessük a szándékait.

Talán, ha zsivaj lenne, az sem jelentene jót. Nekem most a csend helyénvalónak tűnik. Nincs azért annyira világvége - szerintem -, hogy forrjon a levegő, meg most kezdődik az EB, illetve augusztus végéig tart majd az igazolási szezon.
Ez a csend, még akár vihar előtti is lehet.... :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.30. 21:19:29

gránit írta:
2024.05.30. 21:08:14
bence0330 írta:
2024.05.30. 20:47:51
2-8-nál Inkább a középpályával, védelemmel
Hát látod, pedig kilóra ott is megvoltunk. Ebből sosem lehet kiindulni.

Ami számomra pozitívum, hogy Fermín személyében találtunk egy gólerős támadó középpályást, aki centerbe is fel tud lépni. 42 meccsen 11 gól ezen a poszton, nagyon sokat ad. De nagyon sok gólra lesz szükség, hogy labdába rúgjunk. Ferran kuka, Roque kérdőjel, Guiu kérdőjel, utóbbi teljesen ki is került a képből. Elég problémásan állunk szerintem.
Egyetértek, viszont akkor sem lehet idehozni egy 5. centert, amikor hátrébb mennyiségben sem vagyunk meg, és alig tudunk vélhetően igazolni. Akkor hárman üldögélnének a padon, az nagy pazarlás lenne szűk keretnél. Nyilván ha 1:1 lesz és eladunk két játékost 160 millióért, meg még pár kicsit, mindjárt más tészta, de akkor sem az lesz a prioritás, csak ha már minden más meg van oldva, szerintem. Ha Lewy nem megy el, nincs is értelme beszélni róla. De neki szerintem jobb éve lesz, ha Flick felfogja, hogy 35/6 éves, vagy ha nem visszavontan birkóztatja, hogy aztán oda se érjen a kapu elé.
Roque szerintem a végére nagyon leépült, ő már tényleg nem Barca szint, legalábbis ebben a pillanatban. Guiuban eleve többet láttam, meg ő jegelve sem volt, csak lejjebb játszott. Amikor kezdett egymás után, akkor lent is rúgta elég szépen a gólokat. Szerintem neki kell nyár után előlépnie a kicsik közül, meg egy középpályásnak, meg ha nem adjuk el, akkor nyilván Fayénak. Évek óta jól scoutolunk a kicsik közé, ki kell használni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2567
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.05.30. 21:08:14

bence0330 írta:
2024.05.30. 20:47:51
2-8-nál Inkább a középpályával, védelemmel
Hát látod, pedig kilóra ott is megvoltunk. Ebből sosem lehet kiindulni.

Ami számomra pozitívum, hogy Fermín személyében találtunk egy gólerős támadó középpályást, aki centerbe is fel tud lépni. 42 meccsen 11 gól ezen a poszton, nagyon sokat ad. De nagyon sok gólra lesz szükség, hogy labdába rúgjunk. Ferran kuka, Roque kérdőjel, Guiu kérdőjel, utóbbi teljesen ki is került a képből. Elég problémásan állunk szerintem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.30. 20:47:51

gránit írta:
2024.05.30. 20:41:10
bence0330 írta:
2024.05.30. 20:23:51
mennyiségre is megvagyunk távozókkal együtt is
Mennyiségre lehet, mennyiségre a 2-8 idején is megvoltunk. Nekem a minőséggel kapcsolatban vannak kételyeim. A másik oldalon meg érkezik egy Mbappe.
Én is szeretnék 2 pokoli centert, csak szerintem teljesen irreális jelenleg, és itt nem állunk rosszul. 2-8-nál sem a centerposzton volt a fő gond. :) Inkább a középpályával, védelemmel, és Flick-kel. :D Az utólsó száz százalékra megoldva, az utolsó előtti kb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2567
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.05.30. 20:41:10

bence0330 írta:
2024.05.30. 20:23:51
mennyiségre is megvagyunk távozókkal együtt is
Mennyiségre lehet, mennyiségre a 2-8 idején is megvoltunk. Nekem a minőséggel kapcsolatban vannak kételyeim. A másik oldalon meg érkezik egy Mbappe.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.30. 20:23:51

gránit írta:
2024.05.30. 20:07:22
De leginkább az aggaszt, hogy a csatárposztról nem nagyon szólnak a hírek egy ideje.
Ez szerintem így is marad, végtelen + 1 játékosunk van oda, Lewyt sosem lehet elküldeni, még Flick nélkül sem lehetett volna, így meg pláne. Reméljük, hogy ő többet kihoz belőle. Itt van cserének Ferrán (Felix?), Guiu, Roque, nem tökéletes, de korrekt, és mennyiségre is megvagyunk távozókkal együtt is. Minden minden más poszton nagyobb a lyuk, a jobbszélső kivételével, mert oda is gyakorlatilag 3 játékosunk van. Cserekapus, szélsővédő, távozó esetén középső védő, vkp, balszélső olyan posztok, amiből nem vagyunk meg, és szerintem még ezekre is kérdés, hogy tudunk-e megfelelő mennyiséget igazolni. Forttal, Fayéval jó lenne megoldani legalább egy részét.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2567
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.05.30. 20:07:22

Nagy a csend, remélem, ez csak azért van, mert Flick-kel még egyeztetnek.

Guido Rodriguezzel nem nagyon látom, mivel lennénk beljebb. Szerintem közelebb van egy Romeu 2.0 szinthez, mint egy rendes megoldáshoz. Az szerencse, hogy Romeu távozni akar, és nem a Barcelonából akar visszavonulni. Viszont jó lenne, ha nem egy újabb töltelékjátékos jönne helyette.

A használható játékosok közül nem adnék el embereket, mert elképzelhető, hogy ezekkel a bevételekkel együtt sem igazolhatunk pénzért, és akkor csak a keretet gyengítettük és rövidítettük. Araújo a nagy kérdőjel. Egy klasszisért lehet, hogy elcserélhetnénk, de akkor kérdés, mi lesz a védelemmel. Lehet, hogy egy vkp-ért vagy egy csatárért érdemes lenne elcserélni, és igazolnánk hátvédet.

De leginkább az aggaszt, hogy a csatárposztról nem nagyon szólnak a hírek egy ideje.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2024.05.30. 19:28:21

Nem lehet tudni, hogy Flick visszahozza-e Braithwait-t meg Coutinho-t? Andre Gomes is csak 30 még, pont kéne középpályás. :D
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.30. 17:14:08

Úgy látom,hogy az idei transzfer időszak Bernardo Silvája Luis Diaz lesz. Egyre több helyen futok bele,hogy Flick első nagy igazolása lehet. (Legutóbb a footballer 365-n.) Arról fogalmam sincs,hogy miből lenne rá keret. Sokat nem láttam játszani,amikor igen,akkor ment,mint a golyó,de mindent is kihagyott.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.05.30. 13:38:52

davi10 írta:
2024.05.30. 11:50:12
Nem tudom Flick-nél mennyire lesz kirobbanthatatlan Lewy és számít-e Roque-ra vagy Ferran-ra, de nyáron Depay megint ingyen igazolható lesz.
Én bírtam a hollandot és nem értettem Xavi miért mellőzte. A baloson is jól elvan, ha nem marad Felix és nem sikerül Nico-t hozni, akkor megérhet egy kört.
Szerintem Ferrannal semmivel sem járunk rosszabbul, mint Depayal. Ráadásul a fizetése is magasabb lenne, nem mellesleg az utóbbi két évben több izomsérülése van, mint Pedrinek. Amikor láttam a 'ticoban nem mutatott sok mindnent.
Azért ez az FFP is nevetséges. A Realnak nem sokkal több a bevétele, az összes fizetés nagyságrendekkel magasabb mint nálunk, az átlag ott közel 13 millió/játékos, míg itt 7,5 millió, aminek a túlnyomó részét De Jong teszi ki. És mi képtelenek vagyunk egy Kimmichet igazolni, míg oda megy egy Mbappé.
Mondjuk ilyen szempontból Laportát dícséret illeti, amióta itt van szezonról-szezonra hatalmas összegekkel csökken a bértömeg. Amióta itt van 330 millióról (11 millió/játékos) 219 millióra esett vissza.

A Sport most azt írja, hogy ha a Guido Rodriguez projekt besülne, akkor a másik jelölt Kalvin Phillips lenne. Már télen is megvolt a kapcsolatfelvétel, de elsősorban a regisztráció miatt meghiúsult. Személy szerint talán jobban is örülnék neki, a válogatottban láttam párszor játszani, ott nem volt rossz. Mondjuk a harmincegyszeres felnőtt angol válogatottság már alapból nem rossz ajánlólevél. Talán kölcsönbe is el lehetne hozni a Citytől.

Felix maradására már nagyon kicsi az esély. A Mu-t nagyon érdekli és valószínűleg lesz egy Greenwood-JF barter.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6763
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.30. 13:33:17

Faramuci69 írta:
2024.05.30. 13:15:15
Esetleg nem fogtál gyanút, hogy valami oka lehet ennek a szabadon igazolhatóságnak? Simeone se teljesen ostoba.
Simeone-nak Felix se kellett, aki nekünk meg igen. Ezer ilyet láttunk már, hogy egy játékos X edzőnek nem kell, Y edző alatt meg teljesen jól tolja.

Fogtam egy gyanút, de aztán el is engedtem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2024.05.30. 13:15:15

davi10 írta:
2024.05.30. 11:50:12
Nem tudom Flick-nél mennyire lesz kirobbanthatatlan Lewy és számít-e Roque-ra vagy Ferran-ra, de nyáron Depay megint ingyen igazolható lesz.
Én bírtam a hollandot és nem értettem Xavi miért mellőzte. A baloson is jól elvan, ha nem marad Felix és nem sikerül Nico-t hozni, akkor megérhet egy kört.
Esetleg nem fogtál gyanút, hogy valami oka lehet ennek a szabadon igazolhatóságnak? Simeone se teljesen ostoba.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2024.05.30. 11:52:51

Chino írta:
2024.05.29. 10:18:40
Faramuci69 írta:
2024.05.29. 07:53:45
Igen, tervek lennének. Musiala és Wirtz. Öreg Lothar szerzett nálam egy pirospontot.
Komolyra fordítva a szót, nem várok sokat. Valszeg kukázunk megint. Persze szép lenne pár kellemes kis erőstés, de ahhoz el is kell adni valakit, és kellene az 1:1 is. Guido Romeu cseréjének jó lehet. Nem tudom mi lesz Roque sorsa, de ha Nico kivásárlási ára csak 50, őt ezért el tudnám ide képzelni. Az sem baj ha FT-t is elvinné valaki. Kimmich nálam felejtős. Drága, sokat kér, lejt menetben van. Fontos, hogy akarjon idejönni, ne mi akarjuk csak. FDJ kulcs kérdés. Ne hagyjuk jövőre ingyen menni. Az már nálam Dembele szint lenne. Christ kedvelem, de ha valaki vinni szeretné, leülnlk vele. Kounde dettó. Jobboson nem tud támadni, középen életveszély. Nekem csalódás eddig. Valami megtört nála. A lényeg, hogy ne feketelistázzunk embereket, ha valakiért érdeklődnek, akkor midig tárgyaljunk. Legyen az Gavi, Yamal, stb.
Guido szerintem kifejezetten jó üzlet lehet. Ingyen van, a bére alacsony és -bár sokat nem láttam- Romeuval nem említhető egy lapon. A Betis meccseken inkább az ragadt meg, hogy nem olyan játékos, aki a fülén pörgeti a labdát, sokkal inkább a fizikai felépítését használja, erős a védekezésben és posztjához képest gyors is. Ha nem is alapember, de azért biztosan nem véletlenül harmincszoros argentin válogatott.
Na, már ott tartunk, hogy egy ingyen érkező, alacsony bérű játékos esetében sem tudjuk a regisztrációt garantálni... =D>
Állítólag (Mundo Deportivo/Barca Universal) május végén lejár előszerződése...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6763
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.30. 11:50:12

Nem tudom Flick-nél mennyire lesz kirobbanthatatlan Lewy és számít-e Roque-ra vagy Ferran-ra, de nyáron Depay megint ingyen igazolható lesz.
Én bírtam a hollandot és nem értettem Xavi miért mellőzte. A baloson is jól elvan, ha nem marad Felix és nem sikerül Nico-t hozni, akkor megérhet egy kört.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5230
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.05.29. 13:51:45

Flick hivatalos!
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.05.29. 10:18:40

Faramuci69 írta:
2024.05.29. 07:53:45
Igen, tervek lennének. Musiala és Wirtz. Öreg Lothar szerzett nálam egy pirospontot.
Komolyra fordítva a szót, nem várok sokat. Valszeg kukázunk megint. Persze szép lenne pár kellemes kis erőstés, de ahhoz el is kell adni valakit, és kellene az 1:1 is. Guido Romeu cseréjének jó lehet. Nem tudom mi lesz Roque sorsa, de ha Nico kivásárlási ára csak 50, őt ezért el tudnám ide képzelni. Az sem baj ha FT-t is elvinné valaki. Kimmich nálam felejtős. Drága, sokat kér, lejt menetben van. Fontos, hogy akarjon idejönni, ne mi akarjuk csak. FDJ kulcs kérdés. Ne hagyjuk jövőre ingyen menni. Az már nálam Dembele szint lenne. Christ kedvelem, de ha valaki vinni szeretné, leülnlk vele. Kounde dettó. Jobboson nem tud támadni, középen életveszély. Nekem csalódás eddig. Valami megtört nála. A lényeg, hogy ne feketelistázzunk embereket, ha valakiért érdeklődnek, akkor midig tárgyaljunk. Legyen az Gavi, Yamal, stb.
Guido szerintem kifejezetten jó üzlet lehet. Ingyen van, a bére alacsony és -bár sokat nem láttam- Romeuval nem említhető egy lapon. A Betis meccseken inkább az ragadt meg, hogy nem olyan játékos, aki a fülén pörgeti a labdát, sokkal inkább a fizikai felépítését használja, erős a védekezésben és posztjához képest gyors is. Ha nem is alapember, de azért biztosan nem véletlenül harmincszoros argentin válogatott.

Nicot sokan emlegették ugyanakkor a frissebb hírek szerint Flick inkább Luis Diast szeretné, bár nem tudom ennek mennyi az alapja. Nem lenne túl nagy a különbség, ami az árat illeti. A számai szerintem annyira nem relevánsak, a Pool-ban idén mindenki iszonyatosan visszaesett, tavaly pedig szinte végig sérült volt. Ha választani lehetne és oda igazolunk embert mondjuk én is sokszor inkább Nicora szavaznék.

Akit mostanában több médium is rendszeresen lehoz az Palacios a Leverkusenből, gondolom Kimmich alternatívájaként.
Volt megkeresés is, egyelőre csak annyit mondott, hogy nagy megtiszteltetés, hogy egy olyan nagy klub, mint a Barcelona felfigyelt rá.Szóval a szokásos rigmus. Fogalmam sincs, hogy kezdőként megállná-e a helyét vagy csak egy jól összerakott csapatban működött. Az ára a szerződése miatt és egy jó Copa után mindenesetre körülbelül annyi lehetne, mint a németé a fizetése pedig klasszisokkal kevesebb.

Ez a június érdekes lesz, kíváncsi leszek Flick kikkel számol az ilyen Fayé, Roque, Inigo, EG, SR játékosok közül. Utóbbival az edzőváltás miatt jelenleg megszakadtak a tárgyalások, Fayéért pedig több klub is érdeklődik. Ha elmegy csak 20 millió fölött akarják engedni.
Azért nem semmi, kihalászni másfél millióért a horvát másodosztályból és egy év alatt ilyen kelendővé növi ki magát.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3373
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.05.29. 09:54:04

gránit írta:
2024.05.29. 05:40:24
Bruce Lee nyilatkozata jut erről eszembe,
Ha Araújo távozik,
Valami hasonló tartalmú első nyilatkozatot olvasnék szívesen Flicktől, valami teljesen újdonságot és egy jól megkevert pakli kártyát örömmel látnék az asztalon.

Araújot csak akkor adnám, ha mindenképp menni akar, de a Bayernhez Flicket küldeném tárgyalni és nem Decot.

Az a baj, hogy Bruce Lee-hez képest mi teljesen ellenkező értelemben vagyunk képlékenyek. Annyira szétcsúszott nálunk minden, hogy nagyon hozzászólni sem érdemes, mert nem tudjuk, hogy valójában mi miért történt és ezek a történések milyen mélységűek egyáltalán.

Mi az, ami javítható, mi az, ami tuti csak "végleges cserével" orvosolható már, miközben talán az sem kizárt, hogy az egész még akár jelenleg is ráncba szedhető.....(?)
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2024.05.29. 07:53:45

Érdekes Xavi feketelistája:
1, Romeu, Alonso, Roque
2, Lewy, Araujo és FDJ
3, Pedri, Torres, Göndogán és Raphinha

Tfh igaz és hogy igaza van. Ez akkor is lehetetlen transzfer mennyiség. Sajnos évente alig valakitől tudunk megszabadulni. Az viszont valüszínű, hogy az öltözőt is kezdte elveszíteni.

1, Romeu és Alonso nem kérdés. Roquét nem tudom, itt komoly vita lehetett Decoval, Laportaval. Ha ennyire gyenge a brazil, akkor Deconak sincs helye itt. Ennek a problémának a megoldása Hansira vár.
2, Lewyvel egyetértek. Mivel élő szersződése van, nehéz lesz. Szerintem sokkal többet kellene pihentetni. Az álmon Alverez vagy Isak lenne. Araujot nagyon sajnálnám. Igen, túltolta a psg ellen, de barca szíve van. Sajnos ő piacképes. FDJ szuper játékos, de sokat volt sérült és a fizuja az egekben. Szerintem ő ingyen akar lépni, nem lesz se új szerződés se hosszabbítás.
3, Torres nálam egyértelmű. Nem barca szint, elsősorban a stressz kezelése miatt. A többiek nálam kulcs szereplők. Persze nem csapágyasra hajtva Gündit, de ő már az első évében bejátszotta magát. Raphinha csupa szív játékos, sok poszton bevethető, de piacképes. lehet vele is az volt a baj, hogy brazil? Pedri tuti maradna. Sajnos jelenleg lent van az értéke, ha még van. Ő nálam tipikus "game changer". Lehet nem lenne túltolva, mint kezdő, de egészségesen nagyon kreatív. Védekezéseben lenne mit javulnia, de a keretben ott a helye.
4, A két kölcsön portugált megtartanám. Kérdés mennyiért. Felix is tipikus "gamechanger". Padról beáll szó nélkül és zseniális dolgai vannak. Persze ő is lélek ember nagyon, A barcában egy év kevés, nálam megérdemelne még egy esélyt. Cancelo mindkét szélen bevethető, univerzális támadó. Mikor védekezik? Itt látok problémákat.

Igen, tervek lennének. Musiala és Wirtz. Öreg Lothar szerzett nálam egy pirospontot.
Komolyra fordítva a szót, nem várok sokat. Valszeg kukázunk megint. Persze szép lenne pár kellemes kis erőstés, de ahhoz el is kell adni valakit, és kellene az 1:1 is. Guido Romeu cseréjének jó lehet. Nem tudom mi lesz Roque sorsa, de ha Nico kivásárlási ára csak 50, őt ezért el tudnám ide képzelni. Az sem baj ha FT-t is elvinné valaki. Kimmich nálam felejtős. Drága, sokat kér, lejt menetben van. Fontos, hogy akarjon idejönni, ne mi akarjuk csak. FDJ kulcs kérdés. Ne hagyjuk jövőre ingyen menni. Az már nálam Dembele szint lenne. Christ kedvelem, de ha valaki vinni szeretné, leülnlk vele. Kounde dettó. Jobboson nem tud támadni, középen életveszély. Nekem csalódás eddig. Valami megtört nála. A lényeg, hogy ne feketelistázzunk embereket, ha valakiért érdeklődnek, akkor midig tárgyaljunk. Legyen az Gavi, Yamal, stb.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2567
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.05.29. 05:40:24

Peter írta:
2024.05.29. 02:06:48
Amennyire ismerem a Realt, nem feltétlen a "közvetlen utódlás" szemlélet náluk az uralkodó. Nem ragadnak bele sem a posztokba, sem játékosokba. Alkalmazkodnak és lépnek tovább. Elengedik a múltat, üdvözlik a jövőt.
Bruce Lee nyilatkozata jut erről eszembe, aki arra a kérdésre, hogy hogy lehet ilyen kemény, azt válaszolta, hogy úgy, hogy nem elsősorban kemény vagyok, hanem képlékeny.
Peter írta:
2024.05.29. 02:06:48
Most, hogy már tudjuk Flick szerepvállalását, így teljesen másként gondolok egy esetleges Kimmich transzferre, mint ezelőtt. Így azért már látnék némi fantáziát az érkezésében, persze, ha a válogatott kudarcai nem kezdték ki kettejük kapcsolatát.
Igen, adná magát. Kimmich fizetési igénye a bökkenő. Ha emiatt nem jön össze, akkor valaki mást kell keresnünk. Miközben Goretzkáról is volt szó itt, a klub radarján ő is rajta van, csak a fizetése neki is kb 20 millió euró. (az eredeti spanyol cikk a Fichajes-től van)

https://fcbinside.com/2024/04/16/top-tr ... etzka-vor/

Ha Araújo távozik, akkor megpróbálnék egy vkp-t belevonni a transzferbe, mert a játékossal most többre megyünk, mint a pénzzel, amit lehet, hogy el sem költhetünk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3373
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.05.29. 02:06:48

Amennyire ismerem a Realt, nem feltétlen a "közvetlen utódlás" szemlélet náluk az uralkodó. Nem ragadnak bele sem a posztokba, sem játékosokba. Alkalmazkodnak és lépnek tovább. Elengedik a múltat, üdvözlik a jövőt.
Ha manapság hív valakit a Real, fogalmam sincs mi kell ahhoz, hogy bárki is ellenálljon ennek.

Most, hogy már tudjuk Flick szerepvállalását, így teljesen másként gondolok egy esetleges Kimmich transzferre, mint ezelőtt. Így azért már látnék némi fantáziát az érkezésében, persze, ha a válogatott kudarcai nem kezdték ki kettejük kapcsolatát.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.05.28. 23:41:20

Kovbal88 írta:
2024.05.28. 17:55:27
soadroli írta:
2024.05.28. 12:42:25
Hansi Flick has accepted a lower salary of about €3m fixed to sign for Barça. He will be compensated with bonuses including of €1m for winning the Champions League and €750,000 for winning the league. @diarioas
Nekem olyan hihetetlen, hogy ide akar jönni. Ismeri az elvárásokat, látja a keretet, kb tudja, hogy nem jön semmi erősítés. Lazább munkákat is gondolom kaphatna. Érdekes lesz.
Nekem is szokatlan főleg egy “vadidegen” némettől , nagyon kíváncsian várom az első interjujat, mi a motivációja miert pont a Barca stb….

Vagy van valami személyes amiről nem tudunk vagy nem gondolnánk róla vagy enniyre nem kell senkinek vagy 6 hónapja mar speciálisan a Barcara írt mester terveken dolgozik 0-24 ben es kesz opciókkal az iPad jen érkezik vagy a 8-2 miatti bűntudat feloldózás ert jön :-)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1174
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.05.28. 22:07:51

Máshonnan áthozva:
Chino írta:
2024.05.28. 19:41:29
nagyon remélem, hogy Flick a Xavi által játszatott fiatalokat továbbra is használni fogja és esetleg 1-2 új játékost is láthatunk a regnálása alatt az Atleticből.
Pau Victor kölcsönszerződése a rájátszás után lejár, minél hamarabb el kell dönteni, hogy leigazolják-e, én nem találok erről konkrétumot.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.05.28. 20:17:14

superman írta:
2024.05.28. 20:00:01
Forcabarca73 írta:
2024.05.28. 19:44:12


Kimmich a realba tart...
Forrás? Megbízható? Kacsának tűnik, jobbra megvannak Carvajallal és Vasquezzel, középpálya is telített, minek ő nekik? Ráadásul az elődöntőkön sem győzhette meg a madridiakat.
Megnéztem a Marcát, Sportot, Mundot, de még pletykát sem láttam.
Kroos utódjának sem feltétlenül a legjobb választás, jh poszttal pedig jó ideje nincs kibékülve.
Forca Barca!!!!
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.05.28. 20:00:01

Forcabarca73 írta:
2024.05.28. 19:44:12
Messa írta:
2024.05.27. 15:51:24
A SPORT szerint megakadtak a tárgyalások Kimmich-hel.
A német 19,5 milliós éves fizetést szeretne, ezt pedig a jelenlegi helyzetben nem tudjuk megadni neki.

Ha sikerül bekerülni 1:1-be, és a liga garantálja ezt, akkor valószínűleg még futunk egy kört vele.
Kimmich a realba tart...
Forrás? Megbízható? Kacsának tűnik, jobbra megvannak Carvajallal és Vasquezzel, középpálya is telített, minek ő nekik? Ráadásul az elődöntőkön sem győzhette meg a madridiakat.
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2024.05.28. 19:44:12

Messa írta:
2024.05.27. 15:51:24
A SPORT szerint megakadtak a tárgyalások Kimmich-hel.
A német 19,5 milliós éves fizetést szeretne, ezt pedig a jelenlegi helyzetben nem tudjuk megadni neki.

Ha sikerül bekerülni 1:1-be, és a liga garantálja ezt, akkor valószínűleg még futunk egy kört vele.
Kimmich a realba tart...
Válasz küldése