USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.01.08. 21:55:18

Már csak pár perc és kezdetét veszi a harc a 45. Super bowlért.

Nagyon jó meccsnek lehetünk majd szemtanúi és nagyon remélem nem bánja meg senki sem a kései meccseket és élvezet lesz nézni őket.Remélem a Coltsnak sikerül az AFC döntőbe jutni és ott a Patsel játszik majd egy hatalmas meccset.

Go Colts Go!!!!
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 15:55:11

Dotn93 írta: Az igaz, hogy a Thunder szeretné megszerezni Perkinst, (mer Kristic gyenge), és állítólag a Boston is hajlana rá? Asszem a tegnapi OKC-Dallas meccsen mondták a kommentátorok.

Hát érdekes döntés lenne, mert ugye van 4 centere a Bostonnak (apropó, Erden mért nem játszik? sérült?) és megfordult már azon a poszton Davis is. Viszont úgy gondolom, hogy a legjobb center a csapatban mégiscsak Perkins, mer Shaq már nem bír olyan sokat, a másik O'Neal engem nem győzött meg (bár tavaly a play offtól, és onnan is csak a phonexi-lakers, boston-orlando meccsektől kezdtem el nézni az NBA-t, szóval lehet, hogy hülyeségeket beszélek :) ) Erden pedig ha jól tudom még csak idén érkezett, kell neki még idő, míg felveszi a ritmust.

Ugyanakkor, bár lehet, hogy rosszul látom a dolgokat, de egy small forward csere nem ártana PP mögé, mert nincs (vagy van?) senki, aki azon a poszton válthatná.

Tényleg örülnék, ha valaki belinkelné hogy hol lehet a sérüléseket megnézni, mert pl D. West is sérült és kíváncsi lennék, hogy mikorra épül fel.
Én nem tudok arról, hogy Perkinst cserélni akarjuk!Idén lejár a szerződése az igaz, de a 4 centerünk közül én is őt érzem legjobbnak!Védekezésben mindenféleképpen, s lehet nem dob csak 5-10 pontot, de támadásban azért vannak akik megoldják :lol:
Davis azért nem Center, kényszerűségből rakták be, de ahogy Kalap is írta, régen még megmosolyogtató volt Big Baby, de harcosságával küzdésével mindig sokat jelent!De Centerben azért megeszik!Bár gyönyörű bravúr kosarakat tud dobni!Erden rookie , s azért amikor még több volt a sérült magas poszton játszott sokat, de most van JO+Shaq is!Nem ügyetlen a török, raknak rá egy kis izmot, hogy ténylegesen legyen esélye patizni, s jó lehet pár éven belül!JO -tól tavaly nézd meg ellenünk mit "művelt" még Heat mezben!Ha jól emlékszem 13%os mezőnymutatója volt, s kb 60% büntetőzés :lol: Na ez a legalja amit tud, de nálunk azért hasznos is tud lenni!Nála nem szabad elfelejteni, hogy számtalanszor volt műtve a térde bokája!Igai porcelánbaba sajnos, de én reménykedem, hogy PO-ra olyan állapotba lesz, hogy segít a csapatnak!Itt is azért nem egyszer blokkol 3-4et meccsenként, s szedegeti a patikat!Régi Pacerses korában nézd meg miket művelt!Aki szembejött blokkolta, elől meg csak zsák, sajnos már öregedett, s sérült mindig, de mint írtam, jó lehet majd JO!

3as poszton meg Daniels Pierce állandó cseréje!West meg elvileg Allené!Ha a komplett cseresort nézem!Nate-West-Daniels-Baby-JO
vagy Shaq!Szóval itt Nate Baby egyértelműen tud pontokat gyártani szép számmal, West jó kis védekezős, s amit írtam Danielsből is ki kell hozni a maxot védekezésben s nem lesz baj a paddal!C-ben meg Shaq vagy JO jól tud pattanózni!Szóval nem tudok elképzelni kit lehetne hozni 3as poszta, ráadásul a sapka miatt is eléggé meg van fogva Danny Ainge keze!Daniels nekem idén egyértelműen pozitív meglepetés!Látom rajta a javulást, s jó lesz ő a POra :wink:

hírek meg celtics.com vagy celticslife.com vagy twitter.com/celtics
azért itt rá lehet bukkani mindenre!Meg gondolom Westnek is van twitter oldala, s ott is vannak hírek róla!

Más:
Kis NFL mit szeretnék én lista:


AFC

New York Jets-Indianapolis Colts
-Hajrá védelem Revis lefog halászni labdát s nyernek
Baltimore Ravens-Kansas City Chiefs
-jók a főnökök, de a futás ellen nagyon jó a Ravens, s ha Flacco hozza magát + megy a futás nem lehet gond
Ezek után
Baltimore Ravens-New England Patriots
-szívem szerint hollók, eszem szerint hazafiak, de ahogy tavaly is dől a papírforma így idén miért ne?
New York Jets-Pittsburgh Steelers
-kiélezett csatában szerintem Sanchez megremeghet, s ezért ha ez összejönne a Steelerst mondanám továbbjutónak
Főcsoportdöntő:

Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens
-csoportellenfelek és itt kiderülne ki is a jobb, s nem is lehet kérdés, hogy a HOLLÓK

NFC

Green Bay Packers-Philadelphia Eagles
-nagyon érdekes csata, de val. az esélyesebb megy tovább
New Orleans Saints-Seattle Seahawks
-persze Saints, s nem érzem itt a meglepetést,s sokat is jelenthet a szenteknek, hogy surranópályán mozognak!Nagyon róluk senki nem beszél, pedig bőven odaérhetnek
ezek után:

New Orleans Saints-Atlanta Falcons
-Ryan szerintem nem fogja bírni a terhet, s Brees meg a rutin diadalmaskodik
Philadelphia Eagles-Chicago Bears
-tudom tudom sokat vitatott ha ezt írom, de a Philly körül szerintem nagy a hype!Jók, Vick remek, de azért én még mindig azt mondom Soldier Field -20 Devin Hester+VÉDELEM!
Nagy küzdő a maci sereg, s ez itt ki fog jönni!Nagy csatában kiejtjük a sasokat!
Főcsoportdöntő:
Chicago Bears-New Orleans Saints
Itt meg Saintset mondanám, de mivel imádom a maci féle beton védelmet, s ez csak egy játék, így a Chicago továbbmegy

Super Bowl

Chicago Bears-Baltimore Ravens
Itt meg a 2 kedvenc csapatom,s hosszabításban Robbie Gould mezőnygóljával nyernek a macik 3:0ra
:lol:

Természetesen minden fikció, s de matematikailag ugyanannyi esély van rá mint bármi másra!
Kiélezett jó csaták lesznek, izgalmakkal nem fogunk unatkozni!Én abban bízok a Ravens és a Bears védelme is megmutatja, hogy mi az hogy Defense, s ha a bírók is úgy állnak hozzá (pass interference megítélése, late hit stb stb.....), akkor e két csapat védelme mindenkit összetörhet :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.08. 15:07:04

Bob_Marley írta:Láttam a Raptors elleni meccset Harangody (magyar vérrel az ereiben), tényleg nem volt semmi!3ast bevert, közép távolit, mindent!Sajnáltam a Raptors-t, mert ahogy picit feljöttek (10 körülire), egyből jött be Rondo, ha még 2-3 percig maradt az állás, jött Ray, s visszaállt a "rend" a 20 pont körülire!Amúgy volt egy hatalmas jelenet, ami mutatja is, hogy milyen a csapategység (már az offseason is bohókás volt :lol: ), Allen ment büntetőzni, s közvetlen mellé állt Pierce, a spori meg nem tudta kinek kell adni a labdát!PP tiszta komoly arccal, Allen meg sírt a röhögéstől, a bíró meg magyarázott, mígnem leesett neki, hogy POÉN :lol: !Szóval jó a hangulat!
Garnett jövő héten elvileg már játszik, s ne felejtse senki, 3 hét (elvileg), s JÖN VISSZA PERKINS!Február elején már játszani fog Kendrick, s akkor bizony nem lesz pardon a palánk alatt :lol:
Az idei év szlogenje:
http://www.youtube.com/watch?v=7KHTVVJ3h6M
Miami meg majdnem "megégett", de hát az OT-ben már nem volt kegyelem :lol:
szerk:ma meg Bulls-Celtics meccs lesz, s hát tegnap kikapott a Chicago, otthon biztos nyerni akarnak!És örök klasszikus a Chicago-Boston párharc :lol:
Az igaz, hogy a Thunder szeretné megszerezni Perkinst, (mer Kristic gyenge), és állítólag a Boston is hajlana rá? Asszem a tegnapi OKC-Dallas meccsen mondták a kommentátorok.

Hát érdekes döntés lenne, mert ugye van 4 centere a Bostonnak (apropó, Erden mért nem játszik? sérült?) és megfordult már azon a poszton Davis is. Viszont úgy gondolom, hogy a legjobb center a csapatban mégiscsak Perkins, mer Shaq már nem bír olyan sokat, a másik O'Neal engem nem győzött meg (bár tavaly a play offtól, és onnan is csak a phonexi-lakers, boston-orlando meccsektől kezdtem el nézni az NBA-t, szóval lehet, hogy hülyeségeket beszélek :) ) Erden pedig ha jól tudom még csak idén érkezett, kell neki még idő, míg felveszi a ritmust.

Ugyanakkor, bár lehet, hogy rosszul látom a dolgokat, de egy small forward csere nem ártana PP mögé, mert nincs (vagy van?) senki, aki azon a poszton válthatná.

Tényleg örülnék, ha valaki belinkelné hogy hol lehet a sérüléseket megnézni, mert pl D. West is sérült és kíváncsi lennék, hogy mikorra épül fel.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.08. 15:03:05

Kis NFL mit szeretnék én lista:


AFC

New York Jets-Indianapolis Colts

Baltimore Ravens-Kansas City Chiefs

Ezek után

Kansas City Chiefs-New England Patriots
Indianapolis Colts-Pittsburgh Steelers

Főcsoportdöntő:

Pittsburgh Steelers-New England Patriots

(kiemeltem akiket szeretnék továbbjutónak, sajnos a Kansas nem fog továbbmenni nagy valószínűséggel)

NFC

Green Bay Packers-Philadelphia Eagles

New Orleans Saints-Seattle Seahawks

ezek után:

New Orleans Saints-Atlanta Falcons

Philadelphia Eagles-Chicago Bears

Főcsoportdöntő:

Philadelphia Eagles-Atlanta Falcons

Super Bowl

Atlanta Falcons-New England Patriots

ma kezdődik 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 14:22:02

Láttam a Raptors elleni meccset Harangody (magyar vérrel az ereiben), tényleg nem volt semmi!3ast bevert, közép távolit, mindent!Sajnáltam a Raptors-t, mert ahogy picit feljöttek (10 körülire), egyből jött be Rondo, ha még 2-3 percig maradt az állás, jött Ray, s visszaállt a "rend" a 20 pont körülire!Amúgy volt egy hatalmas jelenet, ami mutatja is, hogy milyen a csapategység (már az offseason is bohókás volt :lol: ), Allen ment büntetőzni, s közvetlen mellé állt Pierce, a spori meg nem tudta kinek kell adni a labdát!PP tiszta komoly arccal, Allen meg sírt a röhögéstől, a bíró meg magyarázott, mígnem leesett neki, hogy POÉN :lol: !Szóval jó a hangulat!
Garnett jövő héten elvileg már játszik, s ne felejtse senki, 3 hét (elvileg), s JÖN VISSZA PERKINS!Február elején már játszani fog Kendrick, s akkor bizony nem lesz pardon a palánk alatt :lol:
Az idei év szlogenje:
http://www.youtube.com/watch?v=7KHTVVJ3h6M
Miami meg majdnem "megégett", de hát az OT-ben már nem volt kegyelem :lol:
szerk:ma meg Bulls-Celtics meccs lesz, s hát tegnap kikapott a Chicago, otthon biztos nyerni akarnak!És örök klasszikus a Chicago-Boston párharc :lol:

Szerk2:Allennek 44 tripla kell, hogy megdöntse az NBA rekordot, idén 44%-kal dob kintről, s nem mellesleg 50% felett mezőnyből!Szóval come on Baby :lol: Meglepne ha nem lenne ott a tripla versenyen, s mivel tavaly PP nyerte, s őt csak meghívják címvédőként, jó lenne PP-Allen csatát látni a triplalövő döntőjében :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.08. 11:14:13

Eazzy írta:
Dotn93 írta:Amúgy hol lehet megnézni a statisztikát egy-egy meccsről? mert néztem az összefoglalóját a raptors elleni meccsnek, és ha jól hallottam, akkor harangody dupla duplát ért el, vmi 17 pont és 11 lepattanó, de nehezen hiszem el, ha nem látom, mert lehet, hogy csak félrehallottam.
Amikor a meccsre viszed az egered, akkor ott a Boxscore-ra kattints a három lehetőség közül.
Megtaláltam, köszi szépen, tényleg dupla duplát ért el, ügyes! Garnett még meddig sérült (kiválóan helyettesíti Davis egyébként)? Esetleg azt is el tudnád mondani, hogy ezt hol találom meg?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.08. 10:54:51

Dotn93 írta: Hát okés, még azért nézegetnem kell párszor, és ezekszerint más szemmel is :)

Csak nekem feltűnő, hogy Shaq nem tud rendesen büntetőt dobni? Én nem értem, hogy ha mozgó helyzetből, emberrel a nyakán, be tud dobni a mezőnyből kosarakat, akkor álló helyzetből ez mér nem megy?
azért nem tud büntetőzni,mert shaq kezében a kosárlabda olyan,mint ha te fognál teniszlabdát. próbálj meg azzal büntetőzni,hidd el: nehéz. :wink:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.01.08. 10:49:18

Dotn93 írta:Amúgy hol lehet megnézni a statisztikát egy-egy meccsről? mert néztem az összefoglalóját a raptors elleni meccsnek, és ha jól hallottam, akkor harangody dupla duplát ért el, vmi 17 pont és 11 lepattanó, de nehezen hiszem el, ha nem látom, mert lehet, hogy csak félrehallottam.
Amikor a meccsre viszed az egered, akkor ott a Boxscore-ra kattints a három lehetőség közül.
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.08. 10:47:07

Bob_Marley írta:
Dotn93 írta: Hát okés, még azért nézegetnem kell párszor, és ezekszerint más szemmel is :)

Csak nekem feltűnő, hogy Shaq nem tud rendesen büntetőt dobni? Én nem értem, hogy ha mozgó helyzetből, emberrel a nyakán, be tud dobni a mezőnyből kosarakat, akkor álló helyzetből ez mér nem megy?
Nem mindegy, hogy emberrel a nyakadon, de 140 kilósan 30 centiről bedobod, vagy a büntetőt!Nem tudom már mikor (de elég rég), egyszer egy közvetítésben mondták is, hogy akkora keze van, hogy kb olyan neki büntetőt dobni, mint egy átlagos embernek teniszlabdával!Látszik rajta, hogy nem tudja kivezetni se a labdát :lol:
kis szösszenet diezel paródiából (+rondo tavaky PO-ban)
http://www.youtube.com/watch?v=HwiwAkqb1vM
http://www.youtube.com/watch?v=SNwrfwi0JLE és az a bizonyos 3 pontos :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=9_zXjuebDXo
:lol:
Hát ezek :lol: monddjuk elvileg nem kéne ilyen silány minőségű anyagból csinálni, hogy rászakadjon szegény kosarasra, mer elmegy a kedve a zsákolástól :)

Amúgy hol lehet megnézni a statisztikát egy-egy meccsről? mert néztem az összefoglalóját a raptors elleni meccsnek, és ha jól hallottam, akkor harangody dupla duplát ért el, vmi 17 pont és 11 lepattanó, de nehezen hiszem el, ha nem látom, mert lehet, hogy csak félrehallottam.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.07. 20:38:52

Dotn93 írta: Hát okés, még azért nézegetnem kell párszor, és ezekszerint más szemmel is :)

Csak nekem feltűnő, hogy Shaq nem tud rendesen büntetőt dobni? Én nem értem, hogy ha mozgó helyzetből, emberrel a nyakán, be tud dobni a mezőnyből kosarakat, akkor álló helyzetből ez mér nem megy?
Nem mindegy, hogy emberrel a nyakadon, de 140 kilósan 30 centiről bedobod, vagy a büntetőt!Nem tudom már mikor (de elég rég), egyszer egy közvetítésben mondták is, hogy akkora keze van, hogy kb olyan neki büntetőt dobni, mint egy átlagos embernek teniszlabdával!Látszik rajta, hogy nem tudja kivezetni se a labdát :lol:
kis szösszenet diezel paródiából (+rondo tavaky PO-ban)
http://www.youtube.com/watch?v=HwiwAkqb1vM
http://www.youtube.com/watch?v=SNwrfwi0JLE és az a bizonyos 3 pontos :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=9_zXjuebDXo
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.07. 20:28:47

Bob_Marley írta:
Dotn93 írta: Szerinted ő megüti a kelták szintjét? Mert én ahányszor láttam játszani, lassú volt (pl mostani meccsen első negyed vége fele volt hogy 1v1-et nem tudott megoldani), rosszul védekezett (lemaradt az emberéről) és nem szórja a pontokat sem...még csak egy negyedet néztem végig, mert most sikerült letölteni, szóval lehet, hogy még ezen a meccsen rámcáfol, de eddig (nem csak e meccs alapján mondom), nem győzött meg...honnan szedték őt egyáltalán?
Hmm :lol: Először is Pacersből jött Daniels!Tavaly valóban nagyon kilógott, még az alapszakasz meccseken is, amikor azért, jóval több lehetőségük van játszani a cseréknek!De idén azt mondom kifejezetten hasznos megoldásai vannak!Poziciós játékban jó, és védekezésben jól tud kettőzni!Statisztikailag ugyanazt nyújtja mint Nate!Persze a statisztika nem mindent jelent, de összességében idén hasznos tagja a csapatnak, s még az is lehet a PO-ra Riversék kifejlesztik az új TA-t :lol: Mert majd jól jönne egy mindenhova oda csipkelődő Daniels
Hát okés, még azért nézegetnem kell párszor, és ezekszerint más szemmel is :)

Csak nekem feltűnő, hogy Shaq nem tud rendesen büntetőt dobni? Én nem értem, hogy ha mozgó helyzetből, emberrel a nyakán, be tud dobni a mezőnyből kosarakat, akkor álló helyzetből ez mér nem megy?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.07. 15:00:25

Dotn93 írta: Szerinted ő megüti a kelták szintjét? Mert én ahányszor láttam játszani, lassú volt (pl mostani meccsen első negyed vége fele volt hogy 1v1-et nem tudott megoldani), rosszul védekezett (lemaradt az emberéről) és nem szórja a pontokat sem...még csak egy negyedet néztem végig, mert most sikerült letölteni, szóval lehet, hogy még ezen a meccsen rámcáfol, de eddig (nem csak e meccs alapján mondom), nem győzött meg...honnan szedték őt egyáltalán?
Hmm :lol: Először is Pacersből jött Daniels!Tavaly valóban nagyon kilógott, még az alapszakasz meccseken is, amikor azért, jóval több lehetőségük van játszani a cseréknek!De idén azt mondom kifejezetten hasznos megoldásai vannak!Poziciós játékban jó, és védekezésben jól tud kettőzni!Statisztikailag ugyanazt nyújtja mint Nate!Persze a statisztika nem mindent jelent, de összességében idén hasznos tagja a csapatnak, s még az is lehet a PO-ra Riversék kifejlesztik az új TA-t :lol: Mert majd jól jönne egy mindenhova oda csipkelődő Daniels
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2011.01.07. 14:13:50

Bob_Marley írta:Daniels is nagyon hasznos volt
Szerinted ő megüti a kelták szintjét? Mert én ahányszor láttam játszani, lassú volt (pl mostani meccsen első negyed vége fele volt hogy 1v1-et nem tudott megoldani), rosszul védekezett (lemaradt az emberéről) és nem szórja a pontokat sem...még csak egy negyedet néztem végig, mert most sikerült letölteni, szóval lehet, hogy még ezen a meccsen rámcáfol, de eddig (nem csak e meccs alapján mondom), nem győzött meg...honnan szedték őt egyáltalán?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.07. 11:15:57

Kalap1988 írta:Én még azt szeretném, ha az öret turbót ( by Török Péter:D) a szavazatokra való tekintettel beválogatnák az edzők. Shaq azok közé a régi motorosok közé tartozik, akik óriásit show-t csináltak az All-Starból. Nagyon hiányozna :D Óriási a fazon.
shaq-nek mindig helye van és nem azért,mert all-star...hanem mert gála és nála nem sok nagyobb showman rohangál a parketten. amíg játszik,neki ott a helye,sőt...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.01.07. 11:15:44

Kalap1988 írta:Én még azt szeretném, ha az öret turbót ( by Török Péter:D) a szavazatokra való tekintettel beválogatnák az edzők. Shaq azok közé a régi motorosok közé tartozik, akik óriásit show-t csináltak az All-Starból. Nagyon hiányozna :D Óriási a fazon.
Olyan messzire nem is kell visszamenni, hogy lássuk, még mindig képes akár egyedül eladni az egész showt. (Példa)

Persze meccs közben is mindig alkot pár váratlant...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.07. 10:58:29

Én még azt szeretném, ha az öret turbót ( by Török Péter:D) a szavazatokra való tekintettel beválogatnák az edzők. Shaq azok közé a régi motorosok közé tartozik, akik óriásit show-t csináltak az All-Starból. Nagyon hiányozna :D Óriási a fazon.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.01.07. 10:48:33

fcbarca0827 írta:Úgyis az edző majd beválogatja cserének. :) Mi csak a kezdő ötösöket szavazzuk meg, a cseréket az edzők hívják. :wink: Biztos ott lesz.
Bár az is lehet, hogy az Újoncok - Másodévesek meccsen fog szerepelni.

Amúgy én erre szavaztam:
Kelet: James, Wade, Howard, Rondo, Stoudemire
Nyugat: Bryant, Durant, Nene, Anthony, Paul
Minimum a Rookie gálán persze, hogy szerepelni fog, de jobb lenne, ha a "nagyoknál" a kezdőben lenne, mert a cserék azért kevesebbet szoktak a pályán tölteni. (mert hát önök kérték... :wink: )
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.01.07. 10:44:18

P.U.Y.O.L. írta:
Game90 írta:...
Griffin szerintem is bőven kaphatna még szavazatot. Az All-Star gála pont az ő játszótere lehetne...
Úgyis az edző majd beválogatja cserének. :) Mi csak a kezdő ötösöket szavazzuk meg, a cseréket az edzők hívják. :wink: Biztos ott lesz.
Bár az is lehet, hogy az Újoncok - Másodévesek meccsen fog szerepelni.

Amúgy én erre szavaztam:
Kelet: James, Wade, Howard, Rondo, Stoudemire
Nyugat: Bryant, Durant, Nene, Anthony, Paul
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.01.07. 10:37:10

Game90 írta:...
Griffin szerintem is bőven kaphatna még szavazatot. Az All-Star gála pont az ő játszótere lehetne...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.01.07. 01:25:00

Jelenleg így állnak a szavazatok, akikre én több szavazatot vártam: Bosh, Felton, Griffin, Nowitzki, D-Will. Yao, Bynum, Shaq hármason már meg sem lepődök :)

Eastern Conference:

Forwards: LeBron James (Mia) 1,194,091; Kevin Garnett (Bos) 850,687; Amar’e Stoudemire (NYK) 826,628; Paul Pierce (Bos) 465,270; Chris Bosh (Mia) 334,921; Josh Smith (Atl) 225,951; Carlos Boozer (Chi) 222,431; Danilo Gallinari (NYK) 168,519; Danny Granger (Ind) 158,836; Andre Iguodala (Phi) 150,840.

Guards: Dwyane Wade (Mia) 1,167,649; Rajon Rondo (Bos) 929,781; Derrick Rose (Chi) 917,753; Ray Allen (Bos) 494,489; John Wall (Was) 212,238; Gilbert Arenas (Orl) 193,056; Brandon Jennings (Mil) 172,076; Raymond Felton (NYK) 144,707; Jamal Crawford (Atl) 123,531, Joe Johnson (Atl) 119,455.

Centers: Dwight Howard (Orl) 1,205,159; Shaquille O'Neal (Bos) 506,621; Joakim Noah (Chi) 197,407; Andrew Bogut (Mil) 159,560; Al Horford (Atl) 149,908; Roy Hibbert (Ind) 133,416; Andrea Bargnani (Tor) 126,185; Brook Lopez (NJ) 104,784; JaVale McGee (Was) 82,650; Ben Wallace (Det) 61,051.

Western Conference:

Forwards: Kevin Durant (OKC) 945,944; Carmelo Anthony (Den) 742,284; Pau Gasol (LAL) 702,859; Tim Duncan (SA) 551,226; Blake Griffin (LAC) 540,701; Dirk Nowitzki (Dal) 518,682; Lamar Odom (LAL) 285,667; Luis Scola (Hou) 258,407; Kevin Love (Min) 233,273; Caron Butler (Dal) 186,626.

Guards: Kobe Bryant (LAL) 1,391,597; Chris Paul (NOH) 724,605; Manu Ginobili (SA) 504,123; Steve Nash (Pho) 397,975; Deron Williams (Utah) 384,515; Russell Westbrook (OKC) 327,453; Tony Parker (SA) 298,771; Jason Kidd (Dal) 260,569; Vince Carter (Pho) 228,698; Eric Gordon (LAC) 190,636.

Centers: Yao Ming (Hou) 754,583; Andrew Bynum (LAL) 493,237; Nene (Den) 292,829; Marc Gasol 263,000; Brendan Haywood (Dal) 245,737; Emeka Okafor (NOH) 227,621; Chris Kaman (LAC) 148,389; Marcus Camby (Por) 148,322; Andris Biedrins (GS) 91,600; Robin Lopez (Pho) 81,148.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.01.07. 00:30:04

Master19 írta:Nekem van ilyen labdám is.Ha haverokkal akartok játszani tényleg csak alkalmanként akkor tökéletes ez a labda. :wink:
ow, köszi! Még egy! Esetleg ezt ismered? Használtan ennyiért?
http://sport.vatera.hu/csapatsportok/am ... 12063.html
Master19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2008.01.25. 16:17:16
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.06. 18:43:58

jelwaz írta:Sziasztok!
Valaki ismeri ezt a labdát?
http://www.wilson.hu/nfl_extreme_footba ... .html/hun/
Megér ennyit? Ekörül az ár körül maradnék, de ha valaki azt mondja, hogy ez bűn rossz, de az eggyel drágább meg Istencsászárság, akkor hát mit van mit tenni. Alkalmanként nyúznánk csak az barátokkal. Esetleg, ha jó boltot tudtok ajánlani, azt is megköszönném!
Köszi szépen!
Nekem van ilyen labdám is.Ha haverokkal akartok játszani tényleg csak alkalmanként akkor tökéletes ez a labda. :wink:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.06. 17:38:53

Kalap1988 írta: Sajnos csak az NBA.com-on láttam az összefoglalót, illetve a statokat,de valóban nagyon jó meccsnek néz ki. Rondo szerintem a liga legjobb irányítójává nőtte ki magát most már tényleg. Mert bár,ha minden képességet ( beleértve a dobást) veszünk, akkor a Williams-Paul-duó erősebbnek tűnik,de ő a leghasznosabb, az atletikus képességei és a mindenkinél jobb szeme a gólpasszokhoz véleményem szerint a két másik zseni fölé emeli. Elképesztő a pali!! Glen Davis is kinőtte magát egy 15-20 pontos, hasznos PF-é, ami nagy szó ahhoz képest, hogy pár éve, hogy kiröhögték sokan. Őrületes sokat dolgozhatott ezért. Allen hozza a maga legjobbját, nem semmi valóban az öreg, Rondo 22 gólpassza mellé még ő is összeszorgoskodott 6-ot. ( egyébként lassan kitalálhatják a 4 kategóriából 10 felett teljesítés fogalmát, ha Rondo így fejlődik tovább :D 6 steal, már nem kell sok :D)
Nem tudod, hogy ismétlését hol tudom megnézni? Igaz nem lesz már izgalmas,de azért érdekelne. Köszi!
http://bt.davka.info/index.php
Még sajnos nincs fent, de valószínű estére már felrakják!Tényleg jó kis csata volt érdemes megnézni!
Én most neki állok nosztalgia gyanánt berakom a Chicago-Celtics 6ik meccset, igaz ki fogunk kapni, de azt a 3 OT-s izgalmas csatát érdemes újra megnézni :lol:
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.06. 14:16:08

Bob_Marley írta:Na hát csak meg lett a Spurs!
Nagyon jó kis meccs volt!Rondora nincsenek szavak!Komolyan hihetetlen hogy játszik, s alig pár meccse tért vissza!22!!!! assist 10 pattanó 12 pont!Végig szoros volt, +-5 pont volt a 2 csapat között végig, s Rondo a 4ik negyedben fontos pontokat is dobott!És nem mellékesen 6!!!!!! szerzett labda!Annyira jó nézni a játékát :lol: Néha csak megáll, körbenéz tartja a labdát, a védő ugrálgat előtte (jelen esetben nem akárki Parker), s boom 2 ember közé bepattintja :arrow: kosár!
+ volt egy hatalmas blokkja is Rondonak, mondták is a kommentátorok, hogy látszik, hogy rendbe jött a bokája, mert visszasprintelt, s azt hiszem az elnök úr R.Jeff kapott egy sapkát!
De sok mindenkit ki lehetne még emelni!Davies hozza a "szokásosat" meccsek óta, Shaq, JO küzdöttek végig vagy Duncannel, Blairrel vagy a fault problémákkal, de annyira kiemelkedőt nem nyújtottak!Robindson, ahogy jött a padról mindjárt 1 perc alatt egy 3as és egy dupla, tőle is csak a szokásos :lol: Na nála nincs az a "veszély", hogy ad 22 assistot :lol: De majd picit több kell a padtól!Amikor nem a kezdő volt fent, akkor mindig feljött a Spurs!Daniels is nagyon hasznos volt, s megint dobott fontos kosarakat, de Wafer Harangody kevés volt!

Ray Rayről meg szintén nincs mit mondani!Nagy formában az "öreg"!Párszor bevágták G.Hill arcát, s komolyan 24 évesen a srác nem bírta a lépést Allennel, aki szokásához híven le fel rohangált zárásból ki-be! :lol: És ha egyszer elveszíted, akkor már hallhatod a Gardenben, hogy Ray Allen for 3333333!Legutóbb Allen egy blokkal segített nyerni, s igaz a végén szívbaj kerülgetett mikor +2nél 2 büntetőt hibázott, de 31 pontja magáért beszél!PP is hasznos volt és volt egy gyönyörű zsákolása, de 89-90 nél, nem először idén érdekesen fújtak vele szemben a sporik!A klasszikus Pierce-féle dobócsel majd beleugrok a védőbe mozdulat, s nem fújnak semmit!Reklamálás technikai ráadásul Pierce eldobta a labdát, s lepattanó közben szabálytalankodott azt hiszem Shaq, s meg volt a csapat személy, tehát még 2 büntetőt!Na elég ideges voltam89-90nél 3 büntetőt 3-4 perccel a vége előtt.......Nem mindegy, hogy 92-89 ide, vagy 92-90 oda......Ginobilit ki kell emelnem a túloldalt, nem tudom hány pontot szórt a 4ikben, de egyszer kiírták járt 16nál, ő tartotta meccsben a Spurst!Lehetetlen 3asokkal, tempókkal, büntetőkkel!Jó meccs volt, izgalmas, elég is volt tegnapra az Athletic után még egy "thriller", s így 27-7el a konferenciában továbbra is élen a BOSTON CELTICS :lol:
Sajnos csak az NBA.com-on láttam az összefoglalót, illetve a statokat,de valóban nagyon jó meccsnek néz ki. Rondo szerintem a liga legjobb irányítójává nőtte ki magát most már tényleg. Mert bár,ha minden képességet ( beleértve a dobást) veszünk, akkor a Williams-Paul-duó erősebbnek tűnik,de ő a leghasznosabb, az atletikus képességei és a mindenkinél jobb szeme a gólpasszokhoz véleményem szerint a két másik zseni fölé emeli. Elképesztő a pali!! Glen Davis is kinőtte magát egy 15-20 pontos, hasznos PF-é, ami nagy szó ahhoz képest, hogy pár éve, hogy kiröhögték sokan. Őrületes sokat dolgozhatott ezért. Allen hozza a maga legjobbját, nem semmi valóban az öreg, Rondo 22 gólpassza mellé még ő is összeszorgoskodott 6-ot. ( egyébként lassan kitalálhatják a 4 kategóriából 10 felett teljesítés fogalmát, ha Rondo így fejlődik tovább :D 6 steal, már nem kell sok :D)
Nem tudod, hogy ismétlését hol tudom megnézni? Igaz nem lesz már izgalmas,de azért érdekelne. Köszi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.06. 13:06:57

Na hát csak meg lett a Spurs!
Nagyon jó kis meccs volt!Rondora nincsenek szavak!Komolyan hihetetlen hogy játszik, s alig pár meccse tért vissza!22!!!! assist 10 pattanó 12 pont!Végig szoros volt, +-5 pont volt a 2 csapat között végig, s Rondo a 4ik negyedben fontos pontokat is dobott!És nem mellékesen 6!!!!!! szerzett labda!Annyira jó nézni a játékát :lol: Néha csak megáll, körbenéz tartja a labdát, a védő ugrálgat előtte (jelen esetben nem akárki Parker), s boom 2 ember közé bepattintja :arrow: kosár!
+ volt egy hatalmas blokkja is Rondonak, mondták is a kommentátorok, hogy látszik, hogy rendbe jött a bokája, mert visszasprintelt, s azt hiszem az elnök úr R.Jeff kapott egy sapkát!
De sok mindenkit ki lehetne még emelni!Davies hozza a "szokásosat" meccsek óta, Shaq, JO küzdöttek végig vagy Duncannel, Blairrel vagy a fault problémákkal, de annyira kiemelkedőt nem nyújtottak!Robindson, ahogy jött a padról mindjárt 1 perc alatt egy 3as és egy dupla, tőle is csak a szokásos :lol: Na nála nincs az a "veszély", hogy ad 22 assistot :lol: De majd picit több kell a padtól!Amikor nem a kezdő volt fent, akkor mindig feljött a Spurs!Daniels is nagyon hasznos volt, s megint dobott fontos kosarakat, de Wafer Harangody kevés volt!

Ray Rayről meg szintén nincs mit mondani!Nagy formában az "öreg"!Párszor bevágták G.Hill arcát, s komolyan 24 évesen a srác nem bírta a lépést Allennel, aki szokásához híven le fel rohangált zárásból ki-be! :lol: És ha egyszer elveszíted, akkor már hallhatod a Gardenben, hogy Ray Allen for 3333333!Legutóbb Allen egy blokkal segített nyerni, s igaz a végén szívbaj kerülgetett mikor +2nél 2 büntetőt hibázott, de 31 pontja magáért beszél!PP is hasznos volt és volt egy gyönyörű zsákolása, de 89-90 nél, nem először idén érdekesen fújtak vele szemben a sporik!A klasszikus Pierce-féle dobócsel majd beleugrok a védőbe mozdulat, s nem fújnak semmit!Reklamálás technikai ráadásul Pierce eldobta a labdát, s lepattanó közben szabálytalankodott azt hiszem Shaq, s meg volt a csapat személy, tehát még 2 büntetőt!Na elég ideges voltam89-90nél 3 büntetőt 3-4 perccel a vége előtt.......Nem mindegy, hogy 92-89 ide, vagy 92-90 oda......Ginobilit ki kell emelnem a túloldalt, nem tudom hány pontot szórt a 4ikben, de egyszer kiírták járt 16nál, ő tartotta meccsben a Spurst!Lehetetlen 3asokkal, tempókkal, büntetőkkel!Jó meccs volt, izgalmas, elég is volt tegnapra az Athletic után még egy "thriller", s így 27-7el a konferenciában továbbra is élen a BOSTON CELTICS :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése