Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.13. 15:48:45

S.Agüero írta:
visca el barca írta:storm of the century :shock: vonalzóval megmértem, az erkélyen 16 cm vastag jégréteg áll :lol:
Az igen. Nálunk idő Miami, sunshine. :mrgreen:
Merre laksz? :D
heves megye

ha berényben vagy, fél óra múlva megkapod :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.13. 15:45:53

visca el barca írta:storm of the century :shock: vonalzóval megmértem, az erkélyen 16 cm vastag jégréteg áll :lol:
Az igen. Nálunk idő Miami, sunshine. :mrgreen:
Merre laksz? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.13. 15:36:35

storm of the century :shock: vonalzóval megmértem, az erkélyen 16 cm vastag jégréteg áll :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.07. 20:16:43

recrea írta:A saját régi hozzászólásokat is érdemes olvasgatni, ha valaki magyon unatkozik...fájdalmas. Az ember nem veszi észre, h változik, ezeket olvasgatva pedig néha nem ismerek magamra. Nagyon ritkán előszedem, nem tudom, h van-e még ez a funkció.
Ne is mondd, 7-8 éve miket műveltem, csak az igazolások topikban. :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.07. 20:10:41

A saját régi hozzászólásokat is érdemes olvasgatni, ha valaki nagyon unatkozik...fájdalmas. Az ember nem veszi észre, h változik, ezeket olvasgatva pedig néha nem ismerek magamra. Nagyon ritkán előszedem, nem tudom, h van-e még ez a funkció.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.05.07. 20:40:48-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.07. 19:54:03

MQuCsabi írta:Kérlek, meséljétek el nekem ezt a feljelentős sztorit :D

Akár pü-ben is jöhet, ha nem akRtok ujabb lavinát elinditNi, de megöl a kiváncsiság :D
Semmi extra csak amikor az elso forumtalit rendezték akkor az egyik tag (Shark?) csinált meghívókat amire rárakta a Nike meg a SportTV lógóját az admin meg kiakadt hogy ez törvénybe ütközik stb. :D
Amugy az Archiváltba ott van minden régi balhé 1-2t érdemes visszaolvasni :lol:

A chatet nem tervezik visszaállitani? Az is jó volt :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.07. 17:56:25

S.Agüero írta: Régi szép idők, lehet, hogy meg sem történt. :D

Durva, hogy már 11 évesen regisztráltam, több, mint 8 éve... :o :)
...és már majdnem fel is nőttél, repül az idő.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.07. 13:28:51

de szép is volt, amikor még Matyi volt az egyik "legkisebb", ő pl értette az oltogatást, hogy nevelő célzatú volt :D :lol:
de elmúlt ez az idő, felnőnek a gyerekek, még Matyi is hamarosan volán mögé ülhet, már egy ideje legálisan is ihat alkoholt,szóval változik a világ
Régi szép idők, lehet, hogy meg sem történt. :D

Durva, hogy már 11 évesen regisztráltam, több, mint 8 éve... :o :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.07. 11:45:14

Kash, nem gondolom, hogy jó a döntésed, de ez a tied, ergo nem is vitáznék ezzel. Ugyan nem értem miért gond az, ha nem tudsz hozzászólni dolgokhoz és ez által kívülállónak érzed magad, de hidd el, itt sokan nem tudnak érdemben hozzászólni dolgokhoz, még is megteszik.:-D Ennek ellenére úgy gondolom, hogy ez a fórum még mindig színvonalasabb, mint sok más hasonló céllal létrejött honlap. Vannak kimondottan jól és élvezetesen írók, akikre érdemes odafigyelni, pl. Imperial.
Vannak a szarkasztikus, iróniával és nem kevés humorral megáldott olvtársak, akik jókor írnak jókat és bizony sokat kacagok rajtuk mikor a "nem értők" komolyan veszik. Nekem Te is ilyennek tűntél. Én például így "csoportosítom" a fórumozókat. Persze vannak akiket nem tudok besorolni, mert egyiknek sem felel meg pl. Samper, akinek rengeteg jó meglátása van a sok néha számomra értelmetlennek tűnő hsz-i mellett. Mind ezekkel együtt én így kedvelem ezt a fórumot, mert pont az a szép, hogy a stílusok másak.
Vagy ott van Bob, akivel a legtöbbet vitázok, de a legtöbbször is értek egyet vele, csak ugye, akkor nem írok, így olybá tűnik, hogy kimondottan "utazok rá", pedig nem.:-D
Szóval így jó, ahogy van, ne akarj megfelelni másoknak és ha nem értesz egyet, akkor közöld velük a véleményed. Végül is ez a fórum lényege.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.07. 11:44:44

2004-ben regiztem a fórumra, megnyugtatok mindekit, egyáltalán nem volt "magasabb" a fórum színvonala, jelentsen akármit is a kifejezés. Ötletem nincs, h ezt miért írjátok, sokkal több személyeskedés meg ocsmány beszéd volt, amiknek egyébként a híve vagyok, bizonyos szintig bőven megengedett lehetne, persze kérdés a szint.

Kevesebbn meg azért vagyunk, mert vannak Facebook csoportok, ami helyettesíti a fórumot.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.05.07. 11:32:04

PCsabi írta:Kash, akkor most maradsz vagy sem? :D

Régi arcok még, Csongor, anti, Vito, Saviola...
Mihii ...ha jól emlékszem Schumis avával. Vele jó sokat dumáltunk a Trónok harcáról is...
Abi & Tito
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.07. 11:16:36

Kash, akkor most maradsz vagy sem? :D

Régi arcok még, Csongor, anti, Vito, Saviola...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.05.07. 10:01:04

Nero. írta: Jajj, hány ilyen ember volt már aki fenyegetőzött hogy akkor ő mától nem ír, aztán rá 2 napra ugyanúgy nyomta tovább. :lol: Varga Tamás műsorát ugyse fogja uberelni soha senki. :D
micsoda téma, embörök :D

nah igen, az örök etalon VT(negatív értelemben...)

Én se vagyok már aktív, viszont azért nagyvonalakban tisztában vagyok a történésekkel, és szomorúvá tesz már maga a tény, hogy megint elszaporodtak a személyeskedések, melyek ugyan régen is jelen voltak, viszont mégis más volt...

de szép is volt, amikor még Matyi volt az egyik "legkisebb", ő pl értette az oltogatást, hogy nevelő célzatú volt :D :lol:
de elmúlt ez az idő, felnőnek a gyerekek, még Matyi is hamarosan volán mögé ülhet, már egy ideje legálisan is ihat alkoholt,szóval változik a világ :P :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.07. 09:38:53

csababarca írta:grecki, Hanonymus, Silvanus, Charlie, Bodi, Rapika,Szakacs, Boixos, rhynn, Krojf, stb emberkékkel is fórumoztam.
iszonyat durva, hogy mennyire nem emlékszem rájuk. egyedül charlie rémlik a songokus avatárjával, meg krojf, a gépész, aki mindig verseket írt :D jókat lehetett vele dumálni filmekről (már ha ő volt az)

amúgy egyértelmű, hogy sokan "kiöregedtek", család, sok meló, egyszerűen kinőttek a fórumból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.07. 09:26:40

ferninho írta:Nekem pl az első megmaradt focis emlékem az a Real Madrid-Bayer Leverkusen BL Döntő volt.
Casillas tudjuk mit alkotott, onnantól lett nagy kedvencem, következő ilyen meg a rögtön utána lévő VB és Ronaldo, amit ott leművelt meg a haja. :lol:
Utana tudjuk hova igazolt így hamar eldőlt az én sorsom is.
Tottal ugyanez.. :D
Emlekszem,lattunk egy cselt,es rohantunk le a sracokkal probalgatni. :D
Annyira megneznek 2-3 meccset arrol a VBrol.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.07. 08:11:11

Kérlek, meséljétek el nekem ezt a feljelentős sztorit :D

Akár pü-ben is jöhet, ha nem akRtok ujabb lavinát elinditNi, de megöl a kiváncsiság :D
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.05.07. 00:13:37

Érdekes amúgy a színvonal kérdése, lehet is benne valami, de szerintem ez nem egy elszigetelten vizsgálható kérdés. Nem fogok most oldalakon át fejtegetni, mert minek. :D De ahogy "fiatalodik" az internet, arányaiban értve, úgy itt is egyre több a fiatal, sokszor gyerek fórumozó, akikkel semmi baj nincsen, viszont nyilván másképp látják a dolgokat, másképpen élik meg a csapat sikereit, kudarcait. Szélesebb, szélsőségesebb skálán mozognak az indulatok. Természetszerűleg többször rugaszkodnak el a talajtól (adjunk el mindenkit; mindenki csal, csak mi nem et cetera).

Tekintve, hogy ez az egyetlen értelmes Barcelonával foglalkozó honlap, meg a legaktívabb fórum, így nyilván itt csoportosul mindenki. A csapat sikereinek is biztos, hogy van szerepe a dologban (sőt). Sokan vagyunk, mindenki leírja a véleményét és nem meglepő módon 100 ember harmincféleképpen látja a meccset, játékost, akármit.

Azért annyit megjegyeznék, hogy aki engem idegesít, úgy látom, hogy konstans marhaságot ír (nem biztos, hogy így van, csak na :D ), annak az írásait egyszerűen nem olvasom el. Bizonyos topikokat is kihagyok sokszor, főleg, ha beindul a gépezet és csodák születnek (pl. Barca vs Real topik, ott egészen zseniális dolgok történnek néha). Szerintem ez lehet a megoldás sok esetben, és ezzel feltaláltam a spanyolviaszt. :mrgreen:

Olvastam már olyat is, hogy van, aki nem is olvassa el annak az írásait, akinek nincs avatarja vagy aláírásképe, na, hát akkor engem pl. biztosan kihagy. :D De ettől függetlenül is vannak biztosan, akik nem olvassák el a hozzászólásaimat, nem reagálnak, na bumm.

Azért a fórumozás gyakran öncélú, a véleményformálás meg egy belső kényszer is lehet. De mivel sokan vagyunk, sokan mondunk véleményt, vannak konfrontációk, ezeken túl kell lendülni. Én pl. gyakran elkezdek írni egy hsz-t, ha valaki nagyon felhúz, de inkább törlöm az egészet és nem küldöm el, mert ki akar vérre menően vitatkozni a kibertérben? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.06. 22:54:02

ez a fórum színvonala egyre rosszabb, ez nekem megint az a "régen minden jobb volt" kategória.
holott nem biztos hogy igaz.

csak arra az időre lehet szebben emlékezünk, amikor idekerültünk, és a "nagyok" árnyékában elkezdtünk fórumozni. most ez a része elmúlt, és akkor azért érezhetjük ezt, hogy régen jobb volt.

mondom ezt úgy,hogy én tényleg a régiekkel is fórumoztam, 2005 óta vagyok itt, szóval még a grecki, Hanonymus, Silvanus, Charlie, Bodi, Rapika,Szakacs, Boixos, rhynn, Krojf, stb emberkékkel is fórumoztam. (biztos kihagytam sokat, azoktól elnézést)

de akkor is megvoltak azok a "betegségek" amik most is, csak akkor szűkebb volt a merítési lehetőség is az interneten pl, meg eleve kevesebb volt az ember, kevesebb konfliktus.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 22:35:00

Persze, hogy nem olyan magas a fórum színvonala, mint 5-6 vagy több éve, akkor kevesebben voltunk, közvetlenebb volt az egész, könnyebb volt bármit megszervezni, mostanra már felhígult a mezőny, várható volt. :)
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.05.06. 22:12:38

Szerintem se add fel a fórumozást. Palesznak igaza van. Ez csak egy játszótér, ne akarj senkinek megfelelni. Hidd el sok embert érdekel a te véleményed is. Én például mindenkiét elolvasom, és napi szinten olvasom a fórumot, csak ritkábban írok ide, mivel valaki már leírja előttem az olyan véleményt, ami hasonlít az enyémre, és akkor úgy vagyok vele, hogy minek írjam le ugyanazt mégegyszer. Magadra ne vegyél semmit. Nekem is volt amikor ideges voltam, és nyáron az EB alatt írtam Bob hozzászólására ragálva, hogy hogy lehet a franciáknak szurkolni, pedig nekem spec Ő az egyik kedvenc fórumozóm.

Egyébként van itt szerintem egy keménymag: S.Agüero,palesz, veb, bob és Nero. Ők eléggé aktívak, és hozzájuk lehetne csatlakzni, akkor nőne a fórum színvonala is.

nagy örömömre láttam Leon hozzászólását egyik nap. Írj sűrübben, Te nagy kedvencem voltál! :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2017.05.06. 21:51:11

Az egyik legjobban sikerült átverés volt. :D Szegény greckit csoportosan vigasztaltuk(vele is mi lehet?) Más világ volt akkor.

Egyébként pár fórumon szoktam látni egy fószert akinek pont olyan avatárja van mint luinak van/volt gondoltam is hogy diszkréten rákérdezek :)

Annó VT is fel akart jelenteni mindenkit, nem volt egyszerű ember.

Kash, te meg szedd össze magad!
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 21:30:37

nekem lui hiányzik :( szeretlek lui, kambekk
Detto, sajnálom, hogy itt hagyott minket. :cry: :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 21:26:19

Erről a tiltólistás dologról nem is hallottam, nem tűnik rossz dolognak. Bár érdekes, én multkor írtam messideco-nak privátot is, nem tudom miért tiltott le, nem is vagyok valami aktív...Pedig őt is kiakartam emelni mint általam kedvelt fórumozót. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.06. 20:31:06

palesz77 írta:Ezt viszont én is sajnálom, remélhetőleg csak ideiglenesen tűnt el valamiért.
én amennyire megismertem, sztem csak megunta az állandó nyafogást, meg hogy nekünk soha nem jó semmi. valahol megértem, de azért tényleg visszajöhetne. meg a többi nagy öreg is. nekem lui hiányzik :( szeretlek lui, kambekk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.06. 19:47:13

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic ... 2&start=50" target="_blank

Ez se volt gyenge :D Meg amikor redmiller akkori admin felakarta jelenteni a fél fórumot egy fórumtali miatt :lol: :lol:

Boixosrol tud valaki valamit? Nagy arc volt :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése