Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.06.18. 16:36:11

Nem Barcás:
-----------------------------Casillas------------------------
Van der Wiel-------------Thiago Silva--------------Lahm
----------------------------De Rossi------------------------
---------------Gerrard----Wilshere----Yaya Touré-------
Robin van Persie--------Falcao------Cristiano Ronaldo--

All star Barca:

--------------------------Valdes-------------------------
Alves------------Puyol-------Milito--------bronckhorst
------------------------Yaya Touré---------------------
--------------------Xavi-------------Iniesta------------
------Messi-------------Ronaldo-----Ronaldinho------
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.18. 14:16:15

http://napiadag.net/egy-29-eves-siket-l ... t-hangjat/
Ez azért nagyon jó, és egyben nagy dolog! És jó ilyet látni... :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.18. 11:15:21

Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.06.17. 17:50:00

Jelenleg nem Barca:
Cech;Lahm,Thiago Silva,Hummels,Alaba;Yaya Toure,Xabi Alonso,Pirlo;Messi,Falcao,Ronaldo
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.06.17. 15:50:32

Jelenleg nem Barca-s: Casillas/Lloris - Richards/J. Zanetti, Thiago Silva, Koscielny, Alaba - Wilshere, Yaya, Cazorla - Walcott/Mata, van Persie/D. Cissé, Balotelli.

All-time Barca: ? - Alves, Puyol, Marquez, Abidal - Fabregas, Yaya, Deco - Henry/Rivaldo, Ronaldo/Eto'o, Ronaldinho.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.17. 15:27:50

bence-barca írta:
csababarca írta:
LG Optimus G-re less rá.
LG Optimus G E975, erre a modellre gondoltál pontosan? :)
Ha igen, ez szimpatikusnak tűnik. Elején LG-ket annyira nem figyeltem, vmiért nem jöttek be, de ez felkeltette az érdeklődésem.

Ha esetleg félrenéztem tudsz küldeni egy linket a tiedről?
Igen, ez az. LG-ket sehol nem ajánlják, pedig rengeteget fejlődött minden terén. pl az androidos kezelőfelülete kiváló, letisztult.

Ha többet akarsz tudni, fusd át ezt a topicot:

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus ... _1-50.html

Illetve, itt van egy elég részletes teszt róla:

http://mobilarena.hu/teszt/lg_optimus_g ... zekok.html
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.17. 15:07:25

messideco írta:Hogy néz ki a kedvenc nembarcás (aktív játékosok) és all time Barca-csapata?
Nem Barcások:
Courtouis - Lahm, Th. Silva, Hummels, Bale - J. Martinez, Arteta - Reus, Kroos, Götze - Agüero

All time Barca:
Zubizarreta - Alves, Koeman, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta, Rivaldo - Cruyff, Messi
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.17. 14:45:54

csababarca írta:
LG Optimus G-re less rá.
LG Optimus G E975, erre a modellre gondoltál pontosan? :)
Ha igen, ez szimpatikusnak tűnik. Elején LG-ket annyira nem figyeltem, vmiért nem jöttek be, de ez felkeltette az érdeklődésem.

Ha esetleg félrenéztem tudsz küldeni egy linket a tiedről?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.17. 14:17:38

Casillas - Lahm ; Thiago Silva ; Hummels - Yaya ; Pirlo ; Isco ; Reus - RvP ; Agüero

Valdes - Alves ; Puyol ; Marquez ; Abidal - Yaya ; Xavi ; Iniesta - Messi ; Eto'o ; Ronaldinho
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.17. 13:49:48

És Xavi hamis kilences szerepében tolná? :D

Ahogy elnéztem a saját csapatomat:
messideco írta:nembarcás:

Buffon
Mertesacker-Koscielny-Vermaelen
Touré-Pirlo
Robben-Sneijder-Ox
Ibra-RvP
Hát az taktikailag akkora bukta lenne :lol: Ox és Robben szélső védekezése világkaszis, Ibra és Rvp védekezéséről nem is beszélve :D De a barcás az úgy-ahogy állná a helyét :D
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.17. 13:15:09

messideco írta:Hogy néz ki a kedvenc nembarcás (aktív játékosok) és all time Barca-csapata?
1.
-----------------Casillas-----------------------
--Thiago Silva----Hummels---Vertonghen--
----------------Yaya Touré-------------------
------Götze----------Isco-------------Reus--
--------------------Bale------------------------
--------Zlatan------------van Persie---------

Igaz, kicsit sok lenne az irányító. :D

2.
--------------------Valdés---------------------
-------Puyol------Márquez--------Abidal-----
-------------Yaya----------Busquets----------
-------Deco---------Xavi-----------Iniesta----
--------------Messi----------Ronaldinho-------
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.17. 12:32:21

Nem Barcás:

-----------------Casillas-----------------
Lahm-----Kompany----Vidic-------Evra
---------------Yaya Torué---------------
Lennon-------------------Van der Vaart
Robben-----------------------Quaresma
--------------Van Persie-----------------

Jelenleg nem Barcások. :P
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.06.17. 11:46:58

nem barcás (jelenleg is aktívak) :

Buffon ; Hummels-T.Silva-Lahm- ; Giggs-Pirlo-Gerrard-Lampard ; Henry- Rooney - C. Ronaldo


Barca all times:

Valdes - Puyol,Abidal,Dani Alves - Yaya,Iniesta,Xavi,Rivaldo- Ronaldinho-Messi-Eto'o
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.17. 11:28:34

Nem barcás:
Buffon-Ramos,Thiago Silva, Hummels- Yaya Touré, Pirlo, Schweinsteiger, Götze- Reus, Agüero,Lucas Moura.

All-time barca:

Hesp-Puyol,Marquez,Abidal- Yaya Touré,Deco,Iniesta,Rivaldo- Ronaldinho,Eto`o,Messi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PesFan2
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.08.11. 15:37:17

2013.06.17. 10:49:04

messideco írta:Hogy néz ki a kedvenc nembarcás (aktív játékosok) kereted?
Muslera
Hummels-Thiago Silva-Vermaelen 3+1+3+1+2
Gündogan
Oscar-Mata-Götze
Reus
Van Persie-Forlán
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.17. 10:38:52

KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.17. 09:55:17

Hogy néz ki a kedvenc nembarcás (aktív játékosok) és all time Barca-csapata?

nembarcás:

Buffon
Mertesacker-Koscielny-Vermaelen
Touré-Pirlo
Robben-Sneijder-Ox
Ibra-RvP

barcás:
Pinto
Puyol-Marquez-Abidal-Bronckhorst
Deco-Touré-Iniesta
Messi-Henry-Ronaldinho

(a régi sztárokat direkt hagytam ki, őket nem láttam játszani, max videóról)
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.16. 23:44:35

Mezner2 írta:Sose vennék Samsungot... Megveszed,a következő héten kidobnak belőle 3 újabbat(lesarkítva) ,és egy hét alatt buksz a mobilon cirka 50-60 rongyot,komoly telefonból felesleges azt venni,még akkor is ha esetleg okosabb mint az almás Nokia!
(Mondjuk ha ez a szempont, akkor a legegyszerűbb venni egy Nokia 3310-est 1000 Ft-ért, azon tuti nem fogsz bukni. Vagy legalábbis nekem egyértelmű, hogy az ember nem csak veszi meg eladja a telefont, hanem közben használni is akarja, akkor meg ha valami történetesen jobb, kár nem azt megvenni.)

Nekem egyébként volt szerencsém Iphone-hoz és Samsunghoz is, röviden annyi, hogy mindkettőnek az oprendszere a legnagyobb problémája. Az Android egész egyszerűen instabil és optimalizálatlan, az egyik típusú telefonon fagy, a másikon megy rendesen, akár úgy is, hogy az előbbiben mondjuk kétszer akkora RAM van.
Az iOS-hez meg annyit fűznék hozzá, hogy két db segédprogram kell ahhoz, hogy saját csengőhangot tudjak beállítani rajta. A legalapvetőbb dolgok használatához is vért kell izzadni vele, jailbreakről stb. már nem is beszélve, szóval az meg praktikusság szempontjából szívás. De persze Iphone még egyszer sem fagyott le a kezemben, sőt nem is akadt soha.

Szóval igazából az is a kérdés, h az ember mire (vagy inkább mennyire) akarja használni, ha annyi kell, hogy ne fagyjon ki a facebook meg az Angry Birds, akkor egyértelműen Iphone, de ha nem akarsz fél napot azzal eltölteni agyérgörcs közeli állapotban, hogy kitaláld, hogyan tudsz egy ebookot rávarázsolni a telódra, akkor meg valamelyik androidos mobil lesz a nyerő.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.16. 23:17:24

davi10 írta:
Deus írta:
Ha lesz legközelebb telefonom, akkor iPhone vagy Samsung Galaxy lesz.
Na pont most akartam ezzel a témával előrukkolni.
Az én telefonom is butul már (meghallgatok 1 számot max hangerőn és lemerül :D ), és én is úgy terveztem, hogy nyáron összemelózom a pénzt és ezt a 2 telót néztem ki.

Kinek milyen tapasztalata van? Melyik éri meg jobban?
Iphone-ból 4 4s 5 jöhet szóba, Galaxyból meg az S3, de ahogy nézem van 4 is csak az eléggé drága.
Iphone 5 felesleges,nem annyival jobb az 4s-nél, mint az árkülönbség mutatja.
S3ból meg az LTE verzió játszon csak. Nem csak az lte miatt, de 2giga ram,rengeteget számít.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.16. 23:13:07

L.Messi 10 írta:
Mezner2 írta:Sose vennék Samsungot... Megveszed,a következő héten kidobnak belőle 3 újabbat(lesarkítva) ,és egy hét alatt buksz a mobilon cirka 50-60 rongyot,komoly telefonból felesleges azt venni,még akkor is ha esetleg okosabb mint az almás Nokia!
Nem akarlak megbántani, de most elég nagy hülyeséget írtál...
Nekem egy Galaxy S2-m van, ami 2011-ben lett piacra dobva. Azóta eltelt több mint két év, és még mindig kapja a támogatást, teljesítményben pedig bőven átlagon felüli az új Androiddal (ICS).
Azt már nem is mondom, hogy semmiféle hibát nem vettem még észre a működésében ez alatt az idő alatt, és még csak fagyni sem fagyott.
Nem is egy dologról beszélünk... én szimplán az árával kapcsolatban tettem egy megjegyzést,és elmondtam,hogy hetente jönnek ki az új samsungok pl. amik nyilván,és láthatóan rontják az előzőek árát... :roll:
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.06.16. 23:08:01

Mezner2 írta:Sose vennék Samsungot... Megveszed,a következő héten kidobnak belőle 3 újabbat(lesarkítva) ,és egy hét alatt buksz a mobilon cirka 50-60 rongyot,komoly telefonból felesleges azt venni,még akkor is ha esetleg okosabb mint az almás Nokia!
Nem akarlak megbántani, de most elég nagy hülyeséget írtál...
Nekem egy Galaxy S2-m van, ami 2011-ben lett piacra dobva. Azóta eltelt több mint két év, és még mindig kapja a támogatást, teljesítményben pedig bőven átlagon felüli az új Androiddal (ICS).
Azt már nem is mondom, hogy semmiféle hibát nem vettem még észre a működésében ez alatt az idő alatt, és még csak fagyni sem fagyott.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.16. 23:01:27

Deus írta:
Ha lesz legközelebb telefonom, akkor iPhone vagy Samsung Galaxy lesz.
Na pont most akartam ezzel a témával előrukkolni.
Az én telefonom is butul már (meghallgatok 1 számot max hangerőn és lemerül :D ), és én is úgy terveztem, hogy nyáron összemelózom a pénzt és ezt a 2 telót néztem ki.

Kinek milyen tapasztalata van? Melyik éri meg jobban?
Iphone-ból 4 4s 5 jöhet szóba, Galaxyból meg az S3, de ahogy nézem van 4 is csak az eléggé drága.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.16. 22:51:18

bence-barca írta:
Deus írta:...
Hm... köszi! :)

Úgy tervezem, ha nyáron dolgozok a megkeresett pénzből ill. még az eddigiből hozzátéve beruházok egy új telóra és most épp nézegetem a készülékeket. A BB-nél igazából a Z10 fogott meg, de akkor mindegy.
Nokiánál tetszik még a Lumia 820 és 920, de Windows phoneokól sem hallottam jókat.
HTC-k nem tetszettek, maradnak akkor a Samsungok, de ott sem találtam eddig olyat, ami kifejezetten tetszene. Galaxy s 3 meg 4 akkora minta hűtőszekrényünk, kisebbeket próbálok keresni épp.
LG Optimus G-re less rá. Ezt nyúzom egy hónapja,nagyon gyors, egyszer se reccsen,akad meg. Pedig terhelve van rendesen. Ami még mellette szól,hogy gorilla glass van rajta elöl hátul, nem gagyi műanyag,mint a samukon.
Hardverileg csúcskészülék, 4 mag,2 giga ram, 13MP kamera, LTE/4G...
Árban meg S4nél sokkal olcsóbb, 110-120 környékén van függetlenül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.16. 22:37:25

Deus írta:...
Hm... köszi! :)

Úgy tervezem, ha nyáron dolgozok a megkeresett pénzből ill. még az eddigiből hozzátéve beruházok egy új telóra és most épp nézegetem a készülékeket. A BB-nél igazából a Z10 fogott meg, de akkor mindegy.
Nokiánál tetszik még a Lumia 820 és 920, de Windows phoneokól sem hallottam jókat.
HTC-k nem tetszettek, maradnak akkor a Samsungok, de ott sem találtam eddig olyat, ami kifejezetten tetszene. Galaxy s 3 meg 4 akkora minta hűtőszekrényünk, kisebbeket próbálok keresni épp.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.16. 22:34:38

Sose vennék Samsungot... Megveszed,a következő héten kidobnak belőle 3 újabbat(lesarkítva) ,és egy hét alatt buksz a mobilon cirka 50-60 rongyot,komoly telefonból felesleges azt venni,még akkor is ha esetleg okosabb mint az almás Nokia!
Válasz küldése