NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.24. 20:21:26

Nem csak a vidiről beszéltem hanem a vasasról is meg általában a magyar csapatokról, ottvan például a Győri Eto kapusa.
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.24. 20:18:51

Messa írta:Ember nézz már szét, a mostani Vidiben hány szerb van? :shock:
Mondjuk a már cserekapus Bozovic , aki amúgy montenegrói, meg a csatár Nikolic, aki már magyar. :roll: Ja, igaz. Vasziljevics, aki ma duplázott. :D
Mitrovic... :D
Bob_Marley írta: A játékvezetést meg egyszerűen nem értettem!
Vicc volt a chilei. de egyszerűen nem értem, hogy annyi helyi hül.e járkál itthon, minek még hozni egy külföldi főhül.ét közéjük...
az egész magyar játékvezetés úgy rossz ahogy vagy, jönnek azzal, hogy mindenki tévedhet, meg benne vagy játékban, de könyörgöm... minden fordulóban ? :lol: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2011.07.24. 20:23:26-kor.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3810
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.07.24. 20:15:40

Videoton 4-0 Paks

Jó meccs volt, sokkal simább volt, mint vártam. A Paks a második félidőben alig-alig lépte át a felezővonalat, és ha kicsit több szerencsénk van, lehetett volna ez akár több is. Jó meccs volt, Nikolicnál jobb cserecsatárt pedig elképzelni is nehéz. :) Bemutatkozott Evandro is, a MU nevelésű csatár, 10 percet kapott, ebből már lejött, hogy nagyon technikás játékos. Reméljük nem csak epizodista lesz. :)

Érdekesség, 75 perc játék után az ultrák szektora fogta magát és kivonult, kifeszítettünk egy nagy transzparenst, tiltakozva az új törvény ellen, amin az állt, hogy Bűnözők a szurkolók ellen!
A biztonságiak ahogy ezt meglátták, egyből rohantak oda, és vágták, tépték le a drapit, kishíján verekedés lett a dologból...
Kash írta:Érdekes, hogy egy Magyar csapatban, mondjuk most például a Videotont vagy a Vasast, majdnem több szerb játékos van mint magyar, és ezt nem értem. A magyar tehetségkutatók nem olyan rosszak, hogy ne tudjanak egy rendes magyar focistát keriteni vagy segiteni a feljutáshoz, televan Nemanjával meg Stankoviccsal.
Ember nézz már szét, a mostani Vidiben hány szerb van? :shock:
Mondjuk a már cserekapus Bozovic , aki amúgy montenegrói, meg a csatár Nikolic, aki már magyar. :roll: Ja, igaz. Vasziljevics, aki ma duplázott. :D

Szerk.: Mitrovic... Jogos. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2011.07.24. 20:31:18-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 20:10:15

Kicsit nehéz megint összegezni....
1:0 otthon simán le kell csorgatni a meccset, erre a nagy semmiből egy szabadrúgás....Ranilovic elmúlt 3 meccsen 3 hiba, és mindegyiknek súlyos következményei voltak!Sajnos a végén már hiába támadott a csapat, végül is a DVTK nagyon lelkesen játszott, s így 1 pontot megérdemeltek!

A játékvezetést meg egyszerűen nem értettem!Abdoumah-t 3szor ki lehetett volna még plusszba szórni, Oláh kilép utolsó emberként tiszta piros, de csak sárga, majd rá 2 percre hátulról becsúszik,s csak szabad, majd kezezés...!
Érdekes leshelyzet befújás, talán tavaly egy Honvéd-Újpest meccset vezetett még a chilei spori, s az is "botrányos" lett!
Grat a Diósgyőrnek, de ezt nekünk mint egy falat kenyér kellett volna!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.24. 18:50:24

Érdekes, hogy egy Magyar csapatban, mondjuk most például a Videotont vagy a Vasast, majdnem több szerb játékos van mint magyar, és ezt nem értem. A magyar tehetségkutatók nem olyan rosszak, hogy ne tudjanak egy rendes magyar focistát keriteni vagy segiteni a feljutáshoz, televan Nemanjával meg Stankoviccsal.
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.24. 18:37:29

Ki ez a bíró??? Atya Úr Isten... Szánalmas...
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.24. 18:17:19

Firefox írta:Vezet a Fradi Abdi góljával! :roll:
8)
Úgy látszik még Lisztes is képes szép dolgokra.
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.24. 18:14:39

Vezet a Fradi Abdi góljával! :roll:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 17:58:32

Barcaman14 írta:Leülök megnézni egy ígéretesnek tűnő magyar bajnokit. Fradi-DVTK! Remélem jó meccs lesz, számomra mindegy ki nyer. A Diósgyőr az első forduló alapján nagyon egyben van, kíváncsi vagyok ezúttal mire mennek. Ha más nem már a hangulatért érdemes lesz megnézni! :)

Közben a Vidi egy 4-es gurított a Paksnak.
Az a helyzet, hogy szerintem nem lesz túl nagy iram, lehet lesznek izgalmak, de a Fradi gyakorlatilag 2 napja van itthon!A Diósgyőr meg fekete ló, de otthon nem is lehet más elvárás mint elverni őket!Szerintem a DVTK se fog annyit kockáztatni, mert mégiscsak a Fradi pálya, s az Üllői nem egyszerű nyomni :lol: Hajrá Fradi :lol:

szerk. Lisztes 70 évesen is tud labdát osztani :wink: Abdi meg amilyen formát mutatott tavaly, azóta ég és föld!Szépen kilőtte hosszút!Még 1et és meg lehet nyugodni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.24. 17:52:23

Leülök megnézni egy ígéretesnek tűnő magyar bajnokit. Fradi-DVTK! Remélem jó meccs lesz, számomra mindegy ki nyer. A Diósgyőr az első forduló alapján nagyon egyben van, kíváncsi vagyok ezúttal mire mennek. Ha más nem már a hangulatért érdemes lesz megnézni! :)

Közben a Vidi egy 4-es gurított a Paksnak.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.24. 11:11:05

Sajnos mind a Vasas, mint az Újpest elszenvedte második vereségét a bajnokságban. Nem ilyen kezdetről álmodtam...
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.24. 09:13:58

L.Messi 10 írta:Rangers-Hearts 1-1, ne legyen igazam, de kemény dió lesz ez a Paksnak.
Kemény dió? Sztem nagyon egyértelműen esélyesek a skótok. Hatlmas meglepetés lenne számomra a Paks továbbjutása, de azért szorítok nekik.

Még visszatérve a Vidi-Sturmra: Nem akarok paraszt lenni, de én megmondtam. Rá lehet fogni, h pechünk volt, meg minden, de azért az ti sem gondolhatjátok, h a magyar csapatok és a válogatott vergődését még mindig erre lehet fogni. :roll: Ez a papírforma.
Bob_Marley írta: Ráadásul nem szerb, nem kongói nem eszkimó játékosokkal érték el a sikereket, hanem hazai játékosokkal, akik közül nem egy máshol nem kellett.....
Ez mondjuk valóban dicséretes. Nem követem annyira a magyar focit, de néha ide benézek. És mikor meccsekről, játékosokról van szó, magyar nevet nem nagyon látok, csak sok szerb, afrikai stb. szemetet. Most komolyon az fog jót tenni a magyar focinak, ha az nb1-et külföldi selejttel töltik fel? Vagy mi a szándékuk ezzel?
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.23. 19:29:49

Rangers-Hearts 1-1, ne legyen igazam, de kemény dió lesz ez a Paksnak.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.23. 12:52:23

csababarca írta:Paks a Hearts-el játszik?mert az nem lesz egy egyszerű menet... bár már amit eddig elértek,az is nagyon dícséretes!
Nem kell félni ettől a Heartstől egyáltalán. Kb. ugyan az vonatkozik rájuk, mint a Sturm Grazra. Magasabban van jegyezve, mint a Paks, de sztem semmivel nem különb egy csapat. A skótok közül pedig csak a Celtic és a Rangers ér el manapság olyan eredményeket, amitől tartanunk kéne. A többi csapat viszont harmatgyenge zéró eredménnyel. Jó pár éve talán a Fradi játszott ezekkel a skótokkal az UEFA kupában. Akkor ha jól emlékszem idegenben nyert a Fradi 1-0-ra. Sztem ebben a párharcban is bőven benne van a továbbjutás. A többi magyar csapatot meg nagyon sajnálom. A Vidi már ki lett tárgyalva, ezt hagyjuk is. A Kecskemét és a Fradi viszont egy náluk szerényebb képességű csapat ellen esett ki. A Fradi meccseit nem láttam, de Petúr András kommentárjából a Fradi jobb volt az ellenfelénél, csak hát sikerült 87. és 119. percben gólt kapni... A Kecskemét meg maga a teljes csalódás. Én a Kecskemétet nem tartom EL csoportkörös erősségű csapatnak, de amit az Aktobe ellen produkáltak az siralmas volt. A 2. meccset nem láttam, de az elsőt sikerült megnézni. A Kecskemétnek minimum :!: 5-6 góllal kellett volna nyerni azon a meccsen, ráadásul a bíró az utolsó percben egy teljesen egyértelmű büntetőt nem adott meg a KTE-nek. A Paksnak pedig grat, mert senki nem gondolta volna, hogy ilyen szépen továbbmennek!
BarcasKrisz írta:A Kecskemétnek gratulálok a helytállásért, bár az első meccset simán eldönthették volna otthon. Azért így, kupaújoncként, ez nem rossz.
Hát sztem meg semmi szép nem volt ebben a teljesítményben. A számukra legelső fordulóban úgy estek ki, hogy az ellenfél még náluk is szerényebb erőt képviselt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.23. 12:33:47

Bob_Marley írta: Ráadásul nem szerb, nem kongói nem eszkimó játékosokkal érték el a sikereket, hanem hazai játékosokkal, akik közül nem egy máshol nem kellett.....
ezen röhögök már perceke óta :lol:

az kemény lenne,megnéznék egy eszkimó válogatottat :D
Mondjuk ha valaha valahol lesz profi eszkimó focista, az a mi országunkban lesz :D

Paks a Hearts-el játszik?mert az nem lesz egy egyszerű menet... bár már amit eddig elértek,az is nagyon dícséretes!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.23. 12:24:40

Kicsit én is kommentálnám a magyar csapatok szereplését:
Először is a Vidi. Sajnálom hogy kiestek, de ilyen kapott gólokkal nehéz továbbjutni nemzetközi porondon, és az idegenbeli 2-0 sok volt.
A 3-2-es félidő azért nem volt rossz. Tetszetősen játszottunk helyenként, de az a 2 bekapott gól... :roll: Összességében bőven egy súlycsoportban voltunk velük, sőt. Ha kicsit összeszedettebb a védelem, lehet hogy máshogy alakul.
Ez a Sturm egyáltalán nem egy erős csapat. Legalábbis amit mutattak, az nem erre utal. Nem tudom, lehet hogy picit kényelmesen jöttek ide, mondván 2-0-val zsebben a továbbjutás, és ezért nem nagyon erőltették a játékot, mindenesetre elég harmatos amit mutattak. Nem lepődnék meg ha nem jutnának el a csoportkörig!
Egyébként a szélső a Vidiben, Nagy Dániel, ügyes, jó benyomást tett rám. :)
Valaki írta hogy Gosztonyinak nem sok esze van a játékhoz, és ebben van valami. Eléggé halott volt az ő oldala.
Ami még hiba volt, nem értem hogy miért nem cserélt be hamarabb egy támadót Sousa?!

EL csapatok: Először is eléggé idegesítő hogy egyik meccset sem tudtam követni! :? Aztán nem értem a Fradi hogy eshetett ki?! Ugyan mélyreható véleménnyel nem rendelkezem egyik meccsről sem, de a 2 meccs alapján szinte mindenkitől azt lehet hallani hogy jobb volt az FTC, és jobb csaapt mint a norvég.
Meg is volt az 1-0-ás vezetés idegenben is, nos erről arra következtetek hogy magukra vethetnek hogy elszúrták a továbbjutást. Ezzel együtt sajnálom, mert meg voltam győződve hogy sokáig eljutnak.

A Paks előtt le a kalappal! Nem kis meglepetést okoztak azt hiszem mindenkinek. A 4 csapat közül ők voltak papíron a legesélytelenebbek, és pont ezért juthattak tovább. Veszítenivalójuk nem volt, kimentek játszottak, ott vannak a következő körben. Egy Hearts elleni továbbjutás már álomszerű lenne, de ki tudja?! Hajrá! (ja és remélem hajlandóak lesznek közvetíteni... :roll: )

A Kecskemétről nem tudok túl sok mindent mondani. Az Aktobe megérdemelten jutott tovább a leírtak alapján.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman14 2011.07.23. 14:24:37-kor.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.22. 08:05:00

Na akkor szép sorjában:
A Paksnak hatalmas gratuláció jár, szisztematikus munkával idáig jutottak, s még ha van is bőven feladat ahhoz, hogy bejussanak a csoportkörbe, de ők maradtak egyedül :shock:
Ráadásul nem szerb, nem kongói nem eszkimó játékosokkal érték el a sikereket, hanem hazai játékosokkal, akik közül nem egy máshol nem kellett.....

Kecsó sajnos a hazai meccsét rontotta el, s véleményem szerint erősebb csapat mint az ellenfele volt, de ilyen a foci, kell még egy kis rutin, s Sivics mester jó munkát végez ott évek óta!

Na és akkor a Fradi....
1:0-nál ember nem gondolta volna, hogy innen "sikerül a bravúr", s kiesünk!
Én nem hibáztatom Pruknert, igaz főleg az első meccs alapján meg kellett volna legyen a továbbjutás, de így is nagyon mélyről jöttünk fel évek alatt, s inkább a szépen kell felfogni!
Csalódás a kiesés de tovább kell menni az úton, lesz ez még jobb is
:wink: :lol:

A trollkodáshoz én már nem fűzök hozzá túl sokat, azért az finoman megjegyezném, hogy minden tiszteletem a DVSC-é, s én is ahogy az egész ország bizakodott a minél jobb szereplésben a nemzetközi kupában, s még ha nem is szereztek pontot, voltak nagyon szép helytállások, de ne felejtsük el azt a bizonyos 2001-es évet, amikor ha nem úgy alakul, s a helyezésüknek megfelelően kiesnek lehet teljesen máshogy alakul minden, s nem bajnoki címekről BL-ről, EL-ről beszélnénk, hanem sikerül-e feljutni.....Úgyhogy némi respektet várnék tőlük más csapatok irányába :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2011.07.22. 00:48:47

Gratulálok a Paksnak, remélem, bejutnak a csoportkörbe és elcsempül a magyar "nagycsapatok" vezetőinek a szája...

Fradista vagyok, SZÉGYEN volt ez a második gól... Marko már a második meccsen hibázik súlyosat, ezúttal "kijött a rokonok elé" és ezzel el is intézte a csapat nemzetközi szereplését, pedig a Fradiban is simán benne volt a csoportkör... a Vidit már nem is említem, a grazi meccset láttam, hát azok a gólok is megérnének egy oktatófilmet, "Hogyan ne" címmel. A Kecskemétnek gratulálok a helytállásért, bár az első meccset simán eldönthették volna otthon. Azért így, kupaújoncként, ez nem rossz.

Összességében volt kettő "csoportkör-sanszos" csapatunk, a vége - hajszálon ugyan de - bukta. Már megint nélkülünk kezdődik el a kupaszezon...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.21. 23:54:11

Érdekes hogy barca honlapon Nb1-es magyar bajnokságról beszélgetünk, de ha már igy történt, gratulálok a Vidinek azért, hogy megverte a Graz-ot 3-2 re, attól függetlenül, hogy összesitésben kiesett.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.21. 23:32:28

d írta:Azért közben nagy gratula a Paksnak is, számomra kiemelten szimpatikus, hogy kifejezetten hazai játékosokból építkeznek.

Jaja,megsüvegelendő :!:
Főleg annak fényében,amit alább is leírtam...nekem ez örökre megmarad,hogy ott voltunk nb3-an velük még 5-6 éve :D (bár lehet több.) de a kétezres években volt az tuti.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.21. 23:29:03

Azért közben nagy gratula a Paksnak, számomra kiemelten szimpatikus, hogy kifejezetten hazai játékosokból építkeznek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d 2011.07.21. 23:37:12-kor.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.21. 23:22:13

barca99 írta:
ozsimiki írta:Ha már azért euro 10ezreket,vagy 100ezreket fizettek bizonyos csapatok (jogosan),mert huhogtak pár fekete bőrűre, akkor az ilyenért is járhatna rengeteg 0 az 1es után...
Ezt nem értem. Hogy függ össze a rasszista megnyilvánulás és az, hogy a norvégok rasszistának tartják a Fradi-drukkereket? Ez max. rágalmazás. :)
Mondjuk borzasztó dühítő lehet egy átlag fradista számára és abszolút igaztalan, hazug, hogy szinte csak ezzel tudnak előjönni a fradisták kapcsán. És persze mindenképp megbélyegző, amit akár rasszizmusnak is tekinthetnénk, ha egy rasszról és nem egy csoportól lenne szó.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.21. 23:19:13

FtcSikiHun írta: igen.

hát szerintem az nem annyira durva, egy sál, meg azt nem is nagyon látni, max képeken.

nekünk is van mocskos lilák sálunk.

Na mindegy, nem is érdekel ez az egész, most valahogy hangulatom sincs az egészhez.

én nem hergelni akartalak ezzel, bár nem titok,hogy finoman kifejezve nem szeretem a fradit (focicsapatot, női kéziseket imádom:D ).
De megértem,rossz így kiesni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.21. 23:18:03

ozsimiki írta:Ha már azért euro 10ezreket,vagy 100ezreket fizettek bizonyos csapatok (jogosan),mert huhogtak pár fekete bőrűre, akkor az ilyenért is járhatna rengeteg 0 az 1es után...
Ezt nem értem. Hogy függ össze a rasszista megnyilvánulás és az, hogy a norvégok rasszistának tartják a Fradi-drukkereket? Ez max. rágalmazás. :)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.07.21. 23:16:50

csababarca írta:fradista zöld sasos címer?
ha jól látom,így érthető.
De azért ez nem akkora dolog,láttam én már a camp nouban antimadridistás sálakat a magasba emelni is.
igen.

hát szerintem az nem annyira durva, egy sál, meg azt nem is nagyon látni, max képeken.

nekünk is van mocskos lilák sálunk.

Na mindegy, nem is érdekel ez az egész, most valahogy hangulatom sincs az egészhez.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése