Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.29. 16:21:04

Erxy írta:Cristiano Ronaldo: "If I said what I think about Messi being chosen as the World Cup's best player I would go to prison."
igazi úriember ez a Ronaldo, szó se róla.
egyébként érdekes látni, hogy Ronaldonak mennyire böki a csőrét Messi, fordítva viszont.. hát na. A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep. :mrgreen:

Még azelőtt, hogy megkapta a 2. aranylasztiját nem volt ekkora arca, vagyis volt, csak óvatosan kellett hordja :D
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.29. 16:15:05

Cristiano Ronaldo: "If I said what I think about Messi being chosen as the World Cup's best player I would go to prison."
igazi úriember ez a Ronaldo, szó se róla.
egyébként érdekes látni, hogy Ronaldonak mennyire böki a csőrét Messi, fordítva viszont.. hát na. A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep. :mrgreen:
Kép
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2014.08.29. 11:32:04

volt1 írta:
Leon írta:Mit szólnak a madridisták ahhoz,hogy megint halálcsoportba kerültek a BL-ben? :mrgreen:
Ti se kerültetek erősebb csoportba. :wink:[/quo

A BL-ben? A csoportra ránézve azt hittem az EL-ban indul a real! :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.08.29. 10:12:48

Perez megint Galaktikus csapatot akar építeni ez jól látszik...Ne m tudom mi lesz ebből...Nekem az ugrik be ilyenkor mikor Makelélé-éket elküldték... :D :D
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.29. 09:00:47

hát, ahhoz képest, hogy a vkp posztról ment az elmélkedés, az nso szerint odaviszik Falcaot is :D ezt és Benzema hosszabbítását nem nagyon tudom összerakni...Verratti neve szintén rejtély, konkrétan ugyan azt játssza, mint Modric, csak egyelőre gyengébb kiadásban. ő ütközne a 165 centijével?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.29. 08:19:09

Sanama írta:Realban középpályán ki fog védekezni jövőre? Csak mert most Xabi Alonso is el lett adva, megy a Bayernbe.
Se Modric, se Kroos, se James nem az a tipikus vkp, aki ütközik. Ráadásul már egy Di Maria se lesz ott, aki fel alá futkosson.
Vidal,Pogba szóba jött?
...hm....Kroos ugyan nem egy hentes mint Xabi A. de kiválóan védekezik!!! kemény és jól tapad nekem éppen ez tűnt fel a Madrid két utóbbi meccsén, éppen Busquets kapcsán akiről sajna nem mondható el ugyanez....(más erényei mellett!)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.08.29. 07:54:52

nagyatyesz írta:Az ezen a fórumon lévő Realosokat kérdezném elsősorban, hogy szerintetek tavalyhoz képest erősödtetek, vagy gyengültetek?
Tavaly a bl cím ellenére vastagon látszottak a hibái a csapatnak,melyből azt mondom,hogy nem sikerült megoldani mindent.
Kapus: Remek... lenne,ha nem Iker állna a kapuban.
Védelem: Papíron tökéletes,de Marcelo nincs formában(nagyon),a két belső védőben pedig mindig benne van a semmirekello faktor. De ennél nem kell jobb.(Varane kezdhetne)
Kp: Egy Vidal-Pogba hiányzik a tökéleteshez. Modric és Kroos klasszis abban,amit csinál. Még ha Modric a hajvágás óta árnyéka is önmagának. Khedira megy,Alonso megy,remélem nem Gustavo-Verratti jön,mert valaki jön,ez 100%.
Támadók: Vegyes érzéseim vannak. Nekem James támadó és kb 30 millió. Ha rotálja a BBC-vel,akkor elégedett vagyok. De Bale-ről már a leigazolásakor látszott,hogy aranyat ér... a Manchester Unitednek,mert ott ezzel a stílussal klublegenda lehet. Spanyolban pedig egy vágtázó. Vele kontrákat kell vezetni,mert abban hasznos. Remélem változik az eszköztára és rám cáfol.
Ronaldo és Benzema ebben a csapatban és főleg egymás mellett tökéletes páros lehet,ha végre Cr is elül a seggén 2-3 hetet és felépül. Beszélnek egy pót támadóról,nem sírnék miatta. Akkor Isco és James miatt sírnék.
Jó a csapat,papíron 1 ember kell a tökéleteshez. Játékban gyenge a csapat és fájdalmas. Remélem változik,mert ezzel idén nem néz ki a bl. De 1 forduló ment le,nem kell következtetéseket levonni.
Tartom azt,amit nyár elején írtam. Vidalért oda kell adni azt,amit kérnek. Ha 80,akkor 80. Annyira kell,hogy nagyon.
Avatar
volt1
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.07.15. 11:27:44

2014.08.29. 01:57:55

Leon írta:Mit szólnak a madridisták ahhoz,hogy megint halálcsoportba kerültek a BL-ben? :mrgreen:
Ti se kerültetek erősebb csoportba. :wink:
MADRIDISTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.28. 19:09:48

Leon írta:Mit szólnak a madridisták ahhoz,hogy megint halálcsoportba kerültek a BL-ben? :mrgreen:
tökmind1 kiket kaptak, nem tudtak volna nekik olyan csoportot sorsolni ahol nem lesznek elsők.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.28. 18:45:59

Mit szólnak a madridisták ahhoz,hogy megint halálcsoportba kerültek a BL-ben? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.28. 17:45:22

az mindenesetre a mi szempontunkból pozitív, hogy a tavalyi 3 fős kp-jukról kettőt eladtak. két új játékos beépítése a csapatba, pláne a kp-ra nehézkes, benne van hogy a szezon elején a bajnokságban gyengélkednek majd :-k
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.28. 17:12:34

Sanama írta:Realban középpályán ki fog védekezni jövőre? Csak mert most Xabi Alonso is el lett adva, megy a Bayernbe.
Se Modric, se Kroos, se James nem az a tipikus vkp, aki ütközik. Ráadásul már egy Di Maria se lesz ott, aki fel alá futkosson.
Vidal,Pogba szóba jött?
szóba szóba jöttek.

most Verrattiról lehet olvasgatni, Luiz Gustavoról is.
biztos, hogy jönni fog valaki, az 100%
Honnan veszed, hogy az utóbbi az igaz? :mrgreen:
:mrgreen:
madridista
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.28. 17:10:03

Realban középpályán ki fog védekezni jövőre? Csak mert most Xabi Alonso is el lett adva, megy a Bayernbe.
Se Modric, se Kroos, se James nem az a tipikus vkp, aki ütközik. Ráadásul már egy Di Maria se lesz ott, aki fel alá futkosson.
Vidal,Pogba szóba jött?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.28. 17:06:40

ferninho írta:nso-féle fordítás
"„Egyikünk sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Mindketten végezzük munkánkat és próbáljuk a maximumot nyújtani a klubunk és a válogatottunk mezében egyaránt, miközben a legjobbak akarunk lenni. Úgy gondolom, hogy a szakmámban én vagyok a világ legjobbja és ezért nap mint nap kőkeményen meg is dolgozom. A fejemben mindig mindenkinél jobb vagyok” – zárta a gondolatsort 2013 aranylabdása."
madridom
"“Egyikünk sem jobb vagy rosszabb. Mindannyian tesszük a dolgunkat és igyekszünk a legjobbunkat nyújtani úgy klubcsapatainkban, mint nemzeti együtteseinkben. Viszont igen, a saját szememben én vagyok a legjobb. Ha az ember nem így gondolja… ha például Ön nem akar a legjobb lenni a munkájában, vagy ha Messi úgy gondolja hogy nem ő lesz a legjobb… Kötelességem úgy gondolni, hogy az én munkámban én vagyok a legjobb. Lehet, hogy nem így van, de az én fejemben én vagyok az.” Forrás: Madridom.hu"
gusztustalan szennylap bazzeg....
persze, hogy lehagyták a lényegét, akkor nem jönnének a kommentek, meg a kattintások nekik... kb blikk szintjén vannak már...
Honnan veszed, hogy az utóbbi az igaz? :mrgreen:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.28. 17:01:55

nso-féle fordítás
"„Egyikünk sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Mindketten végezzük munkánkat és próbáljuk a maximumot nyújtani a klubunk és a válogatottunk mezében egyaránt, miközben a legjobbak akarunk lenni. Úgy gondolom, hogy a szakmámban én vagyok a világ legjobbja és ezért nap mint nap kőkeményen meg is dolgozom. A fejemben mindig mindenkinél jobb vagyok” – zárta a gondolatsort 2013 aranylabdása."
madridom
"“Egyikünk sem jobb vagy rosszabb. Mindannyian tesszük a dolgunkat és igyekszünk a legjobbunkat nyújtani úgy klubcsapatainkban, mint nemzeti együtteseinkben. Viszont igen, a saját szememben én vagyok a legjobb. Ha az ember nem így gondolja… ha például Ön nem akar a legjobb lenni a munkájában, vagy ha Messi úgy gondolja hogy nem ő lesz a legjobb… Kötelességem úgy gondolni, hogy az én munkámban én vagyok a legjobb. Lehet, hogy nem így van, de az én fejemben én vagyok az.” Forrás: Madridom.hu"
gusztustalan szennylap bazzeg....
persze, hogy lehagyták a lényegét, akkor nem jönnének a kommentek, meg a kattintások nekik... kb blikk szintjén vannak már...
madridista
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.08.28. 13:46:43

Az ezen a fórumon lévő Realosokat kérdezném elsősorban, hogy szerintetek tavalyhoz képest erősödtetek, vagy gyengültetek? Én tavaly azt mondtam nyáron, hogy jobb formában van a kezdő tizenegyetek, és pl tavaly a most eladott Di Maria igazán jó idényt futott a középpályán. Hozzá is teszem rögtön, hogy a hozzáállásával, akaratával soha nem volt baj, de a sokszor kapkodó játéka már engem is idegesített sokszor, pedig én Barca szurkoló vagyok...
Szóval az én véleményem:
Kapusposzton visszatért a kapuba az a Casillas, akit én csípek, és elismerem tudását, de szerintem lejtrmenetben van, és már nem Madrid szintű kapus (ez az én véleményem) Sokszor bizonytalan, sokszor hibázik. Véleményem szerint nem véletlenül védett tavaly Diego Lopez. Navas jó opció cserének, de nem tudom nem lenne-e jobb kezdőnek?!
Védelemben nincs változás, uh azt nem is firtatnám.
Középpályán egy hete még úgy tűnt dömping van, most meg már majdhogy nem igazolni is kell! Gondolom az alap a Kroos, Modric, James trió lesz. Kroos nagy fogás, szerintem nagyon jó játékos. Jamesről nem mondok véleményt, mert én kb csak a vb-n halottam róla. Ottg nagyon jó volt, sőt előtte sem ok nélkül került drágán a Portoból Monacoba. Nálam az eddig látottak alapján kicsit túlárazott játékosnak tűnik. Cserének ott volt még egy hete a Di Maria, Xabi Alonso, Khedira, Illara, Isco. Ebből az előző 2 ment, utóbbi hárommal akár meg is lenne a cseresor is, ám én így már kevésnek érzem. Erősebb ez a mostani trió szerintetek, mint a tavalyi Modric, Di Maria, Xabi Alonso? Nekem kicsit James kilóg, de mint mondtam nem ismerem annyira!
Csatársorban a kezdőp trió alap! Cr, Benz, Bale. Cserének Jesé. Tavaly ide azért még volt egy Di Maria, valamint a szintén nagyon jó áron elkelő Morata, akit szerintem ugyancsak nem volt Real szintű. Most ugye itt van egy erős kezdő trió, és egy igéretes tehetség Jesé, valamint gondolom itt is bevethető James, vagy akár Isco!
Gondolom lesz még igazolás, mert ez szűknek tűnik nekem! Ha jól számoltam, akkor középre és előre a 6 posztra van 4 cserétek, ráadásul nagyon mondták Illra és Khedira távozását is, amit gondolom nyár közepén nem bánt volna senki, de most 3 nappal az igazolási piac zárása előtt, ennyi távozó után már erős lenne!
Amúgy még egy kérdés szintén Realosokhoz! Jamesnek mi a posztja a ti játékrendszeretekben? Tényleg nem ismerem a srácot, ezért kérdem csak!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.28. 12:59:13

daffy írta: Alsó hangon 1 játékos még érkezni fog,de lehet 2 is.
Egy kp tuti és egy támadó kérdőjellel.
Most nézd kevésbé piszkálódón a dolgokat. Megvennéd bármelyiküket a Barca számára?
Nem. És nem véletlenül.
Illarramendi már akkor felesleges volt,amikor megvette a Real.
Khediráról meg csak a közeli hozzátartozók hiszik azt,hogy tud focizni.
Xabi cserének jó,de a kezdőben nincs helye. Pogbának lesz :wink:

Tegnap igazából már kérdeztem, hosszabban kifejtve de tömören a lényeg: a reményeitekkel ellentétben rosszul gondolom hogy "kezdő" játékost már nem igazoltok.


Én tudom hogy szorosan nem az a poszt, de Di María helyett van James. Én nem várnék már Pogbákra, legalábbis idén nem. Valami csere emberkét még egyet vagy előre vagy középre el lehet képzelni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.28. 12:42:25

daffy írta:...
jó. értem én kellene a ráknak illara meg khedira, de 3 napotok van lezavarni két játékos igazolást... meglátjuk. mondjuk annyira nem érdekel :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.28. 12:39:04

Nem értem mi ez a hatalmas Pogba imádat madridi részről.1,Egy kósza hír sem látott napvilágra arról,hogy a madrid akár egy kicsit is érdeklődne felőle.2,Lehet hogy tehetséges,de az IQ-ja Balotelliével vetekszik.3,Szerintem nem is akkora durranás a csávó.Vidal jobb.4,Tavaly lenyilatkozta,hogy a Barcelona az álmai klubja. :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.08.28. 12:30:18

visca el barca írta:illaramendiről az a hír járta, ha a bilbao bejut a bl csopkörbe, akkor megveszik.

mondjuk én örülök ha vkp-t eladnak (khedira is lemgy sztem), lesz kb 3 cseréjük, coentrao, isco, meg jesé :D
Alsó hangon 1 játékos még érkezni fog,de lehet 2 is.
Egy kp tuti és egy támadó kérdőjellel.
Most nézd kevésbé piszkálódón a dolgokat. Megvennéd bármelyiküket a Barca számára?
Nem. És nem véletlenül.
Illarramendi már akkor felesleges volt,amikor megvette a Real.
Khediráról meg csak a közeli hozzátartozók hiszik azt,hogy tud focizni.
Xabi cserének jó,de a kezdőben nincs helye. Pogbának lesz :wink:
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.28. 12:11:07

Alfa írta:
MOF írta: A Bayern egyik fejese megerősítette a hírt. Alonsóval már megegyeztek, és remélik, hogy a Madriddal is meg tudnak majd állapodni.

A Madrid részéről nem nagyon értem ezt. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt minőségi pótlást tudnának szerezni, és nagyon kevesen lennének így középre.
Azért ne felejtsd el , hogy ott van Illaramendi és Khedira . Várható volt , hogy valaki még távozni fog ebből a hármasból , szerintem logikus , hogy a legidősebb távozik...
Minőségben szerintem egyik sem tudja Xabi szintjét hozni. Esetleg Illaramendi, ha megkapja a lehetőséget, de tavaly nem úgy tűnt. Ha Alonso megy, a középpályára és előre (6 poszt) vannak 9-en, ha jól számolom. 1-2 sérülés/eltiltás és nagy bajban lennének.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.28. 12:03:45

illaramendiről az a hír járta, ha a bilbao bejut a bl csopkörbe, akkor megveszik.

mondjuk én örülök ha vkp-t eladnak (khedira is lemgy sztem), lesz kb 3 cseréjük, coentrao, isco, meg jesé :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.08.28. 11:26:51

MOF írta:
Erxy írta:nem akarom megtörni a beszélgetést Irináról (így hívják asszem :D ) de a Cadena Cope meg a Marca breaking newsként hozza, hogy Xabi Alonso a Bayernbe tart :shock:
Végülis, a Cordoba ellen is Kroos játszott a védelem előtt, lehet Kroossal számol ott Ancelotti, szóval érthető lehet a Real és Alonso részéről. :roll:
A Bayern egyik fejese megerősítette a hírt. Alonsóval már megegyeztek, és remélik, hogy a Madriddal is meg tudnak majd állapodni.

A Madrid részéről nem nagyon értem ezt. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt minőségi pótlást tudnának szerezni, és nagyon kevesen lennének így középre.
Azért ne felejtsd el , hogy ott van Illaramendi és Khedira . Várható volt , hogy valaki még távozni fog ebből a hármasból , szerintem logikus , hogy a legidősebb távozik...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.08.28. 11:21:56

Ha megy X.Alonso akkor valószínűleg Luis Gustavo érkezik helyette.
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.28. 11:13:13

Erxy írta:nem akarom megtörni a beszélgetést Irináról (így hívják asszem :D ) de a Cadena Cope meg a Marca breaking newsként hozza, hogy Xabi Alonso a Bayernbe tart :shock:
Végülis, a Cordoba ellen is Kroos játszott a védelem előtt, lehet Kroossal számol ott Ancelotti, szóval érthető lehet a Real és Alonso részéről. :roll:
A Bayern egyik fejese megerősítette a hírt. Alonsóval már megegyeztek, és remélik, hogy a Madriddal is meg tudnak majd állapodni.

A Madrid részéről nem nagyon értem ezt. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt minőségi pótlást tudnának szerezni, és nagyon kevesen lennének így középre.
Válasz küldése