Ja, a nyilatkozatai alapján a csapat Busiból és Dembéléből állt.

Még akkor is, mikor épp nem voltak bevethetőek. Nem volt (még?) jó pedagógus, nem csak a pálya mellett vitte a sírba a szíve és a szubjektivitása, hanem minden téren, ezen is, nem tudta objektíven értékelni a csapatot, kifelé legalábbis ebből semmi nem látszott, és az utólagos nyilatkozatok is erre mutatnak. Igazából utólag azt sem tudom biztosra, előrelépés volt-e Koemanhoz képest, a jelen csapatra gyakorolt hatásának szempontjából nézve, mert amúgy jobb volt nyilván.
ON: Amúgy attól még, hogy CR7 volt az idolja, simán felnézhetett a nagy brazilokra, sőt, nagyon meglepő lenne, ha nem lenne példaképe Ronaldo, Dinho, esetleg Rivaldo. Szóval szerintem igazából nem üti egymást a két nyilatkozat.
Az tény, hogy vele rettenetesen elbántunk. Lewy amellett, hogy top csatár, sajna ezt a negatívumot hozza magával: a nevét. Pau sem kap igazából esélyt, pedig elég jól nézett ki előszezonban. De a fiatalok közül más is szív, Torre, sőt, ő a kevés lehetőségével is remekül élt. Őt pl. sokkal hamarabb raknám be a csapatba és tartanám hátul Pedrit, minthogy DJ+előretolt Pedrivel kezdjek, az kinyírja az egész játékunkat.
Persze mindenkinek nem lehet játéklehetőséget adni, és most azért Lewy nem viccből alapkezdő, mint tavaly volt, van is mögötte tartalom. De egy 30 milliós játékosnak aki gólokkal nyitott, és közben az elsőszámú center hónapokon át egy egyeneset nem tudott passzolni, sokkal több lehetőséget érdemelt volna. Ezért gond, ha egy edző ennyire rigid, valami érthetetlen pozíciós izé miatt nem játszatta jó eséllyel. Amit még meg is értenék, ha ebből a pozíciós izéből nem csak izét láttunk volna, és Lewy nem lógott volna ki belőle még jobban.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy