Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
www.forma1club.hu itt megtalálodmassa11 írta:Egyébként junior club bérletet hány éves korig lehet venni?
Én mennék, de nemtom mi lesz belőle......Tibi1982 írta:Eubarcáról senki nem jön a magyar nagydíjra????
Pedig épp Hamiltonon látszik hogy tudja hogy honnét jött és a McLaren nélkül sehol se lenneozsimiki írta:Schuminál eltert jópár ÉV mégis mindenki azért találta meg,amit a múltban elkövetett,pedig Ő sokat változott,persze ezt a kritikusai nem igen fogják belátni.miihii írta:
3.Rég bele vagyok törődve,hisz' ez természetes,mindenhol így működik,rendben is van.Nekem csak az nem tetszik,h még mindig eszi a kefét a sok ferrarista,megnyúznák Lewist.Pedig azért eltelt már nem kevés idő és még mindig
Nagyképűsége meg szerintem egyértelmű,már mint Haminak,bár engem ez nem zavar annyira. Nyilatkozatai,gesztikulációi azért elég árulkodóak,ha figyelmesen megnézed
U.i.: épp az a baj,h nem tudattlanságból írtad úgy ahogy
Schuminál eltert jópár ÉV mégis mindenki azért találta meg,amit a múltban elkövetett,pedig Ő sokat változott,persze ezt a kritikusai nem igen fogják belátni.miihii írta:
3.Rég bele vagyok törődve,hisz' ez természetes,mindenhol így működik,rendben is van.Nekem csak az nem tetszik,h még mindig eszi a kefét a sok ferrarista,megnyúznák Lewist.Pedig azért eltelt már nem kevés idő és még mindig
Hidd el,ha naon összekapom magam,le tudom kottázni a német nevét,nem tudatlanságból írtam le úgy ahogy.Na nézzük csak,tudom e még: Michael Schumacher,nyertem?ozsimiki írta:Te sem vagy semmivel külünb azoknál akit felszólítottál,amíg nem tanulod meg helyesen leírni a versenyzők nevét,akár visszavonult,akár nemmiihii írta:.....![]()
Nekem nincs semmi bajom Hamiltonnal,sőt örültem,h tavaly okozott jópár szhar percet Alonso-nak,de:
1. még nem nyert semmit sem
2.arca már most akkora majdnem mint Schumié![]()
3.kezdhetsz beletőrödni,h nála is az van,mint volt a Németnél, akinek nem a kedvence,az utálja,megosztja a közt. Szóval készülj fel rá,h kapni fog még bőven hideget-meleget ,akár megérdemli,akár nem.
Kb 3vagy 4 kivetítő is van a tribünnel szemben.ozsimiki írta: Többre számítottam. Bár én úgy vagyok vele,h tv-n keresztül mindent látok,élőben meg a fíling miatt jobb,de hiányosabb a "közvetítés"Egyszer azért el fogok menni.
Többre számítottam. Bár én úgy vagyok vele,h tv-n keresztül mindent látok,élőben meg a fíling miatt jobb,de hiányosabb a "közvetítés"Tibi1982 írta: Egyébként aranykártyával ami 8.000ft, ezzel tudsz venni 25.000ft-ért klub tribün jegyet, péntek-szombat-vasárnap. Sőt még a csütörtöki boxutca látogatás is benne van. Szóval összesen 33.000ft.
Megkérdezhetem mennyibe kerül egy jegy?Tibi1982 írta:Megvan a jegyem a hungaroringra. Club tribün, B szektor, 1. sor, 33. szék.
Lesz valaki a környékemen????:D:D:D:D:D:D:D:D
Gondolom hogy nem egyedül fogsz ott ülni!!!Tibi1982 írta:Megvan a jegyem a hungaroringra. Club tribün, B szektor, 1. sor, 33. szék.
Lesz valaki a környékemen????:D:D:D:D:D:D:D:D
Nem kötelező elhinned amit írtam, de szeptemberben úgy is kiderül, nem magam találtam ki, meg lehet nézni az angol Forma 1-es portálokat, Raikkonen egyre többször található Mercedeses szakemberek társaságában, több mint árulkodó ténydoki írta:Persze! Massa meg visszavonul és Schumi visszatér.
Te sem vagy semmivel külünb azoknál akit felszólítottál,amíg nem tanulod meg helyesen leírni a versenyzők nevét,akár visszavonult,akár nemmiihii írta:.....
Nem jött be. Ennyire azért nem kellene lenézni.Tibi1982 írta:Pákó 13.-ról indul. Van rá 10.000forintom, hogy bele fog menni valakibe.
Kimi pedig oktatni fog ma.
Hajrá Kimi.
Ilyenkor ha elhagysz, vagy leszakad egy alkatrész az autóról, meg lehet keresni verseny után, és rátenni az autóra. Mellesleg biztos rászóltak Kimi fülére, hogy a pálya koszos oldalán menjen, és szedjen össze pár kiló koszt.torrentkiller írta:Sztem nem sokat. Mondták a Palikék is hogy össz vissz 600 kg az autó. nem tom mennyi a súlyhatár, de az én szimón kipuffja nincs 3-4 kiló. Pedig ez egy tök alap. Aztá a forma1be milyen ultra könnyű dolgokat használnak. Sztem az övüké sincs 2 kilónál több. Aztá kituggya hogy még mi repült el pluszba. Max berohannak a pályára és megkeresik. De remélem nem lessz bünti. Ráfér már nagyon egy jó eredmény Kimire...
Tényleg, Kimivel elégedetlenek a hozzáállása miatt, mivel hm nem úgy viselkedett a világbajnoki cím után mint ahogy elvárták tőle, ráadásul elege van belőle hogy mindig beleszóljanak abba mit hogy csinál.fir3bird írta:alonso jövőre tényleg a ferrarinál lesz kimi helyett?
Nevetségessé kezd már válni ez a nagy felháborodottság,amivel savazzátok Lewist.MÉG MINDIG!Asszem túl kéne lépni már ezen.Úgy csináltok,mintha az történt volna,h Kimi ott álldogállt volna már 2 perce előtte,ő meg gondolta most jól belemegy,h mindketten kiessenek.Ez a summakker játéka volt anno (lásd pölö Hill-es baleset...) .Előfordul a legnagyobbakkal is h gyermeteg hibákat vétenek.A mikkael sumi is felnézett már falra safety car mögött,h egyet említsek.Vagy mondjuk asszem a nyalókás embere is tudott volna mesélni az első terelőszárnytól kapott ütésről,amikor elütötte.Még fékezni sem tud,mi?Gondoltam jó példa ha az "istenkirálycsászár" bakijait hozom fel,hisz' ő az etalonotok,ő a tökély magaVaratrix írta:De ennél sokkal kisebb hibákra is 10 helyes büntetést kap valaki. És ez nem kicsi volt. Elvileg profi pilóta ez a looser de lejáratja magát mert még fékezni sem tud.Dos Santos írta:Miért,Te szegény,mit kellett volna még kapnia?Kitiltást, az F1-ből?
Elbas.ta,megkapta a büntetést.Kész,legyen ennyi elég.
Ezek a kérdések a rajt után törlődhettek is. Így a taktikából adódó lehetőségeket elvesztette, idén már nem először.Kralo írta:Ha könnyebb, akkor kérdés, hogy képes lesz-e előnyt kovácsolni a többiekkel szemben az első pár körben? Hová tud visszajönni a boxkiállás után?