Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.01.24. 12:24:14

Keresik, keresik a játékosokat a Realnál, "téli szünet" de már sokan örülnének ha x y menne, kellenének játékosok továbbra is, nem találják az igazi csapatot. Ennyi pénzt elherdáltak és továbbra is úgy néz ki kupa nélkül maradnak. Persze ezt így korai kijelenteni de Valdano-Murinnyó vitája kisebb összetűzések meccs közben mind mind arra utalnak, hogy büszkén mondhatom magam Barca drukkernek.
Idézek egy madridistát:

Mondjuk azért ez nem semmi Van Nistelroytól, hogy a felét ő fizette volna, meg ingyen is játszott volna. Igazi madridista

Főleg a vége mekkorát üt. Eszméletlen. Egy olyan klub ahol az emberek ingyen is játszanának, igazi madridisták!
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.01.24. 09:51:52

igazából úgy kellene lenni a táblázatnak hogy a Barca mögött van 4 ponttal Ronaldo mert szinte csak ő lő gólt.......vagy inkább Ronaldo-Benzema-Özil.............nálunk azért majdnem mindenki lő gólt.....ha Messinek nem megy akkor lő Villa Don Pedró vagy Iniesta :lol: és tényleg az miért lehet hogy mi ellenünk minden kapus aki a rosszabb csapatokból van úgy véd a Barca ellen hogy az élete meccse..........a Reál ellen meg jópár kapus (pl: Palop) hatalmas hibákat követ el...........jó az is igaz hogy néha ellenünk is csinálnak hatalmas bakikat de inkább a Reál ellen....és ez idegesítő........ :evil:
Csak a Barça
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.24. 09:42:14

A Real majd az Osasunához megy a hétvégén. Az érdekes lesz, ott nem könnyű nyerni, és ott ők is elég sokat X-elnek.


Ráadásul a Sevilla elleni kupa meccs sem lesz egyszerű, a Sevilla mindig a Real ellen szívja fel magát. :D
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.01.24. 09:23:42

igazad van.............ez csak az én véleményem volt...........a reálnál oda kell figyelni jó néhány játékosra.............nálunk is oda kell de itt szinte az egész csapatra mert a játékstílusunk miatt szinte mindegyik játékos helyzetbe tud kerülni........ha meg lenézünk egy csapatot akkor tudjuk mi a végeredmény .........emlékezzünk csak a Hercules elleni 0-2 re.........igaz akkor a barca játékosai fáradtak lehettek mert argentínából utaztak haza ahol 4-1 re kikaptak és ez nem lehetett nekik olyan kellemes..........igaz messi akkor a győztes csapatban volt..........és látszott hogy ott volt cambiasso és zanetti is......meg a repülőút is fárasztó lehetett..........és akkor a pontatlan labdák megbosszulták magukat...........de én szeretem az olyan csapatokat akik nem úgy jönnek a Nou Campba hogy be vannak rezelve... :P
Csak a Barça
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.24. 09:18:38

noname írta:Mi vagyunk a jobbak, de ha elbízzuk magunkat, (értem ezt a játékosainkra), akkor egyéni villanásokkal is megverhet minket a Madrid.
nem. csak és kizárólag egyéni villanásokkal. az ellenfelek több,mint a felét azzal veri meg,mert csapatjáték nincs,egy hulladék.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.24. 09:15:32

Logan10 írta:és a kanouté-navas-luis fabiano trió szerintem többet ér mint a ronaldo-kaká-di maría trió.......
:lol: :lol: :lol:
Ronaldo egy mocskos hisztis féreg a szememben, de azért a világ 2. legjobb focistája. Di Maria ér annyit mint Navas, Kaka pedig amputált lábbal is tud annyit mint mondjuk Kanoute. Nem csípem a Realt, de attól még jó csapatuk van, egyénileg végképp! Nem véletlen h rajtunk kívül szinte semmi se tudta megfogni őket. Nálunk egy összeszokott, sok sajátnevelésből álló, rendkívül homogén csapat van, a mi kezdőnk játékosai érzik egymást a legjobban a világon, sőt, talán a történelem során nem vollt még egy olyan kezdő, amiben a játékosok ennyire érezzék egymást. Nem kell lenézni a Realt, mert akkor nagy pofáraesés lesz a vége. Mi vagyunk a jobbak, de ha elbízzuk magunkat, (értem ezt a játékosainkra), akkor egyéni villanásokkal is megverhet minket a Madrid.
A Fifa egy szégyen
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.24. 09:10:49

Logan10 írta:A realnak most jön csak ai igazi kaland............... előbb a ramón sánchez pizjuánban adják a világ tudtára hogy mit is tudnak , mert hogy a sevilla nem egy gyenge csapat........ és a kanouté-navas-luis fabiano trió szerintem többet ér mint a ronaldo-kaká-di maría trió.............aztán mennek és megmérkőznek az Osasunával majd ismét jön a Sevilla..............az utóbbi években a Sevilla eléggé megkeserítette a Real dolgát a bernabéuban.........a 2009-2010 es szezonba éppenhogy fel tudtak állni a sevilla ellen 0-2 ről........
a realitás azért az,hogy clásico lesz a döntőben. nem véletlenül van ekkora különbség a csapatok közt a ligában.
a másik oldalon viszont gáz van,mert folyamatos a visszafejlődés november óta,hasonlóan az előző évekhez. ez a visszafejlődés szokott a lyon ellen tetőzni. egy apró ronaldo sérülés a sevilla elleni odavágón és mehet a szezon a kukába...
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.01.24. 09:00:35

A realnak most jön csak ai igazi kaland............... előbb a ramón sánchez pizjuánban adják a világ tudtára hogy mit is tudnak , mert hogy a sevilla nem egy gyenge csapat........ és a kanouté-navas-luis fabiano trió szerintem többet ér mint a ronaldo-kaká-di maría trió.............aztán mennek és megmérkőznek az Osasunával majd ismét jön a Sevilla..............az utóbbi években a Sevilla eléggé megkeserítette a Real dolgát a bernabéuban.........a 2009-2010 es szezonba éppenhogy fel tudtak állni a sevilla ellen 0-2 ről........
Csak a Barça
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.24. 08:37:28

A Sevillán koráántsem biztos hogy túljut a Real. Idegenben pokoli nehéz dolguk lesz. Nagyon fel lesznek spanolva és könnyedén benne lehet egy vereség. Ráadásul a Madrid sincs topformában.
Egyébként én sem szeretném anniyra, ha El Clásico lenne a döntőben, Lehet hogy sokkal élvezetesebb meccset játszanánk a Sevillával. Persze előbb még túl kell jutnunk az Almerián!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.23. 23:20:19

kilibarca írta:Nem igazán értem miért örülne mindenki ennyire ennek a Real-Barca kupa döntőnek.Őszintén megmondom én nem örülnék neki. Amilyen alattomosan játszottak ellenünk nagy szerencsével úsztuk meg sérülést (a komolyabb sérülést). Az klasszikus óta játékban szerintem vissza fejlődött a madrid eredmények azért jönnek nekik, de még nagyobb rugdosásra számítok a főleg ha még egy kupáért menne.

Persze most eléggé nagy esély van erre, de semmi esetre se örülnék ha Real-Barca kupa döntő lenne.

Így van. Ráadásul-tudom hogy nincs benne,mert jobbak vagyunk,de bármi megtörténhet egy meccsen- fájó lenne mondjuk egy kupadöntőben kikapni a madridtól...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.01.23. 23:17:33

Nem igazán értem miért örülne mindenki ennyire ennek a Real-Barca kupa döntőnek.Őszintén megmondom én nem örülnék neki. Amilyen alattomosan játszottak ellenünk nagy szerencsével úsztuk meg sérülést (a komolyabb sérülést). Az klasszikus óta játékban szerintem vissza fejlődött a madrid eredmények azért jönnek nekik, de még nagyobb rugdosásra számítok a főleg ha még egy kupáért menne.

Persze most eléggé nagy esély van erre, de semmi esetre se örülnék ha Real-Barca kupa döntő lenne.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.01.23. 22:19:57

A spanyol kupa döntőt remélem a Real-lal játszuk, már ha eljutunk odáig (vagyis inkább ők:) ). Az lenne csak az igazi futballcsemege.

Ergo a Spanyol Szuperkupa döntő is El Classico lenne.
Lehetne szebben kezdeni egy szezont? ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.01.23. 21:19:04

Tegnap sokan fanyalogtak a Barca gyengébb játékán. Elnézve a Real mai szenvedését, nincs okunk a panaszra. A két csapat között ég és föld a különbség.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.23. 21:02:40

lluisllach89 írta: Özil meg nagyon nagy művész, nagyban függ a csapat tőle.
ez pedig remekül mutatja a ma real madridjának az erejét. özil messze nem elit játékos és nem is lesz soha,de még ő is húzza a csapatot.viszont csak csereembernek jó,mert 1 félidőt bír.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.23. 20:59:35

Hát nyihaha nem fogja kihúzni őket a pácból, ugyanilyen vékony lesz ez a játék ha berakják.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.23. 20:59:02

Úgy vettem észre, hogy a Mallorca nem igazán hitt abban, hogy lehet keresnivalójuk. A labdás embert a legritkább esetben támadták csak meg, egyébként pedig 3 méter távolság.
Nem baj, még 18x veszíthet pontot a Madrid! 8)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.23. 20:55:50

daffy írta:
lluisllach89 írta: daffy ne idegesíts :lol:

Benzema? Lassú, körülményes, fogalmatlan egyszerűen!
pedig a kutyát is így kell nevelni. a jó dolgoknál biztatni kell,benzema gólt lőtt,ügyes volt. aztán volt még 3 helyzete,amiből 2-t raúl összekötött lábbal is belőtt volna,de na... :lol: egyébként melyik csatárunkat játszatnád benzema helyett? ja várj,nincs több :) elbírja a csapat,addig kell belejönnie. nem a bl-ben kell kísérletezni,hanem az ilyen edzőmeccseken.
:D

Ha ló nincs..
Kéne venni egy csatárt mert ez így szűk lesz...

Özil meg nagyon nagy művész, nagyban függ a csapat tőle.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.23. 20:55:40

kennyke04 írta:zúúúúúúúúúúúúg a "zsozé múrinyó" :lol: :lol: :lol:
Ej de leadott az elvárásaiból ez az egykor igényes publikum :?
Elgondolkodtam mit látnak benne...? Nem lett vele sokkal jobb a csapat. "Special number one" :?: Egy fenéket! A mai teljesítményük is enyhén szólva kevés volt. Élvezhetetlen futballal...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2011.01.23. 20:56:03-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.23. 20:52:53

Gratula a RM-nak a 3pontot begyűjtötték, de akkor is maradt a 4pont :D
Voltak a mezőnyben szép jelenetek, a Mallorca kiválóan szűkítette a területeket, nehéz dolga volt a Madridnak, de egy Benzema "begyötörte"!
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.23. 20:50:54

lluisllach89 írta: daffy ne idegesíts :lol:

Benzema? Lassú, körülményes, fogalmatlan egyszerűen!
pedig a kutyát is így kell nevelni. a jó dolgoknál biztatni kell,benzema gólt lőtt,ügyes volt. aztán volt még 3 helyzete,amiből 2-t raúl összekötött lábbal is belőtt volna,de na... :lol: egyébként melyik csatárunkat játszatnád benzema helyett? ja várj,nincs több :) elbírja a csapat,addig kell belejönnie. nem a bl-ben kell kísérletezni,hanem az ilyen edzőmeccseken.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.23. 20:47:25

kennyke04 írta:zúúúúúúúúúúúúg a "zsozé múrinyó" :lol: :lol: :lol:
Ej de leadott az elvárásaiból ez az egykor igényes publikum :?
Zugott a Camp Nouban is mondjuk egy kicsit más kontextusban :mrgreen:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.23. 20:46:17

daffy írta:
MessiFan írta:Egy nagyon fostalicska meccsen nagy nehezen győz a madrid. Egyik csapat sem érdemelne pontot.
a legritkább esetben van így :D a real többet tett a győzelemért,bár mind2 csapatot könnyű lenne felülmúlni. a játék képe alapján egy kiesési rangadó. benzemában pozitívan csalódtam. látszik,hogy kell neki még jó pár meccs,de az ember nem felejt el focizni,csak megfelelő körülmények kellenek.
daffy ne idegesíts :lol:

Benzema? Lassú, körülményes, fogalmatlan egyszerűen!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.01.23. 20:45:29

jajjj ez a benzema .... :lol: :lol: :lol:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.01.23. 20:45:27

mes írta:Nunes kapott egy sargat , amikor a 16-os vonalan szabalytalankodott, mikor Ronaldo "felszallt", most kapott meg egyet, amikor Lassal kakaskodott, es meg mindig palyan van :lol:

Tevedek ?
Igen, a két személy nem ugyanaz, egyik Nsue volt. :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.23. 20:44:40

MessiFan írta:Egy nagyon fostalicska meccsen nagy nehezen győz a madrid. Egyik csapat sem érdemelne pontot.
a legritkább esetben van így :D a real többet tett a győzelemért,bár mind2 csapatot könnyű lenne felülmúlni. a játék képe alapján egy kiesési rangadó. benzemában pozitívan csalódtam. látszik,hogy kell neki még jó pár meccs,de az ember nem felejt el focizni,csak megfelelő körülmények kellenek.
Válasz küldése
cron