Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.03.09. 12:18:59

Wenger meg mondja a frankót továbbra is... De akkor én Pep helyében megköszönöm Busacca-nak,hogy továbbment a csapat,remélem Wenger jobban fog aludni....Nevetséges már az az ember,inkább menjen nyugdíjba,mert amit művel az utóbbi 2évben az hihetetlen.

Fabregast meg nem értem miért mondja,hoy RVP a labdaelrúgás miatt lett kiállítva...Alvesnek odaütött,olyanért nem egyszer láttunk rögtön pirosat,de most nem ez a lényeg,hanem az,hogy az egész Arsenal tábor nem akarja felfogni a dolgokat.

Nem szívesen mondom,de ezek után nagyon remélem,hogy nem fognak nyerni semmit.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.03.09. 12:07:13

Hajamat téptem az első félidőben, annyira harmatgyenge volt az Arsenal, a védelem egy nagy nulla, előrejáték még annyi sem, egy jó formában levő Barca hármat rúgott volna ezeknek szünetig. Nem tudom Hajdú B milyen meccset nézett, de az Arsenal védekezése minden volt, csak betonkemény nem. Magunknak nehezítettük meg ezt a meccset többszörösen is.

A kiállítás szigorúan szabályokat tekintve jogos volt, de ilyen baromságért kár volt, bár az is kérdés, hogy egy játékos hogy lehet ilyen hülye, mikor látni lehetett, hogy Buszakka ma nem fogja bent tartani az ilyen hülyesárgákat a zsebében. Jobb is lett volna, ha az Arsenalt Van Persie-stül verjük meg. Megjegyzem a srácnak momentuma nem volt amíg pályán is volt, nélküle se lettek kevesebben. Arra volt jó az egész, és ez az ami külön dühített már akkor is, hogy láttam előre, hogy megint a bíróra lesz fogva a továbbjutásunk. Személy szerint rühellek bármit is a játékvezetésre fogni, sőt a bírói ténykedésekre sem szeretek sokat foglalkozni egyáltalán. Az Arsenalos híveknek egyetlen dolgot kell észre vennie: 0 kapura lövés, ez nem igényel további kommentet.

Mindenesetre még messze vagyunk a csúcsformától, a továbbjutás megvan, remélni tudom, hogy a formaidőzítés be fog ütni, amikor igazán szükség lesz rá.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.09. 12:00:21

a világ legnagyobb igazságtalansága lett volna, ha az a csapat megy tovább, akiknek momentuma sem volt a meccsen és még a góljukat is az ellenfél játékosa érte el.
ezzel a felesleges meccs utáni ugatással érték el azt, h nem csak egyszerű vesztesek, hanem szánalmasan nevetségek falloszok is lettek hirtelen.
lehet, h vengernek nem a 13 éves gyerekeket kellene erőltetnie, elkelne közéjük egy-két korosabb, tapasztaltabb zsugás is. amikor anri ott nyomta, akkor azért a döntőig jutottak.
de minden csoda három(?) napig tart, holnapra a kutyát nem fogja érdekelni a puffogásuk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.03.09. 11:59:33

se sajtót, se itt nem olvastam még semmit a meccs ota, uhogy egy rövid értékelés.

wengert ismerve a fő téma, fanpörszi kiállítása. arrol gondolom egy büdös szót nem szól az öreg, hogy a meccsen 0, azaz nulla kapuralövésük volt. amugy busacca rettentoen rosszul vezette a meccset. ha ugy nézzuk jogosan szorta ki a hollandot, de valljuk, be egy ilyen kielezett meccsen kevesen adnak labdaelrugasért masodik sárgát... még ha mondjuk dühből kibikázza a leláltóra az oké...
nem tudom irta e vki, de a 11-es-nél koscielnynek is sárgát kell volna adni pedro buktatasaert és az már neki is a masodik lett volna


sajnos iden nem tul sok meccset tudtam nézni, de egyszeruen akkora uthenger vagyunk h eszmeletlen... csak sajat magunktol vagyunk képesek kikapni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.03.09. 11:59:17

Egyszerűen ennyi ( mint a margit után ) :

ISTENEK VS. HALANDÓK 3:1
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.03.09. 11:56:33

lehet, hogy aki Villa imádó azt sértette amit róla írtam, de aki Messivel hasonlítja össze nos ahhoz no comment.egyébiránt nem akarom elküldeni, sem Ibra esetéhez hasonlítani.hasonlítsuk inkább Eto'o hoz, mert ahhoz lehet! nos (szerintem) ő képes volt jó lövőcselekre legaláb és ezért hatékonyabb volt. az is igaz ,hogy Villa jobban illik a sokpasszos játékba látom, látom a gólpasszait is de nekünk inkább azért kell(ene) hogy belője! azt is látom(láttam)hogy lőtt már gólokat, de szinte mindég rossz hatásfokkal! és ez az amit szóvá tettem, főleg azért mert ez különösen kirívó volt tegnap.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.03.09. 11:42:33

Szerintem nem Fabregast fütyülték ki,hanem azért fütyültek,mert őt cserélték le. Vagy ezt csak én látom bele?

Egyébként nagyon elegem van már abból,h akármilyen csapattal játszunk,ide jönnek 10 emberrel bekkelni,gyakorlatilag nincs értékelhető támadásuk,aztán ,ha nem jön be,akkor meg jön a bírózás. Ha akkora nagy világklasszis csapatok,meg úgy gondolják,h ők a jobb csapat,akkor jöjjenek ide mutassák meg. Ahhoz nem kell nagytudás,h beálljanak védekezni,akármelyik kis spanyol csapat megcsinálja és volt már,h nekik is összejött. Nekem ne mondja senki,h de hát a Barca ellen csak így lehet játszani,megmutatták már néhányan,h lehet ezt másképp is és úgy is meg lehet szorítani minket,kis szerencsével még győzni is tudnak. Akkor egy BL-ben induló csapat miért ne tudná? Nem azt mondom,h eszetlenül támadjanak,de könyörgöm legalább passzoljanak egymáshoz 10 egymásután és lőjenek néha kapura. Egy vicc lett volna,ha a tegnapi játékával továbbjut az Arsenal,egy ajándék öngóllal.
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2011.03.09. 11:41:44

Bestbarca írta:...Mérlegelnie kellett volna a bírónak...Pláne így hogy 100000 néző,tényleg kb 1 másodperccel később lőtte el,lehet tényleg alig hallotta,akkor megha kételkedett hogy volt síp vagy nem,tuti ellövi minden csatárt,ez a dolguk...Azért ezt előtte volna sztem bármely Barca csatár is ilyen szituban...
Nem győzöm hangsúlyozni: Van Persie tudta, hogy lesen volt és hogy sípszó után lőtte el! Ha úgy gondolta volna, hogy még játékban van és szinte 100%-os helyzetben, akkor kapuig gyalogol, nem mellé bombáz. Nem akart mást, csak hogy ne lehessen egyből támadni.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7705
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.09. 11:41:05

Most olvasom, hogy londoni kispajtások kiakadtak a bíróra Persie kiállítása miatt. Csak azt nem értem miért, mikor így is kapott kb. plusz fél órát a pályán. Ugyan is azért mikor belenyúlt Alves arcába lazán mehetett volna a piros is.
Meg nem értem mit pörögnek itt, mint majom f*szán a stanicli, mert még ha a kiállítás jogtalan lett volna akkor se szólhatnának egy szót se. A két meccsen a bírók inkább őket segítették. (tegnap egy meg nem adott tizi, plusz nálam Koscielny nem fejezte volna be a meccset, és ott vannak az odavágó csodás dolgai)
Inkább maradnának csendben aztán gondolkodnának, hogy mivel magyarázzák ki az újabb kupa nélküli szezont a szurkolóiknak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.09. 11:31:47

Azért az mindent elmond arról, hogy a szurkolók kifügyülték Fabregast, mikor lecserélték. Más se várja haza annyira. :D


Messi: gyere labda velem, beteszlek a kapuba. :D

Kép

És benn is van.

Kép
Kép
Kép
Kép
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.09. 11:18:05

Amikor belottuk a 2.golt akkor nem unnepeltek magukat a jatekosok,nem latszott rajtuk hogy megnyugodtak hanem 3an rohantak a labdaer ,mert le akartak zarni.Ezt a vilagon egyik csapattol sem tudom meg csak elkepzelni sem,es ez az amiert nyugodt szivvel mondom ,hogy jelengleg BARKI elott fenyevekkel vagyunk hozzaalasban,tudasban,gyozni akarasban es alazatban.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.03.09. 11:17:49

Az Arsenal teljes joggal esett ki,mindkét meccs képe alapján,ezt szögezzük le.Még a Sky sport szakértői is egyértelműen ezt mondták...De ez a kiállítás botrányos volt!20 éve nézek focit,de ilyet én még nem láttam...Tény,jogos,a szabálykönyv engedi...Tuti hallotta Van Persie,az is tény...De ilyenért soha senkit nem állítanak ki...Mérlegelnie kellett volna a bírónak...Pláne így hogy 100000 néző,tényleg kb 1 másodperccel később lőtte el,lehet tényleg alig hallotta,akkor megha kételkedett hogy volt síp vagy nem,tuti ellövi minden csatárt,ez a dolguk...Azért ezt előtte volna sztem bármely Barca csatár is ilyen szituban...Okés ha kapott volna egy első sárgát érte,azt mondom belefér...De így...Megint más kérdés hogy nem egy Arsenal játékos érdemelt volna kiállítást,de így ez nem volt jogos...És sztem akkor is nyertünk volna,valszeg kicsit jobban koncentrált volna egy két csatárunk,de lehet kellett volna a hosszabítás...Így tény,könnyebb volt...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.03.09. 11:04:36

hau30 írta:
recrea írta:„Megérteném a játékvezető döntését, ha hat-hét másodperccel a sípszó után a lelátóra rúgtam volna a labdát. De csak egy másodperc telt el a sípszó után, amikor ellőttem. Ez egy vicc. Egész este ellenünk fújt. Nevetséges volt az egész" – háborgott a visszavágóra épphogy felépült Van Persie.

Nekem ebből úgy tűnik, hallotta ő a sípot...
Nem csak,hogy hallotta,de tudta is,hogy a labdaelrúgással elszabta a dolgot.Figyeljétek a vidit 1:01-nél.Fintorból látszódik,hogy tudta ezt nem kellett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=cE5ai59cds0
Na meg abból,h néhány másodpercre megdermed,h ezt elszabtam,mert már van egy sárgám és ki fog állítani,aztán hirtelen beugrik neki a jó öreg "nem hallottam a sípszót" . Ha nem hall sípszót,akkor nem hiszem,h gondolkodás nélkül belebikázott volna egyet.

A másik meg,h az első félidőben Messivel szemben is volt egy olyan szabálytalansága,amikor a labda ott se volt és úgy talpa le Messit. Nálam az is minimum sárga kellett volna legyen. Szóval ennyit erről.
Különben is,aki 60 percig nem tudott kapura lőni ,az miből gondolja,h utána tudott volna? Ha nincs kiállítás,akkor sem támadtak volna többet,olyan csapat meg nem érdemel továbbjutást.
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2011.03.09. 10:50:46

janesz25 írta:Bejöttem dolgozni és komolyan mondom, mintha a munkatársaim más meccset láttak volna tegnap este. 10 -ből 3 ember igazságtalannak tartja a Barca tegnapi továbbjutását. Őrület... Másnak is ilyen tapasztalata van?

Váltsak munkahelyet :)

Én egyébként nagyon élveztem a tegnapi meccset.
Nem kell ezen túlpörögni. Pufogtass általam jól bevált frázisokat:
- 0 kapura lövéssel nem lehet továbbmenni. Az öngól is szerencse volt.
- 1 csapat akart focizni. Ha valaki utálja Mourinhot, akkor hasonlísd az Arsenalhoz a tavalyi Intert :)
- Van Persie tudta, hogy sípszó után lövi el a labdát, különben nem tüzel felnézés nélkül, hanem gólvonalig gyalogol.
- Van Persie alves lepofozása miatt egyből pirosat érdemelt volna, csoda, hogy fent maradhatott.

Nálam nagyban hallgatnak ezek után...
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.03.09. 10:42:30

Gauchomester írta:Annyira szánalmas, hogy mindenki, aki szétalázva megy haza a Nou Campból elkezd bírózni. Gusztustalan. Nem lőttek kapura öcsém.. :shock: 90 + 5+5, azaz 100 játékperc alatt nem tudtak egy épkézláb támadást vezetni, és akkor nekiállnak bírózni. Ráadásul egy meg nem adott Barca tzenegyes ellenére. Annyira vicces, a bosszantü viszont az, hogy ezt rengeteg ember benyeli, és majd ezt hallgatjuk vissza mindenhol. Az persze senkinek nem tánik fel, hogy a Barca 800-at passzolt, az Arsenal meg 200-at...peeersze, menjünk haza sírni, aztán puffogjunk. Európa 2. legszebb fociját játszó csapata, persze. Guradiola nyilatkozata tetszik. Végre kimondta, hogy elege van egy kicsit az ellenfelekből, akik [auto_cenzúra] sem akarnak támadni, és még nekik áll fejjebb.
Egyetértek, de én már nem veszek fel ilyesmit, hogy "ezt halljuk vissza" stb.
Egyszerűen akkora a különbség köztünk és a többi csapat között, hogy már az se számít ha fecsegnek és az se ha esetleg kikapunk, mert játékfilozófiában, erkölcsi nagyságban (igen abban), a futball iránti alázatban és esztétikai szempontból is minden klub mögöttünk kullog.

Nekünk most korszakos csapatunk van, a többieknek csak egy keretnyi játékosa... Minden más csapatnak mi vagyunk a viszonyítási pont, minket kell legyőzniük ahhoz, hogy elérjenek valami jelentőset. A szurkolóik meg irigykednek vagy csodálnak, egyetlen foci rajongónak se közömbös a Barca!
Tisztelnek minket, félnek tőlünk vagy épp gyűlölnek! Gyakran pont gyűlölet és az utálat a legnagyobb elismerés, ha semmi olyannal nem szolgáltunk rá ezen érzésekre. Márpedig kijelenthetjük, hogy az FC Barcelona nem "gyarlóbb" a többi együttesnél, sőt :!:
janesz25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008.08.29. 05:47:48
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2011.03.09. 10:31:54

Bejöttem dolgozni és komolyan mondom, mintha a munkatársaim más meccset láttak volna tegnap este. 10 -ből 3 ember igazságtalannak tartja a Barca tegnapi továbbjutását. Őrület... Másnak is ilyen tapasztalata van?

Váltsak munkahelyet :)

Én egyébként nagyon élveztem a tegnapi meccset.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.03.09. 10:12:42

Annyira szánalmas, hogy mindenki, aki szétalázva megy haza a Nou Campból elkezd bírózni. Gusztustalan. Nem lőttek kapura öcsém.. :shock: 90 + 5+5, azaz 100 játékperc alatt nem tudtak egy épkézláb támadást vezetni, és akkor nekiállnak bírózni. Ráadásul egy meg nem adott Barca tzenegyes ellenére. Annyira vicces, a bosszantü viszont az, hogy ezt rengeteg ember benyeli, és majd ezt hallgatjuk vissza mindenhol. Az persze senkinek nem tánik fel, hogy a Barca 800-at passzolt, az Arsenal meg 200-at...peeersze, menjünk haza sírni, aztán puffogjunk. Európa 2. legszebb fociját játszó csapata, persze. Guradiola nyilatkozata tetszik. Végre kimondta, hogy elege van egy kicsit az ellenfelekből, akik [auto_cenzúra] sem akarnak támadni, és még nekik áll fejjebb.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2011.03.09. 09:34:40

levproff írta:
Sanama írta:Bendtner helyzete előtt amúgy ki vesztette el a labdát?
Adriano, ha jól emlékszem.

Amúgy Wilshere rohadt nagy játékos (lesz).
Azt se bánnám, ha Cesc helyett Őt hoznánk. :mrgreen:
Igen hatlamas...hatalamas sunyi, alattomos, igazi angol...
Forca Barca
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 869
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.03.09. 09:16:34

recrea írta:„Megérteném a játékvezető döntését, ha hat-hét másodperccel a sípszó után a lelátóra rúgtam volna a labdát. De csak egy másodperc telt el a sípszó után, amikor ellőttem. Ez egy vicc. Egész este ellenünk fújt. Nevetséges volt az egész" – háborgott a visszavágóra épphogy felépült Van Persie.

Nekem ebből úgy tűnik, hallotta ő a sípot...
Nem csak,hogy hallotta,de tudta is,hogy a labdaelrúgással elszabta a dolgot.Figyeljétek a vidit 1:01-nél.Fintorból látszódik,hogy tudta ezt nem kellett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=cE5ai59cds0
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2011.03.09. 09:10:37

ez első látásra így is van!de...
Ne feledjük a fociban, és azon belül is a bl-ben minden megtörténhet!!
2004 Porto Monaco volt a döntő! ki hitte volna??? a Valencia ráaásul csapatként jol funkcionál, és Unai Emery egy kiváló szakember!!
láthattuk a Mu ellen is hogy játszottak...pedig csődben vannak.. de mégis!!
Nem teljesen ugyanaz a kettő, a Porto győzelmének ugyanis voltak előzményei, plussz volt ott néhány olyan játékos, aki még évekig meghatározó szerepet játszott az európai futballban. Nameg Dzsozé.
Ráadásul az igazi egyéniségeiket az utóbbi években elég szépen lerabolták a pénzügyileg rendezett klubok.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.09. 09:09:34

Tegnap végül is csak annyi történt hogy megmutatta Messi-Iniesta-Xavi hogy miért ők álltak az aranylabda dobogós helyein. Végre egy újabb meccs amin igazán izgulni lehetett. Jó lesz a tavasz.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.09. 08:58:24

Alvás után, higgadtan írnék egy rövidebb véleményt.

Adriano az ideális ember a baloldalra, mégpedig a veszélyes jobblába és a sebessége miatt. Végre egy balhátvéd, aki nem csak befele húzva bal belsővel a legközelebbi emberhez, hanem a jobb lábával tud kiugratni, tud lőni...nem tartom rosszabbnak az Alves-Piqué-Abidal-Adriano hátvédsort az Alves-Piqué-Puyol-Abidalnál. Busquetset semmiképp se hibáztatnám, nagyot játszott. Messi első gólja félelmetes...nem is hiszem el, hogy ezt meghúzta. Lejátszottuk az Arsenalt, tovább kellett menni. A kihagyott Alves-Villa helyzetek idegesítőek voltak, és ha Bendtner belövi a végén, akkor gáz van, és vége...ezt felejtsük már el, rúgni kellett volna még 1et legalább! Különben külön öröm volt Messi HOZZÁÁLLÁSA, végre a régi Leot láthattuk, aki a világ legjobbja, valamint Iniesta játéka is a régi énjét idézte. Visca el Barca!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.09. 08:54:34

IvánC írta:
Én inkább a Valenciát látnám a 8 közöt mint a Schalkét!!
Spanyol csapatból kell mind a 3, h minél nagyobb legyen a valószínűsége a Spanyol házidöntőnek a Wembleyben!!
Egy kis fricska lenne az Angoloknak!
Teljesen mindegy melyik megy tovább, mert a nyolc között az egyik sem fog sok vizet zavarni, sajnos ez a Valencia sem régi, úgyhogy én inkább egy Raúlt szeretnék a Bernabeuban.
Az angolok meg...igaz, hogy az ágyúsok jelenleg a bajnoki cimért játszanak(viszont újra kezdik produkálni a szokásos szezon végi összeomlás első jeleit), de a szigetországi csapatok közül ilyen kieséses rendszerben nem ők a legkellemetlenebb ellenfél, szóval egy Valencia megint nem oszt-nem szoroz.
ez első látásra így is van!de...
Ne feledjük a fociban, és azon belül is a bl-ben minden megtörténhet!!
2004 Porto Monaco volt a döntő! ki hitte volna??? a Valencia ráaásul csapatként jol funkcionál, és Unai Emery egy kiváló szakember!!
láthattuk a Mu ellen is hogy játszottak...pedig csődben vannak.. de mégis!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2011.03.09. 08:49:03

Én inkább a Valenciát látnám a 8 közöt mint a Schalkét!!
Spanyol csapatból kell mind a 3, h minél nagyobb legyen a valószínűsége a Spanyol házidöntőnek a Wembleyben!!
Egy kis fricska lenne az Angoloknak!
Teljesen mindegy melyik megy tovább, mert a nyolc között az egyik sem fog sok vizet zavarni, sajnos ez a Valencia sem régi, úgyhogy én inkább egy Raúlt szeretnék a Bernabeuban.
Az angolok meg...igaz, hogy az ágyúsok jelenleg a bajnoki cimért játszanak(viszont újra kezdik produkálni a szokásos szezon végi összeomlás első jeleit), de a szigetországi csapatok közül ilyen kieséses rendszerben nem ők a legkellemetlenebb ellenfél, szóval egy Valencia megint nem oszt-nem szoroz.
Kép
socio66

2011.03.09. 08:47:58

még annyit hozzátennék,hogy a végén kis híján megállt a szívem bendtner helyzeténél.
valahogy éreztem is,hogy az utolsó percekben még lesz egy szava az arsenalnak és hogy még nincs vége.
de hála bendtner gyenge képességeinek és masch becsúszó lábának,nem lett csattanó a végén.
pedig sokáig emlékeztünk volna rá. :)
Válasz küldése