Nagyon jó videó, érdemes végignézni.

Lehetséges, de erre én emlékszem. De a Chelsea ellen biztos, h sírt, mikor sérülés miatt lehozták anno. Pályafutása első éveit azért rendesen visszafogták a sérülések, és érdekes, h a 08/09-s szezontól meg úgy elmaradtak a sérülései, mintha elvágták volna.bence-barca írta:
Celtic ellen is elsírta magát. Az meg Henry első évében vt. Úgyhogy talán 07/08?
I wanna tell… you ‘bout… a player
So many songs for him… (but) never enough…
Beyond all challenges… a new star was born
The best player of all time, he's gone down in history"
Messi Messi Messi Messi
When the ball’s passed to Messi, his rivals suddenly fall into confusion
Lionel, can you imagine how much we love you
Lionel, can you see you’re always on our mind, Cules in Vietnam
When you run with all passion, you’re unstoppable
When you play with all spirit, you dishearten all the rivals
["Gol! Gol! Gol!....!!!!!!!!!!!!"]
Messi Messi Messi Messi
When the ball’s passed to Messi, his rivals suddenly fall into confusion
Lionel, the June boy with a heart full of endless desires
Magic from your feet, spreads throughout the world
Messi’s runs and dribblings, oh effusive emotions
Enjoying amazing performances with burning ambitions brings Cules happy moments
Messi Messi Messi Messi
Keep fighting with all you have
Ha ha ha...
Leo number 1, Leo number 1
With Cules you are the best, forever!!
Leo number 1, Leo number 1
From our hearts, thank you for all!!
Leo Leo Leo Messi
Welcome to our home, Messi
Vietnam always gladly greets you, Messi./.
Celtic ellen is elsírta magát. Az meg Henry első évében vt. Úgyhogy talán 07/08?LG írta:Nem, az még korábban, 2006-ban volt a Chelsea ellen.fanbarca írta:
Nem a 07/08-as szezonban volt az a nagy sérülése, ami után elsírta magát? BL meccs, asszem Celticcel vagy Stuttgartal.
Nem, az még korábban, 2006-ban volt a Chelsea ellen.fanbarca írta:
Nem a 07/08-as szezonban volt az a nagy sérülése, ami után elsírta magát? BL meccs, asszem Celticcel vagy Stuttgartal.
Nem a 07/08-as szezonban volt az a nagy sérülése, ami után elsírta magát? BL meccs, asszem Celticcel vagy Stuttgartal.LG írta:Nyilván benne van Pep keze, de nem irjuk csak az ő számlájára a dolgot! A 07/08-as szezonban Messi nagyon sokat bajlódott sérülésekkel, és hiába csak 10 meccs a különbség, azért nem mind1, h makk egészségesen, vagy sérülésből lábadozva játszik e az ember. A másik dolog, h Messi a két szezon között öregedett egy évet, és ebben a korban 1 év alatt még nagyon komolyat lehet fejlődni, és Messi fejlődött is. A harmadik pedig, h a csapat is jelentősen feljavult körülötte.Gareth Tello írta:
Azért durva, mennyire látszik Pep érkezése:
2007-08: 19 gól
2008-09: 41 gól
Úgy, hogy csak 10 meccsel játszott többet...![]()
Nyilván benne van Pep keze, de nem irjuk csak az ő számlájára a dolgot! A 07/08-as szezonban Messi nagyon sokat bajlódott sérülésekkel, és hiába csak 10 meccs a különbség, azért nem mind1, h makk egészségesen, vagy sérülésből lábadozva játszik e az ember. A másik dolog, h Messi a két szezon között öregedett egy évet, és ebben a korban 1 év alatt még nagyon komolyat lehet fejlődni, és Messi fejlődött is. A harmadik pedig, h a csapat is jelentősen feljavult körülötte.Gareth Tello írta:
Azért durva, mennyire látszik Pep érkezése:
2007-08: 19 gól
2008-09: 41 gól
Úgy, hogy csak 10 meccsel játszott többet...![]()
Így van. Nekem is elég soknak tűnt, főleg a korábbi évek. Ha jól emlékszem ilyen teljesítménye volt visszamenőleg (73 gól, 53 gól, 47 gól és talán 34 gól). Ehhez képest jóval nagyobbak a számok. A meccsek is többek, úgyhogy tuti a válogatott meccsek is bele lettek számolva.Mezner2 írta:A 82 gól a statisztikában 2011/2012re,hogy jött ki??? vagy benne vannak a válogatott gólok is? ezt most nem értem
"Messi – Games, goals and assists for Barcelona and Argentina per season"Mezner2 írta:A 82 gól a statisztikában 2011/2012re,hogy jött ki??? vagy benne vannak a válogatott gólok is?
Azért durva, mennyire látszik Pep érkezése:ozsimiki írta:Itt van ismét egy táblázat, Messi karrierje évekre bontva, összeadva a Barcában és a válogatottban elért meccsei,góljai, és assistsjai számát...
elképesztő az utóbbi két év gólpassztermése is![]()
http://fcbonair.com/2012/06/16/graphic- ... er-season/