Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.30. 11:06:31

LG írta:
daffy írta:fogj kezet kash kollégával,videót?! nézz meccseket,a liga egyik legjobbja. a meccsenkénti értékelése magasan busquets fölött van. ha ilyen típusú játékost keresnétek,nem sok jobbat találnátok
Csak azért a Barca nagyon más szint, mint Juventus. Bár a Juventus most talán a legtúlértékeltebb csapat, ahogy Vidalt is egy nagyon túlértékelt játékosnak tartom.
úgy érzem,hogy szerettél volna ellent mondani az állításomnak,de vagy nem sikerült vagy nem értettem meg. vidal tökéletes ott,ahol van. jobb helyen nem is lehetne. a stílusa illik a juvéba,ezt a meccsek és a számok is alátámasztják. a barca nem más szint,hanem más stílus. ide nem kell vidal,mert teljesen más a "vkp" szerepe. azért írtam összehasonlításnak busi-t,mert mégis csak helyben van és vele azért képben van az itteni közeg. vidal nem rosszabb,hanem más
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.30. 10:45:39

daffy írta:
StickyFingaz írta:Ti mit gondoltok erről a Vidal gyerekről?
Madridistán már a neve említésére benedvesednek...Szerintem semmi extra néztem róla pár videót de nem győzött meg.
fogj kezet kash kollégával,videót?! nézz meccseket,a liga egyik legjobbja. a meccsenkénti értékelése magasan busquets fölött van. ha ilyen típusú játékost keresnétek,nem sok jobbat találnátok
Csak azért a Barca nagyon más szint, mint Juventus. Bár a Juventus most talán a legtúlértékeltebb csapat, ahogy Vidalt is egy nagyon túlértékelt játékosnak tartom.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.30. 09:28:36

StickyFingaz írta:Ti mit gondoltok erről a Vidal gyerekről?
Madridistán már a neve említésére benedvesednek...Szerintem semmi extra néztem róla pár videót de nem győzött meg.
fogj kezet kash kollégával,videót?! nézz meccseket,a liga egyik legjobbja. a meccsenkénti értékelése magasan busquets fölött van. ha ilyen típusú játékost keresnétek,nem sok jobbat találnátok
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.12.30. 09:21:09

sura írta:Ha lennének jó megfigyelőink és hírforrásaink, akkor lehetne nagy fogásokhoz jutni nem divatos nevű játékosok között - olcsón.
Nem is kezdek el okoskodni, csak megkérdezem, h te tényleg elhiszed, h az Fc Barcelonának nincsennek jó megfigyelői és hírforrásai? :lol: Hihetetlen, h milyen emberek vannak. :lol: De küldj pivát üzit a klubnak, h olvasgassák az pepsifocit és az origot, mert azok jó hírforrások.
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.12.30. 09:03:53

Ha lennének jó megfigyelőink és hírforrásaink, akkor lehetne nagy fogásokhoz jutni nem divatos nevű játékosok között - olcsón.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.24. 13:16:54

StickyFingaz írta:Ti mit gondoltok erről a Vidal gyerekről?
Madridistán már a neve említésére benedvesednek...Szerintem semmi extra néztem róla pár videót de nem győzött meg.
Jó játékos csak nálunk a padra sem férne fel...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.12.24. 12:57:14

visca el barca írta:
klasszikus középcsatár. minek? megint kitennénk szélre aztán ő is elfelejtene gyorsan mindent a fociról mint villa
- ez mekkora igazság, sajnos.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.12.24. 12:36:44

Ti mit gondoltok erről a Vidal gyerekről?
Madridistán már a neve említésére benedvesednek...Szerintem semmi extra néztem róla pár videót de nem győzött meg.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.20. 15:38:02

Röviden:
Kép

- Minek?
- Hol játszana?
- Miért pont ő?
- 15 millióért?!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.20. 15:35:34

klasszikus középcsatár. minek? megint kitennénk szélre aztán ő is elfelejtene gyorsan mindent a fociról mint villa
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.12.20. 15:30:57

ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2012.11.10. 16:51:55

NS-en olvasom, hogy Villa aktuális Torinóban(sőt Alexis-ről is szó van), meg Pep Milánóban.

Mind2 érdekes lenne..

Hozzátenném, Tegnap meg Llorentét vette meg a juve az ns szerint.

CSak sokat van emlegetve mostanában.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.11.08. 11:42:12

BritishKnight írta:A tegnapi meccs után felvetődött bennem egy olyan ötlet,hogy mi lenne ha Llorrentét leigazolnánk?
Én úgy gondolom, hogy jelenleg nem prioritás egy csatár megszerzése. Csatárposzton viszonylag jól állunk. Védő kell nekünk, ezen kell gondolkodni :)
més que un club
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.11.08. 10:52:50

A tegnapi meccs után felvetődött bennem egy olyan ötlet,hogy mi lenne ha Llorrentét leigazolnánk?
Befürödnénk vele is mint Ibrával?
Vagy beválna?

Szerintem,hogyha tipikus 9es ként játszatnánk (Messi jobboson) akkor beválna.Ezzel csak az a baj,hogy mit szólna ehhez Messi?!

Nem is lenne drága mivel télen el kellene mennie,hogy nyáron ne ingyen igazolható legyen.

Szerintetek Llorrente leigazolása mennyiben változtatná meg a Barcát?
Kellene-e nekünk?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2012.10.12. 23:04:46

http://barcanoticias.blog.hu/2012/10/12 ... rcelonanak

Szerintetek jó lett volna?Én örültem volna neki.Jó bár lenne akinek jobban.... :-D de én örültem volna neki is!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.09.27. 14:20:09

daffy írta:én speciel az éjszakai életre,bulizásra,stb gondoltam :)
Nekem nem tűnik kifejezetten annak a fajtának. Szerintem amúgy jó gyerek és nagyon vidám. Nem az a Mario féle arcoskodó. Neymarban van alázat. A kinézete érdekes, de nem ez alapján kell megítélni. Én nem olvasgatom róla hogy ilyen-olyan balhéi lennének. A pályán már inkább tűnik egoistának, de szerintem leültetik egy kétszer a spanyol védők, és hamar megtanulja hogy passzolni is lehet a fociban. Én nem viszolygok attól hogy ide kerül. Csak az ára aggaszt, és az hogy ki távozik ha idejön. Szerintem a Villa, Alexis duó kerülhet veszélybe.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.09.27. 13:29:49

Neymar a képességei és a tehetsége alapján a jövő nagy sztárja lehet. Ráadásul eddig jól alakul a pályafutása, vízválasztó lesz neki egy európai szerződés. Egyszerűen ösztönös zseni a gyerek.

Azonban úgy gondolom, h a jelenlegi játékrendszerünkben teljesen felesleges érte eurómilliókat kiadni, nekünk sem, neki sem érné meg. Mert egyszerűen nem tudjuk kihasználni a képességeit. Jó példa erre Ibra, Alexis, Fabregas.

Mi egy sablonos, betanult eredményfocit játszunk, nehogy azt higgyük, h Alexis meg Fabregas 1 év alatt elfelejtett focizni, cselezni, kreatívnak lenni, egyszerűen ennyit enged a taktika, nem beszélve arról, h Alexist elpazaroljuk a jobb szélen, Fabre konkurenciájaként meg van 3 olyan képességű játékos a középpályán, mint ő.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.27. 12:28:26

daffy írta:
Mezner2 írta: Igen,én is így látom,de azzal nem értek egyet,hogy könnyen elszállhat magától
én speciel az éjszakai életre,bulizásra,stb gondoltam :)
Én is :) Nem tartom amúgy nagyképűnek, se tiszteletlennek, se semmi, de ezt leírtam a fb-csoportban is :) Csak nekem Villa egy példakép, most ebbe ne menjünk bele, hogy miért, nem ide tartozik. Mindenesetre Neymar-ral kapcsolatban az zavar, hogy még 5 okos ütempasszt nem láttam tőle, sprintben védekezni pláne, ezek nélkül itt nem fog megélni. Persze a védekezést meg kell tanulni, Villának is meg kellett, ha igazán ide akar tartozni, akkor ezen fog a legtöbbet dolgozni. De a passzképtelensége, kényszerítők hiánya stb elég égető probléma, és ezt sokkal nehezebb megszokni, mint azt, hogy többet kell futni, és főleg hátra. Egy kicsit remélem, hogy ő nem lesz úgy beskatulyázva, mint Alexis, és bátran megcsinálja a cselt, de önző ne legyen, a passzokat jókor, jó ütemben, jó helyre kell adni, enélkül itt semmire se fog menni, akármilyen jó az 1v1-ben ( amit amúgy egyre inkább hasznosan csinál, és nem annyira öncélúan, mint régebben ). Fejben nem tűnik kevésnek a srác, tényleg, ha ezt elviseli, amit Pelé és Brazília művel vele, akkor oké. Bár ugye kifakadt már, hogy túl sokat várnak tőle stb, meg ugye az edzőjével is voltak problémái...ezek azért komoly gondok. De én most már inkább úgy vagyok vele, hogy kíváncsi vagyok rá, hogy mit tud.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.09.27. 12:07:33

Mezner2 írta: Igen,én is így látom,de azzal nem értek egyet,hogy könnyen elszállhat magától
én speciel az éjszakai életre,bulizásra,stb gondoltam :)
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.09.27. 11:46:54

Barcaforever írta:A katalán SPORT azt írja, h megegyeztünk Neymarral, jövőre itt folytatja.A SPORT nem szokott kacsát lehozni, szóval én olyan 85%ot adok a hírnek, fejlemények biztos a héten jönnek.

What the hell!? :shock:
Jöjjön csak,már alig várom.Van egy olyan érzésem hogy ő lesz a mi Cr7-tünk.Egyszerre fogják gyűlölni ,és csodálni.
socio66

2012.09.27. 11:06:11

a nagyképűség szerintem is felnagyított dolog, vagy legalábbis én nem láttam még erre utaló jeleket rajta.
itt a kérdőjel még mindig a játéka, hogy mennyire lesz hatékony a taktikusabb, és fizikálisabb mezőnyben, és hogy mennyire konvertálható a mi stílusunkba.
illetve ha nem is szakmai érv, de a két dudás egy csárdában elv általában érvényes, márpedig itt messi az első ember.
no de majd meglátjuk, biztosan elkapna egy kis gyermeki lelkesedés, ha leigazolnánk, meg azért a klubnak is elismerés lenne, ha a jelen legnagyobb tehetsége minket választana, de racionálisan nézve nem nekünk kellene bevállalnunk őt, és neki sem mi vagyunk a legideálisabb csapat.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.27. 10:37:18

daffy írta:
Mezner2 írta: Kérlek támaszd alá érvekkel,milyenek az emberi tulajdonságai???
Ja,hogy olyanok,hogy miközben a világ legnagyobb futballnemzetének összes lakója a lábai előtt hever,aközben is azt nyilatkozza,hogy felesleges még az összehasonlítás mind Messivel,mind Dinhoval,mert,hogy ők még sokkal előrrébb tartanak..,vagy az,hogy minden ellenfeléről eddig,maximális tisztelettel nyilatkozott.
Az meg egyáltalán nem baj,hogy média kedvence...végre lesz egy játékosunk aki az Ázsiai piacon is komoly erőt fog képviselni,ráadásul ez plusz pénz a csapatnak.
Valaki elkezdte a többi meg megy utána,ebben a vérlázítóan túlzó nagyképű a Neymar dologban....
itt az a baja sokaknak,hogy 20 éves korára annyit elért,mint itt együtt sem fogunk soha,zselézi a hülye fejét,trükközik és nem a barcában. a média felkapta,ezért utálni KELL. nem tudna itt a többség 3 olyan dolgot mondani,amitől ő nagyképű
viszont azt el tudom képzelni róla,hogy elszaladhat vele a ló,ha... de ezt egyelőre nem tudhatjuk
Igen,én is így látom,de azzal nem értek egyet,hogy könnyen elszállhat magától,ha attól nem lett ultrabrutál nagyarca,hogy az istenként kezelt Pelé,5percenként kiad egy Neymar a földkerekség legjobbja nyilatkozatot,akkor semmitől sem lesz.Ott náluk szerintem ez nagyobb szó (mmint Pelé szava) mintha már megnyerte volna az aranybogyót.
Ott nem úgy kezelik Pelét,mint itt sokan,hogy egy félörült vénember,hanem ott még mindig ő a fekete gyöngyszem.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.09.27. 10:09:02

Mezner2 írta: Kérlek támaszd alá érvekkel,milyenek az emberi tulajdonságai???
Ja,hogy olyanok,hogy miközben a világ legnagyobb futballnemzetének összes lakója a lábai előtt hever,aközben is azt nyilatkozza,hogy felesleges még az összehasonlítás mind Messivel,mind Dinhoval,mert,hogy ők még sokkal előrrébb tartanak..,vagy az,hogy minden ellenfeléről eddig,maximális tisztelettel nyilatkozott.
Az meg egyáltalán nem baj,hogy média kedvence...végre lesz egy játékosunk aki az Ázsiai piacon is komoly erőt fog képviselni,ráadásul ez plusz pénz a csapatnak.
Valaki elkezdte a többi meg megy utána,ebben a vérlázítóan túlzó nagyképű a Neymar dologban....
itt az a baja sokaknak,hogy 20 éves korára annyit elért,mint itt együtt sem fogunk soha,zselézi a hülye fejét,trükközik és nem a barcában. a média felkapta,ezért utálni KELL. nem tudna itt a többség 3 olyan dolgot mondani,amitől ő nagyképű
viszont azt el tudom képzelni róla,hogy elszaladhat vele a ló,ha... de ezt egyelőre nem tudhatjuk
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2012.09.27. 09:51:36

MichaaBee írta:Ne félj, kevesen írtak ekkora sületlenséget, hogy Alexist lecserélnék Neymarra. Mondd már el kérlek, hogy mitől jobb Neymar, mint Alexis? Cselezni ugyanúgy tud mind a kettő, amikor épp nem a Barcában megy a játék. :roll:

szerk.: ne vedd ezt személyeskedésnek, így utólag tényleg nem akarok beszólni, csak egyáltalán nem osztom a véleményed. :)

Úgy gondolom Neymar tehetsége vitathatatlan, a válogatottban játszik, a bajnokságban is alapember és folyamatosan bizonyít... és azért Alexis helyett gondoltam mert ő belőle lehetne pénzt csinálni amire ugye szükség lenne, és ha lenne Neymar akkor mindek üljön egy 40millás Alexis a padon?!
És, hogy mitől jobb Neymar mint Alexis? Tudom, hogy a brazil bajnokság nem mérvadó de Alexis 1 jó éve után és egy jó vb-je után adtunk 40 milát akkor a brazil bajnokság egyil legjobb játékosáért miért ne adhatnánk 40-t...
Barca 4ever
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.27. 09:35:33

Tocy írta:
Ha valóban jön Neymar ( és itt most vonatkoztassunk el az emberi tulajdonságaiktól... )
Kérlek támaszd alá érvekkel,milyenek az emberi tulajdonságai???
Ja,hogy olyanok,hogy miközben a világ legnagyobb futballnemzetének összes lakója a lábai előtt hever,aközben is azt nyilatkozza,hogy felesleges még az összehasonlítás mind Messivel,mind Dinhoval,mert,hogy ők még sokkal előrrébb tartanak..,vagy az,hogy minden ellenfeléről eddig,maximális tisztelettel nyilatkozott.
Az meg egyáltalán nem baj,hogy média kedvence...végre lesz egy játékosunk aki az Ázsiai piacon is komoly erőt fog képviselni,ráadásul ez plusz pénz a csapatnak.
Valaki elkezdte a többi meg megy utána,ebben a vérlázítóan túlzó nagyképű a Neymar dologban....
Válasz küldése