Raphinha is ott van az Aranylabda megnyerésére esélyes 30 játékos közöttt

Igen, a szívén viseli, de ez nem "szép tőle", hanem természetes dolog sztem. Még jó, ilyen csapattal.sura írta:
Úgy látom, az is szép tőle, hogy a tavaszi 3 frontos sorozat ügyét a szívén viseli. Ebben eldöntötte, hogy kikre támaszkodik, kikre nem. Legyen szerencséje.
De az élet nem áll meg nyáron. Úgy látom, ezzel most nem foglalkozik senki és aki most nem illik bele a koncepcióba, azt elkótyavetyélik. Mert valahogy rögeszme, hogy "úgyse megy el", meg "aki elmegy, az szégyellje magát és menjen isten hírével".
Miért egészségtelen az, h kihasználjuk a 25-ös keret adta lehetőségeket?sura írta:
Ez a telítettség egészségtelen. Tito távirányításától nem várható, hogy még ezzel is foglalkozzon. De egy jól vezetett csapat meg kell hogy találja a megoldást a fiatal értékei megtartására. Ha Rosell ennyire beleáll az idősebbek kérdésében a tárgyalásokba, meg kellene tennie a fiatalokkal is. Így is, úgy is minden nemszeretem fejlemény ódiumát neki kell viselni.
Ha jól tudom akkor Oier-nek a szerződésében benne van, hogy most nyáron felkerül az első csapathoz. De ez nem biztos.messideco írta:Esetleg nyáron egyik kapus...
Én is nagyon örülök Araujonak! Jó kis tridente ez a Deulofeu, Araujo, L.Alberto. Idén ők hárman eddig 27 gólt rúgtak, és hárman együtt 17 gólpasszt számolnak. Egy dobogó szép lenne a szezon végénGareth Tello írta:Araujo duplája nekem külön öröm, jó lenne, ha belelendülne a srác.Így továbbra is az ötödik helyen áll a csapat, de már csak három pontra van a második helyezett Almeríától!
Ezt hogyan érted? Megszűnt a játékosok felfelé áramlása? Nyáron hivatalosan felkerült a B csapattól Montoya, Bartra, Muniesa és dos Santos. Idén már többször volt fent Sergi Roberto, de rajta kívül Rafinha és Planas is volt fent. Meg ha jól emlékszem egyszer Deulofeu is...sura írta:Ugyan mire megyünk a B csapat jó helyezésével, amikor gyakorlatilag megszűnt a játékosok felfelé áramlása?
Én úgy tudom, hogy már nem a mi játékosunk, pont azért mert 2011-ben félmillió euróért eladtuk végleg a Sampnak!salas9 írta:Igen. Icardi 2008-ban került a Barcelona utánpótlásába, és 2011 nyarán igazolt a Sampdoriához.mahitoo írta:Most jól értem, hogy ő még a mi játékosunk?
Igen. Icardi 2008-ban került a Barcelona utánpótlásába, és 2011 nyarán igazolt a Sampdoriához.mahitoo írta:Most jól értem, hogy ő még a mi játékosunk?
Sopcaston: Channel - 140155#David Villa# írta:Tudsz valami jó linket a meccshez?salas9 írta: Már csak fél óra, és FC Barcelona B - Real Madrid Castilla![]()
Előre is köszi.
Ez talán jó lesz, legalábbis remélem#David Villa# írta:Tudsz valami jó linket a meccshez?
Előre is köszi.
Tudsz valami jó linket a meccshez?salas9 írta: Már csak fél óra, és FC Barcelona B - Real Madrid Castilla![]()
Már csak fél óra, és FC Barcelona B - Real Madrid Castillasalas9 írta:Várható kezdőcsapatok:
Barcelona: Masip - Balliu, Lomban, Planas, Grimaldo - L. Gustavo, Ilie, Lobato - Deulofeu, Araujo, L.Alberto
Real Madrid: Jesús - Fabinho, Mateos, González, Casado - Mosquera, Alex - Juanfran, B. Garcia, Chersyhev - Jese