Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.27. 20:03:45

Reszkess Bayern :mrgreen:
Maili
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.04.12. 15:55:25

2013.04.26. 16:17:40

Chino írta:Off. Csak egy megjegyzés. "Aschloch"-nak mondják.
Jogos! Elírtam, de egyébként a helyes alakja "das Arschloch". Ez nekem szégyen... Elvileg Én beszélek németül. Bár tény, ami tény nem túl gyakran írom le a szót, inkább csak szóban használom, :-) de akkor is tudnom kellett volna.



Bocsi, hogy megint írok, csak a sajtó visszhangjára akarok kicsit reagálni.

Tehát sok helyen lehet olvasni, hogy a Barca 0-4 -ről tud fordítani (mart a Milan ellen is sikerült) stb.
Ismerem ezt az érzést, hiszen 2009-ben Ti vertetek minket 4:0-ra az első meccsen, és akkor Én is bizakodtam, hogy majd Münchenben megmutatjuk. Jött a müncheni meccs. Ribery belőtte az 1:0-t a 47. percben és akkor minden drukkerbe visszatért a remény, ami a 73. percig tartott, amikor Keita egyenlített... És úgy is maradt. Ott voltam...

Szóval akárhogy is vesszük, egy szurkoló mindig reménykedik. Az utolsó sípszóig, de 4-et rúgni... sajnos nehéz.

Meglátjuk mi lesz. A fociban bármi megtörténhet!

Ha a post elküldése után még eszedbe jut vmi, akkor légyszíves használd a Szerkeszt gombot és utólag írd bele ahelyett, h dupla hsz-t írsz. Köszi. m.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.26. 15:43:55

Azért azt nem mondanám, hogy kuss van a Camp Nou-ban. Legalábbis én nem ezt tapasztaltam. Sokszor még tv-n keresztül is hallani az "Ini-esta" vagy Me-ssi" rigmusokat viszont tény, hogy közel 100 ezer embernek sokkal nagyobb hangulatot kellene teremteni, jobban hajszolni a csapatot. Azért az valahol tényleg érthetetlen, pl. Törökországban minden meccsen olyan buzdítás van, hogy nem is 12. hanem 13. játékos is a közönség. Amúgy ahogy hallom ez a Madridnál sincs másképp, panaszkodnak ott is rendesen.

Off. Csak egy megjegyzés. "Aschloch"-nak mondják.
Forca Barca!!!!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.04.26. 15:23:54

Nekem is marhára tetszett a keddi meccsen ez a hangos bemondós cucc.Nem lehetne egy ilyet beszerelni a Campba? :D
Maili
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.04.12. 15:55:25

2013.04.26. 14:05:09

A stadion tényleg király! Egyébként minden gólnál van egy bevett szokás a Bayernnél. Magyarul írom a keddi meccs mintájára (sorry!).

Hangos: Góóóóól az FC Bayern Münchennnek a 25 számú játékos által! Thomas...
Tömeg: Müller!
Hangos: Thomas...
Tömeg: Müller!
Hangos: Thomas...
Tömge: Müller!
Hangos: FC Bayern München...
Tömeg: 4!
Hangos: FC Barcelona...
Tömeg: 0!
Hangos: Danke!
Tömeg: Bitte!

Itt megjegyezendő, hogy teljesen mindegy hány gólt lő az ellenfél a Tömeg mindig 0-t ordít. :-D
Illetve bemondja ugyan így, ha az idegen csapat lő gólt, csak akkor általában a vezetéknévnél (mint a Müller) 70.000 ember "ashlock" -ot ordít. Ez a németek legcsúnyább káromkodása.

A Nou Camp-ban nem voltam meccsen, de nem hiszem, hogy nincs hangulat... Bár nektek el kell higgyem ti vagytok Barca drukkerek.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.26. 00:14:52

Cooh írta:[quote="Vakmacska".....
Félelmetes volt a hangulat...a legfájóbb az volt mikor a hangosbemondón a csapatok nevét mondták, a közönség meg az eredményt: Bayern München 3, Fc Barcelona 0 na itt fogott el a legrosszabb érzés.[/quote]

Én mindig libabőrös vagyok, még a magyar meccseknél is, mikor ezt hallom.
A Barca stadionja meg kussban ül. Rohadtul lehangoló, hogy ilyen kriptahangulat van minden meccsen....
pitta19 írta:
Volt szerencsém már mindkét stadionban meccset nézni ,de az tény, hogy néha a Nou Camp-ban azt érzi az ember, hogy színházban van. Az is igaz, hogy egy Barcelona meccsen sokkal több a turista, mint mondjuk más európai csapatnál szerintem. Tavaly láttam egy adatot, miszerint minden hazai Barcelona meccs alkalmával 10-12 ezer turista csak a mérkőzés kedvéért utazik a katalán fővárosba, azért ez nem kis szám.
oké. De ott van a maradék 70ezer. Azok nem turisták...


AMÚGY MEG A VISSZAVÁGÓ:
Nem fog csoda történni, a németek nem hiszem, hogy nagyon erölködni fognak, ha nyerünk egy sovány 1-0-ra, akkor már örülhetünk. De szinte biztos, hogy nem húzzuk ki kapott gól nélkül.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.04.25. 13:31:05

Vakmacska írta:Én, amit még írigyeltem a keddi meccsen, az a lelátói hangulat. Nem elég, hogy 80ezer embr üvölti, hogy Bayern-Bayern, még a bemondó is tüzeli őket.
Nálunk meg 80 percig kuss van a lelátón, néha hallani a Barcázást, de alapból olyan, mintha egy teniszmeccset nézne az ember. A nagy katlanunkról ennyit. Nincs meg az a hangulat, ami még egy NB1-es meccsen is meg van.
Azért ha 100ezer ember szurkolná úgy végig a meccseket, mint a németeknél, vagy akár a legkisebb angol csapatnál (akár a másodosztályban, vagy lejjebb), akkor tényleg egy igazi katlan lenne a Camp Nou. De így...
még a szurkolók sem hajszolják a csapatunkat.
Félelmetes volt a hangulat...a legfájóbb az volt mikor a hangosbemondón a csapatok nevét mondták, a közönség meg az eredményt: Bayern München 3, Fc Barcelona 0 na itt fogott el a legrosszabb érzés.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.04.25. 12:08:07

Vakmacska írta:Én, amit még írigyeltem a keddi meccsen, az a lelátói hangulat. Nem elég, hogy 80ezer embr üvölti, hogy Bayern-Bayern, még a bemondó is tüzeli őket.
Nálunk meg 80 percig kuss van a lelátón, néha hallani a Barcázást, de alapból olyan, mintha egy teniszmeccset nézne az ember. A nagy katlanunkról ennyit. Nincs meg az a hangulat, ami még egy NB1-es meccsen is meg van.
Azért ha 100ezer ember szurkolná úgy végig a meccseket, mint a németeknél, vagy akár a legkisebb angol csapatnál (akár a másodosztályban, vagy lejjebb), akkor tényleg egy igazi katlan lenne a Camp Nou. De így...
még a szurkolók sem hajszolják a csapatunkat.
Volt szerencsém már mindkét stadionban meccset nézni ,de az tény, hogy néha a Nou Camp-ban azt érzi az ember, hogy színházban van. Az is igaz, hogy egy Barcelona meccsen sokkal több a turista, mint mondjuk más európai csapatnál szerintem. Tavaly láttam egy adatot, miszerint minden hazai Barcelona meccs alkalmával 10-12 ezer turista csak a mérkőzés kedvéért utazik a katalán fővárosba, azért ez nem kis szám.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.04.25. 11:57:14

nem higy nálunk, spanyolország többi csapatánál sem nagyon van szurkolás. nálunk meg amiota megy a szekér, a 80000 ember fele, kinai, arab, meg olyan divat, aki néha tapsol egyet, de a fényképezőgép kattingatásán kivul semmit nem csinál.
Az átlag spanyol nem nagyon engedheti már meg magának a több 10 eurós jegyet. Látnád mi van például az Old Traffordon, tele van turbánosokkal...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.25. 11:46:12

Vakmacska írta:Én, amit még írigyeltem a keddi meccsen, az a lelátói hangulat. Nem elég, hogy 80ezer embr üvölti, hogy Bayern-Bayern, még a bemondó is tüzeli őket.
Nálunk meg 80 percig kuss van a lelátón, néha hallani a Barcázást, de alapból olyan, mintha egy teniszmeccset nézne az ember. A nagy katlanunkról ennyit. Nincs meg az a hangulat, ami még egy NB1-es meccsen is meg van.
Azért ha 100ezer ember szurkolná úgy végig a meccseket, mint a németeknél, vagy akár a legkisebb angol csapatnál (akár a másodosztályban, vagy lejjebb), akkor tényleg egy igazi katlan lenne a Camp Nou. De így...
még a szurkolók sem hajszolják a csapatunkat.
nem higy nálunk, spanyolország többi csapatánál sem nagyon van szurkolás. nálunk meg amiota megy a szekér, a 80000 ember fele, kinai, arab, meg olyan divat, aki néha tapsol egyet, de a fényképezőgép kattingatásán kivul semmit nem csinál.

a boixos noissal nem tudom mi van, ők egy időre ki lettek tiltva, felfüggesztették a szurkolást vagy vmi hasonló, de az a 100 ember amugy sem volt tul nagy tényező.

sajnos ilyen szempontból nem jól mennek máshol sem a dolgok, épp a multkor olvastam egy cikket a mu-ról, h a stadiont akárják úgy átépíteni, hogy jobb legyen az akusztikája, mert ott is kussba vannak már és semmi hangulat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.25. 10:39:36

Én, amit még írigyeltem a keddi meccsen, az a lelátói hangulat. Nem elég, hogy 80ezer embr üvölti, hogy Bayern-Bayern, még a bemondó is tüzeli őket.
Nálunk meg 80 percig kuss van a lelátón, néha hallani a Barcázást, de alapból olyan, mintha egy teniszmeccset nézne az ember. A nagy katlanunkról ennyit. Nincs meg az a hangulat, ami még egy NB1-es meccsen is meg van.
Azért ha 100ezer ember szurkolná úgy végig a meccseket, mint a németeknél, vagy akár a legkisebb angol csapatnál (akár a másodosztályban, vagy lejjebb), akkor tényleg egy igazi katlan lenne a Camp Nou. De így...
még a szurkolók sem hajszolják a csapatunkat.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.04.25. 10:28:40

[quote="Ronal.10"]Elején a kézfogásnál nézem egy nagyot 8 játékosunk a melléig ért a Bayern játékosainak. Mondtam apámnak szögleteket kerülni kéne hát nem összehoztunk vagy 15 öt és ebböl 2 gólt és onnantól flaccs.
Brutál fizikumu csapatok ellen nem tudunk mit kezdeni. Real-Bayern-Cheslea-Inter. :shock:

Sajnos tudomásul kell venni, hogy a jelen és a jövő focija ilyen és ezt támogatják a játékvezetők is. Alkalmazkodni kell! Apró termettel csak olyan zseni érvényesülhet, mint Messi, vagy a pár évvel ezelőtti Xavi. De még őket is fenyegeti a büntetlen levadászás - mint ahogy Messiről még kedden is ketten sárga lapot kaptak.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2013.04.25. 09:58:21

Elején a kézfogásnál nézem egy nagyot 8 játékosunk a melléig ért a Bayern játékosainak. Mondtam apámnak szögleteket kerülni kéne hát nem összehoztunk vagy 15 öt és ebböl 2 gólt és onnantól flaccs.
Brutál fizikumu csapatok ellen nem tudunk mit kezdeni. Real-Bayern-Cheslea-Inter. :shock:
Bármi megtörténhet még a visszavágó is lehet egy ilyen fura spanyol-német meccs. Bizok még a srácokba.. legalább 80% os pörgés + egy fullos Messi és meglenne ez :(
Miiéééért kellett 4 et kapni nem hiszem eeel :oops:
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.04.25. 08:33:39

"Most nézem a Madrid meccsét. Hát nekik makkerjük van, a Barcába nagyon várt Hummels gyönyörű gópasszt adott.
Ezzel tökéletesen beférne hozzánk, mert ilyeneket tényleg csak nálunk követnek el. "

Tök ez jutott nekem is eszembe.
:(
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.24. 23:51:21

Mondták, hogy a fiatalok nem váltották be a reményeket.
Kikre gondolhattak?
Thiago? Szerintem meccsről meccsre jobban teljesít, legutóbb talán egy labdát adott csak el, ráadásul kapuratörően játszik, nem a szélekre passzolgat.
Tello? Gólokat rúgott, bár neki sokat kell még fejlődnie, hiszen a repertoárja eléggé egy (vagy két) síkú.
Bartra felnőtt a feladathoz, tegnap bizonyította.
Montoya sajnos alig kap lehetőséget, hála Alvesnek, aki meccsről meccsre egyre jobban alulmúlja önmagát. Nem tudom mivel harcolta ki magának a tuti kezdő szerepet, mert a teljesítményével nem érdemelné meg.
Sajnos Cuenca el lett küldve, nem tudom miért, mert szerintem ő igenis élt a lehetőséggel, felnőtt a meccseken a feladathoz, magabiztos volt, jól játszott.
A többieknek, akik idén csatlakoztak (pl Delofeu) meg még jócskán van mit tanulni, fejlődni.
Bojan szerintem felesleges lenne, máshol is csak a padot koptatja inkább, nem váltotta be a reményeket.

Az biztos, hogy hátulra kell hozni azért valakit.

Csatár? Igen, sajnos valahogy kiveszett a gól a csatárjainkból. Biztos benne van az is, hogy mind Pedro, mind Villa rengeteget volt sérült.

Ja, és ha már edző kérdés: Klopphoz mit szólnátok?
Ha már jönne Hummels, meg Lewandowski is mellé :-D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.24. 21:52:53

Most nézem a Madrid meccsét. Hát nekik makkerjük van, a Barcába nagyon várt Hummels gyönyörű gópasszt adott.
Ezzel tökéletesen beférne hozzánk, mert ilyeneket tényleg csak nálunk követnek el.

Titonak meg nem kisebb, hanem nagyobb változtatásokat kell eszközölni.
Pepnek szerencséje van: egy kész csapatot fog jövőre átvenni. Feküdni fog neki a német hozzáállás, a prcizitás, a feladatok végrehajtása, nincs ellentmondás.
Úgy tűnik, hogy nálunk ez a betegség. Sokakkal elszáll a ló.
Egyébként már az is megfordult a fejemben, hogy idén a Barcánál szépen potyogtak a gyerekek, ki tudja, hogy az mennyire vonja el a játékosok figyelmét. Este felsír, nem tud aludni meccs előtt, stb...
Szóval sok-sok apró momentum lehet itt még a háttérben, amire mi nem is gondolunk.
De egy biztos: itt leginkább a vezetőség és a szakmai stáb a ludas, hogy hagyták, így porig égjen a ház. Lehet, hogy más taktikával is kikaptunk volna, ezt nem lehet tudni, de az egész idény erről szólt: látszódott, hogy bele fogunk előbb-utóbb futni a késbe. Talán ez a zakó arra jó lesz, hogy kinyissa a csipákat, elvegye a szemellenzőt az illetékesek szeme elől.

Bennem ma megfordult az a gondolat is, hogy Pep próbálkozott ugye Ibrával, hogy legyen egy magas centerünk is, de nem vált be. Ki tudja, hogy mennyire szóltak neki bele, hogy ezt a taktikát eröltesse, jó lesz az, nem kell változtatni.

U.I.: Inlább Levandovskit kéne megvenni. Már hármat vágott a Madridnak.

Most már négyet. :D A Madridnak momentuma sincsen, úgy tűnik német házidöntő lesz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 20:57:16

Őszintén szólva szerintem egy 4 gólos vereség után nem másra kéne fogni és nem magyarázkodni kéne. Inkább a saját ház környékén kéne rendet tenni, itt a bírókat felesleges elővenni. A szorosabb meccseknél több "értelme van" (egyáltalán van? ) bírózni, mint egy 4 gólos vereségnél. Ezzel inkább csak saját magunkat járatjuk le...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 20:54:03

Na akkor most én is idefirkantom a véleményemet.
Várható volt a vereség, de a 4-0-t sokallom, bár a játék képe alapján nincs min csodálkozni. Ha jól láttam a 2. gól les volt, a 3. pedig sztem szabálytalan, de fölösleges magyarázkodni, bűnbakokat keresni.

Az év elején tudni lehetett, hogy a Bayern most a legjobb csapat (persze van, aki ezzel nem ért egyet), szerintem akárhol futottunk volna össze velük megizzasztottak volna minket. Ha a védőink épek sokkal nagyobb esélyünk lett volna, de hát ez van... Bartra-t nem lehet hibáztatni, ott van még a tojáshéj a tudjátok hol.
Titótol sem kell első évében csodát várni, nem lehet mindenki Guardiola.

A lényeg, hogy valószínűleg a bajnokság megvan, jövőre megerősödve visszatérünk, és megnézzük mennyire válnak be Tito kisebb-nagyobb taktikai változtatásai.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.24. 20:46:17

Én nem nagyon szoktam elővenni a bírókat, és nem a bíráskodásra akarom fogni a vereséget de tegyük fel beinti mindkét tizit és a góloknál sem hibázik/nak, az 3:0. (már, h berúgják) Természetesen ez esetben bármi változhatott volna, de egy tökéletes bíráskodásnál nem 4 gólos különbség lett volna és akkor már nem egy teljesen lefutott, szinte tét nélküli visszavágó következne. Nem is amiatt ágálok, hogy mekkora igazságtalanság stb., csak akkor Barcelonában is valszeg más meccs lenne.
Ez persze fikció és nem érdemes rajta lovagolni, de a visszavágó ( nem elsősorban a továbjutásunk) szempontjából fontos momentumok lehetnek. Nem sok esély van rá (de miért is ne?), tegyük fel 3:0-ra sikerül megfogni a bajorokat, kiváncsi lennék milyen hangulat uralkodna. Na, abban az esetben még kevésbé irigyelném Kassait a bandájával egyetemben.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.04.24. 20:42:00

Bár én is rettentő csalódott vagyok, de azt kell mondjam, hogy a meccs előtt is a Münchent tartottam esélyesebbnek. Nyilván bizakodtam a továbbjutásban, de azt a vak is látja/látta, hogy ez a München most nagyon egyben van. Azt viszont nehezen emésztem, hogy ennyire dekoncentráltan állunk oda egy bl elődöntőbe, mert lehet azt mondani, hogy jóllakottak a játékosaink, de ez egy bl elődöntő volt! Hol pörgünk fel, ha itt nem? Másrészt én nagyon feldühítettem magam Titon, mert egy totál sabloncsapatot küldött ki a pályára. Korábban Pep azért meghúzott váratlan dolgokat alkalmazkodva az ellenfél harcmodorához, és feláldozva akár a 4-3-3-as játékrendszerünket is. Tito sem a meccs közben, sem a meccs alatt nem változtatott. Látni lehetett, hogy szenvedünk, és hiába álldogál elől egy Messi, Sanchez, Pedro hármas, nem jut el oda a labda. Erre egyetlen egyet cserélünk kb a 75. percben. Nyilván utólag okos az ember, de én már a félidőben beáldoztam volna valakit előlről egy középpályásét.
A jövőre nézve kell egy klasszis védő, és egy gólérzékeny csatár. Ha ez megvan, akkor lehet gondolkodni azon, hogy a keretből ki vagy kik azok akikre igényt tartunk. Én mindenkit szeretek, de a kulbvezetésnek racionálisnak kell lennie, és nem szabad hagyni, hogy mindenki ránk öregedjen, mert úgy járunk, mint a Milan. Oké, hogy egy Puyol fejezze be itt a pályafutását, mert megérdemli, de pl egy Abidalon nagyon el kell gondolkodni. Ha ténylegesen hasznos lehet, akkor maradjon, ha nem, akkor mehet. Előre Messi mellé kell egy nagyon jó góllövő, aki nyilván nem fog annyit lőni, mint Messi, de legalább egy 20-25 gólt termeljen évente. A Villa-Sanchez kettősből egyiknek mennie kell szerintem, és én a kora miatt Villát küldeném el. Sajnos ő középen lehetne hasznunkra, de ott meg nincs neki hely. Szélen meg gyengébb, lassabb, mint Sanchez. Nem tudom, hogy Neymar kell-e nekünk, vagy valaki más, de én úgy gondolom, hogy jól ki kell találni és időben kialakítani a végleges keretet!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.24. 20:36:57

zolix10 írta:Én talán talán örülök, hogy nyert a Bayern, mert különben otthon megint ment volna a passzolgatás a felezőnél,de így igazi, kemény futballt fogunk látni ami végén remélhetőleg mi jövünk majd ki továbbjutóként!

Egy kis videó, hogy nincs lehetetlen! :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=tPEmC3vN-bQ
Szép is a küzdeni akarás :) Belőlünk ez hiányzik :(

Újra megnéztem ezt a videót
VIDI

Csodálatos pillanatokat éltünk meg, de nem csak akkor kell szurkolónak lenni, ha győz, szépen játszik a csapat , hanem MINDIG.
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.04.24. 20:34:00

Gareth Tello írta:Kassait most ne keverjük bele a dologba, összevissza fújt ugyan, de ez semmin sem változtat, ha tökéletesen bíráskodott volna, akkor sem nyertünk volna.
Ez így igaz, ahogy mondod, csak egy dolgot nem szabad elfelejteni, az nem mindegy, hogy mennyi esélye maradt így a visszavágóra a csapatunknak! Elmondom max 5 % :!: Ezért nem mindegy, hogy összevissza fújt :roll:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 20:16:38

B. írta:A csapat játékán kívül, úgy gondolom, hogy a játékvezetésről is kell néhány szót ejteni. Szerencsétlen gólbíró mit csinált? Miért nem látta a kezezést?A második gól, annak ellenére, hogy nem sokon múlt, sima les volt, amit azért látnia kellett volna, mert ez a szöglet utáni visszafejelt labda elég hétköznapi. Robben gólja meg egy tökéletes példa a "közvetlen szabadrúgás a védőcsapat javára" témának. Nálunk megyében egy ilyenért azért nem egyhetes eltiltásra számíthatunk...
Na ja, a Bayernnek meg minimum két tizenegyes járt volna a Piqué- és Alexis-féle kezezés(ek)ért. Kassait most ne keverjük bele a dologba, összevissza fújt ugyan, de ez semmin sem változtat, ha tökéletesen bíráskodott volna, akkor sem nyertünk volna.
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2013.04.24. 20:11:30

A csapat játékán kívül, úgy gondolom, hogy a játékvezetésről is kell néhány szót ejteni. Szerencsétlen gólbíró mit csinált? Miért nem látta a kezezést?A második gól, annak ellenére, hogy nem sokon múlt, sima les volt, amit azért látnia kellett volna, mert ez a szöglet utáni visszafejelt labda elég hétköznapi. Robben gólja meg egy tökéletes példa a "közvetlen szabadrúgás a védőcsapat javára" témának. Nálunk megyében egy ilyenért azért nem egyhetes eltiltásra számíthatunk...
B.
Avatar
zolix10
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:24:49

2013.04.24. 20:07:28

Én talán talán örülök, hogy nyert a Bayern, mert különben otthon megint ment volna a passzolgatás a felezőnél,de így igazi, kemény futballt fogunk látni ami végén remélhetőleg mi jövünk majd ki továbbjutóként!

Egy kis videó, hogy nincs lehetetlen! :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=tPEmC3vN-bQ
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése