Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Plusz: A Juventus is egyre inkább ismét tényező lehet, akár már idén is. Jól erősítenek és a keret magja egyben maradt. Aztán ott van a két manchesteri brigád szintén új edzőkkel vagy a PSG, aki már a tavalyi idényben is nehéz ellenfél volt. Izgalmas és egyben jóval nehezebb BL idény lesz az biztos.bali 15 írta:Fúúú srácok, nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én nagyobb érdeklődéssel várom a következő BL szezont mint eddig bármikor.
- Real Mourinho nlkül
- Chelsea Mourinhoval
- Barcelona Neymarral
- Bayern Guardiolaval

Szerintem akkor várná igazán mindenki hogyha egy normális védelemel vágnánk neki a küzdelmeknek, mert az szép és jó hogy itt van Neymar, de nem az ő feladata a védekezés.Az általad említett csapatoknak komplett védelmük van, amik nem olyan sebezhetők mint a miénk.Ezért hogyha minden így marad szeptemberig akkor nagy bajok lehetnek.A bayern bivaly erős kerettel rendelkezik, pluszba jött egy legendás edző, aki eddig az összes felkészülési meccsét megnyerte az új teamjével.A Real elkezdett épitkezni egy siker edzővel, aki eddig mindenhol letette a névjegyét, legyen az milan vagy psg.A Chelsea pedig Mouval ismét nagyot húzott, hiszen így is bivaly erős keretük van, amihez még párosul Mourinhó remek taktikai érzéke és nefeledkezünk meg az igazolásaikról sem.Valószinűleg Torrest eladják, és helyette hoznak egy jobb támadót ezért velük is komolyan kell majd számolni.bali 15 írta:Fúúú srácok, nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én nagyobb érdeklődéssel várom a következő BL szezont mint eddig bármikor.
- Real Mourinho nlkül
- Chelsea Mourinhoval
- Barcelona Neymarral
- Bayern Guardiolaval

Ezt te se gondolhatod komolyan! Mindkét oldalon elégedettek? Elfelejtett 2 Bayern játékost kiszórni. Azt hiszem, ezt nem kell magyarázni. Nem hinném, hogy Dortmundban kicsattannak az öröm miatt. Teljesen egyértelmű esetek voltak. Lewandowskit is ki lehetett volna küldeni, csak annyi különbséggel, hogy azt a játékvezető egyáltalán nem látta, mivel háttal állt. Had ne kelljen mondjam, hogy mennyi esélye lett volna a Bayernnek 1, 2 emberhátrányban... De igazad van, igazságos volt a játékvezetés.herlius írta:
De ugye Lewandowski elegáns bokataposását sem felejtetted el. Csak a korrektség kedvéért. Szerintem senki nem maradt adósa a másiknak a pályán. Én kifejezetten örültem, hogy a bíró nem sárgázta szét a meccset. Voltak ugyan tévedései, de összességében mindkét oldal maximálisan elégedett lehet a játékvezetéssel. Egy ilyen felfokozott hangulatú és iramú meccsen lehetetlen hiba nélkül teljesíteni.

De ugye Lewandowski elegáns bokataposását sem felejtetted el. Csak a korrektség kedvéért. Szerintem senki nem maradt adósa a másiknak a pályán. Én kifejezetten örültem, hogy a bíró nem sárgázta szét a meccset. Voltak ugyan tévedései, de összességében mindkét oldal maximálisan elégedett lehet a játékvezetéssel. Egy ilyen felfokozott hangulatú és iramú meccsen lehetetlen hiba nélkül teljesíteni.Gareth Tello írta:Sajnos megérdemelte a Bayern, de nagyon sajnálom a Borussiát is, elképesztő, amit műveltek idén, sokkal kisebb költségvetésből, mint a bajorok... Kloppnak kijárt volna egy BL... Na nem baj, majd a Barça edzőjeként.
Azt viszont nem tudom felfogni, hogy Dante hogy maradt a pályán, miután mellberúgta Reust. Ribéry meg a másik...
1messideco írta:2. Robbenről keresek egy képet a kupával a kezében, eddig nem találtam sajnos

Tegnap mindkét kapus nagy napot fogott ki, de az első félidőben tényleg hihetetlen, hogy a Dortmund nem volt képes a helyzeteiből legalább egyet belőni... Én nekik szurkoltam, de gratulálok a Bayernnek, megérdemeltékSanama írta:Dortmundnak az első félidőben a ziccerei felét be kellett volna lőnie, és semmi gondjuk nincs. Így viszont megérdemelt a Bayern győzelem
Én is adtam volna neki egy maflást, de kicsit meg is értem mert a két elbukott döntő (főleg a tavalyi után amiket kihagyott, meg a 11-es) után most kitört belőle az állatSanama írta:Robbent nagyon képen törölnémA végén ahogy ünnepeltette magát, azt hittem Ibrahimovic csak kopaszon.
Sajnos mindig így szokott történni... Mindig az rúgja a gólt, vagy az adja a gólpasszt akinek már nem lenne helye a pályánBarcaman1993 írta:Ribery elképzelni nem tudom hogyan fejezte be a meccset. Dante szintén. ÉS ahogy lenni szokott ki hozta össze a gólt Robbennek? Dante és Ribery. Botrány ismét, persze minden el lesz tussolva, ahogy szokták.

indexen van egy ilyen kép fent, azt nem néztem h letölthető-emessideco írta:Két kérdésem lenne:
1. Valaki talált HD-ben összefoglalót a tegnap esti döntőről? Ha igen, megkérem linkelje
2. Robbenről keresek egy képet a kupával a kezében, eddig nem találtam sajnos



Hát speciel én se sok mindent tudtam kihámozni a hozzászólásodból. Próbálj meg értelmesen fogalmazni, és nem "kötnek beléd".rufolde írta:
Arany barátom.) ha te ezt nem érted,akkor nem is értem minek írsz ebben a topicban.Ha meg kötekedni akarsz,kérlek ne engem akarj,nekem erre nincsen szükségem.Elmondatma a véleményem,van akine tetszik,van akinek nem,magánügy.Bunkó ne légy mert saját magad minősíted...
Arany barátom.) ha te ezt nem érted,akkor nem is értem minek írsz ebben a topicban.Ha meg kötekedni akarsz,kérlek ne engem akarj,nekem erre nincsen szükségem.Elmondatma a véleményem,van akine tetszik,van akinek nem,magánügy.Bunkó ne légy mert saját magad minősíted...sjd írta:Nyugtass meg, h legalább te szoktad érteni, amiket leírszrufolde írta: Soha nem akart visszavonulni.
A pep hatására nyilatkozta,ez érthető volt...
Most mit mondanál ha Bm vezető lennél?
Komolyan mondm,Gardiola Ok,de Mit akar elérni?:)
Nyugtass meg, h legalább te szoktad érteni, amiket leírszrufolde írta: Soha nem akart visszavonulni.
A pep hatására nyilatkozta,ez érthető volt...
Most mit mondanál ha Bm vezető lennél?
Komolyan mondm,Gardiola Ok,de Mit akar elérni?:)
Capon írta:Akkor most már értem, mert eddig csak pislogtam.visca el barca írta:azért mert év közben bejelentette h visszavonul. utána meggondolta magát, de akkor már zsírozták guardiolát.rufolde írta:Én még midig nem értem,miéert kell ennek a csapatnak új TRÉNER:)
Ráadásul ennek az Embernek esze ágában sincsen visszavonulni.
Óriási opcció lenne megszerezni:)
Mikor Pepet megvették az volt hogy visszavonul. Aztán hogy másik csapathoz megy. Most meg már bosszantja hogy el kell mennie vagy valami ilyesmit hallottam. Ezért nem értettem én mert ezek szerint meggondolta magát.
Akkor most már értem, mert eddig csak pislogtam.visca el barca írta:azért mert év közben bejelentette h visszavonul. utána meggondolta magát, de akkor már zsírozták guardiolát.rufolde írta:Én még midig nem értem,miéert kell ennek a csapatnak új TRÉNER:)
Ráadásul ennek az Embernek esze ágában sincsen visszavonulni.
Óriási opcció lenne megszerezni:)