Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Ezt a Barca cikiző Luizt tőled már többször olvastam már, honnan jött ez neked?sörvirsli írta:A tirpák Barcát cikiző Dávidluzji elmehet oda amiért én egyezeréves kitiltást kapnék!![]()
Nem véletlenül nem kell ő a special zérónak!
Aguero jöjjön, de mielőtt kiadunk egy újabb 50est csatárra, hátul is meg középen kéne rendezni a sorokat...
teljesen egyetértek. én is sokkal szívesebben nézem fabregast, vagy pedro fiúcskát elől!Barcaman14 írta:Teljesen fölöslegesnek tartom Agüero igazolását.
Teljesen fölöslegesnek tartom Agüero igazolását. Egyrészt, mert irgalmatlan sok pénzt emésztene fel a szerződtetése, másrészt meg fölöslegesen. A támadósorunkkal az égvilágon semmi gond nincs. Itt van Messi és Neymar, akik még hosszú évekig itt is lesznek és náluk kívánni sem lehetne minőségibb embereket előre. Itt van még Alexis, aki idén magára talált és nem hinném, hogy egy jó idény után túladnánk rajta. Tata pedig láthatóan ki tudja belőle hozni a jobbik énjét. Pedro sorsa kérdéses, de kötve hiszem, hogy távozna.Stalkyard írta:A hírek szerint Tata komolyan le szeretné igazolni Agüero-t, a klub felvette a kapcsolatot az ügyben a Cityvel, és maga a játékos is szívesen jönne.
Álom.
Capon írta:
Majd az ő fejére ívelgetjük a labdákat... Felállítjuk a nézőtérre a 28. sorba és Alves 100ból 98szor el fogja találni, figyeljétek csak meg.
Majd az ő fejére ívelgetjük a labdákat... Felállítjuk a nézőtérre a 28. sorba és Alves 100ból 98szor el fogja találni, figyeljétek csak meg.gyuri03 írta:Amúgy hová jönne Agüero? Messi cseréjének? Mert kidobni szélre nagy pazarlás lenne..Stalkyard írta:A hírek szerint Tata komolyan le szeretné igazolni Agüero-t, a klub felvette a kapcsolatot az ügyben a Cityvel, és maga a játékos is szívesen jönne.
Álom.
Amúgy hová jönne Agüero? Messi cseréjének? Mert kidobni szélre nagy pazarlás lenne..Stalkyard írta:A hírek szerint Tata komolyan le szeretné igazolni Agüero-t, a klub felvette a kapcsolatot az ügyben a Cityvel, és maga a játékos is szívesen jönne.
Álom.
Most mit mondjon? Széthúzás van az egész csapatban, katasztrófa történt, mindent meg kell változtatni?JOseppe írta:„Volt két vereségünk, de ez még nem mond semmit. A klubon belül nincs semmilyen vita a stílusról, vagy bármi másról.
„Jó néhány sérültünk van, ami nyilvánvalóan hatással van az összteljesítményre, Leo esetében azért szorítunk, hogy tökéletes állapotban térjen majd vissza.” - Barto
Piqué, Masch, Alvés, és Xavi formájáról is a sérülések és a sérültek tehetnek szerinte minden tekintetben, komolyan egy vicc az egész, kb olyan mint Csank János jellegzetes megjegyzése a fájó válogatott vereség után.A védelem már évek óta vicc, a középályán Cesc alibizéseit kell nézni és akkor ez ő szerinte nem mond semmit sem.
Mikor látják már be hogy változtatni kellene hogyha egy Bayern szintett el akarunk érni.
Még régebben a Lecce-ben láttam játszani, akkor még szélső középpályás voltnéhe elkapok egy-két fio meccset,de sztem cuadrado kevés lenne ide. ráadásul ott csatárt játszik...
minden egyes szavadat iszom mesterGareth Tello írta:Montoyát én borzasztóan bírom, de egy ideje már nekem is vannak kétségeim vele kapcsolatban, ugyan szerintem kifejezetten jó a játékintelligenciája és a technikai képességeire sem lehet alapvetően rosszat mondani, de támadásban én szintén kevésnek érzem egyelőre, és nem is látom benne a lehetőséget, hogy akár csak megközelítőleg is olyat tudjon nyújtani ezen a téren, mint Alves. Ezt ellensúlyozhatná egy különösen stabil védekezéssel, de az utóbbi időben nem egyszer olyan könnyen vitték el mellette mindenféle random másodvonalas dél-amerikai vagy spanyol szélsők, hogy nekem fájt...Mindenesetre ő is fiatal még, s fejlődőképes, de Bartrával ellentétben most nem tudom elképzelni a jövő Barçájának alappilléreként.
Megmondom őszintén, még életemben nem hallottam erről a gyerekről, igaz, tulajdonképpen szinte egyáltalán nem követem az olasz ligát.Chino írta:lehet van alapja annak, hogy komolyan figyelik Cuadradot a Fiorentinaból. Én személy szerint még nem láttam játszani, de állítólag nagyon jó védő, kellően offenzív és több helyen bevethető. Valaki ismeri?
Engem is ez aggaszt elsősorban, ami a távozását illeti. Habár nincs kizárva, hogy egy stabil védő legyen, aki mindkét szélen bevethető, támadásban biztosan nem fog annyit hozzátenni a játékhoz mint Alves, de nem sok olyan jobbhátvéd van akinek az menne. Mivel nem nagyon tesz meg mindent a vezetőség, hogy marasztalja lehet van alapja annak, hogy komolyan figyelik Cuadradot a Fiorentinaból. Én személy szerint még nem láttam játszani, de állítólag nagyon jó védő, kellően offenzív és több helyen bevethető. Valaki ismeri?Zozzy 5 írta:Ami a maradása mellett szól az inkább az, hogy nem nagyon van választék ezen a poszton a piacon, Alvessel nem tudni mi lesz, ezzel együtt a képességei hosszú távon egy stabil csereemberre predesztinálják, legalábbis ha az marad az igényszint, hogy a jobb oldali védőnknek annyira magas szinten kell teljesíteni támadásban is, mint az elmúlt években. Nem rossz játékos, de azért óriásit nem vesztenénk vele.connor írta:A széleken jövőre sem lesz gondunk, csak istenem tartsák meg MONTOYA-t!!! THIAGO után az újabb mélyütés lenne az utánpótlás-nevelésünktől.
Hát nem tudom, én Montoyában nem látok sokat. Igaz, Bartraval is így voltam, aztán úgy tűnik, hogy ő rám cáfolt, miután megkapta a lehetőséget, de megkapta Montoya is, aki eddig nem hoz minőséget. Hátul általában könnyen átjátsszák, elől meg a kombinatív játékban max. a gyenge Alves szintjét üti meg. Csak azért, mert saját nevelés még nem marasztalnám, ha menni akar, mert az látszódik, hogy egy jó formában lévő Alveshez képest jelentős visszalépés. Nincs igazán stílusa, felfut szépen kötelességből, de csak többen vagyunk általában vele elől, hátul meg mint mondtam könnyen átmennek rajta kisebb spanyol csapatok szélsői is. A határozottságot és szívósságot, ami szükséges lenne egy védőnek, és ami megvan szerintem Alvesben, Albaban és Adrianoban is, rajta nem nagyon vélem felfedezni.connor írta:A széleken jövőre sem lesz gondunk, csak istenem tartsák meg MONTOYA-t!!! THIAGO után az újabb mélyütés lenne az utánpótlás-nevelésünktől.