A nap jelenete
Joan Garcia sacrificed Gerard Martin to make the save pic.twitter.com/OAE1f1tIlp
— Berneese (@theberneese) January 3, 2026
visca el barca írta:hihetetlen ez a pool, 150 millát elköltöttek totál középszerű játékosokra: lovren, lallana, balo stb. ráadásul ezek közül egy csomo 20 év körüli (can, origi) akikből lehet semmi nem lesz...

Nem hinném, hogy egyáltalán nevezik a keretbe. Még csak ma fogják bemutatni. A cikkben is gondolom úgy értették, hogy ott lesz, de csak a lelátón. Mondjuk, ha nem képes változtatni a hozzáállásán, akkor lehet jobban is járna a 'Pool, ha egész évben ott lenne...de csak a lelátón.ZBarca írta:https://vine.co/v/MLT1uxMbuHx
![]()
Balotelli pedig állítólag átment az orvosin, ígyhát játszhat a City ellen.


NIncs is elől mozgás, 3-4 ember sétálgatott elől, ki is nyomtam a fenébe fél óra után.hajnesz írta:Ma lett egy kis szabadidőm délután, megnéztem,hogy milyen meccseket kínálnak mára,és megakadt a szemem az Eve-Ars-n. Igazi felüdülésnek indult,egy jó kis hajtós meccs, egyenlő felek küzdelmét vártam,egy élménydús meccsen. Hát inkább kikapcsolva hagytam volna a tv-t. Amit ez az Arsenal lehoz itt ma,az kritikán aluli. Támadójáték -1. A "kreatív középpályásaik",akik miatt nem vették meg Cescet, még az Evertonba se férnének be,annyira kritikán aluliak. Özil hozza a Realos formáját,Sanchezra nem emlékszem,hogy volt-e értelmes passza. Úgy érzem,félidőben elkaszálom,és nézze,akinek muszáj.
Pont, hogy a bal oldalon játszott jobban.roby122 írta:Alexis többször kért bocsánatot a társaktól , mint amennyiszer labdába rúgott , de azért látszott rajta , hogy igyekezett , meg akart. Ez a bal oldal nem nagyon fekszik neki.


Én nem is írom le őket. De látszik, hogy nagyon az elején vannak az építkezésnek, és bőven rájuk fér még pár játékosS.Agüero írta:Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.

Legfeljebb a nézőtéren, mert 7. lett tavaly a MU.S.Agüero írta:Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.
Amúgy EL-ben ott lesznek, ugye?
Nem.S.Agüero írta:Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.
Amúgy EL-ben ott lesznek, ugye?

Hát igen, nagyon nincs még összeszokva a brigád, csak a második félidőt láttam mondjuk.salas9 írta:Manchester United - Swansea 1-2![]()
A MU-nál látszik, hogy nagyon-nagyon sok munka vár még az öregre. Persze a kerete sem a legerősebb (szerintem), egy két játékos még elférneA mai kezdőben is kényszerből ott volt Blackett és Lindgard. Noha utóbbi helyett simán kezdhetett volna Januzaj vagy Fellaini, esetleg Kagawa... Bár van pár sérült (Shaw, Welbeck, Evans és Valencia) is.