Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.17. 17:52:57

Alcantara írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ro-2395473

Ki tudja milyen ez a gyerek? Csak olyan írjon, aki látta kettőnél több meccsen legalább, mert alapdolgokat én is tudok, azzal nem vagyok előrébb.
Én nem láttam sokszor, de a milanos ismerősöm nincs jó véleménnyel róla. Szerinte az elmúlt fél-egy évben inkább visszafejlődött, már amikor nem volt sérült, mert konkrétan most is az. :?

Mondjuk sok más opció egyébként nem nagyon van. Danilo, Aurier meg De Sciglio és szerintem nagyjából véget is ér a még viszonylag fiatal, nagy jövő előtt álló jobbhátvédek névsora... Bár ha valaki, akkor Braida tudhatja, milyen potenciál lehet az olaszban.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6344
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.17. 14:54:49

Boixos írta:veb, brader, 1 euróért adták el a parmát...
ha előbb tudom, veszek százat!
meg még 400 milkó adósságot...
MEgvetted volna 1-ért, eladod egy hét múlva 100-ért az ám a biznyic :D
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4511
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.02.17. 14:37:25

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ro-2395473" target="_blank

Ki tudja milyen ez a gyerek? Csak olyan írjon, aki látta kettőnél több meccsen legalább, mert alapdolgokat én is tudok, azzal nem vagyok előrébb.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.02.10. 15:25:08

Boixos írta:veb, brader, 1 euróért adták el a parmát...
ha előbb tudom, veszek százat!
meg még 400 milkó adósságot...
Elszomorító, hogy ilyen nagy múltú klubok tűnnek el a futballtérképről. A Parma hatalmas mélypontját éli, bízom a feltámadásukban, de érzésem szerint ez nem igazán fog bekövetkezni, sőt.
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12259
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.10. 07:31:34

A Lazio ismét képes volt kikapni, innen a dobogó és ezáltal a BL-álmok elszálltak... Otthon verni kellett volna a Genoat, ezzel a hatodik a csapat. :roll:
Kép
"And my heart will leave you never."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.09. 19:27:50

veb, brader, 1 euróért adták el a parmát...
ha előbb tudom, veszek százat!
meg még 400 milkó adósságot...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.02. 15:33:12

Az ASR-rel az a legnagyobb probléma, h egyszerűen úgy állnak hozzá az egészhez, h ha van kedvük, és mondjuk a "körülmények" is korrektek, akkor bárkit, bármikor megvernek, ha viszont nincs kedvük játszani, akkor örülhet az ember egy empoli elleni x-nek is otthon...
tényleg "kissé" bosszantó ez, pláne most, amikor olyan anyagi háttér van mögöttük, amiről az elmúlt mondjuk 10 évben nem is álmodhattak, olyan edző+stáb, akik nagyon ott vannak, a szurkolóik pedig a világon a legjobbak. de nem tudok haragudni rájuk, mert itáliában, ahol azért vannak "nagyobb" érvek is egy-egy meccs kimetelével kapcsolatban, mint a jó játék, csodálom, h ott tartanak ahol.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6344
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.02. 15:24:57

Ezt a Doumbia gyereket fényezte egy Romanista haverom. Elvileg elég szépen termelt gólt is gólpasszt is orosz honban.

Egyébként hozzá kell tenni, hogy a Roma fél csapata sérült most, húzóemberek estek ki, így kicsit érthető ez a fejetlenség. Általában kuka az első félidejük, aztán meg hoznak egy jobb másodikat, de így sokszor futnak az eredmény után sajnos. Azért BL most is meg lesz, kérdés, hogy nyáron erősítenek-e. Például a védelem azért most elég harmatos.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7705
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.02. 15:17:43

Boixos írta:ezen nagyon jót szórakoztam! amikor egy ilyen nulla, mint az ikardi, aki ha nem nyúlta volna le a csapattársa ribanc feleségét, akkor azt sem tudnák az emberek, h a világon van, tehát ez a takony puffog azon, h visszadobták a mezét egy, a brutális, világverő SASSUOLOtól 3-1re lezakózott meccs után a szurkolók!
ez a gyökér is picit fordítva ül azon a bizonyos lovon.
Gyökér gyerek. Én, ha Inter szurkoló lennék vasvillával kergetném ki az országból az ilyen embert. Nem is tudom mit vár, hogy majd elalélnak a retkes mezétől? Mert ki ő? Ilyen balhékat egy Zanetti sem engedett meg magának, pedig ő mintha, egy hangyafsznyival többet tett volna le az asztalra. Olvastam egy kommentet, abban azt írta valaki, hogy pár éve még a padra se fért volna oda ez a fickó most meg itt veri magát.
Érdekes amúgy, hogy a Sassuolo utoljára a Milan-t tudta megcsapni a San Siro-ban. Úgy látszik, hogy szeretik a milánói csapatokat. :D

A Roma-nak meg úgy látszik, hogy kezd elúszni ez a bajnokság is. 7 pont a mínuszuk a Juve mögött. Most lett volna esélyük zártkózni (Udinében ikszelt a Juve), de otthon nem bírták lenyomni a harmatgyenge Empoli-t.
Ment hozzájuk két új arc is: Victor Ibarbo kölcsönbe a Cagliari-tól, és Doumbia a CSKA-tól.
Róluk én megmondom őszintén nem sokat tudok, aki jobban képben van velük kapcsolatban írhatna pár szót, hogy mekkora erősítést jelentenek a Roma-nak.
Mondjuk Rudi nem egy világtalan fickó, ami az igazolásokat illeti, van szeme a játékosokhoz, és tud csapatot építeni. Vele én úgy látom, hogy sokkal stabilabb lett a csapat, mint az elődeivel volt. (Lucho-ra vagy Zeman-ra gondolok)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.02. 14:59:46

ezen nagyon jót szórakoztam! amikor egy ilyen nulla, mint az ikardi, aki ha nem nyúlta volna le a csapattársa ribanc feleségét, akkor azt sem tudnák az emberek, h a világon van, tehát ez a takony puffog azon, h visszadobták a mezét egy, a brutális, világverő SASSUOLOtól 3-1re lezakózott meccs után a szurkolók!
ez a gyökér is picit fordítva ül azon a bizonyos lovon.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.01.31. 00:40:17

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2391591" target="_blank

Azért remélem nem fog soha idáig fajulni a(z anyagi) helyzet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.01.27. 17:59:59

bence-barca írta:Mexest 4 mérkőzésre kaszálták el. Hát... azért bőven lehetett volna több is, látom nem csak a spanyol szövetség brillírozik.
sajnos, filu már a romában sem volt normális, sokmindent "köszönhettünk" neki már akkor is. már a nyitása sem volt semmi, amikor a leigazolása miatt két szezonra kiszórtak minket az igazolásokból, bár abban a balhéban inkább sensi volt a hunyó...

és recoba, a kínai, a világ akkori legdrágább padon üldögélő zsugása...
semmit sem mondok azzal, h nem csíptem sohasem az intert, de ezen a meccsen állva üvöltöttem a végén, akkora volt! a chino természetesen itt is csere volt, 0-2re égett az inter, akkor küldte be mancio a végére. három megmozdulása volt. egyszer eltörte a kapufát, egyszer védett egy orbitálisat antonioli, a samp kapusa, a végén pedig megnyerte a meccset az internek. mindezeket kb harmincról.
amíg élek nem fogom elfelejteni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.27. 16:26:12

Mexest 4 mérkőzésre kaszálták el. Hát... azért bőven lehetett volna több is, látom nem csak a spanyol szövetség brillírozik.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.26. 18:47:53

MQuCsabi írta:Recoba. Istenem. Miatta ültem le Inter meccseket nézni. Mindig benne volt egy dugó, vagy egy húsz méterről áttekert gól.
Fel is nevettem, mikor most olvastam Foci videók topicba a "záróvizsga tételsort" : "Recoba - Kis gól is gól"
Dettó. Én valami olasz fociműsort néztem, parádés volt a pali. Miatta tényleg megérte leülni a tv elé, parádé volt a pali. Crespo mondta nemrég, hogy ma már Messi vagy Ronaldo be se tenné a lábát Olaszországba, pedig régen ott nyomták a világ legjobb játékosai. És ez tényleg így volt. Akkora gólokat, mint Recoba talán csak Juninho tudott tartósan lőni, még a sorozatban hétszer bajnok Lyonban. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20023
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.26. 17:52:42

MQuCsabi írta:Recoba. Istenem. Miatta ültem le Inter meccseket nézni. Mindig benne volt egy dugó, vagy egy húsz méterről áttekert gól.
Fel is nevettem, mikor most olvastam Foci videók topicba a "záróvizsga tételsort" : "Recoba - Kis gól is gól"
És mikor azon kellett tanakodni, hogy ő vagy Mihajlovic rúgja el a szabadot. :D 30 méteren belülről az bármelyiküknek tiszta lövőhelyzetnek minősült. Nagyon nagy kár azért, hogy Cúperrel hiába volt nagyon jó csapat az Inter sorra mentek el az utolsó fordulóban vagy nem sokkal előtte a bajnokságok....
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6344
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.26. 17:24:12

Recoba. Istenem. Miatta ültem le Inter meccseket nézni. Mindig benne volt egy dugó, vagy egy húsz méterről áttekert gól.
Fel is nevettem, mikor most olvastam Foci videók topicba a "záróvizsga tételsort" : "Recoba - Kis gól is gól"
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.26. 17:16:20

Bob_Marley írta:Nem akarok helyette válaszolni, de a Parma régen elég népszerű csapat volt, Buffon, Asprilla, Zola, Thuram, Cannavaro, Crespo, Veron, Brolin azért vitték azt a csapatot a 90-es évek elején-közepén. Ez kb olyan mint az Inter nálam, hogy az Uefa kupagyőztes csapatot nagyon szerettem és azóta is Inter felé húzok. Zamorano, Djorkaeff, Bergomi, Zanettti, Recoba, Simeona, Sousa, Ronaldo, West. (Song elődje . :D ) nagyon jó csapat volt.
Na valami ilyesmit sejtettem, csak én akkoriban még csak felcseperedőben voltam - meg alapból 06 körül lett TV-nk csak Sportcsatornákkal, szóval követni se tudtam a focit előtte -, úgyhogy nem tudtam, hogy milyen aranygeneráció volt ott meg mikor.. :D
MQuCsabi írta:Hát, hazaköltözöm, úgyhogy "volt jobb", hogy finoman fogalmazzak =D>
Uh, akkor rosszabb volt mint Mexés.. :? Sajnálom, remélem a Barca felvidít majd.. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20023
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.26. 16:56:04

Nem akarok helyette válaszolni, de a Parma régen elég népszerű csapat volt, Buffon, Asprilla, Zola, Thuram, Cannavaro, Crespo, Veron, Brolin azért vitték azt a csapatot a 90-es évek elején-közepén. Ez kb olyan mint az Inter nálam, hogy az Uefa kupagyőztes csapatot nagyon szerettem és azóta is Inter felé húzok. Zamorano, Djorkaeff, Bergomi, Zanettti, Recoba, Simeona, Sousa, Ronaldo, West. (Song elődje . :D ) nagyon jó csapat volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6344
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.26. 16:43:52

palesz77 írta:Te hogy lettél amúgy Parma drukker?
Gondolom úgy, ahogy GT Tottenham drukker. No offense, remélem tudod GT :)
palesz írta:Remélem azért nem annyira mint Mexés..
Hát, hazaköltözöm, úgyhogy "volt jobb", hogy finoman fogalmazzak =D>
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.26. 15:53:17

visca el barca írta:a mai nappal minden reményemet feladtam. még a cesenat sem tudtuk megverni otthon, most már kb 1% esélyt sem adnék arra h bent marad szeretett csapatom.... :(
Te hogy lettél amúgy Parma drukker? :D
MQuCsabi írta: Egyébként nem tudom, mi a bré volt hétvégén... Telihold? Még az asszony is megőrült :( =D>
Remélem azért nem annyira mint Mexés.. :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6344
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.26. 14:46:41

Ez igen, ez aztán sportolóhoz méltó viselkedés.. Ez rosszabb, mint amit CR csinált, pedig nem hittem, hogy még a hétvégén azt überelni fogja valaki. Kíváncsi vagyok hány meccs eltiltást fog kapni..
Egyébként nem tudom, mi a bré volt hétvégén... Telihold? Még az asszony is megőrült :( =D>
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.25. 17:28:41

a mai nappal minden reményemet feladtam. még a cesenat sem tudtuk megverni otthon, most már kb 1% esélyt sem adnék arra h bent marad szeretett csapatom.... :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.25. 11:01:30

danianevem írta:Mexés ámokfutása. Az ütésért jogos a piros lap, az még "semmi extra", de amit utána csinált...
=D>

Ez igen, ez aztán sportolóhoz méltó viselkedés.. Ez rosszabb, mint amit CR csinált, pedig nem hittem, hogy még a hétvégén azt überelni fogja valaki. Kíváncsi vagyok hány meccs eltiltást fog kapni.. :roll:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.25. 10:49:29

Mexés ámokfutása. Az ütésért jogos a piros lap, az még "semmi extra", de amit utána csinált...
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12259
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.12. 10:23:16

visca el barca írta:két ilyen lúzer gólt kapni... mindkétszer ott állt 3 védő és csak nézték ahogy elmegy a labda közöttük... :D
Kéne egy masszív védelem nekik.
Radu még csak-csak rendben, de Vrij nem holtbiztos pont, a védelem másik két tagja meg középkategóriás. Egy ilyent simán tolnék velük, pl:

-----------------Marchetti----------------
---------X - de Vrij - Radu--------------
---------Ledesma Biglia---------------
Candreva ---------------------------Lulic
---Felipe Anderson------Mauri-----------
---------------Djordjevic-----------------


De nem vagyok elégedetlen, ez eddig nagyon jó eredmény. Jó lenne egy BL-helyer megcsípni valahogy :D [-o<
Kép
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése