Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.06. 13:01:10

Sanama írta:Amúgy tegnap Carvajal milyen oknál fogva nem kapott semmit a 11-esnél? Csak mert utána volt egy faultja, és arra kapta 1. sárgáját.
Ha 11-es akkor az piros lap. Utolsó ember volt. Nem is értem, hogy jött ki a Juve 11-énél Vidal sárgája. Bár gyanítom úgy hogy úgyanazt tette szóvá amit én.

Viszont a reál fanok most biztos a fejem vennék, de a focit tegnbap a Juve játszotta. A Real vagdalkozott, tört zúzott, két-három játékosuk csak állt a pályán. Még szerintem így is ők jutnak tovább, (hátha nem! :mrgreen: ) de a Juve a tegnapi győzelmet tökéletesen megérdemelte.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.06. 12:21:36

herlius írta:Nem tudom kinek az ötlete volt (valószínűleg a TV társaságoké), de baromira idegesítő, hogy ebben a körben is mi kaptuk a szerda-keddi programot, a Real pedig, az előző körhöz hasonlóan, megint 2 nappal többet pihenhet a 2 meccs között. Nem tűnik túl sportszerűnek a dolog. Van erre valami ésszerű magyarázat?
Ha jól tudom akkor a közvetítési jogok miatt..Hogy pl az odavágónál az egyik csatorna a Juvet közvetíti, majd a visszavágónál pedig a Barca meccset, bár nem tudom..
Tény, hogy sokkal igazságosabb lenne ha mindkét párosításnak 7 napja lenne és kedd-kedd szerda-szerdán játszanának.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.06. 11:57:28

Angolok is ugyan úgy lefújják,hagyjuk már ezeket a sztereotíp megjegyzéseket...angol sporik így úgy amúgy...aztán ugyan úgy lefújnak minden szirszart mint a többi bajnokságban,már egyáltalán nem az van mint régen.
Amúgy sem azt mondtam,hogy ott bármit fújni kellett volna,csak mezőnyben ilyeneket le szoktak fújni, igen, a kemény angol bajnokságban is.

Amúgy jah,kicsit idegesítő a kevés pihenő, de hát ez van,meg kell oldani. Sociedad ellen hétvégén gyorsan berámolni a gólokat, másodikban meg lehet akár pihentetni.
Vagy ma kiépíteni egy szép kis előnyt, aztán meg is van oldva a probléma.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.05.06. 11:45:31

Nem tudom kinek az ötlete volt (valószínűleg a TV társaságoké), de baromira idegesítő, hogy ebben a körben is mi kaptuk a szerda-keddi programot, a Real pedig, az előző körhöz hasonlóan, megint 2 nappal többet pihenhet a 2 meccs között. Nem tűnik túl sportszerűnek a dolog. Van erre valami ésszerű magyarázat?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.06. 11:09:47

ferninho írta:
csababarca írta:Meglepett a Juve, bár ha James kapufája bemegy, akkor nem lett volna sanszuk, X-re sem. De ott megmenekültek.
http://play.offsided.com/at-af57474-461 ... ad2e8.webm" target="_blank
Jaja,láttam, kemény mentés volt.
Mondjuk mezőnyben ez szabadrúgás, veszélyes játék miatt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.05.06. 11:06:41

csababarca írta:Meglepett a Juve, bár ha James kapufája bemegy, akkor nem lett volna sanszuk, X-re sem. De ott megmenekültek.
http://play.offsided.com/at-af57474-461 ... ad2e8.webm" target="_blank
madridista
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.06. 10:39:29

Amúgy tegnap Carvajal milyen oknál fogva nem kapott semmit a 11-esnél? Csak mert utána volt egy faultja, és arra kapta 1. sárgáját.
Viszont nem megoldás Varane?
Ezt,hogy érted?
Most tegnap pont nem játszott jól,de nagyrészt jó szokott lenni ha játszik. Szerintem inkább az a probléma,hogy Pepével párban nem jók, amikor Ramos van mellette magabiztosabb szokott lenni.
Nem rossz, de minden meccsre jut 1-2 hatalmas hibája, tegnap is ziccerbe indította az egyik Juve-s csatárt.
(Ez lehet, hogy tényleg Pepe mellett van, de az utóbbi időben akármikor néztem, 1-2 nagyobb hibája minden mecccsre jutott - az más kérdés, hogy az ellenfél nem használta ki.)
Csaron
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015.04.15. 21:04:45

2015.05.06. 10:08:35

A tegnapi meccs nagyon jol tükrözte hogy az elődöntőbe nem lehet senkit se lesajnálni ez mar nem az a terep.de persze meg lehet hogy jövő heten meg kap egy 4est a juve de ahogy tegnap néztem erre en nem adok sok esélyt.nekem a meccs embere mindenkepp Morata volt annyira zavarba tudta hozni a ket belso védőt nagyon jol játszott es szinte nem vesztett labdát minden megtartotta es elkészítette nagyon szépen center módra.a másik meccs embere Pirlo volt.ez az ember beszaras hogy milyen jo annyira tapasztalt es mellé tegnap oda tette azt az akarást es elszántságot hihetetlen jo volt nagyon tisztelem azt az embert.a jelenlegi forma alapján nem tudom melyik lenne jo nekünk ha eljutunk a döntőig.de szerintem mindekepp egy jo formába levő real nem jönne olyan jol.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.06. 09:06:15

Igen, arra céloztam pontosan leírtad. :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.06. 09:05:38

Nekem elég új volt ez a Juve. Nem komázom őket különösebben, de nagyon tetszett, amit tegnap leműveltek. Majdnem úgy passzolgattak néha a real térfelén, mint mi anno, ami meglepett, hogy támadólag léptek fel és úgy mentek ki a pályára, hogy bátran a győzelemre hajtottak, a kontráik pedig életveszélyesek, hiába nincs Bale-Isco-Cr-James nekik.
Ancelottit nagyon tisztelem, mert sokat letett már az asztalra, de a lesajnált Allegri úgy verte meg taktikailag, ahogy nem szégyellte. És ilyen elég sokszor előfordul, mióta Madridban van. Persze lehet azzal jönni, hogy nem volt Modric ezért így meg úgy, de bármennyire is kulcsjátékos nem ezen múlt, a legtöbbször ez jó kifogásnak. A Juve meg mondhatja, hogy nem volt Pogba, aki legalább olyan fontos nekik, mint odaát a horvát.
Ennek ellenére, hiába a karcsú idegenbeli egy gól és a vereség én még mindig Real továbbjutást "várok", max. nem lesz olyan sima, de nem csodálkoznék egy háromgólos verésen sem. Annyiból viszont jó, hogy nem egy lefutott meccs előtt találkoznak a Valencia-val. Ez a hét mindkét csapatnál vízválasztó lesz. Simán el lehet bukni a bajnokságot és a Bl-t is pár napon belül.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.06. 09:02:34

Alcantara írta: a másik Ramos középpályás játéka, ami egy nulla volt, miközben Varane helyette nem megoldás. Modric kiesése alapjaiban felborítja a játékukat, nincs aki pótolni tudná őt.

Ramos nem kp, nem tudom miért erőltetik,speciális esetekben bejöhet ez,mint a kemény AtMa ellen, de tegnap pl kellett volna tudni 1-2 értelmesebb passzt véghezvinnie,ott már megállt a tudomány.
Viszont nem megoldás Varane?
Ezt,hogy érted?
Most tegnap pont nem játszott jól,de nagyrészt jó szokott lenni ha játszik. Szerintem inkább az a probléma,hogy Pepével párban nem jók, amikor Ramos van mellette magabiztosabb szokott lenni.
Ha erre céloztál,akkor tárgytalan a kérdésem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.06. 08:53:46

Jó kis meccs volt a tegnapi, nekem nagyon tetszett. Előzetesen én adtam esélyt a Juvénak is, elvégre van egy pár játékosuk, aki játszott világbajnoki döntőt is, nem idegen a nagy tét nekik.
Képességekben az ő keretük jóval gyengébb, de Allegri kiválóan ellensúlyozta ezt a csapatjátékkal.
Az első félidőben a Real minden szélen vezetett támadása és beadásai életveszélyesek voltak, szüntben ezt Allegri helyretette, látszódott. A Pogba helyén játszó gyerek nagyon kilógott szerintem a csapatból. Az öreg Pirlo viszont fantasztikus volt. Nem emlékszem mikor, de talán a 75. perc környékén volt egy stat, 10,2 km-t futott. 35 évesen brutál teljesítmény.
Chiellini előtt is megemelem a kalapomat, "csupaszív" játékot hozott. Külön tetszett a Ronci duzzogás a becsúszása után.
Remélem jövő héten már Pogba is beszáll a meccsbe.

A Realnál én azt látom a legnagyobb hibáknak, hogy Bale testidegenként mozog ebben a csapatban. a másik Ramos középpályás játéka, ami egy nulla volt, miközben Varane helyette nem megoldás. Modric kiesése alapjaiban felborítja a játékukat, nincs aki pótolni tudná őt.

Ezzel együtt még mindig a Madrid a továbbjutás esélyese, viszont a Juve tegnap jelezte, hogy nem feltartott kézzel, statisztálni megy a Bernabeuba.
Amennyiben a Madridban nem javulnak az egyéni teljesítmények, akár búcsút is inthetnek a döntőnek.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2015.05.06. 08:48:37

Balinho írta:A tegnapi meccs engem nem hozott lázba, kb olyan volt, mint a Porto-Bayern. Nem volt jó a Juve(Porto), de a Madrid (Bayern) kapitális hibáinak köszönhetően nyert, csak amíg a Porto hármat rúgott, addig a Juvénél Llorrente nem használta ki Varane hibáját a végén.
Ezzel csak az a baj, hogy nem igaz. Az első 25 percben annyira meglepték a Realt, hogy Madridék ki sem jöttek a félpályáról. A középpályán teljesen megfojtották a spanyolok játékát, azoknak meg egy értelmesen kihozott labdájuk nem volt. A gól teljesen megérdemelt volt. A másodiknál fel lehet hozni, hogy Carvajal hibája, csak ugye azt a helyzetet, hogy felrúgjanak a tizenhatoson belül, ki kell kényszeríteni, Tévez nagyon jól csinálta.

Összességében a meccs nagyjából negyedében tudott igazán dominálni a Real, a többi részében kiegyenlített volt a játék, és amikor a Juve visszaállt, azzal nem tudtak mit kezdeni.

Tegnap azon gondolkodtam, hogy ha valahogy továbbmennénk Bayern ellen, akkor nem biztos, hogy a Juvéval járnánk jobban... nagyon jól tudják elrontani egy csapat játékát, ezt tegnap megmutatták. De ehhez még nekünk és nekik is komoly dolgokat kell végrehajtanunk, meglátjuk.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.06. 08:47:04

Többen írtátok, szerintem is a lehető legjobb eredmények egyike született tegnap. Nyílt maradt a párharc, mindkét félnek kötelező lesz maximálisan odatennie magát a visszavágón. Ránk nézve ez duplán érdekes, mivel a hétvégén a Valencia ellen játszik a Madrid, kérdés, hogy hajlandóak-e megkockáztatni a bajnokság "elvesztését" a Juve elleni párharc okán.

A teljes képhez hozzátartozik, hogy mi is kemény meccsek elé nézünk, ha ma este jól jövünk ki a dologból (magabiztos előny), akkor az döntő lehet a továbbiakra nézve.
hajnesz írta:Azért azt nem kell elfelejteni,hogy az olaszok ha valamihez, akkor az eredmény tartásához értenek :twisted: Mi kocának hívjuk, de igazából a vérükben van ez.
Ezt a kifejezést még életemben nem hallottam. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.05.06. 08:50:01-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.05.06. 08:03:37

mahitoo írta:Itt jön be a képbe a Real mázlija. Mindenki mondogatja, hogy mi vagyunk a szerencsések, mert a Bayernnél mennyi a sérült. Aham. Ez a Juve gyengébb, mint a holnapi Bayern. És a lényeg: megint mi játszunk 7 nap alatt 2 BL meg egy bajnoki meccset, míg a Real ezt 9 nap alatt teszi meg, ráadásul ők hazai pályán játsszák a visszavágót, mi meg idegenben. Szezon végén ezek rohadtul nem elhanyagolható tényezők.
Meg azért az se mindegy, hogy végig őrült szerencséjük volt a sorsolással, elvégre a csoportban 2. kalapból kapták a Baselt, utána jött a Schalke, utána az ATMA, majd most a Juve. Nekünk meg angol bajnok, kőgazdag szétvásárolt City, ugyanez franciában a PSG személyében, majd a Bayern. Gyanítom a Real döntő közelében nem lenne mi sorsolásunkkal (legalábbis az egyes párharcokban mutatott játék és forma alapján igencsak kérdéses), miközben így reális esélye van bejutni és adott esetben történelmet írni.

A tegnapi meccs engem nem hozott lázba, kb olyan volt, mint a Porto-Bayern. Nem volt jó a Juve(Porto), de a Madrid (Bayern) kapitális hibáinak köszönhetően nyert, csak amíg a Porto hármat rúgott, addig a Juvénél Llorrente nem használta ki Varane hibáját a végén.

Ettől függetlenül a Juve majd jön szépen a FIAT-kisbusszal Madridba bekkelni és hazamennek egy válasz nélküli hármassal...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.05.06. 07:47:34

Hát a tegnapi meccs után azt hiszem rezeghet a léc Madridban. Innentől a Realnak mennie kell, és ha nem sikerül mondjuk a félidőig visszahozni a hátrányt, ki kell nyílniuk. Azt meg láttuk hogy a Juve baromi jól kontrázik! És hát egy esetleges Olasz gól a Bernabéuban már kilátástalan helyzetbe hozhatja a címvédőt! Tehát Ancelottinak egyszerre kell okosan, óvatosan, és mégis támadó focit bemutatva előrukkolnia! Nem lesz egyszerű!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Csaron
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015.04.15. 21:04:45

2015.05.06. 07:28:55

Csbal írta:Na, ennyit arrol h a szakertok megmondtak h a real siman bedaralja a juvet, es 2-3 gollal nyernek, idegenben(!). Csak egyet felejtettek el. Azt, h itt mar nem makkal vannak itt a csapatok, ebben a szakaszban. Ezt az eredmenyt vartam. Abszolut nem csodalkoznek h ha a juve tovabbjutna. Ez az eredmeny jobb a madridnak, de benne van a gol a juveban, idegenben is. Az meg h ha james kapufaja bemegy, akkor nincs mirol beszelni, eleg nagy marhasag, mert ha tevez az elejen a bal szelrol nem viaszahuzza es guritja vissza annak aki elott 3an alltak, hanem beadja a kozepen uresben erkezo tarsnak, akkor is eldolt volna a parharc, es ha a jobb szelen nem a lovest valasztja, es talal oldalhalot, hanem szinten bead, akkor mar 2-vel ment volna a juventus. De a ha sosem jatszik, igy egyik esetet sem kell nezni. na most johetnek a mai meccsre a szakertoi joslasok, h ma a bayern hany gollal nyer a camp nou-ban, mert ugye guardiola beteve ismeri a csapatot. Ezek nagyon tetszenek. Maksa hirado...

Szerintem a mai meccsen simán benne van hogy kap egy 4est a barca.most mindenki bizakodik mert nyerünk 6-8 nullára de ez a Bayern...:)
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.05.06. 07:06:33

Na, ennyit arrol h a szakertok megmondtak h a real siman bedaralja a juvet, es 2-3 gollal nyernek, idegenben(!). Csak egyet felejtettek el. Azt, h itt mar nem makkal vannak itt a csapatok, ebben a szakaszban. Ezt az eredmenyt vartam. Abszolut nem csodalkoznek h ha a juve tovabbjutna. Ez az eredmeny jobb a madridnak, de benne van a gol a juveban, idegenben is. Az meg h ha james kapufaja bemegy, akkor nincs mirol beszelni, eleg nagy marhasag, mert ha tevez az elejen a bal szelrol nem viaszahuzza es guritja vissza annak aki elott 3an alltak, hanem beadja a kozepen uresben erkezo tarsnak, akkor is eldolt volna a parharc, es ha a jobb szelen nem a lovest valasztja, es talal oldalhalot, hanem szinten bead, akkor mar 2-vel ment volna a juventus. De a ha sosem jatszik, igy egyik esetet sem kell nezni. na most johetnek a mai meccsre a szakertoi joslasok, h ma a bayern hany gollal nyer a camp nou-ban, mert ugye guardiola beteve ismeri a csapatot. Ezek nagyon tetszenek. Maksa hirado...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.06. 06:03:59

mahitoo írta:És a lényeg: megint mi játszunk 7 nap alatt 2 BL meg egy bajnoki meccset, míg a Real ezt 9 nap alatt teszi meg, ráadásul ők hazai pályán játsszák a visszavágót, mi meg idegenben. Szezon végén ezek rohadtul nem elhanyagolható tényezők. Ha nekik kellett volna a Juve-Valencia-Juve meccseket lezavarni 7 nap alatt, nem kéne odaát címekről beszélgetni. Hozzátartozik, hogy nekünk nem a Valencia van a 2 BL meccs között, és hogy idén a Madrid nem szerencsés a sérülésekkel. De fordítva kit szokott ez zavarni? Na majd meglátjuk, várom a holnapot.
Ez tényleg szemétség, pedig mindig azt mondom, hogy profik, simán ki kell tudják pihenni magukat, azért az a 2 nap nagyon sok. Simán úgy kellene megoldani, hogy egy nap játszák a bl meccseket, mondjuk 18:45-kor, a másikat meg 2 órával utána. (Ez viszont azért nem lenne a legjobb, mert mi van ha az első meccsen hosszabbítás van :/). De persze tudjuk, hogy a pénz többet számít, mint a focisták 100 %-os játszatásuk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.06. 00:39:36

Meglepett a Juve, bár ha James kapufája bemegy, akkor nem lett volna sanszuk, X-re sem. De ott megmenekültek.
Egy kicsit úgy tűnt hogy elfáradtak,de voltak még bőven tartalékaik a végére is.
Llorente eldönthette volna kb a párharcot, hatalmas ziccer volt, elbénázta rendesen.

Amúgy kíváncsi vagyok a visszavágóra. A Juvenak szerintem akkor van esélye, ha így játszik mint ma, és belemegy a támadásokba rendesen. Ha 0-0ért mennek Madridba,akkor ugyan úgy bebukják majd mint kismadridék.
Úgyhogy remélem nem csapdázzák be egy beszari taktikával saját magukat, és gólra fognak törekedni. Mert ha van egy góljuk idegenben nekik is az sokat érhet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.05. 23:24:02

Itt jön be a képbe a Real mázlija. Mindenki mondogatja, hogy mi vagyunk a szerencsések, mert a Bayernnél mennyi a sérült. Aham. Ez a Juve gyengébb, mint a holnapi Bayern. És a lényeg: megint mi játszunk 7 nap alatt 2 BL meg egy bajnoki meccset, míg a Real ezt 9 nap alatt teszi meg, ráadásul ők hazai pályán játsszák a visszavágót, mi meg idegenben. Szezon végén ezek rohadtul nem elhanyagolható tényezők. Ha nekik kellett volna a Juve-Valencia-Juve meccseket lezavarni 7 nap alatt, nem kéne odaát címekről beszélgetni. Hozzátartozik, hogy nekünk nem a Valencia van a 2 BL meccs között, és hogy idén a Madrid nem szerencsés a sérülésekkel. De fordítva kit szokott ez zavarni? Na majd meglátjuk, várom a holnapot.

Amúgy akit meglepett a meccs képe, meg a Madrid teljesítménye. Néztetek idén Real meccseket? A 9-0 és a hozzá hasonló meccseken kívül másfél IGAZÁN jó meccse volt a Madridnak komoly ellenfél ellen, és az mind ellenünk. Az utóbbi hetekben a Malaga, a Celta és a Sevilla is simán rabolhatott volna tőlük pontokat, arról meg ne beszéljünk, hogy egy Schalke szétfocizta őket a Bernabeuban, és kb 2 cm-re volt attól, hogy továbbmenjen ellenük. Sokan Ancelottit szidják, de ezt Perez papa oldotta meg, mert ugye Bale meg James kell cirka 180 misiért, míg Modricnak nincs alternatívája. Na, de ez már az ő bajuk. Holnap hajrá Barca! :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.05. 23:13:23

kristop írta:tényleg jó meccs volt, a real meg meglepően gyenge. de az is mutatja a két csapat közti alapvető különbséget, hogy a realtól talán senkit se lehet kiemelni pozitívan, mindenki rosszul játszott, a juventusból pedig több kiemelkedő teljesítmény is volt és így is csak 2-1 lett.
Utóbbi idők leggyengébb Realja volt szerintem, elképzelés és néhol igazi tűz nélkül. Nekem nagy meglepetés volt a meccs képe, sokkal többet vártam volna tőlük. Ha azt hozzák pl. amit ellenünk a clásicón ahol szintén kikaptak pedig 2-1-re akkor ma szinte biztosan nem nyer a Juve.
Az is igaz, hogy Allegri nagyon csúnyán megverte ma Ancelottit taktikailag. Na meg a Juve sokkal inkább tűnt csapatnak ma este mint a Real.
Nem tudom képes-e még egyszer ilyen pocsékul játszani a Madrid, de ha igen akkor kiesnek, a védelemben a Pepe + Varane kettős katasztrófa, utóbbi kb. itthoni NBI-ben látható szarvashibákból elkövetett ma hármat legalább. Ancelotti helyében azonnal visszatenném Pepe mellé Ramost, de reméljük nincs ennyi esze :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.05.05. 22:49:59

visca el barca írta:igen, ez az eredmény max annyira jó, hogy lehet reménykedni 1 hétig :lol:
Azért azt nem kell elfelejteni,hogy az olaszok ha valamihez, akkor az eredmény tartásához értenek :twisted: Mi kocának hívjuk, de igazából a vérükben van ez. Nem kell még temetni egyik csapatot sem, láthattuk,hogy ha beáll a Juve, akkor a Realnak momentuma sincs.
Vidal,Tevez meg komplett játékosok, az olasz fociba illenek. Nekik elég egy fél helyzet,hogy elrendezzék a továbbjutást. Pirlo az Pirlo, a többiek meg a buszon doktoráltak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.05. 22:49:48

Marco írta:Carvajalnak semmi helye nem volt a pályán, már az Atletico ellen ki kellett volna őt szórni. Egyébként tényleg jó meccs volt. Kár, egy kis szerencsével még jobban kijöhettek volna a meccsből az olaszok, de ez sem rossz eredmény. Kíváncsi leszek a visszavágóra.
Hát akkor mi lett volna 10 ember ellen... :mrgreen:
Könnyen eldölt volna a továbbjutás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2015.05.05. 22:50:53-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.05. 22:48:29

tényleg jó meccs volt, a real meg meglepően gyenge. de az is mutatja a két csapat közti alapvető különbséget, hogy a realtól talán senkit se lehet kiemelni pozitívan, mindenki rosszul játszott, a juventusból pedig több kiemelkedő teljesítmény is volt és így is csak 2-1 lett.

ha idegenben betud a juve találni, akkor lehet esélyük, ha nem akkor a real továbbmegy szerintem. egy 55-45%ot mondanék jelenleg a realra. ha tartalékolnak a blre a valencia ellen, akkor a bajnokság lehet meg nekünk, ha nem tartalékolnak, akkor meg halál fáradtak lesznek a visszavágón.

viszont ez a meccs arra is rávilágít, hogy itt már mennyire kis dolgokon múlik minden, és mennyire nehéz dolga van mindenkinek. aki a holnapit egy könnyű meccsnek veszi, mert van pár sérültje a bayernnek, az csalódni fog, ugyanilyen szoros meccs lesz szerintem.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése