Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.17. 15:35:31

palesz77 írta:
nzxtpo írta:Aki jobban ismeri a játékát, az tudna nyilatkozni róla pár sort? Én úgy tudom, hogy a sérülése előtt nem volt lassú, jól lát a pályán, de pl. a cselezőkészségéről nem tudok semmit. Hogy lő távolról? Tudom, hogy kiveszi a részét a védekezésből, de mégis mennyire jó ebben? Hogy fejel? Melyik posztokon bevethető, és melyiken tudja kihozni magából a maximumot?
Én épp most csinálok róla videót, szóval valamennyire azért tisztában vagyok a játékával. A dinamikájából kicsit vesztett nekem úgy tűnik, de egyre javulgat benne - ha jól vettem észre -, a cselezés nem a fő erénye, de abban sem rossz, vannak kifejezetten jó megindulásai, elég labdabiztosnak mondható ilyen szempontból, de azért nem egy Ini/Xavi - vagy akár Verratti - szint ebben. Távoli bombái rendre vannak, elég veszélyesek is, de betalálni nem sűrűn szokott onnan, pedig tényleg jól lő. Jobbal-ballal képes egész pályás keresztlabdákra, szóval nyugodtan kijelenthető, hogy 2 lábas, a védekezés nagy erénye, elég jó benne tényleg, agresszívan letámad, és egész eredményesen is. Jelen középpályánkon bárhol bevethető igazából, szeret mélyebben játszani, de fel is ér a támadásokkal ha kell, igazából eléggé passzolna ide szerintem.

Csak kérdés, hogy teljesen vissza tudja-e nyerni a sérülés előtti formáját, és hogy mennyire lenne jó a Dortmundon kívül. De a mai piacon, ilyen áron - jövőre lejár a szerződése, kb annyiba fájna, mint Rakitic -, egy ilyen potenciállal rendelkező játékos szerintem marha jó üzlet lenne.
Whoscored (tudom nem döntő tényező, ezért is kérdeztem inkább itt :D) az írta a gyengeségei közé, hogy tackling and aerial duels, ebben mennyi ráció van?
Jobban örülnék egy kiegyensúlyozottabb, több poszton bevethető játékosnak, aki jól védekezik (Verratti, akkor ezek szerint Gündi is ilyen), mint Pogbának, akivel állítólag azért fejben is van gond, illetve sokkal hullámzóbb a teljesítménye.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 15:27:47

nzxtpo írta:Aki jobban ismeri a játékát, az tudna nyilatkozni róla pár sort? Én úgy tudom, hogy a sérülése előtt nem volt lassú, jól lát a pályán, de pl. a cselezőkészségéről nem tudok semmit. Hogy lő távolról? Tudom, hogy kiveszi a részét a védekezésből, de mégis mennyire jó ebben? Hogy fejel? Melyik posztokon bevethető, és melyiken tudja kihozni magából a maximumot?
Én épp most csinálok róla videót, szóval valamennyire azért tisztában vagyok a játékával. A dinamikájából kicsit vesztett nekem úgy tűnik, de egyre javulgat benne - ha jól vettem észre -, a cselezés nem a fő erénye, de abban sem rossz, vannak kifejezetten jó megindulásai, elég labdabiztosnak mondható ilyen szempontból, de azért nem egy Ini/Xavi - vagy akár Verratti - szint ebben. Távoli bombái rendre vannak, elég veszélyesek is, de betalálni nem sűrűn szokott onnan, pedig tényleg jól lő. Jobbal-ballal képes egész pályás keresztlabdákra, szóval nyugodtan kijelenthető, hogy 2 lábas, a védekezés nagy erénye, elég jó benne tényleg, agresszívan letámad, és egész eredményesen is. Jelen középpályánkon bárhol bevethető igazából, szeret mélyebben játszani, de fel is ér a támadásokkal ha kell, igazából eléggé passzolna ide szerintem.

Csak kérdés, hogy teljesen vissza tudja-e nyerni a sérülés előtti formáját, és hogy mennyire lenne jó a Dortmundon kívül. De a mai piacon, ilyen áron - jövőre lejár a szerződése, kb annyiba fájna, mint Rakitic -, egy ilyen potenciállal rendelkező játékos szerintem marha jó üzlet lenne.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.17. 15:04:26

palesz77 írta:Barcelona are still interested in Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24). Medical test showed he totally recovered from back injury. [md]

Kíváncsi vagyok lesz-e belőle tényleg valami, nagyjából csak nála van reális sanszunk szerintem idén a ban miatt, de nála is csak akkor, ha tényleg hozzánk akar jönni, és nem viszik el már nyáron..
Aki jobban ismeri a játékát, az tudna nyilatkozni róla pár sort? Én úgy tudom, hogy a sérülése előtt nem volt lassú, jól lát a pályán, de pl. a cselezőkészségéről nem tudok semmit. Hogy lő távolról? Tudom, hogy kiveszi a részét a védekezésből, de mégis mennyire jó ebben? Hogy fejel? Melyik posztokon bevethető, és melyiken tudja kihozni magából a maximumot? Ha képes lenne az egész kp-t bejátszani, akkor 4 játékost lehetne 3 posztra úgy rotálni, hogy fáradtság és sérülések szempontjából is jól jöjjünk ki, de mégse legyen sértődés senki részéről, nyílván ha marad Xavi, plusz még ott van Rafi és Robi is, akkor bonyolultabb az egyenlet.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 14:30:53

Barcelona are still interested in Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24). Medical test showed he totally recovered from back injury. [md]

Kíváncsi vagyok lesz-e belőle tényleg valami, nagyjából csak nála van reális sanszunk szerintem idén a ban miatt, de nála is csak akkor, ha tényleg hozzánk akar jönni, és nem viszik el már nyáron..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.17. 11:56:15

Tényleg nincs szükségünk ilyen játékosokra.
Akkor inkább ne igazoljunk, de legyen már egy szint.
Most ez a Kovacic is, egy Interből nem tud kiemelkedni...Pjanic meg évről évre felmerül,de teljesen felesleges.
Ha igazolunk valakit,akkor az legyen atom, ne ilyen kaliberek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.17. 11:48:36

Pjanic, Kovacic... ezek remélem csak pletykák. Mert ha tényleg ilyen kaliberű emberkék az igazoláspolitikánk jelenleg, akkor valaki szólhatna Braidának, hogy a csíkos mez stimmel, csak a fekete helyett kék van rajta.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.05.17. 11:31:32

danianevem írta:Hírmorzsák:
-Alves 2+1 éves szerződést írhat alá, állítólag Albával is megkezdték a tárgyalásokat a hosszabbításról.
-bedobták a lehetséges érkezők kalapjába Miralem Pjanic és Bruno Peres (Torino jobbhátvédje) nevét. Utóbbi, vagy más érkezése a posztra gondolom Alves maradásának függvényében alakul.
Ha Douglasról és Montoyáról végleg lemondtunk, akkor azért nem kizárt, hogy Alvés mögé hoznak egy ilyesmi kaliberű emberkét, aki elpadozgat, de benne van, hogy később kezdővé nője ki magát.

Transfermarkt szerint 3 milliót ér, az nem pénz egy cserehátvédért, ugyanakkor már 25 éves, szóval hacsak nem későn érő típus, akkor nem valószínű, hogy később kiemelkedő lenne.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.17. 11:09:55

palesz77 írta:
danianevem írta:Bruno Peres (bár nem ismerem) max. kényszerigazolásnak tűnik, alapemberként aligha számítana rá a vezetőség. Aztán lehet, hogy egy csiszolatlan gyémánt...
Lassúnak nem lassú az biztos.. :D Kommentátor marha jó.
A gólt már láttam, de fogalmam sem volt, hogy ez ő. :D Mondjuk normál esetben Vidal nem távolodik tőle, hanem leütközi... Ettől függetlenül nagyon szép gól és nagy sprint volt.
P.U.Y.O.L. írta: Én továbbra is tartom, hogy követni kell azokat a megfigyelőket, akik a Portoba keresnek szélső védőt és rájuk kell licitálni. :lol:
Most úgyis keresni fogják Danilo utódját, rá kell licitálni, bárkit is akarnak. :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.05.17. 11:05:55

danianevem írta: Amit írtam rövid távra értettem, ha Alves hosszabbít, akkor 2016. nyara előtt aligha érkezik "nagyobb név". Bruno Peres (bár nem ismerem) max. kényszerigazolásnak tűnik, alapemberként aligha számítana rá a vezetőség. Aztán lehet, hogy egy csiszolatlan gyémánt...
Reméljük a legjobbakat. :D
Szerintem nagyobb név semmiképp se fog érkezni, ha Alves marad, főleg ha a formája is állandósul még 1-2 évre. Mögé meg jó lenne megtalálni a jövő emberét. Én továbbra is tartom, hogy követni kell azokat a megfigyelőket, akik a Portoba keresnek szélső védőt és rájuk kell licitálni. :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 11:00:10

danianevem írta:Bruno Peres (bár nem ismerem) max. kényszerigazolásnak tűnik, alapemberként aligha számítana rá a vezetőség. Aztán lehet, hogy egy csiszolatlan gyémánt...
Lassúnak nem lassú az biztos.. :D Kommentátor marha jó.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.17. 10:47:26

P.U.Y.O.L. írta:Szerintem Alvestől függetlenül kell egy ember oda, már ha a jövőre is gondolnak...
Montoya semmilyen, Duglászról meg sosem fogjuk megtudni, hogy milyen játékos.
Szerintem sem. Amit írtam rövid távra értettem, ha Alves hosszabbít, akkor 2016. nyara előtt aligha érkezik "nagyobb név". Bruno Peres (bár nem ismerem) max. kényszerigazolásnak tűnik, alapemberként aligha számítana rá a vezetőség. Aztán lehet, hogy egy csiszolatlan gyémánt...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.05.17. 09:45:38

danianevem írta: -bedobták a lehetséges érkezők kalapjába Miralem Pjanic és Bruno Peres (Torino jobbhátvédje) nevét. Utóbbi, vagy más érkezése a posztra gondolom Alves maradásának függvényében alakul.
Szerintem Alvestől függetlenül kell egy ember oda, már ha a jövőre is gondolnak...
Montoya semmilyen, Duglászról meg sosem fogjuk megtudni, hogy milyen játékos.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.17. 09:45:02

Egy sikeres előrehozott sztár-igazolás Bartomeu kampányát nagyban segítené.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.17. 08:23:15

Hírmorzsák:
-Alves 2+1 éves szerződést írhat alá, állítólag Albával is megkezdték a tárgyalásokat a hosszabbításról.
-bedobták a lehetséges érkezők kalapjába Miralem Pjanic és Bruno Peres (Torino jobbhátvédje) nevét. Utóbbi, vagy más érkezése a posztra gondolom Alves maradásának függvényében alakul.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.17. 08:05:24

herlius írta:
Leon írta:Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Ha nincs a hihetetlen sérüléshullám náluk, most nagyjából már gratulálhatnánk nekik a bajnoki címhez. Játékban még így sincsenek tőlünk nagyon elmaradva, ezt azért megmutatták a Klasszikuson is.
Ebben nagyot tévedsz. A Real játéka teljesen stílustalan idén is. Leginkébb arra alapoznak, hogy az ő játékosaik jobbak, mint az ellenfélé és valaki majd alkot valamit. Lásd a Clasicon is. Mégha a pályán nagyon agresszívak is voltak, rendesen kidolgozott helyzetük alig volt. A gólt Benzema hatalmas villanása hozta a semmiből. Ezzel szemben a Barcánál elég egyértelműen látszik mi a terv, még akkor is, amikor az nem működik. Kutya legyek, ha a Juve ellen rájöttem, hogy a Real mit akart játszani. :roll: Továbbá ugyanilyen alapon, ha tavaly Messi jobb formában van, most címvédésről beszélnénk. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.17. 00:59:42

herlius írta: Ha nincs a hihetetlen sérüléshullám náluk, most nagyjából már gratulálhatnánk nekik a bajnoki címhez. Játékban még így sincsenek tőlünk nagyon elmaradva, ezt azért megmutatták a Klasszikuson is.
Hihetetlen sérüléshullám? Modric volt az egyedüli, aki hosszabb ideig, és többször volt sérült a kulcsemberek közül, James és Benzema kiesését közel sem nevezném olyan drasztikusnak, ráadásul nem is egyszerre voltak harcképtelenek ők ketten. Azt értem, hogy minket egyáltalán nem sújtott szinte semmiféle sérülés a szezonban, de náluk sem kellett volna, hogy ez akkora problémát okozzon, hogy a mindhárom sorozatból simán kizúgjanak. Főleg olyan mélységű kerettel, ami nekik van... az már nem Modric sérülésének a hibája, hogy Ancelotti egész évben nem rotált, így lényegében az egész kezdője totál hullafáradt lett a szezon érdemi részére.
Azt értem, hogy Modric szerepe kulcsfontosságú, de egyrészt Carlo kitalálhatott volna valami új taktikát a hiányában, ami működik is, másrészt télen kinyithatták volna a pénztárcát ( sőt, már nyáron is nézhettek volna alternatívát, ahelyett hogy megveszik 60-ért az aktuális VB sztárt), ehelyett egy Lucas Silva-ra futotta. Szóval azért én annyira nem sajnálom őket emiatt az "óriási" sérüléshullám miatt, amit rendre felhoznak a védelmükben.

Mégegyszer: arról nem a sérülések tehetnek, hogy a Real láthatóan nem csapat, láthatóan nincs szisztéma a játékukban, és e mellé még Ancelotti teljesen kifullasztotta a kezdőjét, míg Illara és Khedira véresre ülték a seggüket a padon.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.05.17. 00:07:31

Leon írta:Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Ha nincs a hihetetlen sérüléshullám náluk, most nagyjából már gratulálhatnánk nekik a bajnoki címhez. Játékban még így sincsenek tőlünk nagyon elmaradva, ezt azért megmutatták a Klasszikuson is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.16. 23:23:22

Leon írta:Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Mondjuk szerintem pont nem Krooson, meg a Hameszen múlott a Real kudarca.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.16. 19:33:30

Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.16. 19:20:52

Szerintem Gündogannal pont azért járhatnánk nagyon jól is, mert az utóbbi időben jelentősen lejjebb ment az értéke, így viszonylag olcsón leigazolhatnánk. Ha befut, hatalmas üzlet, ha meg nem, hát, veszett már több is 25 milliónál.
Mi valóban nem bukhatunk ennyiért nagyot rajta, de a játékosnak nem mindegy, jó példa erre a Bob által felhozott Sahin. A Guardiola éra árnyoldala ez volt, vettünk egy csomó játékost, akire nem is volt szükség, és mivel szinte semmit nem játszottak, törést okozott a pályafutásukban. Én addig semmikép nem hoznám, amíg nem nyeri vissza egyértelműen a sérülés előtti formáját.
Lehet, hogy lecsap rá a MU 60 millióért, ha a csapatba szeretnénk látni akkor azonnal cselekednie kell az elnökségnek. Egy 80+ milliós ajánlat talán elrettent mindenkit. Nagyon remélem, hogy nem a Realban köt ki, nem szeretném, hogy ők uralják az angol szerződésének végéig az összes frontot.
Amúgy is az a problémánk, hogy nincsen igazi, meghatározó cserecsatárunk. Az MSN egyik tagja szerintem elég meghatározó lenne cserének.
Én nem sokat láttam játszani a srácot, de ha PL-ben, ami ugye a világ legerősebb bajnoksága, ekkora sztár, akkor csak jó lehet. Hozni kell, nem kérdés. =;
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.16. 17:42:17

noname,

valóban, így hogy mondtad, nekem is dereng valami. próbáltam utána nézni vhol de nem találtam a pontos szabályt

feast,

rafinha nem hinném hogy ennél valaha is többet fog itt játszani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.16. 17:25:18

Én Coutinho párti vagyok , bődület nagy tehetség van abban a srácban.
Rendre kiemelkedik a Pool-ból , meccseket dönt el , nekem nagyon tetszik a játéka.
Kovacicot szerintem értelmetlen lenne idehozni , akkor már bőven játszhatna Rafinha is.
Mondjuk én még mindig abban bízom , hogy Rafinha egyszer mutat egy olyat , hogy elájulunk , de sajnos erre kevés esélyt látok.
Nálam Verratti vagy Coutinho lenne a befutó.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.16. 16:30:25

visca el barca írta:
Taibi írta:Kérdés: ha egy játékos ősszel pályára lép az Európa Liga csoportmérkőzésein, akkor tavasszal nevezhető a BL-be egy másik csapat színeiben? Vagy az UEFA szabályzata ezt is tiltja, és kezdjünk el drukkolni a Wolfsburgnak hogy megverje ma a Dortmundot? :mrgreen:
sztem ez tilos. nekem mintha vmi olyasmi rémlene, hogy csak egy nemzetközi sorozatba lehet nevezni.
Régebben(lehet akkor még UEFA kupa néven futott az EL) valamim olyasmi volt a szabály, hogy ha a játékos játszott a BL-ben a korábbi csapatával, akkor az újjal már nem játszhatott, ellenben, ha csak az EL-ban játszott a korábbi csapatával, akkor 1 játékos esetében megengedték, hogy az játsszon a BL-ben. Ha emlékeim nem csalnak, a kavarodás a Real kapcsán volt, akik 2 játékost vettek úgy, hogy az már játszott az EL-ben és az egyiküket nem lehetett nevezni a BL-re: Huntelaar volt az egyik érintett. Javítsatok ki a tévedek.

Azóta nemtom mennyit változtattak a szabályzaton.


Kovacichoz: Még mindig igencsak fiatal, ráadásul ott van Alex Song, akinek azért egész jó a piaci értéke, szóval ő lenne a cserealap. Deulofeu nevét azért dobtam még be, mert az Inter pont az a szint,ahol ő lehetne kiskirály, de kétlem, hogy valaha a Barcában játsszon. Túl sokszor, túl sokan mellőzték már ahhoz, valszeg nem ok nélkül.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.16. 15:33:04

Én annak idején nem tagadom teljesen egyet értettem volna Gündogan elhozatalával. Csak asztán jött az a sérülés... Azóta nekem kicsit olyan, mint aki nem rázódott vissza. Tényleg félelmetesen jó képpességű és úgy hiszem teljesen beleillene a játékunkba csak az az egy év látszik rajta. Viszont ennyi pénzért nincs benne kockázat.

Az is igaz, hogy Rafhina felé igen csak jelnéz értékű lesz ha hozzák.

Kovacsics pedig egy érdekes kérdés. Nekem teljesen Modricra hajaz a srác. Viszont nem tudom ebben a felállásban hol lenne a helye.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.16. 14:40:10

Koket nagyon sajnálom, ő lett volna szerintem ideális. Gundogan meg nehogy úgy járjon mint Sahin.

Kovacic meg minek, Rafinha-Roberto megoldja.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése