Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.22. 11:28:04

gyu75 írta:
Sanama írta:Real szerintem Mou alatt élete meccsét játszotta védekezésben. Nincs mit mondani, csak gratulálni lehet nekik, a 3pontot is megérdemelték, csak úgy, mint a bajnokságot.
xavi és tello két ziccert baltázott el bár tello még egyet de abbol végulis gól lett
szóval ha azok bemennek akkor most Pep zseni hog berakta Tellot s azt írnád hogy ejde szétkaptuk a madridot . Ez nálam abszolút nem volt tokéletes védekezés , foleg hogy egy cca tízmecccses legényke kétszer bekoszonhetett volna
csak mák hogy nem egy pont a difi - az elso potya volt a két ziccert meg be kellett volna verni s ha azok bemennek akkor ...
ejjj csak most ne feltétles módban kellene itt írnom ...
a madrid a minimumbol ért el maximumot
Egyenlő megítélés emberek.
A Realnak is volt 3 ziccere.Ők abból 2-t bevertek, mi 1et.
Nincs miről beszélni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2012.04.22. 11:28:48-kor.
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.22. 11:23:11

Sanama írta:Real szerintem Mou alatt élete meccsét játszotta védekezésben. Nincs mit mondani, csak gratulálni lehet nekik, a 3pontot is megérdemelték, csak úgy, mint a bajnokságot.
xavi és tello két ziccert baltázott el bár tello még egyet de abbol végulis gól lett
szóval ha azok bemennek akkor most Pep zseni hog berakta Tellot s azt írnád hogy ejde szétkaptuk a madridot . Ez nálam abszolút nem volt tokéletes védekezés , foleg hogy egy cca tízmecccses legényke kétszer bekoszonhetett volna
csak mák hogy nem egy pont a difi - az elso potya volt a két ziccert meg be kellett volna verni s ha azok bemennek akkor ...
ejjj csak most ne feltétles módban kellene itt írnom ...
a madrid a minimumbol ért el maximumot
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2012.04.22. 11:20:03

Gratula a Madridnak. Ha valaki bajnokságot akar nyerni, megérdemeltem, akkor annak a legfőbb riválisát hazai pályán meg kell vernie. Így már azt mondom nem érdemelnénk meg a bajnoki címet.

De mindennél jobban imádkozok egy El Classicoért a BL-döntőben, azért a Barca játékosok arcán nem kis csalódottság volt, amikor mentek lefelé a pályáról, nagyon remélem, hogy a BL-döntőben sikerül összefutni ennek a két csapatnak, és ott szétkapják Messiék a Madridot. Ha a tegnap este nem jelent elég motivációt, akkor tényleg nincs miről beszélni!
..................................
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.22. 11:13:24

Real szerintem Mou alatt élete meccsét játszotta védekezésben. Nincs mit mondani, csak gratulálni lehet nekik, a 3pontot is megérdemelték, csak úgy, mint a bajnokságot.
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2012.04.22. 11:10:06

kanty írta:.... =D>
Teljesen adom! Mind a szurkolók, mind a nyilatkozatokból úgy tűnik nekem, hogy a jelen század legjobb csapatának címe után bezsebeltünk az úremberek klubja elnevezést is.
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2012.04.22. 11:08:32

na ilyenkor vagyok büszke "magunkra". eddig mikor a Barca nyert a másikoldalrol való forumozók szidkozódtak,kifogásokat találtak stb stb. mi nem.gratulálunk és a jövőbe tekintve már a blre illetve a király kupa döntőre és a jövő évre koncentrálva várjuk h ismét mi üljünk fel a trónra.igaz még mi vagyunk ott de kicsi az esély rá h mi is maradjunk spanyolország tetején.bár nagyon jót nevetnék ha ezek után is behuznánk a bajnokságot,de ahoz a madridnak nagyon el kell kéne csesznie.ha ésszerűen gondolkozunk akkor végeredménybe már csak 3 meccsen kell a maximumot kihozni magunkbol.a madridnak nem,mert még most is elég 2 vereség és egy döntetlen (hu ez azért jo sok :D ) h ujra mi legyünk elől.jöhetnek a fiatalok tapasztalatott szerezni,azt a 3meccset (kedd,bl döntő ha bejutunk,király kupa döntő) meg huzzuk be de nagyon durván :D nah Visca el Barca! Grat a madridnak a tgnpiért. Pep meg maradjon :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.22. 10:58:28

Abszolút megérdemelten nyert a Madrid és nyeri így a bajnokságot. Frissebbek voltak, taktikailag pedig lehoztak egy szinte tökéletes meccset.

Viszont a továbbiakat illetően optimista vagyok. A bajnokság elúszott, kár most már vele foglalkozni. Van még két kupa, arra kell összpontosítani. Ez az egész Pep éra egy hatalmas sikersztori, valahogy úgy vagyok vele, h az egész egy BL címvédéssel lesz megkoronázva. :)

Még egyszer gratulálok a Realnak és minden olyan madridi drukkernek, aki a győzelmet méltósággal tudja ünnepelni. Az itteni fórumerek nagy részére is büszkék lehetünk, legtöbbjük abszolút korrektül látja a dolgokat. =D>
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.22. 10:51:50

Antifoci írta:
AndrésGerardHernandez írta:Barcaman

Nem az örömről írtam, az nyilvánvaló, hanem a ramos-kezdte erőltetett integetésről (pápá nektek a bajnoki cím) a pepe-féle kapjátok be mozdulatra és a CR-féle szerény gólörömről bár ez utóbbi még elcsúszik nálam, hisz tudom, hogy egyébként ő egy nagyon szerény srác... mindegy is, hagyjuk, ezt csak neked írom vissza, nem akarom, hogy úgy jöjjön le, most a kudarc árnyékában én is elkezdem jobban szapulni őket. Szapultam eddig is, ha rászolgálnak, fogom ezután is.



Lehet hogy így volt csak ha kicsit vissza emlékszel, amikor rúgtatok egy ötöst akkor mindenki ezt mutogatta , még buszokon is ez volt, szóval sztm ebből a szempontból egyik csapat sem különb a másiknál.
A buszokat Villáék festették le.

Hát nézd, ezen felesleges rágódni. Pepe a kupadöntőn mondjuk átlépett egy határt, de hát agy nélkül ez nem meglepő.

CR gólöröménél meg elmosolyodtam, más volt azért amikor egy Raúl hallgattatott el minket.

Akkor és most..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.22. 10:49:40

Gratulálok a Real Madridnak!

Ők jobban akarták a győzelmet, tehát jogos volt.
KépKép
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2012.04.22. 10:43:41

AndrésGerardHernandez írta:Barcaman

Nem az örömről írtam, az nyilvánvaló, hanem a ramos-kezdte erőltetett integetésről (pápá nektek a bajnoki cím) a pepe-féle kapjátok be mozdulatra és a CR-féle szerény gólörömről bár ez utóbbi még elcsúszik nálam, hisz tudom, hogy egyébként ő egy nagyon szerény srác... mindegy is, hagyjuk, ezt csak neked írom vissza, nem akarom, hogy úgy jöjjön le, most a kudarc árnyékában én is elkezdem jobban szapulni őket. Szapultam eddig is, ha rászolgálnak, fogom ezután is.



Lehet hogy így volt csak ha kicsit vissza emlékszel, amikor rúgtatok egy ötöst akkor mindenki ezt mutogatta , még buszokon is ez volt, szóval sztm ebből a szempontból egyik csapat sem különb a másiknál.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.22. 10:34:53

Lehiggadva!

Gratulálok a Madridnak!Ez a győzelem jogos volt,taktikus és korrekt.Gratulálok a bajnoki címhez is.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.22. 10:31:29

Kicsit úgy érzem, mintha fejben fogytunk volna el így a szezon végére. Fel a fejjel :!: Akárhogy, de ejtsük ki a Chelseat, utána meg annyit lehet pihentetni, amennyi akarunk. Ha továbbjutunk, akkor ápr-25-től a máj. 19-i meccsre koncentrálhatunk. Akármennyire is elfáradt a csapat, ha továbbjutunk a BL-ben lesz idő a megújulásra. Meg persze ki lehetne próbálni Afellayt is, meg a fiatalokat. Csak a Barca :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.22. 10:25:48

Természetesen gratulálok a Real Madridnak a tegnapi győzelemhez, s a vélhetően 32ik bajnoki címükhöz!
Mourinho lehet nem talált ki újat, viszont elhitette velük, hogy nyerhetnek, s ami a legfontosabb akarták a győzelmet!Amit már többször leírtam, hogy a szezon végén már rengeteg a nyögvenyelős meccs, s túltudtak lendülni a holtponton, s jól is játszva megérdemelt győzelmet arattak!
És Mourinho hétközi taktikája, hogy nem hajtotta szét a csapatát, s az idegenbeli gól után akkor visszavettek Münchenben bejött, s frissebbek voltak a fehérek!Persze 1 nappal is többet pihentek, de kifizetődő lett a RM tartalékolása erre a meccsre!

Mi pedig:
Rég nem élt meg ilyet az ember, ezért is talán nehezebb feldolgozni, én is roppant csalódott vagyok!Legfőképpen, hogy mindig is a Ligát tartom az idény legfontosabb kupájának, s -10ről kapaszkodtunk fel, s mikor minden eddiginél jobban kellett volna a győzelem, összeroppantunk!
Látom megy mindenhol a matek, hogy Pep mennyire hibás stb stb!
Pep megérdemli, hogy ő döntse el, hogy akar maradni vagy menni akar!Ő neki kell ezt látni, hogy mennyi maradt még a csapatban!
Én úgy gondolom, hogy erre az 1 meccsre levetítve látható, egyszerűen elfáradtunk!Londoni meccs is nagyon kivett, s persze Pep is tudta, hogy ott egy idegenbeli gól kellene, s hajtotta a csapatot!Se gól nem lett, s tegnap azt láttam, hogy 1-2 ember teljesen elvolt készülve az erejével!
Én amit felrónék Pepnek az Messi!Végigjátszatta egész szezonban, rengeteg olyan meccse volt mostanában is, ahol lézengett a pályán már, mert levegőt sem kapott, de azért rúgott 1-1 gólt s ezzel le lett tudva!
És maga Messi kordában tartása sem mindig jött össze!
Viszont az valóban baj, hogy idén ha belenyúlt jobban a csapatba jött 1-1 bukta azonnal!Sok volt a sérültünk idén, állandóan volt valami gigszer, s hajtani kellett az Iniesta-Xavi-Messi triót, mert nem jöttek nélkülük az eredmények!Úgyhogy azért Pep nehéz helyzetben van/volt!

Ez egyfajta kritika, viszont mint írtam is Pepnek idén rengeteg gonddal meg kellett birkóznia, szerencsétlen módon pont a legfontosabb meccsre roppant össze a csapat!
Nagyon jó meccset játszottunk velük, ők felkészültek belőlünk, Xavit-Iniestát kivették!Mi pedig azért próbálkoztunk, de jó volt a RM!

Persze még írhatom, hogy Tello-Thiago szerepeltetése is kérdéses döntés volt Peptől, itt is gondolom Sanchezt le kellett ültetni a padra, mert nem volt ereje!

Természetesen nem feledi az ember az elmúlt éveket, s pl amit daffy írt talán tegnap, hogy 80 perc alatt mekkorát változott a világ, s én is úgy gondolom nem kell óriási gyökeres változásokat eszközölni!
Remélhetőleg jobban befog illeszkedni Sanchez meg Fabregas is jövőre, mert mindkettő nagyon kellene, s persze előjön a motiváltság kérdése stb stb, ezt is csak pep tudja, s én teljesen megértem, hogy ha úgy érzi ennyi volt a tankban elmegy, egy új arc megint felpörgetheti a srácokat ha arra van szükség!

Összességében azért nem egy kiábrándító szezon ez, de sajnos a legfontosabb trófea elszállt, jövőre viszont lesz motiváció, hogy visszaszerezzük!Így mint írtam is nagy változásokra nincsen szükség, idén ez sajnos így jött ki, s itt a végén amit annyiszor írtam, hogy mennyit jelent 1-1 neccesebb meccset ki tudja behúzni, ki akarja jobban a RM felé billentette a mérleg nyelvét!És teljesen meg is érdemelték ennyi szűkös esztendőjük után, gratulálok nekik még egyszer, de mi is ott leszünk megint a nyakukon jövőre :D És remélem vissza is szerezzük a ligát!
Kép
Kép
Kép
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.04.22. 10:22:31

Barcaman

Nem az örömről írtam, az nyilvánvaló, hanem a ramos-kezdte erőltetett integetésről (pápá nektek a bajnoki cím) a pepe-féle kapjátok be mozdulatra és a CR-féle szerény gólörömről bár ez utóbbi még elcsúszik nálam, hisz tudom, hogy egyébként ő egy nagyon szerény srác... mindegy is, hagyjuk, ezt csak neked írom vissza, nem akarom, hogy úgy jöjjön le, most a kudarc árnyékában én is elkezdem jobban szapulni őket. Szapultam eddig is, ha rászolgálnak, fogom ezután is.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.04.22. 10:14:53

Varatrix írta:Gratula a Realnak jól játszottak. Én csak annyit fűznék ide hogy úgy írjon ide mindenki véleményt, hogy gondoljon bele mit látna szívesen a másik oldalon ellenkező esetben. Viseljük méltósággal a vereséget, és verjük agyon a Chelseat kedden.
én is így gondolom: nem értem,hogy mi a jó ebben a mocskolódásban,ami a két csapat tábora közt (és ehhez még csatlakoznak általában a Chelsea,Manchester szurkolók is) zajlik. Nevetséges,hogy nem csak a 13évesek pocskondiázzák egymás kedvenceit,hanem felnőtt emberek is :roll: ez a gyűlölködés semmi jót nem tart magában,attól nem lesz valaki nagyobb fanatikusa a csapatnak,hogy ész nélkül szidja a riválisokat (és szajkózza a konspirációs hülyeségeket: uefa,unicef,platini stb..) bocsi,ha kicsit off voltam,de este tíz óta kapom az smseket,hívásokat kevésbé úriember stílusban. Ami meg a Facebookon folyik,az meg már mindennek az alja..
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.22. 10:08:42

AndrésGerardHernandez írta:
Azért a reál gondoskodott róla, hogy ismét megmutassák milyenek is valójában. Nem próbálkoztak súlyos testi sértésekkel a pályán (mert nem is volt rá szükségük), de a roppant szerény gólöröm lord zselétől, vagy a lefújást követő integetések, bemutogatások ismét mutatták a bizonyítványt. Ennyit erről, csak megjegyeztem.
Én azért ezt nem éreztem olyan vészesnek. Jó, hogy örülnek, mint az állat, ha az ősi rivális otthonában nyerik meg a bajnokságot, aki ellen már emberemlékezet óta nem nyertek, ráadásul tiszta focival. Az viszont rendkívül unszimpatikus volt tőlük, hogy (elvileg mi vagyunk azok) kiváló színművészetet mutattak be, ráadásul a bíró rendre benyalta mindet. Di Maria, Benzema, Ronaldo, Ramos, Pepe, Coentra. Kiválóan játszották el a nagyhalált, Azért nem volt semmi Conetraot tarkón- fülön rúgja Alves, annyira fájt neki az arca, hogy 2 percig a földön feküdt. Benzema is 1 percig csücsült a földön, majd hozzákerült a labda lenyomott 1 sprintet, majdnem gólt szereztek. És még sorolhatnám. A bíró is... Nagy hibái tényleg nem voltak, de, hogy a szögleteinknél nem egyszer 2 Real védő összefut, úgy hogy Barca játékos a környéken sincs, és rendre lefújja szabálytalanságnak
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.04.22. 10:06:00

Gratula a Realnak jól játszottak. Én csak annyit fűznék ide hogy úgy írjon ide mindenki véleményt, hogy gondoljon bele mit látna szívesen a másik oldalon ellenkező esetben. Viseljük méltósággal a vereséget, és verjük agyon a Chelseat kedden.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2012.04.22. 10:00:53

Őszintén ilyen csalódott nem voltam már isten tudja mióta. Sok olyan Barca-Real volt az elmúlt 2-3 évben, amikor azt mondtam, most már talán nyer a Madrid, nem lehet mindig megverni őket, de mégis sikerült. De tegnap eszembe sem jutott volna, hogy ez lesz. Egy hónap alatt 10 pont hátrányt ledolgoztak, s most itt lehetett volna a sansz, hogy megfordítság a bajnokságot, amit már miindenki odaadott a madridnak, de ennek ellenére ilyen lélektelen, gyenge játékot nem láttam még. Azt hittem úgy fognak harapni, mint még soha. De nem így lett. Azt meg hagyjuk, hogy Coentraot egy beadásnál eltalálta a labda, és a hordágykocsit be kellett hívni hozzá....ez van. Az elmúlt három évben mindent megnyert a Barca, azt mondják, hogy ahhoz, hogy értékeld a győzelmeket, vereségeket is kell szenvedni néha. Hát ha ez így van, akkor majd jövőre biztos jól fognak esni a sikerek. A BL-ben pedig szerintem ugyanez várható, mint tegnap este. Ugyanez lesz, Drogba, vagy az éppen aktuális Chelsea-csatár a saját 16-osa előtt fog védekezni, és addig van csak esély, amíg nem kap gólt a csapat. Ha megint összeszerencsétlenkednek egy gólt hátul, mint ahogy tették tegnap, ott vége, mert 3-at nem tudnak rúgni egy olyan csapatnak, amelyik a védekezéséből él, s előfalat húz a kapuja elé. Még csúcsfutballal is nehéz, nem pedig olyannal, amilyet az előző két meccsen láttunk
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.22. 09:59:40

Grat a Realnak és itteni szurkolóinak. Bár tegnap a Bognár Gyuri is leikszelt volna a Camp Nou-ban a Bajával.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.04.22. 09:57:30

Had kezdjem én is azzal, hogy GRATULÁLOK A REAL MADRIDNAK, mert a teljesítményük alapján megérdemelten nyerték meg a meccset és a bajnokságot, ez nem is lehet kérdéses.

Sajnos lemaradtam az első kb. 23 percről, ennek fényében írok most. Egész egyszerűen nem találta el a kezdőt Pep. Először is már a kezdő játékosokat sem értettem, aztán meg Xavi lecserélése... hatalmas kérdőjel! Mikor őt lehozta, akkor gondoltam, ez elúszott. Mert bár Alexis elsőre bekotorta a labdát, de könyörgöm, Xavi hiányában Messinek és Iniestának kellett visszalépni a helyére, akiknek egyértelműen a kapu elé kellett volna érkezni. Így maradt Telló befejezni, akivel tényleg semmi bajom, egy szimpatikus ügyes gyereknek tartom, de ne hozzuk már ilyen helyzetbe szerencséntlent! Meggyőződésem ha Iniesta vagy Messi, vagy akár ha fennmaradt volna Xavi, ők ezt beverik. Komolyan mondom, tudom, károgásnak hangzik, de nem tudok felülkerekedni a lecserélésén. Hányszor talált be mostanában ellenük? Most is milyen helyzetbe került? Igaz nem lőtte be, de nem árt kihangsúlyozni, hogy azt nem lőtte mellé, hanem Casillas VÉDTE!

A játékunk pedig borzasztó volt. Ezt nem értem, hogy az alap taktikával miért ilyenkor kell kísérletezni? Egy kis csapat ellen, ha 15 ponttal vezetjük a bajnokságot, akkor rendben, de ekkora tétnél, egy kiélezett felkészült reál ellen? Csak kérdések vannak bennem. Pep miért nem vezényelte a srácokat? Rá lettek uszítva a madridra, de csapkodás lett a vége, mert a mi játékunknak is alapja a ritmusváltás, ezt pedig száguldva nem lehet csinálni ezt még én is tudom, nemhogy a Barcelona x trófeát felhalmozó mesterének tudnia kellett vona és ami a legfontosabb irányítania kellett volna őket. EZ NEM A MI JÁTÉKUNK VOLT. Nem is törekekedtünk terület szűkítésre, lesre állításra, altatásra, pedig így nyerjük meg a meccseket. Erre azt nyilatkozza, hogy ...pedig elég teret nyitottunk... igen! ebből kaptuk a második gólt, gratula. Érthetetlen. Állítom, ez a meccs 70%-ban Guardiolán ment el. Tisztelem és becsülöm, az elveiért, a viselkedéséért, a kiállásáért, ez ne is kérdőjeleződjön meg senkiben sem, + a mérhetetlen sikerért amihez hozzásegítette a csapatot, de itt a legfőbb ludas ő volt. Ezért, ahogy olvastam vállalja a felelősséget, ami megint csak szimpatikus lépés.

Azért a reál gondoskodott róla, hogy ismét megmutassák milyenek is valójában. Nem próbálkoztak súlyos testi sértésekkel a pályán (mert nem is volt rá szükségük), de a roppant szerény gólöröm lord zselétől, vagy a lefújást követő integetések, bemutogatások ismét mutatták a bizonyítványt. Ennyit erről, csak megjegyeztem.
tanmo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:19:13
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.22. 09:55:23

Egyet értek Barcaman 1993 véleményével, az első félidő közepétől éreztem hogy Tellot cserélni kellene mégis csak a 80. percben cserélte le Pep.
Természetesen nem csak ez volt a döntő momentum!
tanmo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:19:13
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.22. 09:52:37

Egyet értek Barcaman 1993 véleményével, az első félidő közepétől éreztem hogy Tellot cserélni kellene mégis csak a 80. percben cserélte le Pep.
Természetesen nem csak ez volt a döntő momentum!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.22. 09:40:11

Bocsi,ha valakit felkavarok vele, elfeledtem a végére írni,hogy biztos ,csak hamis propaganda.., szerintem is csak hülyeség,de azért ki írtam,hogy ki mit szól hozzá. Az esti meccsen inkább voltunk élettelenek , mint eladtuk a meccset.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:38:32

Xavi001 írta:Én olvastam egy oldalon,hogy a Barca kemény pénzeket kapott,hogy az esti meccset elveszítse.
szerintem ezt a kommentedet jobban tennéd, ha törölnéd.
ez nem az olasz bajnokság, meg a Juve, vagy a francia a PSG-vel.

ilyen még csak eszedbe se jusson. Szégyen, hogy ilyet le mersz írni, főleg úgy, hogy ha Barca-drukker vagy.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 09:37:15

Xavi001 írta:Én olvastam egy oldalon,hogy a Barca kemény pénzeket kapott,hogy az esti meccset elveszítse.
Biztos igaz is...Ne dőljünk már be minden ilyen hülyeségnek...
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Válasz küldése