Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
Okoska írta: ↑2024.07.19. 06:43:10Guiu nagy ígéret volt de a pénzt választotta a felépítés helyett. Nem lehet mindenki Messi, ő annak hitte magát. Most meg megy az ősellenséghez. Szerintem ez is egy kicsinyes bosszú a részéről.
Roque bizniszt meg nem értem egyáltalán.
Reménykedtem, hogy Flick ad neki esélyt, de úgy látszik mégsem.
Azért egy futballcsapatot ellenségnek, meg ősellenségnek titulálni, kárhiztatni egy bizonyos csapat választásáért, legyen az akár Espanyol, akár Madrid, bármi, háááát. Ezek a csapatok között nem ellenségeskedés folyik, (max a hülye, politikusként viselkedő vezetők hergelése szerint), az ellenségeskedés nem itt kezdődik, ahhoz nézzétek meg Ukrajnát és Oroszországot, vagy akár a Közek-Keletet. De hagyjuk a politikát, csak a példák miatt mondtam. Úgy néz ki Guiu intelligensebb sok tökfej szurkolónál, és nem hajlandó kiszúrni magával kamu presztízskérdések miatt. Igaza van, legyen szerencséje! Amúgyis a tisztelet csak kölcsönös alapon működik, a klub sem törte össze magát, hogy megbecsülje a srácot. Mindketten a saját érdekeiket nézték, teljesen jól van ez így.FcBarcelona1 írta: ↑2024.07.19. 08:52:47Olvastam. Hát eddig is megvolt a véleményem róla. Ő lesz az új Sergio Garcia?
Ezek után reméljük pont olyan pályafutása is lesz, és akkor ajándék volt a 6 millió. Nem hiszem el, hogy ne választhatna bármilyen más csapatot. Majd jön más a helyére az utánpótlásból.
A Barca kispadjával se lenne előrébb, ha nem kap játéklehetőséget, amúgy okosan döntött, több pénzt keres és marad Barcelonában.Okoska írta: ↑2024.07.19. 06:43:10Guiu nagy ígéret volt de a pénzt választotta a felépítés helyett. Nem lehet mindenki Messi, ő annak hitte magát. Most meg megy az ősellenséghez. Szerintem ez is egy kicsinyes bosszú a részéről.
Roque bizniszt meg nem értem egyáltalán.
Reménykedtem, hogy Flick ad neki esélyt, de úgy látszik mégsem.
Olvastam. Hát eddig is megvolt a véleményem róla. Ő lesz az új Sergio Garcia?
Szerintem ez csak marketing. Szeretnénk őt is, de nincs realitása a leigazolásnak.
De Jong sajnos (vagy nem sajnos, nem a de Jong-vitát akarom újranyitni) valószínűleg azért nem vett részt, mert úgy be van dagadva a bokája, hogy lábra állni alig tud. Roque távozása remélem azt jelenti, hogy jön egy csatár. Roque engem a brazíliai meccsein meggyőzött, amikor tavaly ilyenkor néztem az AP meccseit. De nem ő volt az első (és még csak nem is a második vagy harmadik) jelöltem. Nagyon kockázatos ilyen fiatalokat ennyi pénzért igazolni, ennyi pénzért már egy befutott játékost kellene venni.FcBarcelona1 írta: ↑2024.07.18. 12:59:56De Jong nem szerepelt a jubileumi mezbemutató videóban, annak ellenére, hogy a Nike-kal van szerződése. (Raphinha igen)
Roque 19-es számával jövőre Yamal fog játszani. Roque nem kapott új számot.
Így van, a márka hasít, durván pörög az online shop is. Egyáltalán nem esett vissza az egyesület népszerűsége Messi távozása és az önmagunkhoz képest gyengébb nemzetközi szereplés ellenére sem. Úgy tűnik, nem igazolódott be a Barca-haterek állítása, mely szerint ennek a klubnak mennyi divatszurkolója van. A szurkolótábor nem csappant meg, sőt. Ehhez hozzájárulhat az is, hogy a többi szakosztály nagyon-nagyon sikeres.FcBarcelona1 írta: ↑2024.07.18. 12:59:56A Barca a 3. legértékesebb futball "márka". Itt is top 3-as![]()
Már csak igazolni kellene engedni...
https://barcauniversal.com/barcelona-ra ... lub-brand/
Raphina simán lehozná ezt a szerepet (is) csak mondom.... És akkor nem kellene megvenni megint egy eltékozolt Akadémia nevelést rengeteg pénzért.Messa írta: ↑2024.07.18. 10:35:41Olmo kicsit ilyen André Gomes feeling, bár nála azért kiemelkedőbb volt az EB-n. Olmora szerintem nincs szükség, én legalábbis nem látom a posztját. Esetleg ha Raphinha mindenképp megy jó pénzért, de még akkor is necces... Az edzőnk gyakorlatilag 1 posztot jelölt meg kulcsként, ez a minőségi pivot, ehelyett hozunk neki balszélsőt meg támadó középpályást.Troym írta: ↑2024.07.18. 10:33:35Joan Laporta has asked Deco to sign BOTH Nico Williams and Dani Olmo!
Barcelona want BOTH of them at the club — in fact Deco has already held a meeting with Olmo's agent on Tuesday & PROGRESS has been made on personal terms.
@mundodeportivo
Pont ettől féltem, az EB-n lesz valakinek 4 jó meccse, mi meg ráköltjük ingünk gatyánk. Mai hír szerint nem csak Williams, hanem Olmo is célpont.
Értem, hogy elnökválasztás lesz, de Laporta olyan lassan, mint egy elszabadult hajóágyú.![]()
Olmo olyan semmilyen.Messa írta: ↑2024.07.18. 10:35:41Olmo kicsit ilyen André Gomes feeling, bár nála azért kiemelkedőbb volt az EB-n. Olmora szerintem nincs szükség, én legalábbis nem látom a posztját. Esetleg ha Raphinha mindenképp megy jó pénzért, de még akkor is necces... Az edzőnk gyakorlatilag 1 posztot jelölt meg kulcsként, ez a minőségi pivot, ehelyett hozunk neki balszélsőt meg támadó középpályást.![]()
Olmo kicsit ilyen André Gomes feeling, bár nála azért kiemelkedőbb volt az EB-n. Olmora szerintem nincs szükség, én legalábbis nem látom a posztját. Esetleg ha Raphinha mindenképp megy jó pénzért, de még akkor is necces... Az edzőnk gyakorlatilag 1 posztot jelölt meg kulcsként, ez a minőségi pivot, ehelyett hozunk neki balszélsőt meg támadó középpályást.Troym írta: ↑2024.07.18. 10:33:35Joan Laporta has asked Deco to sign BOTH Nico Williams and Dani Olmo!
Barcelona want BOTH of them at the club — in fact Deco has already held a meeting with Olmo's agent on Tuesday & PROGRESS has been made on personal terms.
@mundodeportivo
Pont ettől féltem, az EB-n lesz valakinek 4 jó meccse, mi meg ráköltjük ingünk gatyánk. Mai hír szerint nem csak Williams, hanem Olmo is célpont.
Értem, hogy elnökválasztás lesz, de Laporta olyan lassan, mint egy elszabadult hajóágyú.
Már írtam, Leaot. (ha tényleg nem számítana az ár)
Mondjuk minket az egyik meccsen szanaszét szívatott, erre tisztán emlékszem. Az EB-n meg Walker és Kimmich ellen is simán megcsinálta az 1v1 párharcokat, Di Lorenzo meg azóta is szédül úgy megforgatta az olaszok elleni meccsen.
Remélem nem ők lesznek a főszereplők, de azért ha csapatszinten javulás van, akkor egyénileg is meglesz, legalábbis kevésbé jönnek ki a játékosok gyengeségei, és jobban az erősségeik. Tippre az EB győztes spanyol válogatott elbírta volna még DJ-ot is, plusz Pedrivel is nagyon jók voltak. Pedri amúgy nagyon jó szűk területekről kihozott labdáknál, kevés jobbat láttam nála, ha hárman körülveszik, akkor is egyérintőből megtalálja a szabad embert. DJ legerősebb oldala szerintem a labdakihozatal üres területekbe. Vannak rossz tulajdonságai mindkettőnek, de nem azt kell kihozni, és minimalizálni kell.Peter írta: ↑2024.07.17. 15:15:09És vajon Flick miatt javulni fog Frenkie és Pedri labdaszerző, labdakihozó és labdatartó képessége?bence0330 írta: ↑2024.07.17. 13:37:38Ezen kéne változtatni. Ha nem az lesz a "labdakihozatal", hogy rúgjuk fel Lewyre, ő meg néha megtartja és leoszt 1-2 labdát, hanem rendesen, csapatként tudunk majd akár középen is előremenni, vagy presszing után gyorsan támadni, akkor sokkal többször fog megérkezni a posztjára.
És vajon Flick miatt javulni fog Frenkie és Pedri labdaszerző, labdakihozó és labdatartó képessége?bence0330 írta: ↑2024.07.17. 13:37:38Ezen kéne változtatni. Ha nem az lesz a "labdakihozatal", hogy rúgjuk fel Lewyre, ő meg néha megtartja és leoszt 1-2 labdát, hanem rendesen, csapatként tudunk majd akár középen is előremenni, vagy presszing után gyorsan támadni, akkor sokkal többször fog megérkezni a posztjára.