Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
Nálunk 4-5 éve az átigazolási ablak utolsó napján nyílik (kis túlzással)meg a piac vételrebence0330 írta: ↑2025.01.28. 10:25:49Az a baj, hogy tudjuk, hogy ezek vagy igaz, vagy nem hírek, de lassan erősödnie kéne egy pletykának így 28-án. Számomra elég ijesztően hat, hogy ez nem történt meg, ha nem jön egy támadó, nem tudom elképzelni a bajnokságban a remontadát, és mindkét szélsőnek full egészségesnek kell maradnia, hogy legalább a kupasorozatokban legyen esély, ami hatalmas lutri. Felteszem, hogy akkor mindenképp kellene távozó az érkezőhöz, még 1:1-ben a kölcsönhöz is (ha igen, akkor elképesztő szánalmas a belső ffp még a csúcsán is).
Chris óriási kedvencem, de jelenleg a kp-n bőven megvagyunk, a hátsó sorba egészségesen erősítés lenne épp, de Inigo közelgő visszatérésével, és azzal, hogy Ericet a kisebb meccseken simán be lehet tolni, nem létkérdés, annak ellenére, hogy jó lenne. A szélső most fontosabb, erre a fél évre. De ami miatt egy kölcsönnel szó nélkül kiegyeznék, az az, hogy fogalmunk sincs, mi van a sérülékenységével. Most kicsit luxus olyan játékost a keretben tartani, aki rizikós. Fél év kölcsön, ha rendben lesz az Achillese, akkor jövőre minket erősítene. Fati áldozatnak jobban örülnék, de ezzel sem lenne ebben a kontextusban gondom.Chino írta: ↑2025.01.28. 10:55:24A legfisebb hírek szerint Flick is nagyon szeretné az angolt, viszont ehhez elsősorban Christensen vagy Fati kölcsöne/eladása kellene. Az előbbi viszont annak ellenére sem akar menni, hogy Flick elmagyarázta neki, hogy nem számíthat játékpercre, Chrisnek viszont lehet, hogy a Juve lesz a végállomás.
Utóbbit sajnálnám, mert két poszton is komoly erősítés lenne, de lehet, hogy muszáj lesz áldozatot hozni.
Azért FT-re bízni a csere center posztot szerintem nagyon erős. Volt most pár jó meccse, de ezt sok játékosról elmondható, akiket nem tartunk Barca-szintnek, sőt eddig tüzes vassal kergettünk volna el. Csak kicsit változik a megítélés. Lehoz újra pár gyengébb mérkőzést és ugyanazt fogja kapni mint az utóbbi két évben.bence0330 írta: ↑2025.01.28. 08:17:01Rashford be tudja. Nem biztos, hogy gyengébben,, pláne hogy jelentősen gyengébben, mint Gyökeres, ez attól függene, mit tud kihozni belőle Flick.
De tegyük fel, hogy nem. Ja, én is inkább vennék a lakásom helyett egy 500 milliós villát, de hát...
Kizártnak tartom, hogy mi jelenleg 100 millióért igazolhatunk, közben meg égetően kell egy csatár legalább fél évre, szerintem a Gyökeres-transzfer szó szerint lehetetlen. Tippre még az ingyen játékos fél év kölcsöne is necces, és kellene hozzá egy távozó.
No meg tüzet oltani kell játékos, Lewy mögé ott van Ferrán, aki simán jó meccseket és statot hoz csere szinten, sőt, még Victor is ott van, illetve Olmo is remekelt ott. Van lehetőség bőven. Rapha és Yamal mögé meg van egy nem bevethető Fati. Egyiknek sincs egy darab cseréje sem. Rashford stílusra nagyon közel áll ahhoz, amit Rapha jelenleg feltolva játszik, Doku meg ahhoz, amit Yamal.
Közben már az ügynöke cáfolta is.Messa írta: ↑2025.01.28. 09:10:33Doku egy igazi állat, szerintem 1v1-ben senki nem jobb nála a világon. Bontani nagyon jól tud.
Más kérdés hogy nekünk erre van-e szükségünk. Egyébként azt finoman szólva sem látom magam előtt, hogy itt bombabiztos kezdő lenne (ha már a Cityben elégedetlen a helyzetével).
Kb egy ügyesebb Adama Traoré, de a játékintelligenciája neki sem verdesi a plafont.
Doku egy igazi állat, szerintem 1v1-ben senki nem jobb nála a világon. Bontani nagyon jól tud.
Rashford be tudja. Nem biztos, hogy gyengébben,, pláne hogy jelentősen gyengébben, mint Gyökeres, ez attól függene, mit tud kihozni belőle Flick.
Faye 6, Todibo 8 meccsen volt kezdő. Whoscored szerint mindkettő átlag alatti teljesítményt hoz. Todiboért elvileg nyáron kapjuk a 8 milliót. Őt is sokan látták a kezdőnkbenbence0330 írta: ↑2025.01.24. 22:51:18Köszi! Az nem olyan rossz. Nem követem, de nem futhat rossz szezont, ha Xabi akarja. Remélem azért nálunk valaki szemmel tartja, mit csinál.
Ara részéről gondolom ez volt a hosszabbításhoz kötött igény, szerintem belefér. A helyébe képzelve magam úgy gondolom, hogy meg akarja nézni, mit tud a projekt, ő mennyire illik bele, mi lesz Tah leigazolása esetén, vagy akár hogy BL-ben indul-e az a klub, ahová amúgy menne, mert egy Juve-City vonalnál ez egyáltalán nem biztos. És akkor most még elérhető áron megszerezhető anélkül, hogy komolyabban bele tudunk szólni, de az a 65 nekünk is korrekt lenne talán már. Felteszem, ha véletlen távozna, akkor a Fayé-féle visszavásárlási is érdekes lehetne már, azt kétlem, hogy utóbbi visszajönne padot melegíteni.
Nekem se kedvencem a srác, de azért egy legjobb korban lévő játekost, aki a Liga álomcsapatába is bekerült tavaly, ne engedjünk már el 7+3 misiért.Messa írta: ↑2025.01.23. 13:42:49Édes istenem, meg vagyunk ezekkel áldva. Ferran is marad, még legalább 6-7 évig remélem. Biztosan ő is szeretne bizonyítani!FcBarcelona1 írta: ↑2025.01.23. 10:43:27Garcia elvileg marad, közel állt a Comohoz, de Flick meggyőzte a maradásról, 7+3-at ajánlottak, amit a klub kevesellt.
Fati elvileg a Sport szerint közölte Flickkel, hogy marad, szeretne bizonyítani.![]()
https://www.whoscored.com/players/36281 ... C3%B6keresAraujofan írta: ↑2025.01.24. 07:45:00Alapvetően jó kilencesből is kevés van technikásbó még kevesebb, a ropkategóriát nagyjából csak Isak és Kane képviseli, az eggyel alatta lévő szint az kb. ZirkzeeCseri írta: ↑2025.01.24. 04:19:07Örülök,hogy először betonba ágyazunk minden lejáró szerződésű játékost GM-től Fatiig,így legalább a Luis Diaz féle igazolási pletykák elhalkulnak. Amúgy hovatűntek a focizni is tudó zsugás kilencesek?,úgy elnéznék már egyet nálunk. Rúdugró,bólyaszerű csatárokat látok szinte mindenütt.
Alapvetően jó kilencesből is kevés van technikásbó még kevesebb, a ropkategóriát nagyjából csak Isak és Kane képviseli, az eggyel alatta lévő szint az kb. ZirkzeeCseri írta: ↑2025.01.24. 04:19:07Örülök,hogy először betonba ágyazunk minden lejáró szerződésű játékost GM-től Fatiig,így legalább a Luis Diaz féle igazolási pletykák elhalkulnak. Amúgy hovatűntek a focizni is tudó zsugás kilencesek?,úgy elnéznék már egyet nálunk. Rúdugró,bólyaszerű csatárokat látok szinte mindenütt.
Jaja, egyetértek, ha vagy-vagy a kérdés. Eleve nem annyira érdekel az ilyesmi, meg követni sem tudom már, mi van ezzel az 1:1-el, még az is lehet, hogy nincs most igazából fontossági sorrend, meg komolyabb limit, akkor meg nem bánom, hogy mindenkivel foglalkoznak. De még akár azt is jelentheti tényleg, hogy pár sürgősebbet lezárnak nyárig, és ezért szól így a hír, hogy majd nyáron sorra kerül ő is. Nyilván ez eleve feltételezi a hír komolyságát, ami mindig "tudja a fene" szintű történet.Troym írta: ↑2025.01.23. 23:55:47Viszon állítom, hogy szó szerint tucatnyi sürgetőbb feladatot kell megoldani, Raphinha elvan, tuti nem sértődik meg, ha 10 hónap múlva kap szerződést, azon dolgozzanak már Decoék, hogy megerősítsék a csapatot és ittmaradjanak , akikkel számolunk.
Ahogy írtam is korábban amúgy, hatalmas pirospont Araujo kapcsán, nagyot nőtt a szememben, de tényleg még a fél csapattal foglalkozni kell.
Édes istenem, meg vagyunk ezekkel áldva. Ferran is marad, még legalább 6-7 évig remélem. Biztosan ő is szeretne bizonyítani!FcBarcelona1 írta: ↑2025.01.23. 10:43:27Garcia elvileg marad, közel állt a Comohoz, de Flick meggyőzte a maradásról, 7+3-at ajánlottak, amit a klub kevesellt.
Fati elvileg a Sport szerint közölte Flickkel, hogy marad, szeretne bizonyítani.
Operating profit 1 million.Troym írta: ↑2025.01.23. 11:42:40The Deloitte Football Money League ranks Real Madrid as the top-earning club in the world, with €1.045b.kmb írta: ↑2025.01.23. 11:24:28Capologyn 193 milliós bérköltsége van a csapatnak ha jól emlékszem,a bérkeretünk meg 400 felett aszem.Elvileg 1/1 ben vagyunk,(mondjuk ezt nem kürtöli világgá a liga,nem úgy mint egyébb más dolgokat) majd 1 milliárdos bevételekkel a világ egyik legnagyobb klubbja és nem tudunk igazolni senkit csak ha távozik valaki?
Nem érdekel a másik oldal,de ha ők egyszerre leigazolják Davist,Arnoldot,meg Musialat akkor sem kell megválniuk senkitől,erre mérget vennék.Majd 100 millióval magasabb a bérköltségük,és nekik is van adósságuk tudtommal nem is kevés.Most ha a bl ben jönne egy eredménytelenebb pár év,akkor ők sem tudnának igazolgatni,vagy inkább módosítanának a szabályokon?A Valladolidnak el kellene adni a fél csapatot hogy egy gombokért(ottani viszonylatban)focizó magyar játékost le tudjanak igazolni.Ki érti ezt?
Barça drops to 6th with €760.3m due to the matchday revenue decline.
ez mai hír, az a 1mrd valójában 760 millió, a Capology meg a 25 felnőtt játékosunk bére, vannak sportvezetők, edzők, utánpótlás, kosár szakosztály, kézi szakosztály, portásbácsi, 5000 alkalmazott, cégautók stb, vannak régi tartozások pl Messi és ugye az Espai Barca.
Önmagában csak a bérkeretünk vagy a Capology felnőttjátékosok fizetése nehezen értelmezhető, ha a többi kiadást nem ismerjük.
The Deloitte Football Money League ranks Real Madrid as the top-earning club in the world, with €1.045b.kmb írta: ↑2025.01.23. 11:24:28Capologyn 193 milliós bérköltsége van a csapatnak ha jól emlékszem,a bérkeretünk meg 400 felett aszem.Elvileg 1/1 ben vagyunk,(mondjuk ezt nem kürtöli világgá a liga,nem úgy mint egyébb más dolgokat) majd 1 milliárdos bevételekkel a világ egyik legnagyobb klubbja és nem tudunk igazolni senkit csak ha távozik valaki?
Nem érdekel a másik oldal,de ha ők egyszerre leigazolják Davist,Arnoldot,meg Musialat akkor sem kell megválniuk senkitől,erre mérget vennék.Majd 100 millióval magasabb a bérköltségük,és nekik is van adósságuk tudtommal nem is kevés.Most ha a bl ben jönne egy eredménytelenebb pár év,akkor ők sem tudnának igazolgatni,vagy inkább módosítanának a szabályokon?A Valladolidnak el kellene adni a fél csapatot hogy egy gombokért(ottani viszonylatban)focizó magyar játékost le tudjanak igazolni.Ki érti ezt?