Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.18. 19:24:34

Tocy írta:
Messithebest írta:
Messi-Ini írta:Szálljunk már le szegény Bojanrol emberek...Tudjátok mi a helyzet,az hogy nem Barca szint,MÉG!!!Nagyon fiatal,neki fejlődnie kell hogy elérje a Barca szintjét,azt meg csak folyamatos játékpercel lehet elérni!!Ezt náálunk nem kapja meg,ezért nem jön a várva várt "áttörés"...Menjen csak el a Romaba,de opcióval,és ha ott alap kezdő lesz,és úgy sem mutat semmit 1-2-évig,akkor lehet temetni,addig csend!!! :!:
Oké, szegény Bojan, de ez is már unalmas.... az se rossz, hogy most 20-21 éves, és 17 évesen volt a legjobb szezonja, holott elvileg fejlődnie kéne, pedig csak romlik.... opcióval vagy opció nélkül, de menjen nyugodtan Rómába, ha ott mutat valamit, és opcióval megy akkor esetleg visszavehetjük, de ha ugyanez megy, remélem hogy a nagy Bojan-fan-ok is belátják, hogy ő nem való ide.
Én meg azt, hogy a nagy antiBojanosok belátják, hogy igenis kell ő nekünk.
Támaszd már meg ezt az állítást érvekkel, mert én nem látom, hogy miért kellene ő nekünk, de ez az "igenis kell ő nekünk" - duma Bojanra rohadtul nem igaz(MÉG, de szerintem már nem is lesz...).

(Persze én sem személyisége miatt vagyok Bojan távozása mellett, hanem a teljesítménye miatt, mert az idei évben ez egyenlő volt a nullával.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.06.18. 19:27:36-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.18. 19:22:26

gergo9 írta:
lluisllach89 írta: A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.
Masch tudptt bizonyítani Affelay tudott? Akik idegen játérendszerből jöttek és szintén kevés percet kaptak, ill Masch csak az elején utána elérte hogy ott legyen ahol.
Tavasszal kapott játékpercet mégis tücsökciripelés, letámadásban is jóval gyengébb mint a Pedro-Villa pakk.
Ha Pep látná benne a sanszot hogy valaha eléri Villa szintjét Villa úgy repülne mint a szél a kezdőből.
Úgy gondolom hogy azért Pep véleménye Bojan teljesítményéről nyilvánvaló nem véletlenül keresünk 30milliós magaságban támadót ezeréve. Nekem ez meg tökéletesen elég.
Folyamatos ellenkampányom(ami nem a személye hanem a teljesítménye ellen szól) ellenére leírom még1x hogy iszonyatikusan szimpatikus, csapattal szemben sem tett semmit, sem hiszti sem hasonló.
Én is borzasztóan sajnálom hogy úgy néz ki hogy a karrierje bukó nálunk.
Nagyjából a te írásod végével értek egyet. Rettentő alázatos és szimpatikus játékos, akiből nem valószínű, hogy világklasszis csatár lesz, de cserecsatárnak szerintem hasznos, azért tud gólt lőni, összjátékban is hasznos tud lenni, ha nem sérült 2 hónapig. Az szinte biztos, hogy nem lesz a Barca igazi 9-ese.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.18. 19:19:44

kennyke04 írta:nem bántani akarom Bojant én se, de az a legjobb szezonja 17évesen is csak úgy jött össze, hogy volt egy nagyon harmatos csapat... akkor még küzdenie se kellett a kezdőtagságért, mert a rivális játékosok partyztak vagy épp a betegszobában voltak. 1-2 meccset tudnék mondani, amikor azt láttam hogy talán ott van benne az a plussz, de amúgy... :roll:
Ezzel az érvvel nem bántod, hanem inkább véded Bojant. Az van ugyanis, hogy egy kipukkanófélben levő csapatban tudott egy nagyot dobbantani. Azóta folyamatosan egyre magasabbra kerül a léc minden évben, a világ talán valaha volt legerősebb csapatába kellene helyt állnia. Nem lett rosszabb, sőt, fejlődött, de közel sem eleget.
Véleményem szerint neki NAGYON hiányzott a karrierjéből egy 1-2 éves Barca B-s szereplés, átugrott egy lépcsőfokot és orra bukott közben. Neki msot kellene ott tartania, mint Thiagonak.

Sokkal több van ebben a srácban, bár meggyőződésem, hogy nem lesz korszakos alakja a csapatnak, de ennél többre képes. Viszont komolyan el kell gondolkodnia mindenkinek azon, hogy a fejlődése céljából nem érdemes-e szakítania a klubbal, akár egy kölcsönszerződés erejéig, esetleg egy opcióval eladással. Megtorpant a fejlődésben idén és valami változás kell neki véleményem szerint. Kellemetlen dolog, de van ilyen.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.18. 19:10:49

lluisllach89 írta: A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.
Masch tudptt bizonyítani Affelay tudott? Akik idegen játérendszerből jöttek és szintén kevés percet kaptak, ill Masch csak az elején utána elérte hogy ott legyen ahol.
Tavasszal kapott játékpercet mégis tücsökciripelés, letámadásban is jóval gyengébb mint a Pedro-Villa pakk.
Ha Pep látná benne a sanszot hogy valaha eléri Villa szintjét Villa úgy repülne mint a szél a kezdőből.
Úgy gondolom hogy azért Pep véleménye Bojan teljesítményéről nyilvánvaló nem véletlenül keresünk 30milliós magaságban támadót ezeréve. Nekem ez meg tökéletesen elég.
Folyamatos ellenkampányom(ami nem a személye hanem a teljesítménye ellen szól) ellenére leírom még1x hogy iszonyatikusan szimpatikus, csapattal szemben sem tett semmit, sem hiszti sem hasonló.
Én is borzasztóan sajnálom hogy úgy néz ki hogy a karrierje bukó nálunk.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.18. 19:06:17

Tocy írta:
Én meg azt, hogy a nagy antiBojanosok belátják, hogy igenis kell ő nekünk.
Én nem vagyok se az, se ez, szal semlegesként tudok talán véleményt alkotni...

ez az igenis kell nekünk szövegre még egyáltalán nem szolgált rá. Aki úgymond "kell", azoknak a játéka nélkül kevesebbek,gyengébbek lennénk, stb, Bojan távozása esetén erről szó sem lenne. Jelen pillanatban arról sem lenne szó, hogy ha elmegy, veszítenénk egy bármikor hadra fogható és a játékba VÁLTOZÁST vivő cserét, mert ha baj van, nem igen rá számíthatunk, számíthattunk, hogy majd beáll,és trádámmm minden jobb lesz.

Nem bántom, lehetséges,hogy 2-3 év múlva már be tudna robbanni annyira,hogy valóban rászolgáljon a KELL szóra, egyelőre ettől még távol van. És ennyi lehetőséggel (többre meg egyszerűen nem tarthatna most igényt, a fentiek tudatában) nem is hiszem,hogy közelebb kerülhetne.

A kölcsön lenne a legjobb opció, olyan helyre, ahol legalább minden 2.meccsén kezdő lehetne, ha nem többön...

persze értem én a Bojan fanokat is, hiszen csodás lenne, ha a nagy csapatban is ott folytatná, ahol a korosztályos csapatokban abbahagyta, és szállítaná a rekordokat, úgymond beigazolná félelmetes hírét, ami övezte őt 17éves kora előtt. Szép lenne, de nem mindig jön össze egy újabb sikersztori.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.18. 18:55:12

Alberto10 írta:
lluisllach89 írta:
Én leírtam az érveimet, nem antiBojan vagyok egyszerűen a csapat sikeressége szempontjából mondom, hogy Bojant el kell adni, mert nem felel meg a csapat szintjének.
Majd a jövő igazol, ha nem mutat annyit Rómában, amennyi elegendő ide, de persze mindannyiunknak az lenne a jó, ha berobbanna és vezéregyéniségként térne vissza.
Kívánom neki, csak nem látom Bojanban a tehetséget, a játéktudást ahhoz, hogy valaha még itt fontos szerepet töltsön be.

MÁS:
http://translate.googleusercontent.com/ ... oE-0y0oi6Q

http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8

Úgy tűnik most, hogy egyre konkretizálódik Sanchez Barcelonába igazolása, ugyanis egy chilei újságíró, aki a nemzeti válogatottnál tartózkodik állítja, hogy Alexis engedélyt kapott a chilei szövetségtől, hogy hétfőn Barcelonába utazzon, hogy aláírja új szerződését a katalán egyesülettel. A zsurnaliszta továbbá azt is leírja, több chilei csapattársa már gratulált Sancheznek az igazolásért.
forrás: Mundo, Sport
A második résznek örülök, az elsőt pedig elfogadom, annyit hozzáfűznék, sajna keserű humorral hogy nem is felelhet meg a csapat szintjének ha nincs fenn a pályán.

Sancheznek viszont szerintem ne örüljünk még, tudjuk hogy percről percre változik itt minden :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.06.18. 18:48:51

nem bántani akarom Bojant én se, de az a legjobb szezonja 17évesen is csak úgy jött össze, hogy volt egy nagyon harmatos csapat... akkor még küzdenie se kellett a kezdőtagságért, mert a rivális játékosok partyztak vagy épp a betegszobában voltak. 1-2 meccset tudnék mondani, amikor azt láttam hogy talán ott van benne az a plussz, de amúgy... :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
barcaaa91
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.08.29. 12:10:20
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 18:48:25

Udinese attacker Alexis Sanchez (22) will on Monday travel to Barcelona to sign his contract as new Barcelona player.
Alexis Sanchez heard yesterday about the deal on his transfer to Barcelona. NT players were informed and congratulated him. [canal 13]

Nem tudom megbízható-e a forrás. Meg ugyebár sok mindent hallunk, de ha igaz akkor Sánchez idejön. Ha kamu az egész akkor bocsi midenkitől, twitteren olvastam.
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.18. 18:38:52

[quote="lluisllach89"][/quote]

Én leírtam az érveimet, nem antiBojan vagyok egyszerűen a csapat sikeressége szempontjából mondom, hogy Bojant el kell adni, mert nem felel meg a csapat szintjének.
Majd a jövő igazol, ha nem mutat annyit Rómában, amennyi elegendő ide, de persze mindannyiunknak az lenne a jó, ha berobbanna és vezéregyéniségként térne vissza.
Kívánom neki, csak nem látom Bojanban a tehetséget, a játéktudást ahhoz, hogy valaha még itt fontos szerepet töltsön be.

MÁS:
http://translate.googleusercontent.com/ ... oE-0y0oi6Q

http://www.mundodeportivo.com/20110618/ ... 57218.html

Úgy tűnik most, hogy egyre konkretizálódik Sanchez Barcelonába igazolása, ugyanis egy chilei újságíró, aki a nemzeti válogatottnál tartózkodik állítja, hogy Alexis engedélyt kapott a chilei szövetségtől, hogy hétfőn Barcelonába utazzon, hogy aláírja új szerződését a katalán egyesülettel. A zsurnaliszta továbbá azt is leírja, több chilei csapattársa már gratulált Sancheznek az igazolásért.
forrás: Mundo, Sport
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2011.06.18. 18:54:12-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.18. 18:28:08

Messithebest írta:
Messi-Ini írta:Szálljunk már le szegény Bojanrol emberek...Tudjátok mi a helyzet,az hogy nem Barca szint,MÉG!!!Nagyon fiatal,neki fejlődnie kell hogy elérje a Barca szintjét,azt meg csak folyamatos játékpercel lehet elérni!!Ezt náálunk nem kapja meg,ezért nem jön a várva várt "áttörés"...Menjen csak el a Romaba,de opcióval,és ha ott alap kezdő lesz,és úgy sem mutat semmit 1-2-évig,akkor lehet temetni,addig csend!!! :!:
Oké, szegény Bojan, de ez is már unalmas.... az se rossz, hogy most 20-21 éves, és 17 évesen volt a legjobb szezonja, holott elvileg fejlődnie kéne, pedig csak romlik.... opcióval vagy opció nélkül, de menjen nyugodtan Rómába, ha ott mutat valamit, és opcióval megy akkor esetleg visszavehetjük, de ha ugyanez megy, remélem hogy a nagy Bojan-fan-ok is belátják, hogy ő nem való ide.
Én meg azt, hogy a nagy antiBojanosok belátják, hogy igenis kell ő nekünk.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.18. 18:24:02

Messi-Ini írta:Szálljunk már le szegény Bojanrol emberek...Tudjátok mi a helyzet,az hogy nem Barca szint,MÉG!!!Nagyon fiatal,neki fejlődnie kell hogy elérje a Barca szintjét,azt meg csak folyamatos játékpercel lehet elérni!!Ezt náálunk nem kapja meg,ezért nem jön a várva várt "áttörés"...Menjen csak el a Romaba,de opcióval,és ha ott alap kezdő lesz,és úgy sem mutat semmit 1-2-évig,akkor lehet temetni,addig csend!!! :!:
Oké, szegény Bojan, de ez is már unalmas.... az se rossz, hogy most 20-21 éves, és 17 évesen volt a legjobb szezonja, holott elvileg fejlődnie kéne, pedig csak romlik.... opcióval vagy opció nélkül, de menjen nyugodtan Rómába, ha ott mutat valamit, és opcióval megy akkor esetleg visszavehetjük, de ha ugyanez megy, remélem hogy a nagy Bojan-fan-ok is belátják, hogy ő nem való ide.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.18. 18:17:57

Szálljunk már le szegény Bojanrol emberek...Tudjátok mi a helyzet,az hogy nem Barca szint,MÉG!!!Nagyon fiatal,neki fejlődnie kell hogy elérje a Barca szintjét,azt meg csak folyamatos játékpercel lehet elérni!!Ezt náálunk nem kapja meg,ezért nem jön a várva várt "áttörés"...Menjen csak el a Romaba,de opcióval,és ha ott alap kezdő lesz,és úgy sem mutat semmit 1-2-évig,akkor lehet temetni,addig csend!!! :!:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.18. 18:17:28

Egy dolgot magyarázzon meg valaki.

Minek nekünk csatár,ha idén mikor Villa 12 meccsen keresztül pályán sem volt, még akkor sem kapott lehetőséget a cserepad? Most oké, hogy ealdjuk Bojant, helyette jön valaki más. és?
Villa,Pedro harmatgyengék voltak elég sokáig,de ragaszkodott hozzájuk Pep. Ezentúl nem fog? Erre ne azt mondjátok,hogy minőségi csere lesz,mert Bojan is az. Akármikor kapott folyamatos (rotált?) lehetőséget megmutatta, hogy igenis minőségi helyettes ő.

Szóval, idejön Rossi vagy Sanchez akkor ugyanúgy padozni fognak. Ha meg nem, akkor egyértelmű, hogy Pepnek baja volt Bojannal. Legalábbis szerintem ez egyértelmű.
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.18. 18:11:16

Lehet hogy keverek valamit, de nem az a 3-4 eve leszalloagban levö Bojan volt az, aki tavaly a nagy Ibrat kiszoritotta a csapatbol? Vagy az a Krikics volt?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.18. 17:30:29

Alberto10 írta:A híreket nem kommentálnám, majd kedd-szerda felé, amikor lesznek konkrétumok is talán, de az, hogy itt még mindig megy a "bojanozás" szerintem kezd röhejessé válni.

Már megbocsássatok, de az utóbbi 3 évben kiderült, hogy Bojannak nem a kevés játékpercek miatt nem megy a játék, hanem azért, mert nincs meg a kellő tehetsége, képességei egy Barcelona-szinthez.
Rutinja nincs meg egyedül. Zavaró néha nézni a tehetetlenségét és emiatt bennünk marad egy hiányérzet, ami évről-évre magasabbra teszi a lécet egy ennyire fiatal srác előtt, és persze hogy nem fog megfelelni. Tehát a csalódottság is beszél sok emberből, nem robbant be, akkor most már húzzon el innen.

Alberto10 írta:Idén ezt már tapasztalhattuk, de tavaly is, hiszen amikor tavasszal bekövetkezett a szokásos sérüléshullám, láthattuk, hogy Pep inkább a szélsőhátvédeinket teszi be wingernek, mint Bojant és vajon miért?
Mert neki nem az a posztja, hiába játszott ott sokat, és hiába tud Villa ott bizonyítani aki szintén egy született középcsatár, ugye a rutin meg a játékpercek...

Igen, baromi unalmas ismételgetni, gondolom olvasni is. Nem felejtett el focizni, és ahogy Fecooo írta, más se tudna sokkal többet kihozni ennyi játékpercből, ráadásul fiatalon főleg fontos lenne neki.

Vitatkozás helyett bízzunk benne hogy egyszer Barca mezben vagdossa a gólokat, most, vagy római kitérővel.
Alberto10 írta:Tehát ódzkodjunk ha lehet az ilyen Rossi-Bojan összehasonlításoktól, mert ez látatlanban is sértő az olaszra nézve :wink:
Alberto10 írta:Bojan egy középcsapatban elmegy a tehetsége alapján, de a Barcába kevés. És hangsúlyozom nem a kevés játéklehetőséggel van a probléma.
Alberto10 írta:Jó lenne ezeket a dolgokat belátni lassan 2-3 év elteltével... :wink:
Attól mert folyamatosan elismételgeted a saját véleményed nem nő meg az igazságtartalma, egyedül magadnak magyarázod be folyamatosan. Attól persze lehet még igaz is, én személy szerint nem értek vele egyet, de ha te nem értesz itt valakivel egyet, akkor próbálj meg odafigyelni az érvekre, ne csak a sajátodat hangoztasd. Nem bántásból, csak egy jó tanács.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.18. 16:00:10

Alberto10 írta:A híreket nem kommentálnám, majd kedd-szerda felé, amikor lesznek konkrétumok is talán, de az, hogy itt még mindig megy a "bojanozás" szerintem kezd röhejessé válni.

Már megbocsássatok, de az utóbbi 3 évben kiderült, hogy Bojannak nem a kevés játékpercek miatt nem megy a játék, hanem azért, mert nincs meg a kellő tehetsége, képességei egy Barcelona-szinthez.

Tehát ódzkodjunk ha lehet az ilyen Rossi-Bojan összehasonlításoktól, mert ez látatlanban is sértő az olaszra nézve :wink:
Bojan egy középcsapatban elmegy a tehetsége alapján, de a Barcába kevés. És hangsúlyozom nem a kevés játéklehetőséggel van a probléma. Aki nézi a Barca meccseit látja, hogy Bojan kilóg a sorból mindenféle szempontból.

Ebben a szezonban is az volt a probléma, ami főleg tavasszal, a sérüléshullámoknál vált egyre szembetűnőbbé, hogy a Pep rendelkezésére álló keretben, csupán 12-13 játékos olyan, akit bárhol, bármelyik meccsen szerepeltetve nem romlik a csapatjáték minősége. A keret bővítése pedig nem azt jelenti, hogy mindenki marad és még érkezik 2-3 játékos, hanem azt, amit Cruyff is mondott, tehát: el kell érni, hogy a szezon kritikus pontján Guardiolának legyen 15-16 bármikor bevethető, minőségi játékosa.

Idén ezt már tapasztalhattuk, de tavaly is, hiszen amikor tavasszal bekövetkezett a szokásos sérüléshullám, láthattuk, hogy Pep inkább a szélsőhátvédeinket teszi be wingernek, mint Bojant vagy Jeffrent küldi pályára, és vajon miért?
Azért, mert Bojan és Jeffrén nem üti meg azt a nívót, szintet, hogy egy clásicón, vagy Bl-elődöntőben, tehát éles helyzetben beállva biztosítsa a csapat minőségi fennmaradását. Velük romlik a játék minősége, és ezt nem engedheti meg magának egy Barcelona.

És az, hogy szezon közben nincs nagyon rotáció ugyan ezekből a problémákból adódik, nincs meg az a megfelelő 15-16 játékos, akikkel ezt véghez lehetne vinni.

Jó lenne ezeket a dolgokat belátni lassan 2-3 év elteltével... :wink:
Minden szavaddal egyetértek. Bojan utoljára 3-4 éve volt a legjobb azóta csak lefele van..... Jeffren meg egy üveg. Bekéne már látni....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.18. 15:05:40

A híreket nem kommentálnám, majd kedd-szerda felé, amikor lesznek konkrétumok is talán, de az, hogy itt még mindig megy a "bojanozás" szerintem kezd röhejessé válni.

Már megbocsássatok, de az utóbbi 3 évben kiderült, hogy Bojannak nem a kevés játékpercek miatt nem megy a játék, hanem azért, mert nincs meg a kellő tehetsége, képességei egy Barcelona-szinthez.

Tehát ódzkodjunk ha lehet az ilyen Rossi-Bojan összehasonlításoktól, mert ez látatlanban is sértő az olaszra nézve :wink:
Bojan egy középcsapatban elmegy a tehetsége alapján, de a Barcába kevés. És hangsúlyozom nem a kevés játéklehetőséggel van a probléma. Aki nézi a Barca meccseit látja, hogy Bojan kilóg a sorból mindenféle szempontból.

Ebben a szezonban is az volt a probléma, ami főleg tavasszal, a sérüléshullámoknál vált egyre szembetűnőbbé, hogy a Pep rendelkezésére álló keretben, csupán 12-13 játékos olyan, akit bárhol, bármelyik meccsen szerepeltetve nem romlik a csapatjáték minősége. A keret bővítése pedig nem azt jelenti, hogy mindenki marad és még érkezik 2-3 játékos, hanem azt, amit Cruyff is mondott, tehát: el kell érni, hogy a szezon kritikus pontján Guardiolának legyen 15-16 bármikor bevethető, minőségi játékosa.

Idén ezt már tapasztalhattuk, de tavaly is, hiszen amikor tavasszal bekövetkezett a szokásos sérüléshullám, láthattuk, hogy Pep inkább a szélsőhátvédeinket teszi be wingernek, mint Bojant vagy Jeffrent küldi pályára, és vajon miért?
Azért, mert Bojan és Jeffrén nem üti meg azt a nívót, szintet, hogy egy clásicón, vagy Bl-elődöntőben, tehát éles helyzetben beállva biztosítsa a csapat minőségi fennmaradását. Velük romlik a játék minősége, és ezt nem engedheti meg magának egy Barcelona.

És az, hogy szezon közben nincs nagyon rotáció ugyan ezekből a problémákból adódik, nincs meg az a megfelelő 15-16 játékos, akikkel ezt véghez lehetne vinni.

Jó lenne ezeket a dolgokat belátni lassan 2-3 év elteltével... :wink:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.18. 14:57:04

bőven elég lehetőséget?

akkor hogy lehet, h a perc/gól átlaga alig rosszabb Villánál és Pedronál?

ha vki 50 meccsen játszik 2 percet, a másik 2 meccs alatt 100 percet, az látszólag azt jelenti, h az előbbi több meccsen kapott lehetőséget...

egyébként nem mondtam hazugságot:

érdekelt, h alapcsapattal nem kapott lehetőséget, csak eldőlt meccseken 5-10 perceket, vagy félig-ifi csapatban volt kezdő? NEM érdekelt!

akkor meg miről is beszélünk?

mondtam már: amíg nem tanulsz meg logikusan gondolkodni, addig a véleményed komolytalan marad, és nem csak az én szememben... többen is írták már...

(különben is azt írtad, h megutáltad a fórumot, akkor meg felesleges írogatnod... vagy mazochista vagy?)


én kölyök? :D (vicces vagy :D ) ( te még nem voltál szobatiszta, amikor én már olvasni tudtam...)

ne legyen teljesen off:

jöhet ide Rossi, jöhet ide bárki, aki nem Messi, Bojan játékperceivel SEMMIRE SEM MENNE!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.18. 14:56:53

noname írta: Nah ide figyelj!
Én akkor kritizálok vkit ha rosszul játszik. Bojan bőven elég lehetőséget kapott h bizonyítson.
Te csak ne beszélj az én helyemben! Attól mert Bojan ügyben nem értünk egyet, nem kritizállak, tehát te se jártasd a szád!

Bocs ezért a hszért, de enyhe kifejezés h elegem van ebből a kölyökből!
Szerintem csak arra gondoltak, hogy nem lenne annyival nagyobb erősítés Rossi Bojan helyett, hogy 30 millát ki kelljen adni érte. Ezzel én is tökéletesen egyetértek, bármennyire is kedvelem az olaszt.

Ha pedig szerinted Bojan bőven elég lehetőséget kapott, akkor megnézném egy Rossi ennyivel mit csinálni.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 14:44:15

Fecooo írta:
samy85 írta:Noname, ezt tudom, és gondolkodtam ebben is már... de Rossi nem erősítés... 30 millióért...sokszor leírtam már hogy Bojan ha kapna annyi lehetőséget mint az olasz, akkor azt a szintet hozná, vagy ha megfordítjuk, és Rossi nem kap lehetőséget nem biztos h jobban menne neki mint a szerb-spanyolnak... és tavaly igenis Bojan megmutatta hogy képes megfelelni, amikor a Zlatan helyett kapott esélyt... idén nem kapott semmit, és ezért volt gyenge...vagyis kapott de akkorra már görcsössé vált... azt mondom én is hogy kell igazolni, és nem a Bojant erőltetem, (csak Rossi alternatívájánál...) azt hiszem más lehetőség is van támadó posztra...
a helyedben nem próbálkoznék ezzel az érvvel, ugyanis noname lenne az első, aki kritizálná Rossit, h milyen béna, ha fényévente kapna lehetőséget... ő csak néz, nem érdeklik a körülmények...

a hírekhez:

persze értem én, h több vasat kell a tűzben tartani, de mi értelme két jó játékost is bezsongatni, h "hűűű de jó, megyek a Barcához", aztán úgyis csak egyiket hozzuk el, a másik meg csalódott lesz... profik-profik, de mégis saar érzés lehet majd annak, aki végül nem jön...
Nah ide figyelj!
Én akkor kritizálok vkit ha rosszul játszik. Bojan bőven elég lehetőséget kapott h bizonyítson.
Te csak ne beszélj az én helyemben! Attól mert Bojan ügyben nem értünk egyet, nem kritizállak, tehát te se jártasd a szád!

Bocs ezért a hszért, de enyhe kifejezés h elegem van ebből a kölyökből!
A Fifa egy szégyen
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.18. 14:27:57

Fecooo értem! :D
Chino, az Udinese kijelentette hogy neki nem kell Player, kizárólag friss ropogós érdekli.... és most nem cseresznyére gondoltam... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.18. 14:20:56

Lehet hogy sok az a 30-35 milla (sőt nagyon is sok), de ilyenek manapság a piaci árak. Próbálták már ezt szabályozni, de nem igazán lehet. Ha ezt a két embert szemelte ki a klub, akkor rájuk kell mászni. Ha Rossiért 30-at kérnek az még irreálisabb, de nem hiszem hogy az nyomná a legtöbbet a latba, hogy hol bizonyított és mit. Ha már az elcseszett igazolásokat említették itt. Hleb már bizonyított amikor megvettük, és tudjuk mi lett vele. Ibra dettó. A játékosmegfigyelők gondolom nem 1-2 meccsen vagy youtube videon látták játszani Alexist, és Pep sem. Benne van a pakliban, hogy bukunk vele, de nagyobb a lehetőség arra, hogy jót húzunk. Kell a 4 minőségi csatár, és más igazolás nem is létszükséglet, szóval van pénz igazolásra. Persze nem azt mondom, hogy perkáljunk 40 millát és kész. Nagyon jól teszik a vezetők, hogy kötik az ebet a karóhoz a 25-tel, de úgyis feljebb fognak menni és az Udinese is szvsz engedni fog valamennyit, kérdés, hogy mennyit.
Azt nem igazán értem, hogy játékost miért nem próbálunk belevonni az üzletbe. Jeffren még egészségesen is nagyon keveset játszott, látható volt hogy Pep nem számol vele. Pluszba ott vannak a kölcsönadottak. Remélem megpróbálják majd ezt az opciót is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.18. 14:19:56

samy85 írta:Noname, ezt tudom, és gondolkodtam ebben is már... de Rossi nem erősítés... 30 millióért...sokszor leírtam már hogy Bojan ha kapna annyi lehetőséget mint az olasz, akkor azt a szintet hozná, vagy ha megfordítjuk, és Rossi nem kap lehetőséget nem biztos h jobban menne neki mint a szerb-spanyolnak... és tavaly igenis Bojan megmutatta hogy képes megfelelni, amikor a Zlatan helyett kapott esélyt... idén nem kapott semmit, és ezért volt gyenge...vagyis kapott de akkorra már görcsössé vált... azt mondom én is hogy kell igazolni, és nem a Bojant erőltetem, (csak Rossi alternatívájánál...) azt hiszem más lehetőség is van támadó posztra...
a helyedben nem próbálkoznék ezzel az érvvel, ugyanis noname lenne az első, aki kritizálná Rossit, h milyen béna, ha fényévente kapna lehetőséget... ő csak néz, nem érdeklik a körülmények...

a hírekhez:

persze értem én, h több vasat kell a tűzben tartani, de mi értelme két jó játékost is bezsongatni, h "hűűű de jó, megyek a Barcához", aztán úgyis csak egyiket hozzuk el, a másik meg csalódott lesz... profik-profik, de mégis saar érzés lehet majd annak, aki végül nem jön...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.18. 14:29:36-kor.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.18. 14:09:53

Noname, ezt tudom, és gondolkodtam ebben is már... de Rossi nem erősítés... 30 millióért...sokszor leírtam már hogy Bojan ha kapna annyi lehetőséget mint az olasz, akkor azt a szintet hozná, vagy ha megfordítjuk, és Rossi nem kap lehetőséget nem biztos h jobban menne neki mint a szerb-spanyolnak... és tavaly igenis Bojan megmutatta hogy képes megfelelni, amikor a Zlatan helyett kapott esélyt... idén nem kapott semmit, és ezért volt gyenge...vagyis kapott de akkorra már görcsössé vált... azt mondom én is hogy kell igazolni, és nem a Bojant erőltetem, (csak Rossi alternatívájánál...) azt hiszem más lehetőség is van támadó posztra...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 13:01:28

samy85 írta:30 miskát kérnek Rossiért, de a Barca, 29,5 et ajánlott, de csak 21 misit adnak most, és a többit a köv szezontól függően..... ezt a hírt olvastam a napokban valamelyik site-on... a Yellow Submarine-nek persze egyben kéne 30 milcsi...


Noname... ha adunk el játékost, a keret nem fog bővülni semmit... pedig ez a fő állítólag... a fáradságot megelőzendő...
A keret bővülése nem feltétlen azt jelenti h több a játékos. Sokkal inkább azt, hogy több jó játékos legyen. Bojan, Jeffren nem sok vizet zavartak. Olyanokat akarnak melléjük hozni, akik minőségben jelenteknek javulást. Pl idén úgy jártunk h nem volt Villa helyett cserejátékos, így Villa kifúlt. Ha jönne Rossi, akkor már lenne. Jeffren pl nagyjából annyi vizet zavart a Camp Nou környékén, mint én, így ha hoznánk vkit helyette, az igenis bővülés. Esetünkben a keret bővülése azt jelenti h ne 12-13 bármikor bevethető játékosunk legyen, hanem 15-16.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése