Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.21. 19:02:16

"A vasárnapi Real Madrid-Valencia mérkőzésen, a Valencia gólja előtt a portugál védő, Pepe és a madridiak kapusa, Iker Casillas összefejelt a levegőben. Az eset után mindketten percekig a földön feküdtek, a kapus folytatni tudta a játékot, Pepét azonban lecserélték.

A szünetben az orvos kérdezte Pepét, hogy hívják, mire a portugál azt felelte: „Pablónak hívnak, mit keresek itt?"


Ha ez igaz, akkor kész. :lol: Azért reméljük, nem felejti el, ki is valójában. Mihez kezdenénk, ha Pepéből egyszerre csak egy ártatlan kis bárány lenne a pályán, aki még félre is áll, csak hogy ne kelljen szegény támadónak fájdalmat okozni. :lol:
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 18:55:15

kurdt írta: Azért lehetnek borúlátóak a madridisták, mert a Barcelona jobb csapat. Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni), szokatlanul sok volt a sérülés és kikaptunk itthon a Madridtól (az a meccs egy külön sztori). És emellett a Madrid agyonverte az összes útjába kerülő kiscsapatot, és kifogott egy nevetséges sorsolást a BL egyenes kieséses szakaszában.
Ha jobbak vagytok miért nem tudtatok nyerni? 9 pont nem a véletlen műve. Jobbak voltunk. Ez egyértelmű. Nem értem miért kell álom világban élni.

Nevetséges BL sorsolás... és? Ugyan ott estünk ki mint ti, tehát annyira lényegtelen volt, hogy APOEL-t kapunk vagy Napolit.
És azért mert mi agyonvertük a kis csapatokat azért ti miért voltatok jobbak? Valaki mondta, hogy ne nyerjetek?
Külön meccs volt a tavaszi Nou Campos győzelmünk? Az utóbbi években az egyik legjobb meccs volt, eredménytől függetlenül. Nem a bírón múlott a meccs. Nem volt színészkedés és darálás.

Szezon első meccse volt a hétvégén. Ebből még ne vonjunk le semmilyen következtetéseket. Sok van még hátra.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.21. 18:54:24

visca el barca írta:
kurdt írta:Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni
:lol: hát ez :lol:

kurdt, ez a madridra is igaz...
Elméletben igen, gyakorlatban viszont csak a Barça utazott mindig aznap az idegenbeli meccsekre...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.21. 18:49:24

kurdt írta:Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni
:lol: hát ez :lol:

kurdt, ez a madridra is igaz...

amugy tavaly a bajnoksagban minidg kijott nekik a lépés, di marian kivul nem volt serultjük.

idén egyertelmu h mi fogjuk nyerni a bajnokságot, mégpedig azért mert sokkal mélyebb a keretünk, folyamatosan tudunk varialni, meg rotalni. ha baj van a meccsen lehet okosan cserélgetni...

a madridnál van 11 kezdő ember és ennyi... ha naluk meccs közben baj van, ki fog bejönni? granero meg diarra?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.21. 18:38:03

Tocy írta:Amúgy miért borúlátóak most a madridisták? Nem láttam a hétvégi meccsüket, csak az utolsó 25 percet kb, ott sokkal jobbak voltak, némi szerencse hiányzott csak a győzelemhez a Valencia ellen. Akkor meg?
Azért lehetnek borúlátóak a madridisták, mert a Barcelona jobb csapat. Tavaly is jobb volt, de idegenben sokat botlottunk (ezt részben annak tudom be, hogy a szövetség megtiltotta, hogy a mérkőzés napján utazzon a csapat és ezt meg kellett szokni), szokatlanul sok volt a sérülés és kikaptunk itthon a Madridtól (az a meccs egy külön sztori). És emellett a Madrid agyonverte az összes útjába kerülő kiscsapatot, és kifogott egy nevetséges sorsolást a BL egyenes kieséses szakaszában.
És a fél csapat így is elkészült az erejével áprilisra: Xabi Alonso és Özil 60 perc után a seggükön vették a levegőt minden meccsen és Mourinho nem sűrűn rotált.
És nagyon úgy néz ki, hogy a Realnál annyi lényeges változás történik a nyáron, hogy Mourinho már nem 'Special One', hanem 'El Unico'. Simán elképzelhető, hogy Modrič marad Londonban és a Real nem igazol senkit. Tehát náluk adott lesz ugyanaz a csapat, csak egy szűkebb kerettel, bár ez igazából nem is számít mert a kezdő csak akkor változik, ha valaki sérült vagy eltiltott. Casillas, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao, Alonso, Khedira, Özil, C. Ronaldo alig hagytak ki meccset tavaly, szinte végig ott voltak az EB-n, Marcelo ugyanez csak olimpiával és idén sem számíthatnak sok pihenőre...

Ehhez képest Messi például pályafutása egyik leghosszabb vakációján van túl, Villa felépült és a Barça két, szerintem remek igazolással betömte a lukakat. Évek óta nem volt 25 fős keretünk, tehát ha Vilanova csak egy kicsit jobban rotál, mint Guardiola, akkor a szezon nagy részében képesek leszünk minden meccsen relatíve friss, kipihent kezdővel kiállni és ha egy kicsit több szerencsénk van a sérülésekkel, akkor ez elég lehet a bajnoki címre. A kupa nem fontos, az csak egy kedves kis bónusz, ha ott is messzire jut a csapat, a BL pedig mindig kiszámíthatatlan.

Egy szó mint száz, én optimistán várom a előttünk álló szezont... :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.21. 18:37:20

Sanama írta:Amúgy Modriccal mennyivel lett volna beljebb a Madrid? szerintem egyáltalán nem akkora szám az a srác, mint amekkorának itt hirtelen be lett állítva, mert érdeklődött iránta a Real.
Egy jó játékos, de szerintem még ő is kevés a Realba.Persze tény, hogy sokkal jobb embereket nem nagyon lehet most megszerezni
tökéletes kiegészítő a 4-3-3hoz,alonso egyetlen alternatívája,khedirára nem lenne szükség a csapatok 80%-a ellen,özil helyén is játszhat bőven. szerintem ez elég indok :)
nem megváltó,de jelentősen mélyítené a keret adta lehetőségeket az érkezése
maiconért is megadnám az inter által kért 5(!) millát
és már csak khedirát kéne jegelni valami új igazolás előnyére és aránylag elégedett lennék. persze ettől marcelo nem védekezne jobban,özil formaingadozása nem oldódna meg,stb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2012.08.21. 18:38:34-kor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.21. 18:33:09

én csak a két edző felmentéséről tudok, a játékosokról nem olvastam sehol...pedig gugliban is kerestem.
a madridistán is volt róla szó 2 hete kb, akik írtak a témában, ők sem tudtak ilyenről.

gondolom épp ezért is játszott tegnap villa.

amúgy meg jobban járnánk, ha tényleg így lenne, mert marcelo és özil hiányával többet gyengülnek, mint mi azzal a villáéval, akivel mostanában amúgy sem számoltunk, és még messze van az igazi énjétől.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.21. 18:18:34

Amúgy Modriccal mennyivel lett volna beljebb a Madrid? szerintem egyáltalán nem akkora szám az a srác, mint amekkorának itt hirtelen be lett állítva, mert érdeklődött iránta a Real.
Egy jó játékos, de szerintem még ő is kevés a Realba.Persze tény, hogy sokkal jobb embereket nem nagyon lehet most megszerezni
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.21. 18:01:26

Amúgy miért borúlátóak most a madridisták? Nem láttam a hétvégi meccsüket, csak az utolsó 25 percet kb, ott sokkal jobbak voltak, némi szerencse hiányzott csak a győzelemhez a Valencia ellen. Akkor meg?
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.08.21. 17:26:25

visca el barca írta:lehet most írt alá a matracosokhoz :lol:
:lol: :lol: Tudnék pár napot kacarászni rajta, ha tényleg így lenne! :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.08.21. 16:43:34

REMY írta: közben kiderült, hogy kamu kép x""D

http://www.defensacentral.com/real_madr ... aje-marca/
Úgy néz ki, a Sociedad ellen nem volt leshelyzetünk, amire ráállíthatták volna a photoshop-részleget, úgyhogy kellett nekik valami munkát adni :D
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.08.21. 16:42:33

REMY írta:közben kiderült, hogy kamu kép x""D

http://www.defensacentral.com/real_madr ... aje-marca/
Úgy érzem, a Marca is megérdemli majd a tiltólistát. Nem ez az első, amikor képeket manipulálnak.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.21. 16:37:11

annyira várjátok mint egy világmegváltó... lemerem fogadni ha megvezitek, egyből jönnek majd a +10 pontot verünk a barcára hsz-ek... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 16:24:43

visca el barca írta:lehet most írt alá a matracosokhoz :lol:
Vagy megy a Getaféba :D


közben kiderült, hogy kamu kép x""D

http://www.defensacentral.com/real_madr ... aje-marca/

kezdek kiakadni ... :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.21. 16:19:22

lehet most írt alá a matracosokhoz :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 16:04:52

"A Marca fotósa ma lencsevégre kapta Modricot, amint Madrid egyik utcáján (Rodriguez Marin utcában, ahol a horvát nagykövetség található) sétált barátnője társaságában. A horvát játékos nem adott nyilatkozatot, sietve távozott a helyszínről."

kép

:wink:
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.08.21. 16:00:59

S.Agüero írta:
MessiBarca10 írta:Ehhez mit szólnak a madridisták?

http://totalsport.hu/hir/modric-nem-les ... l-jatekosa
Annyit, hogy totálsport.
És nem feltétlen kacsa minden...most azt hozták le, hogy madridban van.
Kép
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2012.08.21. 15:33:47

visca el barca írta:
ZotyaFace írta:Nekünk meg a nagy bevásárlások után értelemszerűen,sehova nem kell sietnünk,bár a keretre,főleg a középpályára ráférne egy kis vérfrissités,főleg Xabi Alonso pihentetésére kéne valaki.(igen tudom,hogy Modric ezért jön,ha jön egyáltalán)
nem, nektek durva sok játékos kellene, mert nincs alternatívája ramosnak, pepének, alonsonak, özilnek, krisztinának, meg di marianak sem... tegnap már irtam, hogy csoda hogy tavaly ugyanaz a kezdő 11-et végigtot 60 meccset...
Nem hiszem,hogy olyan sok játékos kellene! Ezernyi lehetőségünk lehetne kiaknázni ezeket,példáúl Ramost visszalehetne tenni jobb szélre Arbeola helyett,és középre betenni Varane-t. Nem vagyok elájulva tőle,de valahol el kell kezdeni,be kell dobni a mélyvízbe,mert minek vettük meg,ha nem játszik csak egy idényben 5-6 meccset. Igazából minőségi cserénk sincsen,aki betudna szállni a meccsbe,hogyha nagyon nagy gáz van! És ahogy írták,fejben nagyon nem tudunk felnőni hozzátok,de úgy vélem,nem csak hozzátok,hanem akármelyik európai elitcsapat ellen megizzadunk.
Nekünk nincs húzóemberünk,(Ronaldot most ne vegyük ide,50-60 gól ide vagy oda)aki igazi vezér tud lenni a pályán,ez Zidane óta így van.
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.21. 15:22:21

MessiBarca10 írta:Ehhez mit szólnak a madridisták?

http://totalsport.hu/hir/modric-nem-les ... l-jatekosa
Annyit, hogy totálsport.
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.08.21. 15:11:23

Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.21. 15:08:49

visca el barca írta:
ZotyaFace írta:Nekünk meg a nagy bevásárlások után értelemszerűen,sehova nem kell sietnünk,bár a keretre,főleg a középpályára ráférne egy kis vérfrissités,főleg Xabi Alonso pihentetésére kéne valaki.(igen tudom,hogy Modric ezért jön,ha jön egyáltalán)
nem, nektek durva sok játékos kellene, mert nincs alternatívája ramosnak, pepének, alonsonak, özilnek, krisztinának, meg di marianak sem... tegnap már irtam, hogy csoda hogy tavaly ugyanaz a kezdő 11-et végigtot 60 meccset...
Nálunk a legnagyobb gond a fejekben van. A keret erős. Kéne egy Modric és maximum egy Jobb hátvéd. Mert a pad is nagyon jó, de mikor ki hogy teljesít. Milyen lelki bánata van stb stb... többen inkább hullámzóak, de amikor teljesítenek akkor nagyon jók, de ezt többször kéne megcsinálniuk.
például Lass. Képességei alapján nagyon jó középpályás, de amikor elkattan valami nála akkor már hátrány a pályán. DM is sokszor volt ilyen. Özil is.

Ti fejben nagyon erősek vagytok és ez nagy előnyt jelent sok esetben. :wink:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.21. 14:58:07

ZotyaFace írta:Nekünk meg a nagy bevásárlások után értelemszerűen,sehova nem kell sietnünk,bár a keretre,főleg a középpályára ráférne egy kis vérfrissités,főleg Xabi Alonso pihentetésére kéne valaki.(igen tudom,hogy Modric ezért jön,ha jön egyáltalán)
nem, nektek durva sok játékos kellene, mert nincs alternatívája ramosnak, pepének, alonsonak, özilnek, krisztinának, meg di marianak sem... tegnap már irtam, hogy csoda hogy tavaly ugyanaz a kezdő 11-et végigtot 60 meccset...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.08.21. 14:50:28

Tényleg, hülyeségeket nem érdemes írni. ::

lásd: a válaszod nem tudom mire volt cáfolat.


Ezek mik? :lol: Semmi tökéletesség, de mégis 9 pont volt a difi. Miről is beszélünk? (Remélem ilyen töketlenek leszünk ebben az évben is..) Végül is CR egymás után 2x is 40 gól fülé ment a bajnokságban.
Ez még Messinek sem sikerült!!
Úgyhogy ilyen hülyeségeket ne írjunk már össze. Elhiszem, hogy a barcának szurkolsz, de lássunk már tisztán. :wink:[/quote]
REMY írta:
barcami írta: Tulajdonképpen a bajnokságot és a bl-t is mi érdemeltük volna.
A Real is megérdemelte, mert volt néhány hiba, de semmi sem tökéletes.
Messi és Ronaldo gólszáma kivételes volt, de ők meg tudják ismételni, főleg Messi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.21. 14:31:27

Gondolok itt: a meccs 1. percében rossz kirúgás 1-0..
és előtte is volt még,amikor Benzema gyötörte be a labdát ötösön belül kipattanók után.
Ugyanaz a gól.
szerintem 9 pontos különbség tavaly nem volt a két csapat között, sőt...
Ezt most hogy érted? Mit tudásban nem volt annyi különbség?
Csak mert volt mikor 13-al mentek, onnan jöttünk fel 4-re. Aztán kikaptunk tőlük...
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2012.08.21. 13:37:00

Sziasztok! régóta olvasom már a fórumot,most vettem erőt magamon,hogy be is regisztráljak,és hozzászóljak valamihez.

Nem értek itt egyet,jó pár Madridista kollégával,meg posztokra bontják szét a két csapatot,holott mindannyian tudjuk,hogy a Barca kerete mélyebb és bizony a középpálya ahol igazán játszák a focit,az igazából a világ legjobb középpályája.Idén a Barca nagyon jól igazolt,Nekünk meg a nagy bevásárlások után értelemszerűen,sehova nem kell sietnünk,bár a keretre,főleg a középpályára ráférne egy kis vérfrissités,főleg Xabi Alonso pihentetésére kéne valaki.(igen tudom,hogy Modric ezért jön,ha jön egyáltalán)

Köszönöm!
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Válasz küldése