Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.19. 20:21:44

lui1698 írta:Amúgy én egyedül a "vicces" nevű júzertől láttam 1 darab hsz-t, ami iszonyat nagy tahóság volt Tito témában, és őt is egyből leoltották legalább 2-en.
Igen, teljesen normálisan reagálták le a dolgot odaát.

Érdemben nem tudok hozzászólni a témához, mivel kb szökőévente egyszer látogatok a túloldalra, de lehet, hogy mostantól kezdve gyakrabban teszem ezt, hogy megállapítsam, egyezik-e a "színvonal".
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.19. 20:13:44

socio66 írta:hát nem akarok nagyon belemenni, de aki kettőnél többször olvasgatta már az ő fórumukat, annak szerintem egyértelmű, hogy ott egy értelmesebb, magasabb átlagéletkorú közösség van jelen, mint itt.
ez régen talán nem így volt, de az utóbbi években mindenképp.
Csak a h*lyék sokkal hangosabbak... Így minden huszadik hozzászólásra jut egy normális.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.19. 20:00:36

Ferni hsz-eivel ebben a topicban még nem nagyon tudtam egyet érteni, de most ezzel nagyon is.
Másik oldalon is mióta a filmklub miatt regeltem és jobban megismertem pár arcot, teljesen normálisak, csak hát ugye ehhez én igyekszek elkerülni az olyan vitákat amikbe felesleges belekezdeni (Messi vs. kriszti).
Így van amikor 1-2 gondolatot hozzáfűzök, de azért próbálok normális hangnemben írni (azt, hogy sikerül-e nem tudom).

Külső szemmel nézve azért itt is lehetnek hajmeresztő dolgok, mint ahogy odaát is.

Amúgy én egyedül a "vicces" nevű júzertől láttam 1 darab hsz-t, ami iszonyat nagy tahóság volt Tito témában, és őt is egyből leoltották legalább 2-en.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.19. 19:59:29

REMY írta:Az őszhöz.

- CR ellenetek oda- vissza betalált
- BL góllövőlistáját vezeti
- A bajnokságban sem lőtt kevés gólt, persze az más kérdés, hogy Messi a kicsiket most szépen kitudta tömni. De világszinten a a bajnokságban sem lőtt kevés gólt.

de lényegtelen vitázni erről, úgyis tudjuk, hogy ki kapja....
A lényeget kihagytad kedves Remy :

-A két spíllert felesleges összehasonlítani,mert az argentín koma a mutatók mellett,a játék összes elemében a portugál fölé nőtt IDÉN IS.
Egy szólhatna mellette,az a bajnokság,csakhogy egy évben kb. 3-400 ligában avatnak bajnokot,ADJUNK MINDNEK ARANYLABDÁT.
Hidd el én is sajnálom,mert örülnék már egy Ini aranylabdának,kijárna neki,de idén is Messi teljesített a világon a legjobban. CR-től meg más szint Leo . ez van.Sprite.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.12.19. 19:52:47

ferninho írta:
nem kell itt a fellengzős duma...
A számból vetted ki a szót.
egyik se jobb a másiknál...
vagy azt hiszed, hogy akik a Barcának szurkolnak, azok mások bármiben is?

a madridistát, vagy akár az eurobarcát nem a Barca vs. Real témák alapján kell megítélni elsősorban, mert mind a két oldal elég erősen elfogult, ez egy természetes dolog.
én se elsősorban emiatt járok ide, hanem a fórum többi része miatt.
Nyilván ez így van, de már megbocsáss, de én egy-két idetévedt bunkón kívül egyik "nagyobb", magára valamit adó fórumozót sem láttam még olyan stílusban megnyilvánulni a Realról, mint azt rengeteg törzstag(!) megengedi magának a másik oldalon. Természetesen tisztelet a kivételnek, de abból nincs sok... De persze lehet, hogy elfogult vagyok, elvégre én csak az lehetek, ha veletek szemben fogalmazok meg véleményt...

Kérlek ne válaszolj, nem szeretnék újabb vitát generálni. Meggyőzni nem fogjuk egymást, és nem is célom. További jó fórumozást.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.19. 19:40:15

daffy írta:nekem attól jobb valaki,hogy élvezetesebb nézni. nekem csak az számít,nem a kupa vagy a 8000 passz. szórakoztassanak,azért ülök le a tv(monitor) elé
Szerencsére a SPORT TV adja most a Fradi régi BL meccsit, meg a korábbi döntőket. Nyugodtan le lehet vonni azt a következtetést, hogy a foci merőben átalakult, a védekezések sokkal stabilabbá váltak, jóval nehezebb a szép mozdulatokat megcsinálni. Azért ezt ahhoz is mérjük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.19. 19:06:37

rivaldo90 írta: Szeretem olvasni az írásaidat, mert korrekt vagy. Azt elfogadom bár nem értek vele egyet, hogy az igazi, a brazil Ronaldo jobb mint Messi, ugyanis van amibe talán jobb: látványosabban cselezett és bár Messi jól használja ki a helyzeteit, de Ronaldo "3 helyzetből 4 gólt rúgott". De CR7 semmiben sem jobb, mint Messi.
ez a lényeg,egy teljesen más stílusban játszott,mint messi. gomeznek meg a seggéről is bepattan a labda,jobb mint ronaldo?
nekem attól jobb valaki,hogy élvezetesebb nézni. nekem csak az számít,nem a kupa vagy a 8000 passz. szórakoztassanak,azért ülök le a tv(monitor) elé
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2012.12.19. 18:57:00

daffy írta:
rivaldo90 írta:..
én nemhogy a pelé-messi,de még a zidane-ronaldo összehasonlításokat se szeretem. nem egy poszt,nem egy kor,nem egy csapat,nem egy stílus.
sokan mondják,hogy messi a valaha volt legjobb,mert puskásék idejében a foci olyan volt,amilyen. és? ha puskás ma lenne 20 éves,akkor nem alkalmazkodna a focihoz? nem a fenét nem. ha messi az 50es években játszott volna,akkor nem úgy focizott volna,mint öcsi bácsiék? dehogynem. hülyeség az egész. az,hogy ki a valaha volt legjobb,azon múlik,hogy ki kit akar annak látni. nekem ronaldo. igazam van? nem,mert nincs ilyen díj. szerintem képességek terén ronaldinho. igazam van? van aki egyetért vele,van aki nem.
messit és ronaldot se könnyű tulajdonságokként összehasonlítani,mert sokat számít a csapat és annak stílusa is. ha az összképet nézzük és az a kérdés,hogy kit választanék elsőnek a csapatomba,akkor messi lenne az. de ez az én választásom,nem azért,mert ő a hivatalos első. megdöntötte müller rekordját(?). csodálatos,napjaink legnagyobb gólvágója,meghozza neki az aranylabdát. ettől még akkor is ronaldo a kedvenc(persze nem cé)
Szeretem olvasni az írásaidat, mert korrekt vagy. Azt elfogadom bár nem értek vele egyet, hogy az igazi, a brazil Ronaldo jobb mint Messi, ugyanis van amibe talán jobb: látványosabban cselezett és bár Messi jól használja ki a helyzeteit, de Ronaldo "3 helyzetből 4 gólt rúgott". De CR7 semmiben sem jobb, mint Messi.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.19. 18:49:34

rivaldo90 írta:..
én nemhogy a pelé-messi,de még a zidane-ronaldo összehasonlításokat se szeretem. nem egy poszt,nem egy kor,nem egy csapat,nem egy stílus.
sokan mondják,hogy messi a valaha volt legjobb,mert puskásék idejében a foci olyan volt,amilyen. és? ha puskás ma lenne 20 éves,akkor nem alkalmazkodna a focihoz? nem a fenét nem. ha messi az 50es években játszott volna,akkor nem úgy focizott volna,mint öcsi bácsiék? dehogynem. hülyeség az egész. az,hogy ki a valaha volt legjobb,azon múlik,hogy ki kit akar annak látni. nekem ronaldo. igazam van? nem,mert nincs ilyen díj. szerintem képességek terén ronaldinho. igazam van? van aki egyetért vele,van aki nem.
messit és ronaldot se könnyű tulajdonságokként összehasonlítani,mert sokat számít a csapat és annak stílusa is. ha az összképet nézzük és az a kérdés,hogy kit választanék elsőnek a csapatomba,akkor messi lenne az. de ez az én választásom,nem azért,mert ő a hivatalos első. megdöntötte müller rekordját(?). csodálatos,napjaink legnagyobb gólvágója,meghozza neki az aranylabdát. ettől még akkor is ronaldo a kedvenc(persze nem cé)
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2012.12.19. 18:32:57

Mivel nincs Messi-Ronaldo topic, ezért írtam ezt ide.
Az egyik classico előtt, amit közvetített a sport a tv, megkérdezték Mezei Györgyöt, hogy mi a véleménye Messiről és Ronaldóról. Valami olyasmit mondott, hogy Messi annyival jobb játékos, hogy nem érdekes őket összehasonlítani. Azért egy kicsit erős, de van benne valami. Ha Messinek rossz napja nem cselez ki 3-4 embert csak kettőt és nem lő 2-3 gólt, de ad 2 gólpasszot. Ronaldo ha rossz, kilövi a stadionból a labdákat, nem jönnek be a cselek és hisztizik.
Itt nem csak arról van szó, hogy Messi mennyivel több gólt lőtt, hanem a rúgott gólok minősége és a hatékonyság is. Sok madridista mondja, hogy Ronaldo mekkora gólokat lő 35-40 m-ről Messi meg nem, csak azt felejtik el, hogy Ronaldo 10 ilyen lövéséből 8 kimegy a stadionból, 1 kapura és 1 gól. Messi mindig a legjobb megoldást keresi és ha van rá lehetősége közebb viszi, amúgy meg szerinten több gólt is rúgott a 16-oson kívül, mint CR7 ebben az évben és jóval nagyobb hatékonysággal.
Amúgy rendkívül jó játékos és azért nehéz neki, mert nem kap annyi megbecsülést, tiszteletet a társaitól, a vezetőségtől és a szurkolóktól, és állandóan Messivel hasonlítgatják össze, amiből általában "vesztesen" kerül ki, ami nem is csoda hiszen Messi tényleg jobb játékos. Olyan, mint ha egy BMW és Ferrari versenyezne (gondolom tudjátok ki-kicsoda). A BMW egy szuper autó, de nem olyan jó, mint a Ferrari. Messinek annyival könnyebb dolga van, hogy jobbak a csapattársak, bár Ronaldo egóját ismerve nem biztos, hogy megtűrne maga mellett 3-4 másik világsztárt.
Véleményem szerint Ronaldo csak a tökéletes testfelépítése és az ebből fakadó dolgokban (erősebb, hosszú távon gyorsabb és jobban fejel, mivel magasabb) jobb, mint Messi.
Ha egy madridista olvassa ezt a hozzászólást, biztos az jön le neki, hogy mennyire elfogult vagyok, pedig szerintem nem így van, csak a kész tényekre és statisztikákra támaszkodok, valamint arra amit látok.
A tesóm amúgy madridista és nagy Ronaldo fan. Sokszor mondja, hogy Zidane ezerszer jobb játékos volt, mint Iniesta vagy Xavi, hogy piszkáljon, amúgy szerintem nem így van. Az viszont elfogultság lenne a részemről, ha azt mondanám, hogy Iniesta sokkal jobb volt, mint Zidane, de a Messi Ronaldo összevetésnél nem ez a helyzet. Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam, azért remélem páran elolvassátok.
Az aranylabdáról csak annyit, hogy Messi soha nem érdemelte meg ennyire, mint most, amúgy néhány éve viszont Xavi v. Iniesta érdemelte volna meg jobban. Ha nem Messi nyeri, akkor annak csak az lehet az oka, hogy nehogy egymás után 4-et kapjon, mert az felháborodást keltene és már amúgy sem ismerik el annyira az aranylabdát, mint mielőtt összevonták a 2 díjat.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.12.19. 17:49:59

REMY írta:de utána ott van, hogy világ szinten jelenleg simán jól áll a góllövéssel még így is......

mindegy, hagyjuk :D
Amit egy szóval nem vitattam eleve sem, mindössze önmagához és pláne Messihez képest kevéske, de ezt le is írtam ;)

Tényleg hagyjuk, mert ebből már nem jövünk ki jól. Nem nagyon értem azt a postodat, de ez sztem már így is marad :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.12.19. 17:46:45

de utána ott van, hogy világ szinten jelenleg simán jól áll a góllövéssel még így is......

mindegy, hagyjuk :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.12.19. 17:45:05

REMY írta:Mondjuk szöveget is kéne értelmezni, mert nem azt írtam, hogy azért lőtt több gólt messi mert megszórta a gyenge csapatokat...., hanem mert most ő megtudta szórni őket, tehát ez nem az ő érdeméből von le, hanem CR-éből.... mert ő nem volt képes most rá.

:roll:
- A bajnokságban sem lőtt kevés gólt, persze az más kérdés, hogy Messi a kicsiket most szépen kitudta tömni.

Bocs, de nekem ebből a mondatból, ami ráadásul CR védelmében született, nehéz lett volna azt kiértelmezni, amit írsz ;)

Mert elég hangsúlyosnak tűnt, h Messi a kicsiket szépen ki tudta tömni.
Amit mondjuk már évek óta megtesz, uh nem is értettem a most szó jelenlétét.
Amit még az értelmezésed után sem am, mert CR bizonyítványát akarnád szépíteni, meg az általam leírtakat kétségbe vonni abban a post-ban, mert ugye túl nagy a szemüvegem.
Erre benyested ezt, ami ezek szerint nem Messi ellen, hanem CR ellen szól. Akkor miért írod? Ha nem értesz egyet azzal, h nem ér fel Messiével az őszi produkciója, akkor miért támasztod alá? :D

Logikusabb lett volna akkor már azt írni, h CR most nem tudta kitömni és máris kevésbé félreérthető a mondat ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.12.19. 17:21:51

Mondjuk szöveget is kéne értelmezni, mert nem azt írtam, hogy azért lőtt több gólt messi mert megszórta a gyenge csapatokat...., hanem mert most ő megtudta szórni őket, tehát ez nem az ő érdeméből von le, hanem CR-éből.... mert ő nem volt képes most rá.

:roll:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.12.19. 17:05:41

REMY írta: Nem akarok más képet mutatni, csak itt nem előny, ha elkezdem oltani a barcásokat. Nem az a célom, hogy ki legyek rakva, mert a filmes topic miatt jó idejönni, de megállni sem tudom, hogy néha ne írjak hozzá 1-2 dologhoz.

Hazai pályán mindenki jobban kiönti a lelkét, mert ott nem fogják feltétlenül elítélni, és nem biztos, hogy 1-1 mondat után ki lenne rakva az oldalról az ember.

Meggyőzni sem akarok senki, csak néha idegesítő tud lenni, ha túl nagy az a szemüveg.
Mondjuk ezek a véletlenül sem oltások, amiket ide bepötyögsz pont elegek ahhoz, h tényleg jó ötletnek tartsam, h ne öntsd ide ki a lelked ;)

Amit leírtam, arra reagáltál, mert túl nagy a szemüveg? LOL. Ott van Drigo post-ja, amiben alá is támasztja az általam írtakat, ezzel nagyrészt igazolva, h nem túlzás.

Másrészt még jó, h rajtunk van akármilyen szemüveg, amikor ilyen lekicsinylően fogalmazol, h "oké, Messi megszórta a kicsiket"... :roll:

Elgondolkodnék azon a szemcsi dolgon egy kicsikét a helyedben ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.19. 16:29:37

ferninho írta:
nem kell itt a fellengzős duma...
egyik se jobb a másiknál...
vagy azt hiszed, hogy akik a Barcának szurkolnak, azok mások bármiben is?

a madridistát, vagy akár az eurobarcát nem a Barca vs. Real témák alapján kell megítélni elsősorban, mert mind a két oldal elég erősen elfogult, ez egy természetes dolog.
én se elsősorban emiatt járok ide, hanem a fórum többi része miatt.
Itt az igazság kérem...
Ferninho, ezt nem tudtam volna jobban megfogalmazni, ez a nagy igazság itt a 2 fórum között.
Ha Mou lenne beteg (remélem sose lesz...) itt is biztos lenne 1-2 tuskó, aki nem úgy viselkedne, ahogy az ilyenkor elvárt lenne, ugyanúgy, ahogy ott is. De nem róluk kell levenni az előítéletet. Mert azért a nagy többség ott is egyből gyógyulást kívánt neki, semmi megjegyzéssel.
Akik meg olyanok, amilyenek majdhogynem már kívánnék nekik mi-egyebet...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.12.19. 16:24:14

Stalkyard írta: Akkor a többség elég jól rejtegeti az értelmét a nyilvánosság előtt. :lol:

Egyébként van benne igazság, de ettől függetlenül hányni tudnék, akárhányszor csak odapillantok, annyi gusztustalan, elfogult és alpári ember van ott.
nem kell itt a fellengzős duma...
egyik se jobb a másiknál...
vagy azt hiszed, hogy akik a Barcának szurkolnak, azok mások bármiben is?

a madridistát, vagy akár az eurobarcát nem a Barca vs. Real témák alapján kell megítélni elsősorban, mert mind a két oldal elég erősen elfogult, ez egy természetes dolog.
én se elsősorban emiatt járok ide, hanem a fórum többi része miatt.
madridista
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.12.19. 15:31:38

socio66 írta:hát nem akarok nagyon belemenni, de aki kettőnél többször olvasgatta már az ő fórumukat, annak szerintem egyértelmű, hogy ott egy értelmesebb, magasabb átlagéletkorú közösség van jelen, mint itt.
ez régen talán nem így volt, de az utóbbi években mindenképp.
Akkor a többség elég jól rejtegeti az értelmét a nyilvánosság előtt. :lol:

Egyébként van benne igazság, de ettől függetlenül hányni tudnék, akárhányszor csak odapillantok, annyi gusztustalan, elfogult és alpári ember van ott.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
socio66

2012.12.19. 15:20:00

hát nem akarok nagyon belemenni, de aki kettőnél többször olvasgatta már az ő fórumukat, annak szerintem egyértelmű, hogy ott egy értelmesebb, magasabb átlagéletkorú közösség van jelen, mint itt.
ez régen talán nem így volt, de az utóbbi években mindenképp.
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2012.12.19. 15:05:25

visca el barca írta:mennyi gusztustalan ember van a odáát, te jó ég :oops: én szégyellem magam helyettük... lassan kitalálják hogy vilanova direkt lett rákos h jövőre több 11-est kapjunk... :oops:
Én is gyakram olvasom azt a sz...,de nem tudom miért, mindig csak felhúzom magam, hogy milyen ostaba, elfogult emberek vannak odaát, tisztelet a kivételnek.
Rémüljük Tito hamar rendbe jön.
Ezért sem szabad leírni még a Madridot. Lehet, hogy +13 ide, de ilyen dolgok + esetleges Messi sérülés néhány hónapra (ami majdnem megvolt) azért befolyásolhatják a bajnokság menetét. Most, hogy kezdett minden sínen lenne, erre jön ez fránya dolog.
Az a legfontosabb, hogy Tito újra egészséges legyen és a csapat meg úgyis tud szinte edző nélkül is játszani. Ha esetleg valakinek pótolnia kellene az Pep legyen, de Titoval nekem jobban tetszik a csapat, mint Peppel.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2012.12.19. 14:59:49

Drigo írta:
REMY írta:Az őszhöz.

1. - CR ellenetek oda- vissza betalált
2. - BL góllövőlistáját vezeti
3. - A bajnokságban sem lőtt kevés gólt, persze az más kérdés, hogy Messi a kicsiket most szépen kitudta tömni. De világszinten a a bajnokságban sem lőtt kevés gólt.

de lényegtelen vitázni erről, úgyis tudjuk, hogy ki kapja....
1. Messi nem?
2. Messi 1 góllal van lemaradva, és nem mellesleg címvédő
3. Ronaldot még Falcao is megelőzi. És milyen kicsikről beszélünk? Mármint milyen kicsiket? Az Atléticot, akinek Messi 2-t lőtt, Ronaldo egyet? Vagy a Realt, akinek 2-t lőtt, Ronaldo szintúgy. Vagy milyen kicsik?

De nézzük sorba: (jelenlegi x. helyezett - Messi góljainak a száma - Ronaldo góljainak a száma)
01. - 0 - 2
02. - 2 - 1
03. - 2 - 0
04. - nj. - nj.
05. - 2 - 0
06. - 2 - 1
07. - 2 - 0
08. - nj. - 0
09. - 2 - nj.
10. - 2 - 1
11. - 0 - 0
12. - 2 - 0
13. - 0 - 0
14. - 2 - 0
15. - 0 - 1
16. - 2 - nj.
17. - 0 - 2
18. - 2 - 2
19. - nj. 1
20. - 3 - 3

Ezek alpján Messi a kiesők ellen 5 gólt lőtt, a góljainak 20%-t, Ronaldo 6-t, góljainak a 42%-t, az utolsó 10 csapatnak Messi 11 gólt lőtt, a góljainak a 44%-t, Ronaldo 9-t, a góljainak a 64%-t. Az első 10-nek Messi 14 gólt lőtt, góljainak az 56%-t, Ronaldo 5-t, góljainak a 36%-t. "Európai csapatoknak" Messi 8 gólt lőtt, góljainak a 32%-a, Ronaldo 4 gól, 28%. BL-es csapatnak Messi 4 gólt lőtt, ez 16%-a a góljainak, Ronaldo 3 gól, 21%. Azaz, csak ebben a mutatóban jobb.

De nézzük azt a felvetést, miszerint a kis csapatokat megszórta Messi. Még egyszer: Messi a góljainak a 44%-t, Ronaldo a góljainak a 64%-t lőtte alsóházi csapatnak. Ki tömött ki kit?
LOL OWNED
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.12.19. 14:55:26

ozsimiki írta:Remy nagyon unalmas vagy :roll:

+ahogy hallom, (szerencsére nem kergültem meg,hogy odaát fórumozzak) eléggé ellentmondásos az ottani szereplésed azzal, amit itt próbálsz magadról bemutatni. Már olyan téren,hogy mennyire is tiszteled,vagy ismered el a Barcát, meg kárörvendesz e olyanon, amit itt számonkérsz esetleg, hangsúlyozom ITT, EGY BARCA FÓRUMON.
Nem akarok más képet mutatni, csak itt nem előny, ha elkezdem oltani a barcásokat. Nem az a célom, hogy ki legyek rakva, mert a filmes topic miatt jó idejönni, de megállni sem tudom, hogy néha ne írjak hozzá 1-2 dologhoz.

Hazai pályán mindenki jobban kiönti a lelkét, mert ott nem fogják feltétlenül elítélni, és nem biztos, hogy 1-1 mondat után ki lenne rakva az oldalról az ember.

Meggyőzni sem akarok senki, csak néha idegesítő tud lenni, ha túl nagy az a szemüveg.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.12.19. 14:50:20

Remy nagyon unalmas vagy :roll:

+ahogy hallom, (szerencsére nem kergültem meg,hogy odaát fórumozzak) eléggé ellentmondásos az ottani szereplésed azzal, amit itt próbálsz magadról bemutatni. Már olyan téren,hogy mennyire is tiszteled,vagy ismered el a Barcát, meg kárörvendesz e olyanon, amit itt számonkérsz esetleg, hangsúlyozom ITT, EGY BARCA FÓRUMON.

Ezúton természetesen nem teszek kivételt, és azokat a Barcásokat sem értem, akik odaát küzdenek,és próbálnak bármit is kicsíkarni. Főleg ha teljesen egyértelmű túlzásokat,vagy köpködéseket akarnak elfojtani. Minek? Otthon vannak, műveljenek azt amit akarnak, őket minősíti. Ahogy itt is minket ha elvetjük a sulykot. Na mármost az a kérdés,hogy ki a jobb, vagy ki érdemli meg jobban az EGYÉNI ELISMERÉSSEL egyenértékű aranylabdát, az nem vitakérdés. Nincs olyan,hogy Messi nagyon jó, de CR sem rosszabb, mert DE, rosszabb. Persze az a rosszabb szint is elég majdnem mindig a 2.helyhez.

Ezeket nem azért írjuk,mert Barcások vagyunk (jelen esetben persze ez nagyon kellemes probléma Messis témákkal :) ),hanem mert tök egyértelmű. Messi jobb mint CR, fáj, nem fáj, ez nem szubjektív dolog.

u.i.: ha igaz az,hogy páran meg még Titoval kapcsolatban is gusztustalan dolgokat írtak, akkor áldom az eget,hogy sose nézek oda fel, mert telibepakolnám azt a hófehér oldalatokat, a hófehér szurkolóitokkal együtt. (csak is azokra értve, akik ilyesmiben részt vesznek, legyen az 1 fő,vagy több, undorító ha tényleg akár csak 1 ilyesmi hsz is ott marad,vagy egyáltalán megfogan valaki "agyában".
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2012.12.19. 14:55:32-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.19. 14:38:17

mennyi gusztustalan ember van a odáát, te jó ég :oops: én szégyellem magam helyettük... lassan kitalálják hogy vilanova direkt lett rákos h jövőre több 11-est kapjunk... :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.18. 21:57:47

Az a poén, hogy míg itt vitatkoztok, hogy Messi vagy Roncika kapja meg az aranybogyót, de valójában Iniesta kapja meg :lol: HÁHÁ :!:

Simán elképzelhetőnek tartom, hogy Ini lesz a befutó :!: Mert ugye nyert Best Player in Europe díjat, Messit megelőzve. Tehát, megtörténhet ez Aranybogyónál is. Amit szeretnék, mert Messinek már 3 van, Ininek meg nuku.
KépKép
Válasz küldése