Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Szép teljesítmény valóban, 3x odaütni az ellenfélnek. Ahogy mondod, remekül csinálta. Tapsoljuk meg.Bob_Marley írta: Costa meg remekül csinálta. Ezt rutinból hozta össze a jóval fiatalabb és meggondolatlanabb Gabriellel szemben.
Azt hitette el, hogy hátrarúgott nem azt hogy ütött. Ami valóban megtörtént, de egyáltalán nem volt súlyos. Szigorú ítélet volt, a bíró úgy mérte fel hogy Gabriel nem tudott lenyugodni és kiállítja.noname írta:Hát ez a meccs egy vicc. Costa csinál kb 3 piroslapos szabálytalanságot egymás után, kap egy sárgát, meg Gabriel is a semmiért, majd Costa azt hazudja h Gabriel megütötte, erre a gyík bíró kiállítja Gabrielt.![]()
![]()
![]()
Komolyan kivizsgálnám lefizetés ügyben a dolgot, mert ez igencsak annak tűnt.
Ezen én is nagyon kiakadtam.noname írta:Hát ez a meccs egy vicc. Costa csinál kb 3 piroslapos szabálytalanságot egymás után, kap egy sárgát, meg Gabriel is a semmiért, majd Costa azt hazudja h Gabriel megütötte, erre a gyík bíró kiállítja Gabrielt.![]()
![]()
![]()
Komolyan kivizsgálnám lefizetés ügyben a dolgot, mert ez igencsak annak tűnt.
Chelsea hármasával kapja a gólokat, de mi meg kikapunk egy Dinamo Zagreb-től... Jó kis rangadó lesz ezBob_Marley írta:Hármasával kapja a Chelsea a gólokat mikor ha nem most lehetnél bátrabb?De nem rossz taktika ez sem. Gyakorlatilag te 66%-ban jól jársz. Ha nyer az Arsenal akkor azért ha meg iksz akkor azért. De ha nyernek, akkor örökre nyuszi maradsz.
Mondjuk egyelőre a Zágráb is vezet ellenük.
Hármasával kapja a Chelsea a gólokat mikor ha nem most lehetnél bátrabb?PCsabi írta:Csak megpróbálom reálisan látni a dolgokatBob_Marley írta:Akkor maradjunk annyiban, hogy nyuszi vagy Mcfly az iksszel és legyen két hét.![]()
Csak megpróbálom reálisan látni a dolgokatBob_Marley írta:Akkor maradjunk annyiban, hogy nyuszi vagy Mcfly az iksszel és legyen két hét.
Akkor maradjunk annyiban, hogy nyuszi vagy Mcfly az iksszel és legyen két hét.PCsabi írta:Mikor volt olyan, hogy nemet mondtam egy fogadásra? Természetesen benne vagyok a dologbanBob_Marley írta:Game fogadást ajánlok. Olyan sanszod van nyerni mint még soha.Én arra fogadok, hogy nyer a Chelsea az Arsenal ellen. Még azt is felajánlom, hogy lehetsz nyuszi és ikszre is fogadhatsz.
Mourinho azt mondta biztos nyernek, olyan gödörben vannak, hogy nem tudom elképzelni, hogy ne durrantson most az öltözőben és vérben forgó szemekkel menjenek ki. Tét? Aláírás, avatar mondjuk egy hónap? Miután te úgyse vagy fent sokat még ebben sincs nagy kockázat neked. Jobban belegondolva én csak veszíthetek, de egye-fene legyen jó napod.
szerk: na jó azért az 1 hónap picit sok, időt határozd meg te, persze ha van vér a puculosodban fogadni.![]()
Ha már te nyuszi voltál az 1 hónappal kapcsolatban, akkor én meg nyuszi leszek az eredménnyelHiába van nagyon rossz formában a Chelsea, szerintem tele lesz a gatyája Wenger-nek meg a játékosoknak is, szóval én csak egy döntetlent nézek ki az Arsenal-ból.
1 hónap helyett meg legyen akkor 2 hét, aláírás és avatar csere.
(Végül meg majd nyer az Arsenal...)
Mikor volt olyan, hogy nemet mondtam egy fogadásra? Természetesen benne vagyok a dologbanBob_Marley írta:Game fogadást ajánlok. Olyan sanszod van nyerni mint még soha.Én arra fogadok, hogy nyer a Chelsea az Arsenal ellen. Még azt is felajánlom, hogy lehetsz nyuszi és ikszre is fogadhatsz.
Mourinho azt mondta biztos nyernek, olyan gödörben vannak, hogy nem tudom elképzelni, hogy ne durrantson most az öltözőben és vérben forgó szemekkel menjenek ki. Tét? Aláírás, avatar mondjuk egy hónap? Miután te úgyse vagy fent sokat még ebben sincs nagy kockázat neked. Jobban belegondolva én csak veszíthetek, de egye-fene legyen jó napod.
szerk: na jó azért az 1 hónap picit sok, időt határozd meg te, persze ha van vér a puculosodban fogadni.
Ezzel így egyet tudok érteni, hogy nincs igazán vezér játékosuk és szerintem Pellegrini karizmája sem olyan, hogy tudna hatni megfelelően a csapatára szorult helyzetben.noname írta:Akkor másképp fogalmazok. Messi egy példa volt csak.
Nekik kéne egy vezéregyéniség a pályán, aki ha kell hátára veszi a csapatot. A Citynél ilyen nincs.
Toure lenne leginkább, de ő meg nem az ideális posztján játszik.
Lásd Juve: amikor kellett, Pogba villant, visszahozta őket a meccsbe.
A Citynél ilyet max Agüero-ból nézek ki, de ő se egy szint pl Suarezzel.
A City rengeteg jó játékosból áll, de ahogy nálunk Iniesta nem képes a hátán cipelni a csapatot, ugyanúgy Silva és társai sem. A legtöbb nagy csapatnak van 1-1 igazi sztárja, aki magára vállalja, amit más nem. A Citynél ez ki?
Ez hogy ott lenne Messi, hát ez mi már.noname írta:Az angol csapatok megint alkottak. De legalább kisírhatják magukat a pénzhegyeiken.
Valahol, valaki írta ha a City egyszerűen nem pörgött fel eléggé. Érdekes módon, amikor számít, sose pörögnek eléggé. Az idei BL csatánk során megúszták kevés góllal, de kb a 10-0-ás összesítést lett volna a reális a játék képe alapján. A City sztem ennyire képes. Rengeteg jó játékosuk van, de nincs egy igazi vezérük. Ha lenne a Cityben egy Messi, akkor másképp mennének a dolgok, de jelenleg van egy csomó játékosuk, akik közül nagy része benne van a szűk elitben a posztján, de mind távol áll a legjobbtól. Toure pl támadó kp-t játszik, miközben vkp poszton a világ legjobbja. A jelenlegi posztján max top15.
Azt pedig ne feledjük a a City elvileg jó formában volt, miközben a Juvénál a fél csapat még egymás nevét tanulja a mások meg sérültek.
PCsabi írta:Welbeck ebben az évben már nem fog pályára lépni. Állítólag erről már az átigazolási szezon lezárta előtt tudott Wenger...de tényleg, felesleges lett volna csatárt igazolni, majd Giroud meg Walcott megoldja.