Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.03. 17:18:59

Man United ceo Woodward is expected to meet tomorrow with Barcelona in Spain to try to close a deal on Pedro (28). [sport]

Adriano's agent will tomorrow meet with Barcelona to discuss his situation. Roma could make a new bid in the coming days. [sport]


Lassan remélhetőleg lezárul mindkét ügy, remélem akaratuk ellenére nem tartjuk itt őket - idézőjeles természetesen, annyira rossz nem lenne itt nekik.. :D

Gerson's father and agent will today meet with Fluminense to repeat that, despite the offer of Roma, the player wants to join Barcelona [md]

Ez a hír meg megnyugtatott, már majdnem azt hittem, hogy a Roma holmi 20 millióért elhalássza előlünk. Kell ő ide, mint egy falat kenyér!
(Mondjuk ha jövőre a Coutinho üzletbe bevonjuk, akkor jöhet.. :mrgreen: )
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2718
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.03. 17:10:56

Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... erano.html Még viccnek is rossz.
Megint kell valami, amin csámcsoghatnak az újságírók, semmi komoly.
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.08.03. 16:38:25

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... erano.html" target="_blank Még viccnek is rossz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8624
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.03. 13:41:55

Ha Pedro megy nagyon kíváncsi leszek ki lesz majd az elsőszámú helyettes. Arra nem lehet építeni, hogy idén sem lesz semmilyen komoly sérülés az MSN-ben, így kell egy olyan ember, akit be lehet dobni. Sandro/Munir-nak az lehet az előnye, hogy alapból center, így Suarez helyén komolyabban lehet vele számolni, de szélen sem tolták rosszul. Viszont ott van Arda, aki jobbszélsőként is legalább olyan (ha nem jobb) jó, mint a kp-n. Szóval nagy kérdés lesz, hogy tavasszal Sandro/Munir megy-e a levesbe, főleg, hogy akár Rafinha is bevethető ott. Bár remélem LE nem ott fogja erőltetni.

Nolito amúgy nem rossz kis játékos, nagyon gólerős, habár itt nem ő lenne az elsőszámú gólfelelős. (Anno gólkirály is volt, bár jóval gyengébb ligában) A játékba mondjuk nem tudom mennyire illene, ugyanakkor én nem feltétlenül benne látom a megoldást.
Arra lennék nagyon kíváncsi, hogy Adama mennyire bírná a bal oldalt. Néhány meccsen ki lehetne próbálni. Ahogy meg tudja tartani a labdát (kb. mint Suarez) és amilyen robbanékony jó megoldás lehetne. Emellett nagyon jól centerezik is és nem csak egy futóbolond, ha találkozik egy védővel nem forgolódik vissza, mint Pedro.
Személy szerint jobb megoldásnak tartanám, Munirt vagy Sandro-t, persze ehhez kellene, hogy kapjon néhány meccset.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.08.03. 12:22:20

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... so-2430065" target="_blank

Már az nso is lehozta. :D
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2718
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.02. 12:36:59

palesz77 írta:Barcelona want to include an option on Liverpool midfielder Coutinho (23) in the deal on Barcelona B winger Adama (19). [sport]

Erről mondjuk nem találtam az eredeti cikket se a Sporton - Adamáról van, de Coutinhoról nem írnak abban -, szóval érdemes kétségekkel kezelni, csak annyian írták már itt a srácot, hogy gondoltam megosztom veletek..:D
Ennek nagyon örülnék, viszont sajnos szerintem sem valós. De legalább már pletyka szinten felmerült Coutinho neve. :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.02. 10:50:58

Barcelona want to include an option on Liverpool midfielder Coutinho (23) in the deal on Barcelona B winger Adama (19). [sport]

Erről mondjuk nem találtam az eredeti cikket se a Sporton - Adamáról van, de Coutinhoról nem írnak abban -, szóval érdemes kétségekkel kezelni, csak annyian írták már itt a srácot, hogy gondoltam megosztom veletek..:D

Man United want to register Pedro before 10 Aug so he can play CL qualifier, Barcelona want deal after European Super Cup on 11 Aug. [l'esp]

Ez meg tényleg elég biztosnak tűnik már. Remélem Sandroék kapnak lehetőséget majd bizonyítani, és max januárban igazolunk előre valakit - bár meg lehet oldani akkor már bőven a posztot szerintem -, ha most rárepülnénk Nolitora pl, az elég egyértelmű jelzés lenne a fiatalok számára..

Roma will make a last attempt to sign Barcelona full back Adriano (30) ahead of Gamper next week. Plan to make bid of 6M+incentives. [si]

Ez meg korrekt ár lenne érte szerintem, kicsit csalódnék a klubban, ha nem adnánk el ennyiért. Már ha tényleg megegyezett már a Romával, és távozni akar..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.01. 12:11:50

Barcelona are keeping an eye on AC Milan full back Mattia De Sciglio (22) for the future. [md]

Barcelona B winger Adama (19) is reluctant to play in the third division this season and is open to a loan. [l'esportiu]


Barcelona forward Sandro (20) is open to a loan this season. Luis Enrique will decide. Decision will depend on future of Pedro. [l'esportiu]

Nem értem miért nem Munirról jönnek ilyen hírek, nála inkább lenne jogos, hogy kell a kölcsön szerintem..:-k

Man United representatives will travel to Barcelona to hold talks on Pedro. Gamper game on 5 August could be his last Barcelona game [sport]

Kíváncsi vagyok mi lesz, sanszos, hogy tényleg távozni fog. Adrianoról mostanában igen elültek a hírek viszont - mondjuk lehet épp azért, mert folyik az alkudozás.

Roma offered 20M (17M cash+Marquinho) for Fluminense midfielder Gerson (18). Barcelona's first option give them 5 days to equal bid. [rac1]

Ez meg nem kevés pénz, valamit tényleg tudhat ez a gyerek, ha repkednek érte a 15 fölötti összegek.. :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.30. 11:23:56

a Bayernes hir Adamarol mar par napos es azota sincs ezzel kapcsolatban semmi, teljesen elultek a pletykak.
viszont friss Adamaval kapcsolatban, hogy a Pool kepviseloi Barcelonaban vannak, hogy targyaljanak Traorerol.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.30. 11:14:05

Továbbra is remélem h Pedro marad még legalább egy évet. MIndemellett Nolito nem lenne rossz pótlásra, de azért annyit ne felejtsünk el h oka van annak h Nolito már annak idején se tudta veszélyeztetni Pedro helyét. Pedro jobb játékos.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.07.30. 10:12:11

Na ennek a valóságtartalmára kíváncsi leszek: Jóval „sanszosabb", hogy a Bayern megszerzi a Barcelona egyik csodagyerekét, a szélső Adama Traorét, aki unja már a katalánok B-csapatát, a nagyok kezdőjétől meg igen távol áll, és kivásárlási ára mindössze 15 millió euró. Ha megvan a szándék a bajorokban, akkor Traoré hamarosan Thiago Alcántara örökébe lép – és a 31 éves Robben, vagy a 32 esztendős Franck Ribéry helyére.

NSO Német átigazolás. Amúgy megmondom illene oda.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.28. 17:09:36

palesz77 írta:
Ronaldinho&Barca írta:...
A Mundo szerint Nolitoval pótolhatjuk majd, akinek 18 millió kivásárlási ára.
Ennek sok értelme nincsen. Elverjük Pedro árának a felét, egy olyan játékosra, aki se többet se kevesebbet nem tud adni a csapatnak(szerintem). Akkor már inkább Munir & Sandro.

Ha ezt a vezetőség meglépi, és leigazolja Nolito-t, akkor Munir&Sandro kettősnek lőttek. Hiába adogatjuk kölcsönbe egy Sporting Gijon-nak őket , és hiába kapják meg ott a lehetőséget és hiába fejlődnek, itt még 2-3 év múlva sem fognak akkor szóhoz jutni.

El kéne dönteni LE-nek és a vezetőségnek, hogy bíznak-e a fiatalokban és kipróbálják őket, megadják nekik a lehetőséget vagy vásárolnak új játékosokat , de akkor mondják meg Muniréknak , hogy szevasztok mehettek isten hírével.
Mert ennek a hitegetésnek meg kölcsönöknek sok értelme nincsen.

Engem nem igazán zavar, hogy vásárolunk új játékosokat, mert ha azt látom, hogy tehetségtelenek a fiatal játékosaink akkor oké egyértelmű, de úgy, hogy meg sem kapják a lehetőséget a bizonyításra, ez így nagyon nem fer.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.28. 14:21:52

Ronaldinho&Barca írta:...
A Mundo szerint Nolitoval pótolhatjuk majd, akinek 18 millió kivásárlási ára.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4797
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.07.28. 14:11:13

Én úgy gondolom 30 misiért ez az üzlet piszok jó, elmúlt évek után, csoda ennyit ér Pedro, persze ott a kivásárlás, de nagyon jó üzlet. Bírtam az ipsét, berobbant a felső csapatba és szórta a gólokat minden porondon, viszont sose tudott konstans kezdő lenni, kiiesmerhető lett a játéka és ebbe a tartalék szerepbe piszkosul bele szürkült. MSN támadó trió évekre előre be van biztosítva, semmi babér nem teremne neki, erre a szerep körre pedig egy fiatal tökéletes, kapja az meg a lehetőséget, Pedro jobb játékos egy 4. opciónál, abszolút érthető menni akar. Ő megkapta a lehetőséget és élt is vele, válogatottig jutott. Ez van ha valaki megkapja, nem mint Montoya félévente játszott és rámondtuk hogy gyenge és tré.. Én sok sikert kívánok neki, szüksége van a váltásra, MU pedig jó helyszín lehet neki.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.07.28. 12:48:57

visca el barca írta:
Kubla9 írta:Erről a tunéziai srácról mit kell tudni?
semmit. jó indulattal is egy erős közepes. már amennyit én láttam belőle tavaly. sztem még a valencia/sevilla szintet is épphogy csak súrolja.
Akkor jó,már féltem hogy lemaradtam valamiről.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.28. 12:18:18

Feast4 írta:...
Nekem amúgy olyan érzésem van most a keretet illetően, mint amikor húsvétkor 2 napig zárva vannak a boltok, és előtte mindenki feltankol 50 napnyi kajával, hogy legyen elég.. :D Tavaly se voltunk többen - érdemben, mert tavaly SR, Montoya, Douglas is csak a lelátót melegítették -, mégis neki tudtunk vágni a szezonnak, most meg megy a pánikolás minden poszton, Denist is hozni akarta még a középpályára, ahova van 6 ember jelenleg a keretből - Masch is be tud ugrani oda, kh-ből is van annyi mint a szemét.. Mintha 20 emberrel nem lehetne Januárig kihúzni - úgy, hogy még Sampert és Grimaldot is használhatná Lucho, ha akarná..

Ez a kész játékosos dolog meg nem tudom hova tenni.. Sajnos valóban úgy tűnik, hogy így van, de én nem vagyok túl nyugodt emiatt. Nem megszólván Luchot, de azért az eddigiek alapján eléggé úgy tűnik, hogy a vezetőség nyomásának engedni szokott - Douglas és Verma biznisz tavaly, idén a hosszabbítása pont akkor, amikor kellett, meg még biztos jutna eszembe, ha gondolkoznék, csak most lusta vagyok -, és Bartoék már kijelentették nem is olyan rég, hogy nem kell ennyit foglalkozni a Masiával, nem kéne kupameccseken játszatni az ifiket, és barátságos meccsekre se nagyon kéne elvinni őket. Persze lehet mondani, hogy most is vannak ott, de Sandro és Munir már az első keret tagjai - ami támadócsere hiányában logikus lépés -, Halilovic szerződésében benne van, hogy idén már a nagyoknál kell lennie, vagy kölcsönben - plusz nem is játszik sokat -, Sampert konkrétan be se cserélte a múltkor, Adama és Grimaldo pedig el sem utaztak - pedig az utóbbinak bőven juthatott volna szerep, főleg, hogy Adrinao bármelyik pillanatban távozhat. Nekem úgy tűnik, hogy csak kényszerből nyúlunk a fiatalabbakhoz mostanában, de amúgy nem velük tervez hosszútávon a klub. Na mindegy, ez csak az én agymenésem, nem is kell foglalkozni vele, csak kikívánkozott.

Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy hogy alakul még a keret idén, szerintem Pedro is és Adriano is távozni fog. Ami a leginkább érdekel, az Gerson sorsa, mert ő aztán nem mondható kész játékosnak, mégis nagyon űzzük, és őszintén kétlem, hogy Lucho ragaszkodik hozzá - bár ha jön, akkor rögtön napvilágot lát majd egy lista, ami szerint tavasszal 3 játékost kért, Ardát, Vidalt, és Gersont.. :lol:

És a legrosszabb hírt hagytam a végére.. Kenedyről lemondhatunk, elvitte a Chelsea elvileg. :? Shame!!

Barcelona will recover the 0.4M paid to Fluminense to have first option on Kenedy. Player joined Chelsea, Barcelona didn't use option. [ara]
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.07.28. 11:47:06

Leon írta:Remélem L.E. nem szúrja el ezt a jó kis üzletet: [-o<

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... st-2428873" target="_blank

A Pedro elengedése elleni ágálásból van egy olyan érzésem, hogy ebben az évben sem fognak a fiatalok több szerephez jutni. Nagyon olyan érzésem van, hogy csak kész jűtékosokban tud gondolkodni. Vagy, csak kész játékosokban kénytelen mert valami gáz van velük csak nem lehet kimondani.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.07.28. 11:19:53

Remélem L.E. nem szúrja el ezt a jó kis üzletet: [-o<

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... st-2428873" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.28. 10:07:17

palesz77 írta:Remélem kacsa, de az utóbbi hónapban ez kb a 70. hír a srácról, kezd gyanús lenni, hogy van alapja a dolognak..
ha jól látom az összeset a sport hozta le.. :lol:

rac1: ha a MU-nak sikerul eladnia di Mariat, elkezdenek targyalni Pedroert. 15 millio korul lesz az elso ajanlatuk, de hajlandoak akar 30 millioig is elmenni akar (ha minden igaz ez a kivasarlasia)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.27. 23:03:09

Barcelona director Braida has met with representatives of Monaco defender Aymen Abdennour (25), who can leave for 20+M. [sport]

Kitűnő hír, épp azon agyaltam, hogy 5 középhátvéddel nekivágni egy szezonnak öngyilkosság, de Braidáék pár lépéssel előttem járnak. 8) Mellé még balhátvédet is tud játszani, ami szintén remek hír, elvégre nincs oda senki a Masiából sem, aki Adrianot helyettesíteni tudná, ha távozik - oh wait.. :roll:

Remélem kacsa, de az utóbbi hónapban ez kb a 70. hír a srácról, kezd gyanús lenni, hogy van alapja a dolognak..

szerk.:
Kész ez a csávó. :lol: Egy szint a Barca a Milannal, az.. :lol: Jó lesz ő oda. :D

Abdennour (Monaco): "It's true I said I want to join Barça, but I'm at Monaco now and I feel good here, won't enter a fight with the club. Milan also interested? For me, both are at the same level. Don't have a preference. They are two great clubs."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.27. 16:16:35

palesz77 írta:Helyes helyes, ennyiért aprópénz.. 8) Komoly gyerek lehet amúgy, ha 14 bajnoki után 20 millió az ára.
lehet csak 15 lesz :!: :!: 4 :!: 444 :!: 444

vagy csak 12M + 3 bari meccs

vagy 8M + 5M zsebbe + 3 év bírósági hercehurca

van itt alternatíva :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.27. 16:09:21

Barcelona want to sign Fluminense midfielder Gerson (18) in coming weeks. 5-year deal with player, transfer fee could be 15-20M. [sport]

Fluminense midfielder Gerson (18) could join Barcelona this summer and start playing in January, or stay in Brazil until next summer [sport]


Helyes helyes, ennyiért aprópénz.. 8) Komoly gyerek lehet amúgy, ha 14 bajnoki után 20 millió az ára.
Kubla9 írta:Erről a tunéziai srácról mit kell tudni?
Én semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy tud balhátvédet és középhátvédet is játszani, 26 éves lesz pár nap múlva, és 187 magas. Ja még annyi, hogy sokat nyilatkozik.. :D

Abdennour: "I'm ready to play at Barcelona. I'm very competitive and I think I have what's needed to triumph at Barça. I don't know if Barça called our president, but he decides. I'd like clubs to find a deal. I'm willing to wait until January."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.27. 16:04:27

Kubla9 írta:Erről a tunéziai srácról mit kell tudni?
semmit. jó indulattal is egy erős közepes. már amennyit én láttam belőle tavaly. sztem még a valencia/sevilla szintet is épphogy csak súrolja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.07.27. 15:09:32

MessiNeymarSuarez írta:
palesz77 írta:Barcelona are willing to let Adriano (30) leave if he wants that, but only in January, when the team can sign someone to replace him. [md]

Mundo valami fergeteges, 2 naponta ütik egymást a híreik.. :D Egész eddig arról volt szó, hogy Grimaldot kölcsönbe se engedjük, mert kellhet Januárig. Gondolom nem azért kell maradnia, hátha Alba, Adriano és Matyi se tud játszani - vagy ha igen, akkor piszok paranoiás Lucho.. :lol: Viszont ha igazolunk egy - egész fiatal - helyettest Alba mögé majd, az komoly kis üzenet lesz, nem csak Grimaldo, de az egész Masia felé - ismét. Kíváncsi leszek..
Erxy írta:csak az ugynoke ugyeskedik
Ő is ügyeskedik közbe azért.. :D

Abdennour (Monaco): "I'd like to play at Barça. I want to join the best team in the world, but the final decision is not mine." [sport]

szerk.:
Közben elvileg Rojo is nálunk akar játszani..:lol:

Mindenki nálunk akar játszani, ez általában így van egy friss Bl győztes csapatnál, pláne aki triplázik is, bezzeg tavaly-tavalyelőtt sorra utasítottak el, mentek inkább egy Chelseabe padozni, vagy PSG-be :lol:

Aztán nembaj, maradtak nekünk az olyanok, akik tényleg itt akarnak játszani akkor is ha kupa nélkül maradtunk, és velük nyertünk egy Triplát :mrgreen:
Erről a tunéziai srácról mit kell tudni?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10683
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.27. 14:41:05

palesz77 írta:Barcelona are willing to let Adriano (30) leave if he wants that, but only in January, when the team can sign someone to replace him. [md]

Mundo valami fergeteges, 2 naponta ütik egymást a híreik.. :D Egész eddig arról volt szó, hogy Grimaldot kölcsönbe se engedjük, mert kellhet Januárig. Gondolom nem azért kell maradnia, hátha Alba, Adriano és Matyi se tud játszani - vagy ha igen, akkor piszok paranoiás Lucho.. :lol: Viszont ha igazolunk egy - egész fiatal - helyettest Alba mögé majd, az komoly kis üzenet lesz, nem csak Grimaldo, de az egész Masia felé - ismét. Kíváncsi leszek..
Erxy írta:csak az ugynoke ugyeskedik
Ő is ügyeskedik közbe azért.. :D

Abdennour (Monaco): "I'd like to play at Barça. I want to join the best team in the world, but the final decision is not mine." [sport]

szerk.:
Közben elvileg Rojo is nálunk akar játszani..:lol:

Mindenki nálunk akar játszani, ez általában így van egy friss Bl győztes csapatnál, pláne aki triplázik is, bezzeg tavaly-tavalyelőtt sorra utasítottak el, mentek inkább egy Chelseabe padozni, vagy PSG-be :lol:

Aztán nembaj, maradtak nekünk az olyanok, akik tényleg itt akarnak játszani akkor is ha kupa nélkül maradtunk, és velük nyertünk egy Triplát :mrgreen:
Válasz küldése